Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaa81a

Problemy z pasierbami. Jak dogadac się z nastoletnią rozpieszczona pasierbicą?

Polecane posty

Gość sprac ja
O ja bym chetnie taka szczeniare pyskata zlała i tak by się skończyło :D Nie miałabym nerwów do takich rozpieszczonych pyskatych nastolatek pożądne lanie jej sprawić bo widać nigdy sie jej nie oberwalo i jest teraz taka rozpieszczona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ta dziewczyna na pewno jest na rozdrożu ale to nie znaczy ,że przez to wszystko jej wolno. Trzeba z nią rozmawiać ale jednocześnie być konsekwentnym w tym co się mówi ,zakładam ,że mówi się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może warto pomyśleć. znacie
tylko wersję tej ,która usiłuje matkować nastolatce. A prawda jest zupełnie inna, trzeba dziewczynki zapytać jakie szykany stosuje owa "mamusia". Już znamy TAKIE, wiemy co robią i w jakim celu. Szkoda tego dziecka, które MUSI tolerowac TAKĄ przy boku ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samowolka bez przesady
A moim zdaniem, ona dobrze robi to ze stracila matke wczesne nie znacyz ze moze sobie pozwalac na wszystko, jak by sie jej pozwealalo tak to by chodizla na imprezy przychodzila pijana i tyle by bylo, niestety nastolatki wymagaja opieki i nadzoru doroslego bo inaczej z samowolki nic dobrego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to ta
macoszka to lepsza ... osmiela się krytykować dziecko. najlepiej dla ciebie by było, gdyby tatuś dziecka się dla ciebie pozbyl, prarwda? Jesteś podłą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
"O ja bym chetnie taka szczeniare pyskata zlała i tak by się skończyło" Jakbyś trafiła na tym to twojej mordzie by już nic nie pomogło :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
Jakbyś trafiła na mnie* miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest podlaa
Dlaczego mówicie ze podła jest? Nie dość ze się dzieckiem interesuje to że jeszcze podła jest, podła by była gdyby jej nie zależało, dobrze tamta trafiłą na taka macoche, mogla trafic na przedmowczynie haha i by miala 100 razy gorzej! :D:D Nie jedna młoda macocha najchetniej by zlala takiego gowniarza pachem po tylku zeby pokazac ze jest silniejsza i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano jest podła i wyrachowa
mowa o załozycielce tematu zwiazała sie a facetem o tyle starszym, corka tego faceta widzi dokładnie o co naprawdę babie chodzi. I taka wypisuje obelgi na tę nastolatke. Jakim prawem? Bo d... daje ojcu tej dziewczyny. Nie stać jej było na kogoś w tym samym wieku? ale nie, stary dziad jej się spodobal. A raczej jego kasa. No i teraz pasierbica zawadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
'mowa o załozycielce tematu zwiazała sie a facetem o tyle starszym, corka tego faceta widzi dokładnie o co naprawdę babie chodzi. I taka wypisuje obelgi na tę nastolatke. Jakim prawem? Bo d... daje ojcu tej dziewczyny. Nie stać jej było na kogoś w tym samym wieku? ale nie, stary dziad jej się spodobal. A raczej jego kasa. No i teraz pasierbica zawadza." Mnie zawsze zastanawia , skąd ludzie wiedzą to co wiedzą???? Może ta Pani powyżej mi odpowie. Ta dziewczyna na pewno jest w trudnym położeniu i trzeba brać na to poprawkę ale jednocześnie nie można dać się spacyfikować . Ona dorośnie a w miarę dorastania zacznie myśleć inaczej. Oczywiście jest na takim etapie ,że naprawdę wymaga szczególnej uwagi i rozmowy , tym powinien przede wszystkim zająć się ojciec , narzeczona zaś winna z nią rozmawiać , nie na zasadzie jednak by się je przypodobać ale i też nie odpychając jej od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gada glupoty
