Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Hej Laski-na szczescie skonczyly mi sie dni wielkiego apetytu na slodycze i niezdrowych rzeczy,czyli za tydz okres.Nie w czasie okresu mam zachcianki tylko tydzien/2 tyg.przed.Mama rano przyniosla tace faworkow i nawet mnie to nie ruszylo:)Na sniadanie zmiksowalam kiwi,jogurt naturalny,otreby i 2 tyzki musli.Zaparzylam 0,5l zielonej herbaty i moze wezme sie za cwiczenia ale czuje sie jeszcze slaba.Zaczne dzis dziewczyny zapisywac to co jem i liczyc kcal,tak aby nie przekroczyc 1400/1300kcal. FairyGirl-najbardziej lubie banana zmiksowanego ale dla odmiany kupilam tez mrozone truskawki,gdybym poslodzila bylby pyszny,kiwi zalezy czy jest slodkie czy kwasne,zawsze dodaje otreby,spobuj koniecznie aha i robie nie z mlekiem tylko jogurtem naturalnym,koniecznie dodam teraz kakao i zobaczymy,nie wpadlam na to;) Socjo loszka-ja na Twoim miejscu bralabym do pracy rozne salatki,brazowy ryz z piersia z kurczaka i warzywami,mozna zrobic leczo i odgrzac,makaron ze szpinakiem,zrobic paste z tunczyka i zjesc z ciemnym chlebem Szkoda,ze nie ma sezonu na warzywa,sa drogie i czuc ta chemie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman Dni przed okresem są masakryczne, nie tylko pod względem zachcianek, ale ja wtedy czuje się taka brzydka i gruba, że mogłabym zbić wszystkie lustra w domu ze złości:) socjo loszka U mnie chyba wygra pączek:D Myślę, że na takich zalożeniach jakie sobie postawiłaś spokojnie schudniesz i to wcale nie mało:) FairyGirl Podziwiam Cię, że potrafisz coś ugotować/upiec a potem tego nie tknąć:P Jestem pewna, że w ciągu tych 6 tygodni schudniesz tyle ile chcesz i osiągniesz wymarzoną wage, już dużo za Toba:) Karinaaaaaaaaaaa83 Jej, a dlaczego w szpitalu? O ile dobrze pamiętam to masz problemy z cukrzycą, tak? Wracaj do zdrowia szybko :* MyLittleOne Więc przyjemnej nauki, o ile to możliwe:D Dziewczyny, ja mam problem. Zauważyłam, że teraz na brzuchu co prawda nie mam prawie tłuszczu, ale nadmiar skóry! Co ja mam z tym zrobić? ;/ Kremy ujędrniające pomogą? Intensywniejsze ćwiczenia? Chciałam mieć płaski brzuch, a nie worek skóry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna-cwiczenia i masaze,szorstka rekawica i szczypanie palcami ze tak powiem,kremy ujedrniajace jak najbardziej ale najwiecej daja masaz i cwiczenia,wyobrazcie sobie ze moja kumpela,ktora urodzila 4miesiace temu ma brzuch jak nastolatka!idealny,jedrny jak przed ciaza.Poszlo jej w tylek i ma rozstepy,ktorymi jest zalamana,dodam ze smarowala sie przez cala ciaze roznymi mazidlami p.s-pocwiczylam troche ale odczuwam jeszcze skutki przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Karina, mam nadzieje,ze teraz juz wszystko bedzie w porzadku z Twoim zdrowiem. W ogole sie nie przejmuj teraz dieta tylko dbaj o siebie, bo dieta dieta,ale zdrowie najwazniejsze. Egocentryczna, daj kilka tygodni swojej skorze i zobaczysz,ze sama sie wciagnie. Masz 17 lat i nie schudlas 50 kg tylko 10 wiec Tobie wiszaca skora nie grozi :) socjo loszka, ja bardzo lubie w pracy zjesc ziemniaka w lupince zrobionego w mikrofali do tego pasta z tunczyka lub makreli i do tego ogorek kiszony badz konserwowy. Nie boj sie wszystkich ww i tlyszczy, bo w organizmowi wszystko jest potrzebne po trochu :) Ja chyba zjem paczka i tak nie za wiele zjadlam dzisiaj, bo przez ten glupi katar nie mam apetytu. W ogole to dzisiaj pieknie pachne- polaczenie czosnku z takim olejkiej ulatwiajacym oddychanie. Zaopatrzylam sie w gumy, ale az mnie zeby juz bola od rzucia ;) Dziwczynki,jeszcze Wam sie pochwale,ze prawdopodobnie w ten weekend stane sie wspolposiadaczka laweczki do cwiczen silowych i sporej ilosci hantli. Nic tak nie spala tluszczu jak trening silowy wiec do lata nie dosc,ze bede szczupla to jeszcze bede miala piekna rzezbe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej chcialabym wyrzezbic ramiona,nienawidze ich:ocodziennie bede szalala z hantelkami,dzis juz troche nimi pomachalam:)wieczorem