Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

hej rimm ja mam takie pytanie bo napisalas wyzej ze twoj zgodzil si ena katolicki slub.. wiec macie zamiar wychowac dzieci jako katolikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tynm wlasnie problem moniska ze jesli wezmiemy slub w kosciele to musimy podpisac paierek ze dzieci beda wychowywane w katolicyzmie!!!!! a gdzie MY wychodzimy z wnioslu ze jak urosna same wybiora wiare!!! Zobaczymy co nam powie jeszcze nie byla nie pytalam sie Juz niekiedy nie wytrzymuje z nim czuje sie jakos dziwnie Brakuje mi go kiedys mialam go:) caly czas a teraz ....... jak by nie byl ze mna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie.. to jest chyba najwieksza przeszkoda.. ja siedze od wczoraj sama.. moj pojechal na dwa tyg.. dzisiaj sie dowiedzialm wlasnie kilka minut temu ze okazalo sie ze moze zostac tam dluzej.. ja rozumiem praca.. widze ze kazda z nas ma takie momenty jakby czula ze wszystko sie wypala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,doskonale was rozumiem,moj wlasnie jutro wylatuje do Niemiec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki 🖐️ a moj maz pojechal tez do pracy i zobacze go dopiero wieczorem ;) ech jak dobrze, ze moj nie ma pracy "wyjazdowej" chyba bym nie wytrzymala z tesknoty :D a przeciez ty Rimm bylas tak przeciwna kosciolowi? Tak bardzo zialo od ciebie jakby nienawiscia? Wiec po co ci w takim razie slub koscielny? Pozazdroscilas siostrze ;) ? Poza tym biorac slub MUSISZ przysiadz, ze bedziesz je wychowywala w wierze katolickiej, czyli nie dajesz im wybrac, tylko od poczatku musisz je ochrzcic, potem komunia i inne te sprawy. Dlatego ja m.in. nie mialam slubu koscielnego, choc bardzo chcialam, ale wiedzialam, ze nie bede mogla dotrzymac przyrzeczenia, bo rowniez chce aby moje dzieci same mogly zdecydowac o tym w jakiej wierze chca byc. A wiedzac, ze nie dotrzymasz obietnicy/bo nie udawajmy, ze jest inaczej, ze maz twoj pozwoli na calkowite wykluczenie Islamu z zycia dziecka, bo jest to mydlenie oczu innym ludziom/ klamiesz, a co za tym idzie bluznisz przed Bogiem, bo skladasz mu obietnice, ktora i tak wiesz, ze nie bedziesz mogla dotrzymac. No i ogolnie dziwi mnie twoja nagla postawa checi brania slubu w kosciele gdzie mowilas cytuje: "Nasze dzieci jesli bedzie chlopczyk bedzie obrzezany Czemu mialoby nie byc muzulmaninem? " no i najwazniejsze "Co do chrzescijanstwa to unikam kosciola jak moge Jestem zmuszona pojsc na pogrzeb ewentualnie slub to ide jesli moge siedziec przed kosciolem to posiedze z mila checia To ze dziecko bedzie wychowane w wierze mojego meza poniewaz nasza wiara jest dla mnie obluda Czemu dziecko ma sluchac zlodzieji?( to jest moje zdanie na instytucje kosciola ) czy gwalcicieli( co do ksiezy"; czy naprawde nie widzisz w tym nic obludnego z twojej strony? Przepraszam jesli Cie urazilam,ale w ogole nie moge Cie zrozumiec :( jeszcze tylko 3 i pol dnia i sobie troszke odpoczne :) pozdrawiam ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmblondyn wspomina o 12-letniej „mezatce”. Ja tylko dorzuce, ze to nie jest wyjatkowa sytuacja. W listopadzie 2009 zostala wydana we Francji ksiazka o 10 letniej tym razem dziewczynce z Jemenu. Tak naparawde nie wiadomo...mozliwe, ze miala 8 lat, bo jak twierdzi, w jej kraju czesto nie wydaje sie aktu urodzenia. Szczegolnie, ze w tam, dziewczynka czeka na pierwsza wizyte pediatry nawet 6 lat ( ja juz o tym pisalam). Otoz zostala wydana pod przymusem ojca za faceta 30 letniego. Przed slubem obiecal, ze poczeka, az dziecko osiagnie wiek dojrzewania plciowego, ale nie dotrzymal slowa....Bil swoja „mala zone” po czym gwalcil. Biedna Nojoud nawet nie potrafi okreslic tego, co robil...”uzywa dzieciecych okreslen...plakalam, uciekalam, ale on w koncu