Sory, ale przedostatnia wypowiedź jest porażająca.. Dawać d*** to ty możesz żeby Cię nauczyli języka :) A założycielka, robi dobrze.. chcąc dogadac się z ta nastolatką. Po 2. uważasz że facet który ma 41 lat to stary dziad? praktycznie międy 40 latkiem a 30 letnią kobbieta różnicy nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaki z wasss
No chyba dobrze robi ze się chce dogadac ze swoim pasierbem nie ?? Masakra.. wy ja wyzywacie nie dosc ze chce sie zajac dzieckiem faceta to jeszce na nia jedziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woooo
Jasne, ze dobrze, ze sie chce zajac. Chociaz to nigdy nie jest latwe - dla zadnej ze stron. To nie jest naturalna sytuacja i nigdy nie bedzie. Wiem dobrze jak potrafi dokopac nastoletnie dziecko drugiego meza...a tatus zawsze stanie po dziecka. Niby dobrze ale niedobrze jesli nie potrafi dyscypliny zachowac i zasad jasnych przedstawic. Autorko - wspolczuje Ci, moj facet ma 43 lata wyglada na 33 jest super. Ale z jego synem wzglednie poradzilam sobie po prawie 2 latach. A poniewaz ja mam swoje 2 dzieci a on swoje to nigdy nie zaznamy spokoju i szczewscia pelnego. POLECAM SZCZERZE WOLNYCH FACETOW BEZ DZIECI!!!! ZANIM SIE ZWIAZECIE Z OJCEM DZIECI TO PALNIJCIE SIE W LEB PORZADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
Mądrze powiedziane, ale kobiety z dziećmi też trzeba omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaradzeieee
Misisz się przyzwyczaić, do pyskatej smarkuli :D Tak zawsze było jest i będzie nastolatką się wydaje ze sa dorosłe i moga robić co chcą wszystko ich wkurza ehh xD A jeśli chodzi o to ze ona myśli ze poleciałas na kasę ojca, to robi to specjalnie, żeby ci tylko przykrość zrobić... Musisz Ty jej wytłumaczyć. ze go kochasz tak jak ona, i ze jak bd wrogie sobie to do niczego dobrego to nie doprowadzi, Ty musisz podjąć działnie a nie ona... bo ty tu dorosła jesteś. Pozdro. i napisz jak u ciebie sie dalej uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszaaaa92r
A moją macochą jest wredna baba.. Ta kobieta ma też niecałe 30 lat, chce dyrygować mi na wszystkie strony.. ale ja jej gadanie zlewam, bo sama jest nie lepsza nic nie robi.. tylko z ojcem na bankiety jeździ i to jej pasuje, a ja siedzę w domu po nocach jak snob.. Najśmieszniejsze jest to że jak jestem sama na noc, to nawet nie pozwoli mi przyprowadzić swoich znajomych, bo nabałaganimy w domu.. a sama nigdy nie posprzątała! Przyłazi jakieś obca babka i raz w tygodniu sprząta, ona tylko potrafi po nią zadzwonić, i to jej cała umiejętność prowadzenia domu. Jak już przyjdą znajomi do mnie to jak się śmiejemy wygłupiamy słuchamy muzyki, to ją tylko głowa boli i że nie może wytrzymać w tym chaosie. Ale co tam, przynajmniej tak mogę się jej odpłacić:D:D dlatego często u mnie siedzimy :D:D Myśli ze jest wielką panią a to głupia pusta baba.. czasem nie za rękaw szarpie i wrzeszczy jak jej coś nie pasuje.. mówi żeby nie przyprowadzała tej smarkatej bandy swojej do domu.. :O I jak tu z takimi ludźmi żyć?? Pod jednym dachem, nie da się.. ja wcale jej nie chce robić na złość specjalnie, tylko po prostu skoro ona się zachowuje tak, i traktuje mnie jak niepotrzebny przedmiot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz glupia macoche
ale masz smzate a nie macochce... ja bym taka tak doprowadzila dos zalu az by sama odeszla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kupie silaaa
weź kopnij ja w dupę xD i otwórz tatulkowi oczy. Do założycielki, musisz, mocno pogadac pierw z jej ojcem i wspolnie ustalic srodki zaradcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie smarkate gowniary
