Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

healthy woman Nie oglądałam, ale domyślam się co robiły te siostry zakonne... Tosty ukochanemu... Jej, jaka z Ciebie dobra kobieta:D madzianetka Pewnie nie w każdym przedszkolu czy szkole którą prowadzą siostry jest tak źle:) Ja też bym radziła pójśc do dietetyka, albo do klubu fitness i powiedzieć im, że chciałabyś spalić to i to, na pewno Ci poradzą jakie ćwiczenia i ile kalorii jeść:) oliwka86 właśnie mi przypomniałaś że moja mama jak była po ciąży nosiła taki pas, pomyślę o tym :) inessa armand Super, myślalam o tym balsamie ale nie wiedziałam czy warto kupić, w poniedzialek idę do drogerii :) Zgadzam się co do kalkulatorow, ale zawsze ciut racji mają:) jagienka24 Jak mogłbybyśmy o Tobie zapomnieć:D Może to jest właśnie Twój sposób na chudniecie, a nie żadne diety? :D Na pewno uda Ci się, co to konkretnie za praca? :) BMI wyszło mi 21.5 a idealna waga 62. Czyli to co teraz mam. Ale pamiętam że kiedyś miałam BMI 19.5, świetnie się wtedy czułam więc chciałabym do tego dążyć:) Jeszcze katar i kaszel mnie trzymają, ale może dam radę trochę dziś poćwiczyć. A tak trochę z innej beczki - dziewczyny, jakie są Wasze relacje z teściowymi? Tymi potencjalnymi, albo już teściowymi :P Ja teraz miałam trochę okazji na chłodne przemyślenia co do mojej wizyty w domu chłopaka i powiem Wam, że gdy tak siedziałam z nim i z jego mamą w kuchni przy kawie rozmawiając, to czułam się tak jakbyśmy rywalizowały o niego :D Jest dla mnie miła i w ogóle, ale czuje że nie darzy mnie jakąs ogromną sympatią, powiedziałam to Mojemu a on "no co Ty, przesadzasz, przecież Cię lubi" :) Myślicie, że faktycznie tak jest? Mamy naszych wybranków są o nas zazdrosne, o to że teraz nie one są najważniejszymi kobietami w ich życiu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inessa-ciezarki tezm mam 1kg Jagienka-ja schudlam przestajac dietowac:Dto byl moj sposob na zgubienie nadwagi egoocentryczna-moja przyszla tesciowa jest ok,bardzo mnie lubia ogolnie u Niego w domu:)ale zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci......zycie plata figle:o ide laski robic obiad:piers z kurczaka,puree i brokuly a potem zakupy,boze jak ja uwielbiam zakupy!!!wszelakie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s-dodam ze moj facet nigdy nie byl maminsynkiem wiec jest napewno roznica w traktowaniu synowej przez matke,nie moglabym byc z takim facetem,jeszcze jakby mowil MAMUSIA TO MAMUSIA TAMTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Healthly, ja nie znoszę zakupów. Żadnej formy zakupów. A jak mam kupować ubrania, to tragedia. Egocentryczna, cóż. Rodzice mojego byłego są bardzo specyficzni. Szczerze mówiąc, nie przepadałam za nimi. Ale też sytuacja była taka, że On był jedynakiem i takim typowym "ułożonym" facetem. Wkurzało mnie, jak przychodziliśmy do niego, a jego matka przystępowała do ofensywy: "Kubusiu, nie zmarzłeś? Pewno jesteś głodny. Zaraz zrobię Wam coś do jedzenia. Boże, nie masz gorączki? Jakoś tak niezdrowo wyglądasz (...)". Facet miał wtedy 24 lata. Dla mnie była miła.. ale miałam wrażenie, że to grzeczność a nie sympatia. Czułam rezerwę z jej strony. I denerwowało mnie, że On przy rodzicach stawał się ofiarą losu, która nie zrobi sobie sama herbaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, ja jestem w tej komfortowej sytuacji, ze rodzice mojego S sa naprawde fajnymi, wyluzowanymi ludzmi. I na szczescie tu mowi sie do wszystkich po imieniu a nie per prosze pani czy mamo :P Jego mama jest jego przyjaciolka a nie mama i czesto ze soba gadaja przez telefon, ale nigdy nie probowala sie