mnie dopadal i robil te rzeczy” http://fakty.interia.pl/swiat/news/8-letnia-zona-walczy-o-rozwod,1092731,,2 „Jak oszacowało jemeńskie ministerstwo spraw społecznych prawie 25 proc. jemeńskich kobiet wzięła ślub przed 15 rokiem życia” A moze was interesuje 12-latka, ktora po trzydniowym porodzie w koncu zmarla z wykrwawienia (oczywiscie noworodek byl martwy). Co jest ciekawe, ze w kazdym z tych przypadkow do malzenstwa zmusza ojciec, a kary za „przewinienia” wymierzaja albo bracia, albo wujkowie (jak w „Spalona zywcem”). „Jemenki tak wcześnie wychodzą za mąż ponieważ są bardzo słabo wykształcone i pełnią podrzędną rolę w społeczeństwie - mówi Ahmed al-Quraishi, szef organizacji Siyaj, która zajmuje się prawami dzieci. Według niego rodzice wydają swoje córki za mąż w zamian za sowity posag. W tym plemiennym społeczeństwie panuje też zwyczaj, według którego dzieci tuż po urodzeniu są swatane ze swoimi kuzynami, by uniknąć związków z członkami obcych klanów. Rezultatem jest duza ilosc urodzen dzieci muzulmanskich z Zespolem Downa. W lutym jemeński parlament przyjął ustawę, która zezwala na małżeństwa dla osób, które ukończyły 17 lat. Niektórzy parlamentarzyści próbują jednak uchylić to prawo, nazywając je "antyislamskim.....” http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7032710,12_letnia_jemenska_dziewczynka_zmarla_po_trzydniowym.html Z tego co wiem w innych stronach swiata takie zjawisko nazywame jest pedophilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Karolino, ale co to ma do naszych mezow bo naprawde nie rozumiem??? Ja jestem zona muzulmanina i brzydze sie takimi sprawamy, tak samo jak moj maz czy jego rodzina. Moj maz ma siostre, ktora ma 19lat i jeszcze jakos meza nie miala i narazie sie nie zanosi/nie nie jest jakas brzydka czy uposledzona, bardzo ladna i do tego madra dziewczyna, ale jeszcze studiuje i nie chce narazie wychodzic za maz/; dodam odrazu, ze mieszkaja oni nie w miescie, jego rodzice nie maja wyzszego wyksztalcenia... Czy kazdy muzulmanin musi odpowiadac za kazdy czyn popelniony przez innego muzulmanina? Co chcesz przez to wszystko pokazac? Co chcesz udowodnic? Nie mozna calej spolecznosci muzulmanskiej porownywac do takich ludzi. Przeciez ci ludzie nawet nie zyja tak jak powinni zyc muzulmanie juz sam fakt, ze zmuszaja swoje corki do zamaz pojscia jest grzechem „Nie wolno wydać za mąż matrony (rozwódki lub wdowy - przyp.tłum.), dopóki nie zapyta się o jej zdanie. Nie można wydać za mąż dziewicy dopóki nie wyrazi ona na to zgody.” Takze sama widzisz, ze nie mozna zarzucac wszystkim muzulmanom tego, co robia inni z nazwy muzulmanie. Zauwaz, ze wydawanie tych dzieci za maz jest robione glownie dla pieniedzy lub ze wzgledow tradycyjnych, a nie religijnych. I jst to ohydne zarowno dla mnie chrzescijanki jak i dla mojego meza-muzulmanina i wyobrz sobie, ze dla niego rowniez jest to pedofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz przez to wszystko pokazac? Co chcesz udowodnic? Otoz, postaram sie Ci wytlumaczyc. Przedtem zacytuje raz jeszcze slowa: „W lutym jemeński parlament przyjął ustawę, która zezwala na małżeństwa dla osób, które ukończyły 17 lat. Niektórzy parlamentarzyści próbują jednak uchylić to prawo, nazywając je antyislamskim.....” Ja sie pytam kto zasiada w tym palamencie?...wyobrazam sobie, ze ludzie wyksztalceni....w takim razie widze niescislosc.... Jak cie czytam i slysze powyzsze slowa, pierwsze pytanie jakie sie cisnie na usta, to: ile rodzai koranu istnieje i kto ktory przestrzega? A moze to jest tak jak z biblia w czasie epoki feldalizmu? Byla wydawana po lacinie, a rownoczesnie robiono wszystko, zeby ludzi wyksztalconych bylo jak najmniej! Wiadomo, ze ciemnota jest latwa do manipulacji! Moim zdaniem, wszystkie religie swiata, dosc solidnie juz