Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki145

1 STYCZEŃ - zaczynam walkę z kilosami!!!

Polecane posty

Od 1 stycznia zaczynam się odchudzać i biorę to na poważnie!!! Jeżeli ktoś ma ochotę niech się przyłączy. Do lata a dokładnie do 1 czerwca mam zamiar schudnąć przynajmniej 20 kilo!!! Chcę to zrobić dla siebie ale przede wszystkim dla dzieci! Niech w dzień dziecka mają piękną mamę i niech będą ze mnie dumne!!!!! Zapraszam do wspólnej walki jeśli ktoś ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mam teraz kilka dni przerwy od diety i znó zaczynam 1-go a nie dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
United900 - masz rację to warto zacząć od razu i ja już się przygotowuje, w Święta zjadłam najmniej z wszystkich a słodyczy prawie nic!!! Ale pisze że od 1 stycznia bo wtedy zaczynam również ćwiczyć ostro a i data mobilizuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też też
Ja też jak co roku będę próbować od 1 stycznia ale czy mi się to uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją własną dietę-prostą ale skuteczną:) Więc teraz chwilka przerwy a od początku roku jeszcze kilka kilo:) A Ty jaki masz plan na dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę spróbować trochę proteinowej diety Dukana i oczywiście zdrowe jedzenie. Dostałam w prezencie bieżnię więc zacznę na niej biegać i chciałabym to robić przynajmniej godzinę dziennie. Wiem że na początku bedzie ciężko ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeee
1 stycznia to ty bedziesz po alkoholowej libacji a to tylko puste kalorie, nie wmawiaj sobie ze zaczniesz od pierwszego bo sie oklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do zgubienia 30 kilo :-( ale do 1 czerwca chcę co najmniej 20 zrzucić to już będzie niesamowity wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie będę po alkoholowej libacji i nie masz pojęcia chyba o czym piszesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 i jeden pomysłów znajdzie
hehe, zacznijcie od 2 stycznia, bo pierwszego szampan to puste kalorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeee
doskonale mam pojecie o czym pisze i wiem ze jak komus naprawde zalezy na osiagnieciu celu to zaczyna go realizowac od razu a nie czeka az nastapi nowy rok. fajnie sobie wyznaczac date rozpoczecia diety nie? zostalo jeszcze kilka dni zeby sie poobzerac bo przeciez od nowego roku bedzie dieta. chcecie diety? to zacznijcie ja od teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ciebie obchodzi moja dieta?Akurat dobrze mi z nią idzie więc daj sobie spokój i nie mów co mam robić:/ miki145 może na gg będzie spokojniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanieeeeee - naucz się czytać, wcześniej pisałam że w Święta nie zjadłam dużo i wcale się nie obżeram więc nie czepiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeee
jasne, nikt tutaj nie pije, ne pali a kg wziely sie od jedzenia warzyw i owocow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanieeeeee - no to ciekawe co ty robisz na tym forum??? pewnie też zakompleksiona jesteś i jeszcze innym dowalasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×