sie bardziej przyloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam ze spaceru z psem,trzeba bylo spalic troche obiadu:)pada caly czas ale fajnie sie dotlenilam:)na kolacje ugotuje sobie chyba brokuly,mozliwe ze dzis juz nie zajrze wiec milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, nie mow tak!!! Wiesz,ze to bardzo glupie, od takich mysli powazne choroby sie zaczynaja... Ja tez zjadlam kolacje i bardzo mi przyjemnie w brzuszku, bo sie nie nazarlam tylko zaspokoilam glod :) I zjadlam prawie jednego paczka, bo musialam sie podzielic z moja dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, dlatego się niepokoje trochę o siebie. Jem o połowe mniej niż przed odchudzaniem a i tak ledwo to wszystko mieszcze. Najgorsze jest to, że mam wyrzuty sumienia gdy jestem najedzona... Ewelina jaka dzidzia? My o czymś nie wiemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna,jedzenie nawet na diecie powinno sprawiac przyjemnosc :) Przynajmniej ja wychodze z takiego zalozenia. Przeciez nie robimy tego za kare. Moja dzidzia, to dziewczynka, ktora sie zajmuje:) Wlasnych dzieci nie planuje przez najblizszych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawia mi przyjemność, dopóki nie czuje się syta i nie nachodzą mnie wyrzuty sumienia...:P ale mniejsza, nie zrobie nic głupiego:) Ile lat ma dziewczynka? :) Ja sama mam nadzieje że dzieci nie będe miała przez najbliższych kilka lat, ale jak jestem w sklepie z takimi malutkimi ubrankami albo mam na rękach takie roczne lub młodsze, pachnące dzieciątko, to mogłabym mieć takie :D szkoda tylko, że przez cały czas nie jest z dzieckiem tak słodko i różowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ma prawie 19 miesiecy a zajmuje sie nia odkad miala 5 wiec juz sie bardzo zzylysmy :) Chyba jestes jedna z niewielu nastolatek, ktore zdaja sobie sprawie,ze dziecko to nie tylko malutki,uroczy bobasek do calowania. Czasami potrafia sie drzec przez caly dzien i noc i doprowadzic do szalu nawet najbardziej cierpliwa osobe. Poza tym naprawde zmieniaja swiat rodzicow o 180 stopni i nawet wyjscie do sklepu po chleb jest wyzwaniem, bo dziecko trzeba wyszykowac i zabrac milion rzeczy dla niego. Ja nie jestem jeszcze w stanie oddac swojej wolnosci i snu :P nikomu, nawet malemu bobaskowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam młodszego brata, kiedy się urodził miałam 12 lat, często z nim zostawałam na całe dnie, czasami nawet wieczorami, więc wiem co to znaczy :P Nie raz mu myłam pupę jak coś zrobił ;d będe mu to wypominać jak podrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ogladalyscie UWAGE na tvn?no nie moge dojsc do siebie,bylo znow o tych siostrach zakonnych z osrodkow dla dzieci,no nie moge dojsc do siebie tak mnie wkurwily,jak bym dorwala te pingwiny to by frygaly w powietrzu!!! na kolacje zjadlam zupe fasolowa,siedze pod kocem bo mi zimno.Zaraz oblicze ile dzis kcal wsunelam,chyba nie jest zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy --> podpisuję sie pod Twoją wypowiedzią!!!! te kurwiszcze pingwiny myślą, że mogą krzywdzić!!!! wyżywają się z braku facetów czy jak!!!! moja bratanica chodzi do przedszkola które prowadzą siostry buuuuu narazie nic nie mówi, że coś się dzieje. Mam nadzieje,że wszystko ok!! dziewczyny ja chyba przestane sie odchudzać;/ wiecie, u mnie jest tak, że szybko zbijam brzuch i niestety biust;/ żebra mi okrutnie widać i piersi mi prawie znikły!! zaczyna mnie stanik uwierać w żebra:( obecna waga 70 kg --> schudłam 4,5 kg kosztem biustu! buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, propopnuję zrobić test BMI. Zacznę od siebie, może humor mi sie poprawi, nie ma nic gorszego niz problemy w rodzinie;/ i też przez te problemy, nie mogę jeść;/ http://zdrowie.onet.pl/1208822,2413,,,,oblicz_swoja_idealna_wage,kalkulator.