sie skompromitowaly. Kazda z nich wykazala sie ogromna gorliwoscia jak chodzi o walke o swoja racje. Zal tylko, ze ofiarami tego byli i SA miliony istnien niewinnych ludzi. Moze Twoj maz jest rodzynkiem w ciescie, ale to nie powod, zeby krytykowac czyjas religie a wynosic na piedestaly cos czego nie znasz do konca. Przypominasz mi aktywistke posadzona na traktor do zdjecia. Strzelilas wyklad kolezance Rimm, a Ty?....Co chcesz w ten sposob udowodnic. Przezyj z nim 18 lat, wychowajcie razem dzieci na wartosciowych obywateli swiata, odbyj z nim kilka podrozy do Polski.... do jego kraju.... rozwiazcie razem kilka problemow zycia i wtedy bedziesz mogla powiedziec: „wybralam co wybralam i nie zaluje”....Ale teraz, to co robisz wyglada na agitacje partyjna. Zrazilas sie do katolicyzmu?...rozumiem, bo ja tez! Ale to nie jest powod, zeby tylek moczyc w innego rodzaju bagienku i krzyczec, ze to platki rozane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karolina ze sie wtrace ale Ty glupoty piszesz.. o co Ci kobieto chodzi.. przeczytaj sobie Zony muzulmanow wiec moje pytanie co Ty tutaj robisz? nam jest dobrze tak jak jest jestesmy szczesliwe wiec nie rozumiem co chcesz osiagnac tym co tutaj wypisujesz.. wszyscy wiemy ze na swiecie jest niesprawiedliwosc tak bylo jest i bedzie zawsze.. jeden dobry czlowiek swiata szczesliwym nie zrobi.. niestety.. my nikogo tutaj nie wychwalamy jestesmy dumne ze swoich mezow i tyle.. czy jest w tym cos zlego? ja tutaj zla nie widze.. i krytykowac czyjas religie.. przeciez my tutaj nikogo nie krytykujemy.. to raczej Ty i ludzie Twojego pokroju ciagle nas atakuja..a my przeciez tez mamy prawo sie bronic.. wiec moja wielka prosba.. DAJCIE NAM W KONCU SWIETY SPOKUJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bylo to do mnie, poniewaz ja nigdzie nie napisalam ze sie sparzylam na chrzescijanstwie; sama zaznaczylam, z ejestem chrzescijanka, wiec nie wiem do kogo mowilas. Napisalam Rimm tak a nie inaczej, bo nie mozna mowic,z e chce sie wychowac dzieci na muzulmanow,a brac slub w kosciele katolickim, bo to sie wyklucza i jesli nie widzisz w tym nic zlego, to chyba nie wiesz na jakiej podstawie mozesz zawrzec zwiazek malzenski w kk z osoba innego wyznania, wiec ci napisze: zwiazek malzenski mozna zawrzec w kk z osoba innego wyznania POD WARUNKIEM sie sie przysiegnie, z edzieci beda wychowane w wierze katolickie i zrobi sie wszystko aby w tej wierze je wychowac,a kolezanka sama wczesniej napisala, ze do kosciola nie chodzi i chcialaby aby dzieci byly muzulmanami. Tak naprawde dopiero na lozu smierci kazdy z nas bedzie mogl powiedziec czy wybral dobrze i zaluje, badz nie, nie jest to zwiazane z latami. Co do koranu i jego odczytywania, nie bede ci tlumaczyla jak sie odczytuje koran, na co trzeba zwrocic uwage, ktore hadisy sa wazniejsza, a ktore mniej wazne, bo ciebie to nie interesuje i tak koranu nie masz zamiaru czytac. A na twoje pytanie odpowiadam: jest 1Koran i kazdy prawdziwy muzulmanin powinien go przestrzegac, a wiec nie kreowac wedle wlasnego uznania, tak jak robia to ci ludzie. Poza tym nie skrytykowalam nigdzie zadnej innej religii, jesli tak sadzisz , to przytocz mi moj fragment. Wiec najpierw czytaj co pisze, a pozniej jesli bylo to skierowane do mnie, pisz. Czy my krytykujemy twoj wybor twojego partnera? Piszemy jak bardzo on jest niedobry, a jesli juz jest fajny facet, to napewno musi byc rodzynkiem w ciescie? p.s. bylam nie raz w jego kraju, w wioskach, gdzie ci sie nie snilo jak moze prawdziwa wiocha wygladac, tak samo moj maz nieraz byl u nas w kraju, wiec to to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety topiki maja to do siebie, ze kazdy moze zawitac. Ja wyrazam swoje opinie, tak jak to robia inni moi poprzednicy. Jedni robia to mniej brutalnie, inni bardziej.....Ja wiem jednak, ze jest wiele dziewczat, ktore zawitaja tu z prostej ciekawosci, a ocene tego co tu przeczytaja, im pozostawiam. Natomiast piekne wiochy sa wszedzie, na swiecie..... pod warunkiem, ze nie bije od nich feldalizmem. Wierz mi na slowo...wiem o czym mowie A co do mojego partnera....nawet jak uzyjesz sformulowania - "rodzynek w ciescie".....wierz mi! Nie pogniewam sie, bo odbiore to jako komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak a propos
