Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość świnki cztery
* z fotoreporterem (zalożę się, ze zdjęcia będą się podobały wszystkim na kafe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:15 [zgłoś do usunięcia] świnki cztery * z fotoreporterem (zalożę się, ze zdjęcia będą się podobały wszystkim na kafe) jak dobry fotoreporter to i zdjęcia będą sie podobać,a Ty jesteś profesjonalistką wiec zapewne tak będzie. ja z innej beczki-bez ogórków tym razem.Pamietacie film ''gra''? Włąśnie przeczytałam reklame firmy która organizuje takie przyjecia. ''kto zabił''wybierają lokal,scenariusz do uzgodnienia.Na przyjeciu ktoś kogoś morduje ,a wkrecona osoba ne wie ze to fikcja. ludziom chyba sie nudzi!za bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
Jakoś pusto, to zrobię sobie dogrywkę: "Zawsze wygrywałem z klasą" "Trupa nagród od niekokietujacych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właścicielami firmy nie są przypadkiem zs&zmanier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
A jest Sami :) Ja słyszałam, że niektórzy z tej nudy kąpią się w bagnach albo zakopują na całą dobę w skrzyni pod ziemią. co prawda do joginów im daleko, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"a właścicielami firmy nie są przypadkiem zs&zmanier?" Jaki ten zs się zrobił wszędobylski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a się bałam iść do sali strachu o przejażdżce na jakiejś wydumanej karuzeli nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"No to ja blado wypadam przy takim organizowaniu sobie czasu... " Ja przezroczyście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to słyszałam ludzie rózne rzeczy wymyslają z nudów oto przykład z życia wziety moja koleżanka wczoraj wpadła na genialny pomysł by sprawdzić wierność swojego faceta.Namówiła jakąś laske by zaczęła go uwodzić facet nie zDAŁ TESTU-poszedł na całość ze ślubu nici alez miałam ochotę napisać ''a nie mówiłam''ale sie powstrzymałąm i ze zrozumieniem wysłuchałam całej szokującej opowieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
Ja byłam w tej izbie horrorów w Londynie, w ogóle się nie bałam, chociaz ludzie wkoło krzyczeli. Gdyby zrobili jakąś zmyłkę, ze niby tam będzie jakaś parada klownów, a tu zonk - straszą, to może coś by to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
"moja koleżanka wczoraj wpadła na genialny pomysł by sprawdzić wierność swojego faceta.Namówiła jakąś laske by zaczęła go uwodzić" Wiesz, na dwoje babka wróżyła. Skoro posunęła się do czegoś w rodzaju szpiegowania, czy tam prowokacji, to widać miała podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
... czytam wątpliwości. Z jednej strony to niskie, z drugiej przynajmniej wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:32 [zgłoś do usunięcia] świnki cztery Ja byłam w tej izbie horrorów w Londynie, w ogóle się nie bałam, chociaz ludzie wkoło krzyczeli. Gdyby zrobili jakąś zmyłkę, ze niby tam będzie jakaś parada klownów, a tu zonk - straszą, to może coś by to dało. nie byłam.ale widziałąm jakiś reportaż o tym. Oczywiście pan z mikrofonem zapewniał ze jest tak strasznie,ze aż sttrach się bać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to czekaj sami a ta koleżanka koleżanki po koleżeńsku pozwoliła iśc mu na całość ??? no właśnie lusiu ja się nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia to było bardzo niskie.nie chce opisywac całej sytuacji,ale kolezanka ''przegięła'' Nie usprawiedliwiam go,ale wejdz do cukierni niech cie tam zamkną --nie zjesz coś słodkiego,mimo tego ze trzymasz wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ike nie znaz kobiet? wina faceta i już!lasia poszła na całość by udowodnic kolezance ze facet ją zdradził zenada zmieniamy tamat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moja koleżanka wczoraj wpadła na genialny pomysł by sprawdzić wierność swojego faceta.Namówiła jakąś laske by zaczęła go uwodzić facet nie zDAŁ TESTU-poszedł na całość ze ślubu nici" Wiesz Sami... gdybym ja padł "ofiarą" takiego testu a później o tym się dowiedział, to też ze ślubu byłyby nici. Bo to oznacza totalny brak zaufania... po co w ogóle się zaręczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam sami ja tam też nie urodziłam się monogamistką a po prostu unikam okazji toż laska go nie związała i nie zerżnęła do cukierni jak trzymasz dietę też nie wchodzisz po to by nacieszyć oko:P wlazłaś to masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się zareczała? bo go kocha bo mają wspólne mieszkanie plany szukała guza to go znalazła--nie wierzyła ze taki cudowny facet bedzie wierny ,wiec chciała sie przekonać ze ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ma czego chciała powinna być zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrr nigdy się tej empatii nie nauczę chciałam napisać : szkoda dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest bo dostałam juz 5 esek co ma robić napisać ''skocz''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz wspaniałomyślnie wybaczyć :) i żyć długo i szczęśliwie za jakiś czas- kiedy juz jako tako związek znów się scementuje powtórzyć test- przynajmniej zapowiada się mało nudne małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
Niby nowy temat, a kręci się wokół tematów. Dla pana, który nie zdał :"znowu pomyliłem lasie" dla ex narzeczonej: "kij w oko zdradzającym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wybaczy,ale ciekawe czy sie przyzna ze to był test na wierność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami zaraz zaraz to ona przetestowala faceta tylko po to by mu wybaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chooj robic sprawdzian skoro potem nie wyciąga się z niego wniosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki cztery
jedna moja koleżanka, która już jakby niezbyt kocha męża, ale jest konsekwentnie wierna (twierdzi, ze najwyżej się rozwiedzie, czego nie wyklucza) twierdzi, ze wcale nie miałaby nic przeciwko, gdyby maż ja jakoś sprawdził. A ten facet jeszcze przed ślubem takie rzeczy? T co by było dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×