Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

hej Rimm, ja tez w pracy, ale jeszcze jutro i wolne; chyba sobie wezme miesiac urlopu ;) dzieki temu, ze muzulmanie porywaja samoloty, to zamiast autem do Polski, do lece sobie swoim wlasnym amerykanskim samolotem :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oglądaj Mody na sukces
bo durniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakleen
Ludzie, ale co was w sumie obchodzi, ze one sa zwiazane z arabami i slepo im ufaja? Jedne na bank sie przejada, inne moze beda mialy szczescie i nie, ale to ich sprawa. Niech sobie nadstawiaja dupy arabom, jako jedyne europejki i luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki jak wam dzisiaj dzionek mija?? ja spedzilam caly na sprzataniu z moim w koncu doprowadzilismy wszystko do stanu w jakim wszystko zostawilam jak wyjezdzalam :) kocica sie tylko na mnie obrazila bo mnie pogryzla czego nigdy wczesniej mi nie robila :( na weekend zaprosilam znajomych ktorzy ja karmili jak nas nie bylo teraz tylko nie wiem co zrobic dobrego do jedzenia.. moze macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mooniska, ja jeszcze w pracy, a pozniej lece szybciutko na zakupy :) A ci znajomi to Polacy czy Turcy? Bo jak Polacy to nie mam zielonego pojecia, jak Turcy, to moge podeslac kilka fajnych przepisow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy Turcy moj chcial zebym ja cos polskiego zrobila ale przeciez nawet bigos jest na wieprzowinie.. myslalam o ruskich pierogach ale ja wiem czy to sie nadaje.. ale przepisy mozesz podrzucic zawsze sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mozesz odac zamiast wieprzowego to wolowego miesa... nie wiem ja sie nie znam na bigosach, ale czy to roznica? Pierogi raczej bym nie robila... nie kazdemu podejda... a moze taki typowy polski obiad czyli rosol, kotlety, ziemniaki i salatka??? :O ja tez nie znosze jak ktos ma do nas przyjechac i zyczy sobie cos polskiego na obiad... wtedy mowie, ze niestety, ale trudno mi zdobyc produkty, bo typowy polski obiad skalada sie z produktow trudno dostepnych za granica :P a przepisy ci podrzuce, tylko musze je na polski przetlumaczyc, bo mam po holendersku, wiec jak bede miala czas to ci kiedys na maila podesle; duzo przepisow bardzo latwych i szybkich do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz moppy ja nawet specjalnie pojechalam do ruskiego sklepu dzisiaj.. bo jak do polskiego to bym musiala prawie 100km trzaskac.. myslalam ze moze tam cos znajde ale oprocz barszczu bialego nie bylo nic polskiego chyba ze grzeski i princessa.. myslalam zeby zrobic jakas pieczen.. do tego ziemniaki i jakas surowke i tyle.. ale czy ja wiem czy to dobry pomysl.. najbardziej to sie boje tego ze im to nie podejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bigosu w typowym polskim przynajmniej u mnie w domu ladowali zawsze tlusty boczek i kielbase.. jakbym dala wolowine to smak napewno bylby inny a nie chce ryzykowac bo jak mi cos nie wyjdzie to tylko zmarnuje miesko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moopy jestes zajebista! Oh mam nadzieje ze moj muzulmanin tez w koncu porwie jaki samolot bo bilety lotnicze tez drozeja wiec przydalby sie wlasny prywatny hahahahahaha cos sie dlugo z tym ociaga:) Pozdrawiam NIe przejmuj sie co bys nie ugotowala napewno bedzie pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknąć ryje brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!widze mooniska ze masz ten sam problem co ja kiedys mialam,nienawidzilam odwiedzin jezeli mialam cos gotowac,na szczescie pare lat temu dalam mojemu to jasno do zrozumienia i od tamtego czasu mam spokoj.Nigdy nie wiedzialam co,albo czy bedzie smakowalo. moppy widze ze mamy ta sama chorobe,a mianowicie buty,buty,buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widze ze ja tez musze z moim powaznie porozmawiac bo przed chwila wrocilam z lotniska,i przez pogode zajelo mi to 3 razy wiecej czasu niz normalnie,a w sumie samolot powinien stac u nas w ogrodzie!chyba zly z niego muzulmanin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishman in uk
nienawidze ciapaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliah wlasnie to byl moj pomysl z tym obiadem.. sama sie wkopalam i problem sobie zrobilam.. co do samolotow moj ostatnio pol godz nad Wroclawiem latal i nie wiadomo bylo czy wyladuje.. w dalszym ciagu nie rozumiem jak mogl sobie na to pozwolic porzadny muzulmanin.. atabasel dobry ten artykul ale pewnie jak go przeczytaja to i tak ci ktorzy wiedza najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska to fajnie sie zalatwilas,ale dasz rade,cos juz tam wymyslisz,mooniska gdzie mieszkasz w niemczech?bo chyba nie pisalas wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede prawdopodobnie w przyszlym tyg.w Niemczech,ale chyba za daleko od Ciebie,ja jade prawie pod francuska granice(Saarbrucken)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po zakupach :) kupilam sobie 2pary superastych bucikow, choc mialam ochote na jeszcze jedne takie suuuperowe, ale moj maz by chyba dostal zawalu, a ze mlody jeszcze, to szkoda go ;) dziewczyny, a co was tak wieczorami zbiera na rozmowy co? Ja sie nudze w pracy, a na forum nie ma z kim pogadac :) jejcie my lecimy do PL w lutym mam nadzieje, ze nie bedzie takiej zimy i sie dostaniemy :O poza tym do tych ludzi nic innego nie dotrze, a lepiej sie troszke posmiac, bo nerwy powoduja zmarszczki pozdrawiam dziwczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn samolotem czy ogolnie? Samolot mamy do Katowic, a ogolnie jedziemy do Bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy do bielska?my tu mieszkamy!!!!wiec wpisz sobie w plan podrozy obowiazkowe odwiedziny u mnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zaproszenie :) a gdzie w ktorej czesci Bielska mieszkacie? Ja jade do Wapienicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche nie po drodze Aaliyah szkoda :( to jak juz sie spotkacie to nie zapomnijcie tam o mnie :P ;) ja wlasnie rozmawialam z mamusia :) z tatulkiem juz dobrze juz go przeniesli na nrmalna sale i zaczyna sam jesc :) jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy mieszkamy w Jaworzu,czyli kawaleczek od wapienicy haha juz sie ciesze! mooniska super ze z tata juz lepiej,bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaworze gorne czy dolne? Bo tam i tam mam ciocie tylko jedna nie za bardzo mamy kontakt widujemy sie tylko od wesela ;) a druga to siostra mojej mamy :) heh ale swiat jest maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie rozbraja że kobiety żądają szacunku za nic , ciekawe dlaczego akurat facet musi sobie a niego zapracować ;] ? A islam mi się osobiście podoba ze względu na silne , twarde , jasne zasady i przywiązanie do wartości rodzinnych , które w europie przez politykę państw zachodnich zostały zabite , więc nie nadskawiać mi tu o brak szacunku tylko co najwyżej o błędNość faktów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×