Pani Karolina pisze sie feudalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Karolinko daj juz spokoj i zajmij sie swoim podworkiem,powiedzialas co ci lezy na sercu i wystarczy.Nie jestesmy idiotkami zeby pewnych rzeczy nie dostrzegac.I nie bedziemy sto razy kazdego zapewniac ze to wszystko ma sie nijak do naszych mezow!Nazywaj ich rodzynkami czy jak tylko zechcesz,mam to szczerze gdzies.Moze zacznij pisac cos na temat swoich rodakow,tu problemow tez nie brakuje,czy kazdy Polak gwalci 13 miesieczna dziewczynke?Chyba nie,tak samo jak nie kazdy arab jest taki o jakim slyszysz w tv czy czytasz w prasie.Otworz oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*28.01.10.UWAGA.tvn.To była zaplanowana i dobrze przeprowadzona egzekucja. Trzech 17-letnich uczniów liceum w Złotoryi wzięło udział w zamordowaniu rówieśnika. – Nie mam żadnych wyrzutów sumienia – powiedział w rozmowie z reporterem Uwagi! Michał P., 20 letni dzisiaj sprawca, który na wolność wyjdzie najwcześniej za 19 lat. *06.01.10.Matka, mieszkanka Częstochowy, zaatakowała nożem swoją siedmioletnią córkę. Kobieta próbowała potem popełnić samobójstwo. Ostatecznie jednak wezwała pogotowie. Matka i córka trafiły do szpitala - podaje RMF FM. Stan siedmiolatki medycy określają jako ciężki. Dziewczynka trafiła do szpitala z ranami kłutymi klatki piersiowej.Matka ma rany cięte przy nadgarstkach. Prawdopodobnie próbowała podciąć sobie żyły. * 30.10.09.PAP.Sąd Okręgowy w Rzeszowie wymierzył karę pięciu lat pozbawienia wolności byłemu wikaremu z Wysokiej Łańcuckiej (Podkarpackie) za kontakty seksualne z nieletnimi dziewczynkami. Jest to kara surowsza od orzeczonej przez Sąd Rejonowy w Łańcucie, który skazał duchownego na cztery lata więzienia. * W sobotnie popołudnie (10.09.) na terenie ogródków działkowych na gdańskich Stogach doszło do makabrycznego zdarzenia. Pijany 56-latek dźgnął nożem żonę, powodując jej śmierć, a następnie zakopał jej zwłoki w ogródku - podaje serwis gp24.pl. * 7.10.09."Życie Warszawy". Liczba przestępstw rośnie, wykrywalność spada. Mundurowi najgorzej radzą sobie z kradzieżami samochodów i włamaniami. W ich ręce wpada zaledwie co dziesiąty złodziej aut, co trzeci sprawca napadu z bronią w ręku.W tym roku przez stolicę przetacza się niespotykana od lat fala napadów z bronią na banki. Bandyci wybierają małe placówki, zadowala ich nawet łup w wysokości kilku tysięcy złotych. Policjanci odnotowali już 19 takich rozbojów. O sześć więcej niż w całym ubiegłym roku. Na razie ujęli sprawców jedynie pięciu - donosi "GW".Tylko w tym roku w Warszawie doszło do 118 napadów z bronią. Policja ujęła 30,5 proc. sprawców. W ubiegłym roku wskaźnik sięgał 39,6 proc. * 14.09.09.PAP.Policjanci z Olsztyna zatrzymali 36-letnią kobietę, która w szafce w przedpokoju zamknęła swego pięcioletniego syna, bo przeszkadzał jej w piciu alkoholu z konkubentem - poinformowała rzeczniczka prasowa warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic. * 5.09.09.PAP.Dwóch mężczyzn zostało oblanych denaturatem i podpalonych podczas alkoholowej libacji w miejscowści Świedziebnia koło Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Trzech młodych ludzi podejrzanych o tę napaść schwytali policjanci wracający po służbie do domu. *2.09.09.PAP.Bielańscy policjanci zatrzymali 31-letniego