wtracac a rady nam daje czy dzieli sie swoja opinia tylko,gdy zostanie o to przez nas poproszona. Moj S jest najmlodszym synkiem, ale na pewno nie jest rozpieszczony ani sierotowaty, sam wszystko potrafi zrobic i jest bardzo pracowity i czysty. Ja jestem jego przeciwienstwem :P Naprawde czuje,ze jego rodzina mnie lubi :) Jagienka,gratuluje tego interview :) I utraty wagi :) W koncu zeszlam do siodemeczki, co prawda jest to tylko 79,9kg, ale to juz nie osemka :) Wklejam tabelke: Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........79,90 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........70,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman Ja lubie zakupy tylko jak mam dużą ilość gotówki do wydania :P Hah, no wlaśnie, życie płata figle, ja nie chce nikogo straszyć, ale podobno po ślubie jest gorzej :D inessa armand Haha, jemu na pewno to było na ręke, mamusia nakarmi, posprząta, wyprasuje:) Ewelina1985 No właśnie, dla mnie to strasznie dziwne że nagle do obcych osób mówisz mamo i tato... Gratuluje 7! Ja już nie mogę się doczekać, ale piątki z przodu :) Co tak słabo piszecie, dziewczyny? :) Ja zrobiłam 150 brzuszków i nic nie czuje... Chociaż nie ćwiczyłam ponad tydzien, wolałabym czuć że mięsnie pracują czy coś :P Mam zachcianki kulinarne, ale daje rade i dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)siedze sama bo poslalam faceta na piwo,ale dobra jestem nie:D KUpilam dzis serum wyszczuplajace z eveline,wiem ze nie wyszczupli ani nie usunie celulitu ale trzeba przyznac,ze i tak daja fajne efekty takie specyfiki.Kiedys uzywalam loreala sculp up i skora byla wyraznie gladsza i mila w dotyku,od pewnego czasu kupuje kosmetyki nie testowane na zwierzetach,czyli odpada loreal,garnier i prawie wiekszosc marek,ktorych uzywalam.Po obejrzeniu pewnego filmiku przyzeklam sobie!!odpadl mi fluid(loral),maskara(max factor),dobrze ze chociaz moje ulubione perfumy mi zostaly:) Zjadlam troche pistacji ale tak za mna chodzily od tygodnia ze nie moglam:)zmiescilam sie w kalorycznej normie:)ide pod prysznic,wyszoruje sie moimi szorstkimi rekawiczkami i wsmaruje to serum,efekty niech ocenia facet:P buziaki do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjjuuu...dziewczyny co ja przezylam.... Zaczne od tego,ze piatek mialam wolny..a w czwartek po poludniu jakos tak spontanicznie wyladowalismy z M u znajomego...w ciagu calej nocy nie spalam ani sekundke...imprezka bylo konkretna.Za to wczoraj juz wrocilismy do domu,a bylo to okolo 11 w dzien padlam i spalam do okolo 16,nastepnie ledwo dozyłam wieczora!!!Kosmos,a dzisiaj jedziemy do tego znajomego znowu i prawodpodobnie bedzie nie powtorka a jeszcze gorzej,wiec ja prawdopodobnie przez weekend nie bede pisala...bo mozliwe,ze w domu bede dopiero w poniedzialek po pracy.... Ah...dodtalam juz @,ale o dziwo (odpukac) czuje sie swietnie ;-D Jak nigdy!!!!' Miłego weekendu kochane....wroce po niedzieli bardziej skupiona mam nadzieje,ze bo aktualnie jestem totalnie rozkojarzona i jeszcze musze dzisiaj przed wyjazdem ogarnac mieszkanko,przygotowac wszystko i siebie oraz dokonac zakupow. Trzymajcie sie moje wierne odchudzaczki :-) Ps.Ewelinka gratuluje wkroczenia w etap 7 :-) Oby tak dalej,ja mam nadzieje po okresie zobaczyc 6 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj dostalam piekny wielki bukiet czerwonych roz z okazji Walentynek (prezent dostalam juz jakis czas temu :)) bo moj kochany S dzisiaj o 16 idzie ogladac mecz z kolega i prawdopodobnie jutro rano nie bedzie w stanie prowadzic a roze przez noc w samochodzie by zamarzly. Ja jutro mam zamiar wreczyc mu prezent, a raczej