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, że na potrafię sie nieźle zaglodować. Robiłam wyniki ogolne, niby wszystko ok, ale makrocytoze mam bardzo ponad normę a zgadnijcie dlaczego? odchudzanie niestety;/ jak tak bede robiła, to nidy w ciążę nie zajdę buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam troche:)czuje sie jak stare prochno😠 a pomyslec,ze kiedys regularnie cwiczylam w domu i chodzilam na aerobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka-obliczylam Twój BMI: 22.0 Komentarz: BMI pomiedzy 22 a 25 wskazuje na prawidłową wagę i jest związany z dobrym zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna lece Ci na ratunek..kup pas neopranowy na brzuch i w nim chodz, on wypaca, ujedrnia skore:) kobiet po ciazy czesto go nosza lub inne rodzaje pasow. gdy sie odchudzamy zapominamy o skorze, poza tym ten pas pomoze chodzic ci prosto, jak sie garbimy oslabia sie brzuch..pamietajcie:) ja dzisiaj zero paczkow ale zjdalam 2 racuchy, bo tutaj paczkow brak a piec czasu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona,wyszlo mi 1300kcal.Ide laski pod prysznic i jeszcze musze tosty zrobic Ukochanemu,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Egocentryczna, jakiś rok temu kupiłam sobie balsam Slim Perfecta (wyszczuplanie chyba). I po dwóch tygodniach stosowania (2 razy dziennie) efekt był niesamowity. Nigdy nie miałam tak jędrnej skóry i przy okazji straciłam 2 cm w brzuchu i 3 cm w talii. Balsam też nie jest drogi, kosztuje ok 13 zł. Kurcze, chyba sama też sobie kupię znów : ) Healthly, Madzianetko - ja Uwagi nie oglądałam, ale mogę się domyślać co owe siostry wyczyniały. Byłam przez dwa lata wolontariuszką w przykościelnej ochronce dla dzieci upośledzonych i dzieci z rodzin patologicznych. Po jednym dniu miałam zupełną jasność tego, co się tam dzieje - pieczę nad ośrodkiem sprawowała jedna siostra... Tylko jedna, ale dzieciaki były przerażone. Zawsze kiedy dochodziło do jakichś kłótni między nimi, to jedno z nich mówiło "Idę po siostrę" i to było zdanie-klucz. Co odpowiadało drugie? Zazwyczaj "Nie, nie idź, przepraszam. Dam Ci swój podwieczorek". Jeśli gdzieś na horyzoncie pojawiała się siostra, dzieci najzwyczajniej w świecie milkły, siedziały nieruchomo i wstrzymywały oddech. Nigdy nie byłam świadkiem przemocy z jej strony, ale wiele o tym słyszałam. To niesamowite, że dzieci - uciekając przed patologią w domu, wpadają w kolejną. Oczywiście wszelkie interwencje w probostwie, czy w urzędzie miasta, nic nie dały. Przecież ochronka została założona z inicjatywy siostry - to niemożliwe, żeby tak dobra osoba, duchowna w dodatku, znęcała się psychicznie i fizycznie nad podopiecznymi! Healthly - ja też mam straszne ramiona. Powiem Ci, że są no.. grube :D Od miesiąca ćwiczę, obwód się nie zmienił i lepiej też nie wyglądają. Już sama nie wiem, co mam z tym zrobić. Madzianetko - myślę, że sama podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Jeśli uważasz, że powinnaś - zrezygnuj z diety. Trudno jest cokolwiek doradzić, moim zdaniem najlepiej byłoby, gdybyś poszła do lekarza i jego się poradziła. Najlepiej do dietetyka. Zawsze możesz zamienić dietę na regularny wysiłek fizyczny - jedz 2000 kcal i ćwicz godzinę dziennie, skupiając się na partiach, które chcesz wyszczuplić. Wtedy na pewno nie schudnie Ci biust : ) Ewelinko - zazdroszczę ławeczki i hantli. Ja mam tylko kilogramowe ciężarki, a chciałabym mieć piękną rzeźbę - zwłaszcza ramion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Odnośnie BMI - 21,6 A idealna waga, to 60. Nie lubię tych kalkulatorów. Wszystko zależy od indywidualnej budowy ciała. Ważąc 60 kg wciąż będę miała chude nogi, chudy tyłek, tłusty brzuch i ramiona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja heja dziewczyny!! Mam nadzieje, ze jeszcze o mnie nie zapomnialyscie:) Wybaczcie ze sie nie odzywalam, ale mialam tydzien zabiegany i przede wszystkim pelen stresow. Musialam sobie zorganizowac wyjazd do Duesseldorfu na rozmowe kwalifikacyjna, na ktorej mi tez bardzo zalezalo, wiec sie tez summiennie do nie przygotowywalam. Wymogiem bylo zrobienie 10min prezentacji