Krzysztofa J. Mężczyzna w trakcie libacji alkoholowej śmiertelnie ranił nożem swojego wuja. Niewykluczone, że powodem kłótni była sałatka, którą jeden zjadł drugiemu. Mężczyźnie za zabójstwo grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. * 31.08.09 PAP.Nie dość, że nagrali podpalenie ptaka i zamieścili to nagranie w internecie, to jeszcze ułatwili policji dotarcie do siebie – takim wyczynem może się pochwalić trzech nastolatków z powiatu świeckiego.Jak informuje kujawsko-pomorska policja, do kolejnego już przypadku znęcania się, tym razem nad ptakiem, doszło na terenie powiatu świeckiego. Policję zawiadomiła o przestępstwie internautka, która znalazła bulwersujące nagranie na jednym z serwisów internetowych. * 30.08.09.PAP.Gdyńska policja zatrzymała w nocy 19-letniego kierowcę - sprawcę wypadku, w wyniku którego zginęły trzy osoby, w tym dwoje dzieci.Dziewiętnastolatek, wraz z pasażerami, zbiegł z miejsca wypadku. Był pijany * 20.08.09.PAP.Zakopane w stodole zwłoki noworodka znaleźli policjanci w miejscowości Charubin w powiecie kolneńskim (Podlaskie). Matkę dziecka zatrzymano. 26-letnia kobieta jest podejrzewana, że zakopała nowo narodzone dziecko w stodole obok swego domu. Tam odbył się wcześniej poród. Policjanci odkopali zwłoki dziecka w środę. to tylko kilka przykladow z ubieglego roku z Pl no i jeden dam z Meksyku zeby nie bylo ze tylko muzulmanie porywaja samoloty.. * 10.09.09.MEKSYK.Chrzecijanski terrorysta probowal porwac samolot lini Aeoromexico ze 104 pasażerami na pokładzie .Boeing 737 leciał z Boliwii, z międzylądowaniem w popularnej miejscowości wypoczynkowej Cancun. Tuż przed lądowaniem w Mexico City do jednego z członków załogi podszedł mężczyzna z Biblią w ręku i oznajmił, że wraz z trzema innymi osobami porywa samolot..Posiadal rowniez makiety bomb.Zostal obezwladniony przez antyterrorystow na lotnisku w Mexico City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr Rosporek-Walicipski
a co wy tam o bombach......na portalach lata wiadomość, jak to arabus ochajnął się z kobietą i zobaczył jej facjatę dopiero po ślubie. Okazało się, że ma zarost jak męzczyzna i biedak teraz chce rozwodu ... buhahahahahahahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu nie potrzebnie sie trudzilas, bo i tak Karolina stwierdzi, ze sa to tylko "drastyczne przypadki" tak jak stwierdzila to wtedy, gdy ja dawalam materialy o kobietach bitych i maltretowanych przez mezow Polakow. Karolino mysle, ze jest to forum w sam raz dla ciebie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4273790 zagladnij tam I moze przeczytaj cos o swoim "podworku" zanim zaczniesz krytykowac zycie i wybory zyciowe innych ludzi. W szczegolnosci polecam Sacha Sperling „Mes illusions donnent sur la cour”. Poza tym dla twojej informacji zabojstwa honorowe nie wywodza sie z Koranu, ba nawet nie maja w nim potwierdzenia. One wywodza sie z tradycji plemiennych. Tak prawda jest, ze takie zabojstwa honorowe zdarzaja sie glownie w krajach islamskich, ale nie maja one nic wspolnego z Islamem. Nie wiem czy wiesz, ale jesli byliby to prawdziwi muzulmanie, to gdzie jest to prawo religijne, ktore wymaga 3naocznych swiadkow, aby przystapic do jakiejkolwiek kary? Problemem jest mentalnosc tych ludzi, a nie ich wyznania. Gdybys miala do czynienia z muzulmanami na codzien, tak jak my, a nie tylko z tv, artykulow i przypadkowych spotkan na ulicy, to wiedzialabys, ze muzulmanie uwazaja zabojstwo honorowe za barbarzynstwo. Nie mozesz prownywac ludzi, ktorzy nie umieja czytac, pisac do innych ludzi. Tacy ludzie przeciez nie kieruja sie Koranem czy prawem, ale tradycja. Wiec wprowadzasz inne dziewczyny w blad przypisujac to wszystko muzulmanom. Powtarzam raz jeszcze: te rzeczy o ktorych tu piszecie, czyli obrzezanie kobiet, zabojstwa