polozyc na stole dzisiejszej nocy, bo jest tego kilka pudelek poniewaz kupilam mu konsole do gry, o ktorej juz od dawna marzyl i w zestawie jest kilka gier i kontrolerow wiec uzbierala sie pokazna suma pudelek. Fairy, zazdroszcze tylu imprez, bo ja ostatnio na imprezie bylam w grudniu :( a w night clubie chyba latem... A pijesz alkohol podczas tych imprez czy starasz sie ograniczac ? Healthy, gdybym obejrzala taki filmik tez pewnie bym przestala uzywac takich kosmetykow. Wlasnie sprawdzilam liste firm, ktore testuja produkty na zwierzetach i pomimo,iz jest ich relatywnie niewiele to sa tak ogromne,ze trudno jest nie kupowac ich produktow. Prawie kazdy dom posiada choc jeden produkt Unileaver czy J&J. Ale teraz postaram sie robic zakupy bardziej swiadomie. Na szczescie Clinique, ktorego produkty pielegnacyjne bardzo lubie, nie testuje na zwierzetach. Postaram sie patrzec na opakowania, ale na pewno czasami bede zmuszona kupic produkty firm, ktore testuja na zwierzetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko odnosnie alkoholu staram sie oszczedzac,choc czasem jest potwornie ciezko...i tak tez bylo wczoraj,ogolem troche tego za duzo bylo,jednak imprezy tam sa niezapomniane,wiec mysle ze nawet lekki nadmiar % raz na "sto lat" nie zaszkodzi. Co do prezentu Twojego dla lubego to powiem Ci,ze ja tez jestem na etapie odkladania na konsole dla swojego M,bo wiem ze tez strasznie chcialby miec.Ale jaka konsole mu sprawilas??Nie wiem jakas plejke,znaczy PlayStation 3,X-boxa czy Wii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenghetti
witajcie! Co prawda od nowego roku już trochę minęło, ale teraz znalazłam topik i będzie mi miło, jeśli mnie przyjmiecie... potrzebuję wsparcia baaaardzo, w maju wymarzone wakacje a ja schudnąć nie mogę... :( wprowadziłam sobie dietę 800kcal, bo wcześniej zjadałam chyba z 2000kcal i mam nadzieję, że klikanie z Wami odwróci moją uwagę od podjadania i myślenie o jedzeniu noo stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serengetti
to jeszcze raz ja- zabezpieczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)zabiegana dzis jestem,mysle nad sosem bo robimy warzywa (takie na patelnie z kielkami i pedami bambusa wiec chinszczyzna)z brazowym ryzem.Nie wiem jak zrobic taki sos,kupilam sojowy.Dzis idziemy na domowke ale nie pije,zawsze najem sie wtedy niepotrzebnie:ochrupne cos napewno ale rezygnacja z alkoholu to i tak duzo:)przyznam,ze po ostatnim weekendzie mam awersje bo tak latwo nie byloby mi zrezygnowac. Witam nowa kolezanke,800kcal to naprawde malo,zwolnisz sobie metabolizm tylko,wiem to z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenghetti, witamy :) Ja rowniez nie stosowalabym 800kcl, bo naprawde zwolnisz sobie tylko metabolizm a pozniej jak juz skonczysz diete i bedziesz nawet jesc 1500kcl to bedziesz tyc. Ja jem teraz okolo 1500kcl dziennie, bo moje zapotrzebowanie wynosi okolo 2200-2500 wiec i tak chudne nie glodujac :) Fairy, kupilam mu Wii. Ma juz X box, ale bardzo chcial wii wiec teraz bedziemy mieli salon gier w domu ;) A jeszcze sie Wam pochwale,ze moja laweczka juz znajduje sie w salonie wiec mamy tez silownie w domu ;) Juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze jakies fajne efekty choc wiem,ze bedzie miec to kosztowac duzo pracy, ale czego sie nie robi dla ladnie podkreslownych miesni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dzieki!!!dokladnie o cos takiego mi chodzilo:)aha i to jest na kolacje a nie na obiad jak napisalam.Ja tez jem ok 1300kcal/1400,tak jadlam wczesniej i schudlam 8kg,czasami mialam dni ze bardzo duzo jadlam i bylam pewna,ze