odnosnie swojej pracy magisterskiej plus mialam przygotowac jeszcze jakies 1-2 folie z pomyslami na moja prace doktorska. Takze mialam troche roboty, przez to zupelnie nie trzymalam diety i jadlam co popadnie. Tylko najlepsze jest to, ze...hehehe schudlam:D:D Dzisiaj rano weszlam na wage (jestem teraz w domu w Polsce na weekend) i jest...uwaga...68,4kg. Hahahaha...i to jeszcze jestem przed okresem, wiec spadek moze byc jeszcze wiekszy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inessa armand-masz racje co do tych kalkulatorow a to co piszesz o "siostrach"jest wstrzasajace.Ja zaczelam cwiczyc od wczoraj,jade dzis na zakupy i kupie sobie jakis balsam bo wiem,ze regularne stosowanie daje efekty,to mowisz ze ramiona sie poprawily?sa one moja zmora i dalas mi nadzieje:) ja wlasnie sprzatam i troche sie zmeczylam,odkurzylam jeden duzy dywan i juz dysze:oale kondycha:Dpozazdroscic A u Was dziewczyny co slychac?ustawilam sobie wiosenna tapete na pulpicie i troche mnie rozwesela:) http://australink.pl/krzysztof/archives/WIOSNA4.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu uaktualniona tabelka i stopka: Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........70,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 P.s. Rozmowa kwalifikacyjna poszla dobrze. Podobno bylo na te stanowisko 18 zgloszen, a tylko 2 osoby (ja i ktos tam) zostaly zaproszone na rozmowe, takze bardzo to podbudowalo moja samoocene hehe. Jedyne co mnie troche niepokoi to szef. Jest super mily i w ogole ale z drugiej strony jest taki totalnie zakrecony i ma 100pomyslow na raz, ze czasami za nim nie nadazam. Boje sie ze jak zaczne tam doktorat to sie z nim zwyczajnie nie dogadam. Z drugiej strony to jednak bardzo uznany naukowiec i ma w ogole ekstra osiagniecia wiec taka wspolpraca napewno by mi duzo dala. No nic..ma sie facet odezwac w przyszlym tygodniu. Tymczasem szykuje mi sie juz kolejna rozmowa o prace w innym instytucie ale tez w duesseldorfie takze w koncu cos sie zaczyna dziac hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dodam swoje trzy grosze do waszych postow:P oliwka- doskonale cie rozumiem. Tez bym sie masakrycznie wkr... jakby mi facet taki numer odstawil. Ale wiesz..zlosc pieknosci szkodzi i nie warto sie dla faceta nabawiac zmarszczek:) co do dzieci- ja mialam kiedys taka faze, ze bym chciala juz miec dziecko. Kolezankom opowiadalam ze chyba sie we mnie instynkt macierzynski obudzil, bo jak widze dzieciaka to tak sie rozczulam itp. Hehehe...do czasu. Przeszlo mi jak reka odjal jak tylko zobaczylam moja bratanice:D:D healthy woman, socjo loszka- witajcie, witajcie kobity i przylaczajcie sie do nas:D madzianietka, Kariny- Kobitki!! Zdrowka!! Bo to jest w zyciu najwazniejsze. Nie odchudzajcie sie za wszelka cene. Przeciez nie chodzi o to, zeby ladna sylwetke przyplacic kosztem zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Healthly, właśnie średnio z tymi ramionami. Oprócz tego, że mam w rękach więcej siły. Poza tym, jeśli chodzi o tłuszcz na ramionach to jest, natomiast mam większe mięśnie. Liczę, że za miesiąc - dwa z tłuszczu nic nie pozostanie. Obwód nawet może być taki sam, byle były wyrzeźbione i jędrne. Myślę, że wytrwałość i determinacja przyniosą oczekiwane skutki. A jakie masz ciężarki? Ja ćwiczę z kilogramowymi, co bym nie wyglądała jak Strong Man. : ) Jagienko, świetnie znowu Cię czytać! Mam nadzieję, że tę pracę dostaniesz i wszystko pójdzie po Twojej myśli. Mogę zapytać co studiowałaś i na jaki temat będziesz pisać pracę doktorską? Strasznie chciałabym mieć już mgr i wziąć się za to, co mnie naprawdę interesuje. Ale przede mną jeszcze długa droga, niestety : ) I gratuluję spadku wagi! Może "normalne" jedzenie było Ci potrzebne, żeby rozkręcić metabolizm i przyspieszyć spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Btw, dzisiaj biorę się za beztłuszczowy wegetariański "bigos" z białej kapusty. Uwielbiaaam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×