honorowe, wysadzanie sie w powietrze itd. nie maja nic wpsolnego z Islamem jako takim. Zarowno ja, jak i moj maz potepiamy wszelkie takie wydarzenia i nie wypieramy ich ze swiadomosci, ze to sie nie zdarzylo. Tak te wszystkie okropne rzeczy mialy miejsce! Dlatego ubolewam nad glupota tych ludzi i mam nadzieje, ja jako osoba wierzaca w Boga, ze Bog wymierzy im na gorze adekwatna kare do ich czynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze zapomnialam odniesc sie do twojej wczesniejszej wypowiedzi. Piszac o wioskach nie mialam na mysli, ze sa one piekne, a raczej jak bardzo zacofane i ze w takich wioskach bylo mi dane nocowac kilka dni, w wioskach, gdzie na ulicy bylam jedyna kobieta bez chusty, z mezem jako jedyna szlam trzymajac sie za reke, co w ich wisoce jest raczej nie do pomyslenia, a zyje i nic mi sie nie stalo. Nikt mnie nie porwal, nie zgwacil ani nie probowal sie do mnie dobierac. Wiec chodzilo mi o to, ze raczej poznalam strony mojego meza wlasnie od tych najgorszych, najbardziej zacofanych stron, dopiero przy mojej drugiej wizycie odwiedzilismy rodzine w miescie i to rodzine zarowno tradycyjna jak i bardziej zachodnia, gdzie dziewczyna z chusta potrafi bez problemu dogadac sie ze swoja bardziej europejska kuzynka. A co do tego rodzynka w ciescie. Oczywisice ja sie nie obrazam bo o co, chodzilo mi bardziej o to, ze dla ciebie nie istnieja inni porzadni muzulmanie, jedynie jakies rodzynki i wyjatki. Jesli tak jest, to ja jestem chyba w czepku urodzona, albo delektuje sie ciastem z samymi rodzynkami. A moj maz jest dla mnie wyjatkowy, ale on to mowi, ze jest wyjatkowy bo ozenil sie ze mna :D A od kiedy w parlamencie sa sami uczeni??? Nie mozna tego powiedziec patrzac na Polske, a takze patrzac na francuskich politykow, to tez nie wydaje mi sie, ze wszyscy maja tam dobrze w glowie, ale rowniez i w Holandii, bo czy ktos madry moze zalozyc partie pedofilska(PNVD) i normalnie legalnie domagac sie liberalizacji przepisow dotyczacych pornografii dzieciecej oraz obnizenie granicy z 16 do 12 lat wieku nieletnich, od ktorej wspolzycie seksualne byloby dozwolone /dla zainteresowanych tutaj wiecej http://prawica.net/node/3855 / na szczescie sa osoby, ktore wykazuja sie jeszcze zdrowym rozsadkiem i nie popieraja takiej "inicjatywy". Dla uspokojenia dusz dodam, ze partia nie wystartowala w wyborach z braku poparcia, czyli krotko mowiac nie zebrala odpowiedniej ilosci glosow. Czy nadal naiwnie twierdzisz, ze w pralamencie naprwade musza sie znajdowac ludzie tylko wyksztalceni? A jesli tak nie uwazasz, to czemu niby w takim parlamencie jemenskim mialoby byc inaczej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w holandii powiadasz
niedawno w holandii zamordował przygłup islamski rezysera filmowego, bo w filmie pokazał wypowiedzi przygłupów muzułmańskich, którzy chcieli wprowadzić pokrywanie kosztów z NFZ, circumcision .....a tak naprawdę dobry muzułmanin, to martwy muzułmanin, co sobie w dupę wsadził granat i wysadził na pustynii, by innym krzywdy nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was kobitki slychac? Dlugo tutaj nie bylam , bo jestem zaklatana collegem i nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezysera filmowego mowisz? To chyba chodzi ci o Theo Van Gogha, a jesli o niego ci chodzi, to nie bylo to niedawno, a prawie 6lat temu i to za film. Jesli o niego chodzi, to masz racje, ale na szczescie zwyrodnialec dostal kare dozywocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
a ja jestem żoną muzułmana i nie zamierzam nikogo przekonywać o tym, że jest dobrym człowiekiem, wystarczy że ja to wiem i jestem z nim szczęśliwa. ludzie naoglądali sie rozmów w toku i na tym kończy się ich cała wiedza na temat kultury i małżeństw muzułmańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam nie kocha kobiet Gwałty