przytyje a tu nic!!!zero jojo.Ja bym chciala jakis steper albo orbitreka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy ja mam i stepper i orbitreka, ale zaczelam sporo czytac na temat odchudzania i cwiczen i cwiczenia aerobowe nie tylko spalaja tluszcz,ale rowniez miesnie wiec postaram sie robic co drugi dzien trening silowy, ktory buduje miesnie (im wiecej miesni tym wiecej kalorii mozemy jesc :P ) i podkreca metabolizm lepiej niz aeroby, i po treningu silowym wskocze na 20 minut na orbitreka. Mysle, ze topowinno dac mi optymalne wyniki :) Ja mam dzis na obiad klopsiki z indyka w sosie pieczarkowym z kasza gryczana i surowka z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) u mnie wporzadku jestem troszke chora ale kuruje sie jutro walentynki i mam przygotowac romantyczna kolacje we dwoje i jakis film:) jutro chyba odpada dietowanie i własnie tutaj niemam pomysłu co moge przygotowac?? a musze otym dziisaj pomyslec bo jak cis mi bedzie brakowac tio na zakupy... myslałam moze o spaghetti?? macie jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman Bardzo dobra jesteś:D Ja w poniedziałek mam zamiar kupić jakiś balsam czy coś takiego, nie liczę na cuda, ale gdyby choć trochę pomogło...:) Nie wiedziałam, że garnier testuje kosmetyki na zwierzętach, a bardzo lubie te firme... FairyGirl Oj tam, ważne że się dobrze bawisz, nie nadrobisz tego co schudłaś przez jeden weekend szaleństwa:) Ewelina1985 Zazdroszcze Ci tych róż, ja róże od mojego dostałam ostatni raz na naszą rocznicę czyli w lipcu... ech ;d Ale właściwie umówiliśmy się że nie robimy żadnych prezentów na walentynki, chociaż kwiatka zawsze miło dostać:) serenghetti Przez Twój nick mam ochotę na spaghetti! ;d Witaj, śmiało możesz dołączać do nas:) Myślę, że jak wcześniej zjadałaś 2000, to schudniesz bez problemu gdy ograniczysz teraz do 1300. Naprawdę nie ma sensu przesadzać:) Będziesz miała za mało kalorii, wciąż chodziła głodna a jak głodna to i zła. Ja właśnie tyle jem 1300, czasem nawet 1400. I chudnę bardzo szybko:) Dziewczyny, muszę się Wam pochwalić bo jestem szcześliwa :D Chyba wchodzę w jakiś dobry okres z Moim, bo ostatnio po takich niezbyt dobrych miesiącach dla nas, on jest kochany jak nigdy! A już się tak nie układało, drażniliśmy się tylko nawzajem a teraz wygląda na to że wszystko wraca do normy... Ale to chyba dlatego że ja się postanowiłam zmienić, przestałam mu ciągle wytykać jakieś jego wady, byłam ostatnio dla niego taka miła, że chyba zrobiło mu się głupio i też zaczął :D Mam teraz dużą motywację, jak dobrze pójdzie to wybierzemy się razem gdzieś na wakacje, mam nadzieje za miesiąc, może dwa mieć już całkowicie płaski brzuch, potem A6W i będe miała taki brzuszek na plaży że mrr :) On też obiecał że zabierze się za siebie i poprawi trochę kondycje i popracuje nad swoim kaloryferkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina-zazdroszcze Ci,jak bede miec stale mieszkanie(jestesmy w holandii i nie wiadomo jak dlugo tam zostaniemy)to tez sobie sprawie takie sprzety:) Stokrotka-jak to dobrze ze znajdzie sie zawsze jakis powod,zeby sie skusic na cos,ja jutro tez moge zaszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIRMY, KTÓRE TESTUJĄ: te firmy to molochy skupiające wiele znanych marek nie tylko kosmetycznych, także z zakresu chemii gospodarczej, pielęgnacji, żywności: L'OREAL (armani, biotherm, cacharel, garnier, helena rubinstein, kerastase, lancome, la roche-posay, meybelline, ralp lauren, redken, shu uemura, vichy) PROCTER & GAMBLE (clairol, cover girl, gillette, giorgio beverly hills, head & shoulders, herbal essences, hugo