Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

JTTM to pogadaj zeby byly jakies sensowne ;) A Kradziej ma swoje powody do ucieczki...Mi tez sie to niekoniecznie podoba ale jak to sie mowi-sila wyzsza...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem hmm...... .....niech no pomysle........moim skromnym zdaniem ................ .....a!! juz wiem!!............ jestem po prostu sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairy Pomarańczowego
hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej to wkurzyc niekonfliktowa osobe... Bo taka duzo wytrzyma ale jak juz wybuchnie...:D nie chcialabym Ci wlezc pod lokcia ;) zreszta...musze byc grzeczna-moze jakis bonus do nicka dostane...:P jakies 100000postow albo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.... az tyle postów to chyba raczej nie da sie załatwic:D masz racje, czasami naprawde potrawie wybuchnac;) ale i to jak:D ale tak ogolnie staram sie trzymac fason:D jak na kobiete przystało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairy Pomarańczowego
jestem dziewczyny ,spoko :D wywiać, nie wywiało ale przymroziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zeby mi na tych postach tak zalezalo... Sama bym naklikala ale strasznie dlugo schodzi :P Mysle, ze jako kobieta szostym zmyslem wybierzesz co trezba ;) Wybuchasz, czyli 100% kobiety w kobiecie :classic_cool: ja obecnie upodabniam sie do zwierzecia... ...leniwca...:O albo raczej susla... a moze to mieszanka...:O Zle ze mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem 100% kobieta i w dodatku hetero:D a ja chciałabym jak niedzwiedz, przespac cala zime i obudzic sie w ciepelko:D bo ja juz mam dosyc tych mrozow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×