Islam nie kocha kobiet: Gwałty, chłosty i morderstwa muzułmańskim kraju zdecydowanie lepiej być mężczyzną. Jeśli idzie o religię Mahometa, jeszcze do niedawna obowiązywał w zachodnich, politycznie poprawnych mediach pewien prosty, zero-jedynkowy podział. Z jednej strony mieliśmy więc islam "wypaczony", zły, z twarzą Osamy bin Ladena albo afgańskiego taliba - z drugiej zaś islam "prawdziwy", czyli głęboki, tolerancyjny i postępowy. Ostatnio utrzymywanie takiego stanowiska staje się zadaniem coraz bardziej karkołomnym. Bo czy to terroryści Osamy ukarali niedawno trzynastoletnią dziewczynkę 90 batami za to, że na teren żeńskiej szkoły wniosła telefon komórkowy z aparatem? Nie, zdecydował o tym saudyjski sąd. Mniej, bo 50 razów, wymierzono szesnastolatce z Sudanu, która wyszła na ulicę w nieprzyzwoicie krótkiej sukience(nieprzyzwoicie krótkiej znaczy - do kolan). Lepiej już, jeśli kobieta założy tam spodnie. Kara: jedyne 40 batów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam nie kocha kobiet Gwałty
Wykroczeniem o wiele gorszym niż noszenie nieobyczajnych ubrań jest zajście w ciążę przed ślubem. Nawet gdyby miała być ona wynikiem gwałtu - kara musi być. Dwa tygodnie temu w Bangladeszu zapadł wyrok: 101 batów. Ale to i tak nieźle, bo w Somalii muzułmanie czekają do urodzenia nieślubnego dziecka, a potem kamienują matkę. Pojedyncze przypadki? Wyjątki od reguły? No, nie bardzo. Los generalnie nie jest zbyt łaskawy dla kobiet żyjących w islamskich krajach. We wspomnianej Somalii religijni strażnicy patrolują ulice i sprawdzają, czy panie noszą staniki. Jak? Każą im podskakiwać i potrząsać biustem. W przypadku wykrycia zakazanej bielizny - natychmiastowa kara chłosty. No tak, bo Somalia to taki dziki kraj... - ktoś zacznie tłumaczyć. OK. Afganistan podobno jest już mniej dziki, rządzą nim utrzymywani przez Zachód politycy. I co? I robią z kobiet niewolnice, uchwalają prawo do gwałtu. A w również nie takim znów dzikim Iranie mają nawet państwowych gwałcicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam nie kocha kobiet Gwałty
W Turcji, w cywilizowanym państwie, które chce należeć do Unii Europejskiej, trzeba przyznać, prawo nie dyskryminuje kobiet tak jednoznacznie, sędziowie nie każą ich batami, nie mogą wydać wyroku ukamienowania. Ale "na wysokości zadania" stają krewni. Kilka dni temu głośno było o szesnastolatce zakopanej żywcem przez ojca i dziadka. Za co? Za rozmawianie z chłopakami. Była to dość oryginalna kara, częściej dziewczyny wyrzucane są przez okno i dźgane nożami. Niestety, makabryczne zwyczaje niektórzy wyznawcy islamu przywożą ze sobą na Zachód. We Włoszech, na przykład, ojciec poderżnął gardło osiemnastoletniej córce, gdy ta wyprowadziła się do chłopaka. Inny muzułmanin, który przez lata promował w amerykańskich mediach obraz islamu jako religii pokoju, odrąbał żonie głowę, gdy chciała od niego odejść. Bardziej oryginalną metodę egzekucji wymyślił muzułmanin z Phoenix (stan Arizona), który w imię Allacha córkę przejechał jeepem. Bo była zbyt zachodnia. W kanadyjskim Kingston ojciec swych trzech nastoletnich córek, co prawda, nie rozjechał, ale trzy trupy dziewcząt, które lubiły poszaleć na mieście, znaleziono właśnie w samochodzie. Nie chcemy nikogo przekonywać, że wszyscy muzułmanie znęcają się nad kobietami, że każdy gotów jest pobić czy zamordować żonę albo córkę, która złamie religijne zasady. To z pewnością nieprawda. Jesteśmy przekonani, że większość wyznawców religii Mahometa nie zwykło na nikogo podnosić ręki. Ale takie, godne pochwały, zachowanie nie bierze się z wierności zasadom "prawdziwej" islamskiej tradycji. A wręcz przeciwnie - z podejścia do niej z dystansem, miast z fanatyzmem. Tradycja ta bowiem, jakby na nią nie patrzeć, nie jest kobietom zbyt łaskawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kilka przykładów
Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w jednym z mieszkań przy ul. Akacjowej. Policjantów zaalarmowali sąsiedzi, których zaniepokoiły krzyki dobiegające zza drzwi mieszkania. Stróże prawa przybyli jednak na miejsce tragedii zbyt późno Kiedy przekroczyli próg mieszkania, spostrzegli leżące na podłodze zmasakrowane dwie kobiety. Ich ciała były poranione ciosami od zimnego ostrza. Niestety, 58-letnia córka oprawcy już nie żyła. Jej 79-letnia matka w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Lekarze walczą o życie pacjentki, ale nie wiadomo, czy uda się ją uratować, bo obrażenia są poważne. Poza tym silny krwotok znacznie osłabił jej organizm. Funckjonariusze od razu wykluczyli napad rabunkowy bandyty. Do morderstwa przyznała się głowa rodziny, Tadeusz H. Staruszek wyznał mundurowym, że zabił najbliższe mu osoby, bo pokłócił się z żoną i córką o pieniądze. Ponoć kobiety podkradały mu jego oszczędności. W środę rano do kętrzyńskiej policji dotarła od lekarzy pogotowia wstrząsająca informacja. Ratownicy zostali wezwani do wykorzystanej seksualnie trzynastomiesięcznej dziewczynki. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano dwóch mieszkańców wsi koło Kętrzyna (woj. warmińsko-mazurskie), Stanisława K. i jego kompana. Dziewczynka z obrażeniami leży na oddziale chirurgicznym szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Podejrzany o makabryczne zabójstwo Zbigniew M. (45 l.) jeszcze przez rok woził gimbusem dzieci do szkoły. Mieszkańcy Bielaw są wstrząśnięci. Nie przyznają się do znajomości z nim.Zdaniem mieszkańców, Zbigniew M. odrąbał żonie głowę siekierą na pieńku w piwnicy. Zakopał ją w lesie. Policję zaalarmowała w sobotę tuż przed godz. 13 koleżanka mieszkanki ul. Rydygiera, kiedy ta nie przyszła w sobotę do pracy. Kobieta mówiła, że znajoma mogła zostać zamordowana. Dyżurny komendy miejskiej wysłał do wskazanego mieszkania patrol. Funkcjonariuszom drzwi otworzył 42-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. W jednym z pokoi znaleźli na wersalce przykryte kocem ciało 12-letniego syna mężczyzny, a w drugim - jego 45-letniej żony. Najprawdopodobniej zostali zabici kilkanaście godzin wcześniej. Obydwoje mieli rozległe obrażenia głowy spowodowane najpewniej uderzeniami tępym narzędziem - poinformował młodszy inspektor Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej policji. - Mężczyzna został zatrzymany, wszystko wskazuje na to, że jest sprawcą zabójstwa żony i syna. Śląska policja poszukuje 40-letniego mężczyzny, który w czwartek wyszedł z więzienia i na oczach dzieci zamordował swoją żonę. Na razie nie wiadomo, co było powodem zabójstwa. 40-latek słynął z wybuchowego temperamentu. Kilkanaście miesięcy temu w swoim mieszkaniu w Ornontowicach obwiesił się ładunkami wybuchowymi i groził, że je zdetonuje. Jako zakładników wziął żonę z trójką dzieci. Po wielogodzinnych negocjacjach poddał się jednak antyterrorystom, którzy wprowadzili go do lasu i tam rozbroili ładunki. Mężczyźnie przedstawiono wtedy zarzuty nielegalnego posiadania materiałów wybuchowych i spowodowania zagrożenia dla życia i zdrowia lokatorów bloku, w którym mieszkał. Trafił do aresztu śledczego. Kilkanaście dni temu wyszedł na przepustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem przeciez to nie jest topik informacyjny.. dajcie w koncu z tym spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich dramatow zarowno z udzialem muzulmanow jak i katolikow mozna by tu podawac tysiace,tylko po co?topik to Zony muzulmanow a nie dyskusja na temat wyzszusci jednych nad drugimi,nie rozumiem intencji tych ktorzy to wszystko tu wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×