Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

to załóżcie o nas topik--jeden wiecej nikomu różnicy to nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje lusiu komus pomylił się pobyt na kafe z oglądaniem seriali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Luśka mówię Ci to po to,abyś zdała Sobie sprawę,że nie jesteś w stanie tak poruszyć kafeterią jak niejaki Odtwarzanie.Swoją drogą bardziej mnie zaskakuje ike Swoją wyszczekaną gębą niż Ty:)Tak wiec nie staraj się :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
szczery nie pochlebiaj az tak sobie , na prawde nie obchodzi mnie to kim jestes co robisz i cala reszta. jedynie zauwazam, ze twoj punkt widzenia stale sie zmienia. Nie probuj mnie obrazac, bo ci sie nie uda-uwierz czlowieku. twoja kreacja na kafe na czlowieka , ktory ma dystans do siebie i do tego miejsca runela jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o choler piszemy chyba z reżyserem tak lusiu to twoje byc albo nie być co ty sobie myslisz! nie brac wskazówek widowni do serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:48 [zgłoś do usunięcia] a czy to aby szczery nie pochlebiaj az tak sobie , na prawde nie obchodzi mnie to kim jestes co robisz i cala reszta. jedynie zauwazam, ze twoj punkt widzenia stale sie zmienia. Nie probuj mnie obrazac, bo ci sie nie uda-uwierz czlowieku. twoja kreacja na kafe na czlowieka , ktory ma dystans do siebie i do tego miejsca runela jak domek z kart a Ty masz dystans? analizujesz jakiegoś nika i czujesz sie obrażona?to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
ike Prawda,że to piękne i budujące doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Luśka mówię Ci to po to,abyś zdała Sobie sprawę,że nie jesteś w stanie tak poruszyć kafeterią jak niejaki Odtwarzanie.Swoją drogą bardziej mnie zaskakuje ike Swoją wyszczekaną gębą niż Ty Tak wiec nie stara" Coś ćpałaś, czy te halucynacje masz na stałe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
kurcze,ze sie wam chce wchodzic w te kafepandoryczne utarczki -tak badzo osobiscie...wrrr...nie snia sie wam potem nicki po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
""[zgłoś do usunięcia] Luśka z Windsorów "Luśka wymawiała,liczyła godziny przesiadywania,a sama robi to Samo.Luśka brak konsekwencji w Tobie.Stałaś się nudna.Jak powiedział ktoś wcześniej nic ciekawego z Ciebie nie zostało" A że tak zapytam głupio - po co mi to mówisz? oczekujesz ode mnie jakiejś rozrywki? serwer ci obciązam, czy co własciwie? a teraz zebys mial swoj brak konsekwencji u mnie - bez odbioru!""" Brak konsekwencji powoduje moje ignorowanie osoby spod nicku Luśka z Windsorów :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
sami- w przeciwienstwie do ciebie jestem czujnym obserwatorem, umiem czytac ze zrozumieniem i wyciagac wnioski, wiem,ze dla ciebie to pojecia abstrakcyjne dlatego jesli nie masz nic wiecej do napisania to najlepiej poprzegladaj pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja sobie życze, zeby pomarancze od dziś były zawsze miłe i uprzejme i rozmawiały tylko między sobą nicki prosze ograniczyć do 4 liter tematy- dyskusyjne dla orange będziemy podawać na bieżąco ostatecznie tez mamy prawo mieć zarzuty i też nam się nie podoba działalność co niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:51 [zgłoś do usunięcia] a czy to aby sami- w przeciwienstwie do ciebie jestem czujnym obserwatorem, umiem czytac ze zrozumieniem i wyciagac wnioski, wiem,ze dla ciebie to pojecia abstrakcyjne dlatego jesli nie masz nic wiecej do napisania to najlepiej poprzegladaj pudelka. oj dziecino własnie że potrafię obserować analizować i wyciągać wnioski i jestem w tym rewelacyjna ale jak chcesz z siebie robić idiotkę to ja Ci w tym nie preszkadzam co Ci jeszcze ZS zrobił?pożal sie nam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
ike jak zalozysz swoje pryatne forum to wowczas bedziesz mogla decydowc. Poki co zajmij sie moze czyms pozytecznym i nie stawiaj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
ike,rzadzic to sobie mozesz na topicku zielonej,jak ci na to pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo i vice versa:D bo na razie szumnie zarzuty próbujecie stawiać wam wy:D ja tylko to przerysowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to aby
sami szczery mi nic nie zrobil(rozczarowana?). ale ty jestes za glupia na to,zeby zrozumiec to co wczesniej zostalo przeze mnie tu napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam )...:) a tobie luska pozwoliła na przyłażenie tu i zgłaszanie pretensji???:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolucjo do boju
Samica posłuchaj rady .Poczytaj pudelka oraz podszkol się w dziedzinie wróżbiarstwa bądź chiromancji Upraszam się o zachowanie kultury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:57 [zgłoś do usunięcia] a czy to aby sami szczery mi nic nie zrobil(rozczarowana?). ale ty jestes za glupia na to,zeby zrozumiec to co wczesniej zostalo przeze mnie tu napisane. to ty jesteś głupia myśląc ze ja jestem głupia masz jeszcze jakieś ale do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
kultury?gdzie?tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci 2
:) 11:03 [zgłoś do usunięcia] Chyba nie Uwaga Dekret !!! Niniejszym ogłasza się, że jakakolwiek współpraca z siłami pomarańczowej tfu... rewolucji uznana będzie za zdradę i ukarana pozbawieniem przywilejów albo karami doraźnymi, albo odpowiednimi. Nie ma ograniczeń w wymiarze kary ! Za współpracę i współdziałanie uzna się świadome i dobrowolne nawiązywanie kontaktów, rozmowę z dobrej i nie przymuszonej woli w celu odniesienia korzyści emocjonalnej i medialnej. Za zdradę podwójną uzna sie świadome i dobrowolne przyjęcie roli TR, TW i TS - gdzie T oznacza tajny, zaś znaczenie liter R, W, S jest tajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra.
kafepandora rzadzi sie wlasnymi zasadami i w tym tkwi urok tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×