Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość nova2010
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
również jestem żoną muzułmanina i dobrze mi z tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nova!jak dlugo jestescie razem?i skad pochodzi Twoj maz?czy ty nie odwiedzilas mnie na Nk?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
tak właśnie ja Cie odwiedziłam, dane znalazłam na tym forum, staż małżeński krótki, ale znajomość dośc długa, a jego kraj to Pakistan (pewnie znowu wywołam burze komentarzy hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
tak ja Cię odwiedziłam na nk ;-) znamy się już jakiś czas, mamy ślub muzułmański i zawatwiamy wszystko do cywila :-) Jego pochodzenie to Pakistan (i pewnie wywołam bum komentarzy heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent hab J Maniek Rokitek
wprost przeciwne sramy na ciebie, jak i na resztę tych muzułmańskich szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie mam dzisiaj humoru zreszta nie mam go od kilku dni w kazdym razie mam nadzieje ze u was ok z samopoczuciem i tacy idioci jak ten wyrzej nie popsuja wam humoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
hehe i dlaczego kobiety coraz częściej wybierają cudzoziemców, odpowiedź powyżej - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
tacy idioci jak ten powyżej nigdy nie zepsują nam humoru, szlag go trafia że coraz więcej Polek układa sobie życie z nie polakami, a on musi bzykać dmuchaną lalę albo jechać na ręcznym bo nikt go nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent hab J Maniek Rokitek
akurat się mylisz mam śliczną żonę i możesz sobie myśleć co ci tylko przychodzi do tego durnego łba. Podczas II wojny francuskim kurvom co się zadawli z Niemcami golili głowy, a może w tej wojnie między islamem a chrześcijaństwem,wam jako zdrajczyniom chrześcijaństwa też ogolą głowy??? I nie domyślal się że jestem katolikiem wprost przeciwnie , ateistą z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova opowiedz cos wiecej o was!;-)jak dlugo razem,gdzie sie poznaliscie,macie dzieci?jestes katoliczka?my tu strasznie ciekawe!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za udzielenie wyczeroujacych informacji teraz mozesz juz spadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
to jest prawda, wszystkie te negatywne wypowiedzi piszą sfrustrowani faceci którzy samotnie spędzają czas z kuflem piwa w ręcę marząc o dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
jestem katoliczką, dzieci nie mamy (ale to kwestia czasu :-) poznaliśmy przez neta :-) ale to dłuuuuga historia, mogę opisać na maila, razem mieszkamy ok 2 miesięcy wogóle wszystko rozegrało się bardzo szybko, ogólnie nasz staż nie przekracza roku :-) ale jeśli człowiek czuje że kocha to na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent hab J Maniek Rokitek
sfrustrowani???? akurat sfrustrowana to jest ta Aaliyah30 co złapała się arbusa, brzydkiego ale co tam jak ma się 30 lat, to aby tylko miał rozporek, tak jest i z toba nova, ale osniosła sukces życiowy , jakis ciapaty znaleziony w necie...buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha!ostatnie slowo jakie mozna o mnie powiedziec to to ze jestem sfrustrowana!a moj maz brzydki?hmm,sa gusta i gusciki,napewno brzydki to on nie jest docencie.jestem przyzwyczajona ze kobiety wodza za nim maslanymi oczami a mezczyzni nie moga opanowac zazdrosci i wyrazaja inne opinie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova2010
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×