Najgorsze sa takie smarkate gówniary 16-18 lat, myślą ze są dorosłe moga robić wszystko a tak na serio to dopiero z pieluch wyrosły. Jakbym ja miała taką pasierbice to by jej się odechciało głupich wybryków. smarkata nie miała dyscypliny w domu to się tak zachowuje. Chyba dawne metody były dobre, pogadaj z jej ojcem, niech zmądrzeje i zobaczy jak wychowuje swoja coreczke. Pf moim zdaniem to ściągnąć jej majtki i walnąc z 10 razy paskiem po tyłku zaraz bys iew yprostowała i nabrała szacunku do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadeszła wiekopomna chwila ;)
glupie smarkate gowniary weź sie kretynko w pysk strzel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co wymysla od gówniar
Uważam że twoje zachowanie jest poniżej krytyki. Macocha winna zamknąć pysk i służyć swoim pasierbom. W końcu od tego jest. Macocha to dno !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dawno dawno temu żył Król . Miał śliczną córkę - nazywano ją Snieżką bo była śliczna i miała białe liczko. Pewnego dnia ożenił się z piękną młodą kobietą, która z całego serca znienawidziła dziewczynę z całego serca a najbardziej nienawidziła jej za miłośc ojca Króla...zła królowa miała lusterko w którym co dzien się przeglądała pytając" lustereczko , powiedz przecie , kto jest najpiękniejszy na świecie?".Królowa zaczęła więc knuć, jak pozbyć się dziewczyny...kto zna tę bajkę?;-) i dlaczego Król nie miał żadnego wpływu na to , co się dzieje na zamku? czemu nie ochronił Snieżki? czemu ojciec Kopciuszka nie pomógł dziewczynie? stare dzieje prawda? teraz jest caaaałkiem inaczej ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz kocie dlaczego
ojciec nie obronił sierotki ? bo macocha umiała obciągać - w koncu przedtem była wiele lat dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniaryy
Macocha służyć pasierbą??? z jakiej storony opryskliwej pyskatej smarkuli sluzyc? Gówniara powinna uszanować decyzje ojca, bo jest tylko gowniara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no właśnie.. dlatego właśnie macochy są zawsze złe w bajkach;)aż boję myśleć, jak trudno z macochami jest tym młodym i z dnia na dzień śliczniejszym pasierbicom. Macocha się starzeje a pasierbica pięknieje. to dla kobiety zawsze jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy ty kot masz zdanie dopasowane do tematu? Życie to nie bajka, a macocha nie zawsze jest zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ma piernik do wiatraka, że dziewczynki, córki dorastają i pięnieją, ojciec raczej nie przerzuci swoich zainteresowań z macochy na córkę, mimo, że młoda i śliczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnegooo
A to nie jest tak że zawsze jak matka odejdzie lub umrze, to ojciec do tylka wlazi swojej coreczce?? Wtedy taka widzi to, i po prostu robi na zlosc ojcu nowej partnerce. Ja nie rozumiem jakie wy macie problemy? Co ma córka do gadania w kims ie ojciec zakocha? ok moze trzeba przedyskutowac rozmowe z dzieckim tym starszym no ale bez przesady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assunasss
pisalas ze jak jest z ojcem to wylazi z nije mala manipulantka, no tak jak jest z ojcem to udaje swieta :p skad ja to znam :P Ale jaka może byc tego przyczyna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
do pani wrażliwej - swoje wypowiedzi są wyrazem mojego zdania- jeśli ktoś nazywa córkę ukochanego wredną gówniarą która ma odpierdolić się od decyzji ojca to co można o o takiej kobiecie napisać/ tylko że jest złą macochą z najgorszej z bajek.... to , że z Panią rozmawiałam grzecznie to tylko dlatego, że Pani grzecznie wypowiada się o córce męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×