boss, ivory, lacoste, max factor, olay, old spice, oral-b, pantene; always, duracell, eukanuba, pampers, tampax) JOHNSON & JOHNSON (acuvue, carefree, clean & clear, neutrogena, nizoral, o.b., penaten, piz buin) UNILEVER (axe, dove, lux, rexona, signal, sunsilk; cif, domestos, omo; algida, flora, hellman's, knorr, lipton, rama, slim fast, vaseline) COLGATE-PALMOLIVE (colgate, colodent, lady speed stick, palmolive, protex) COTY *LANCASTER GROUP(jennifer lopez, lancaster, jil sander, joop, shopard, kenneth cole, calvin klein, sarah jessica parker, vivienne westwood, marc jacobs, adidas, davidoff, cerutti, vera wang, nautica, baby phat) *COTY BEAUTY (adidas, astor, rimmel, the healing garden, celine dion, calgon, stetson, pierre cardin, isabella rossellini, miss sixty, esprit, shiania twain, david & victoria beckham) Block Drug Co. ( Sensodyne) Dr. Scholl's (Schering-Plough) Erno Laszlo Henkel (Schwarzkopf & Dep) Kimberly-Clark Corp. (Huggies, Kleenex) Oscar de la Renta (Sanofi) Vidal Sassoon (Procter & Gamble) Visine (Pfizer) Yves Saint Laurent (Sanofi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skopiowac link ale spamuje FIRMY PRZYJAZNE - NIE TESTUJĄ: 1. Abercrombie & Fitch 2. Almay (Revlon) 3. Amway 4. Aramis (Estée Lauder) 5. Aveda 6. Avon 7. Basis (Beiersdorf) 8. Beiersdorf (Nivea, Eucerin, La Prairie)* 9. Bielenda Kosmetyki Naturalne 10. Bobbi Brown (Estée Lauder) 11. The Body Shop 12. Bonne Bell 13. Chanel 14. Clarins 15. Clinique Dax Cosmestics 16. Decleor 17. Donna Karan Beauty Company (Estée Lauder) 18. Dr. Hauschka Skin Care 19. Eris 20. Estée Lauder (Clinique, Origins) 21. Eucerin (Beiersdorf) 22. Farmona 23. Goldwell Cosmetics (USA) Isadora Iwostin 24. JOICO Laboratories 25. Kolastyna 26. La Prairie (Beiersdorf) 27. Liz Claiborne Cosmetics Lumene 28. M.A.C. Cosmetics 29. Mary Kay Cosmetics 30. Miraculum 31. Nivea (Beiersdorf), 32. NuSkin Personal Care, 33. Oriflame 34. Origins Natural Resources (Estée Lauder), 35. Orlane 36. Pollena-Ewa 37. Prescriptives 38. Primer 39. Revlon (Almay, Jean Naté), 40. Stila Cosmetics (Esteé Lauder) 41. Tommy Hilfiger (Esteé Lauder) 42. Urban Decay 43. Victoria's Secret 44. Weleda 45. Ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, nie wiedziałam że tyle firm które przez lata uważałam za dobre testuje w tak okrutny sposób kosmetyki... Film straszny... Na szczeście Eris, Ziaja i Nivea czyli te firmy które lubie tego nie robią. Ale l'oreal, szampony z pantene, clean & clear, dove też lubiłam. Nawet algida, knorr i lipton są na tej liście! Straszne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc kosmetykow mialam z loreala,garniera,tusz z MF,zele dove byly moimi ulubionymi,teraz przezucam sie na te nie testowane,odkad jestes swiadoma to nie kupilam zadnego kosmetyku tych firm,najgorzej mam z podkladem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy, ja tez nie mieszkam w Polsce i w przeciagu kilku ostatnich lat przeprowadzalam sie wiele razy co doprowadzalo mojego narzeczonego do szalu, bo to on byl przeprowadzajacym ;) Egocentryczna, chyba kazda kobieta lubi dostawac kwiaty i z jakiejs okazji i tak bez :) Ja do tej pory pamietam pierwszy bukiet jaki kiedykolwiek dostalam od S...chyba dlatego,ze byl ogromny i bardzo, bardzo piekny. Miedzy nami tez tak jest czasami,ze bardzo sobie dzialamy na nerwy i sie draznimi, ale jednak wiemy, ze tez sie zawsze bardzo,ale to bardzo kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam ta chinszczyzne,jeszcze raz dzieki Ewelina za przepis,troche go przeinaczylam,1/4 szkl.sosu sojowego okazala sie za duza i wyszlo w rzeczywistosci slone,bylo takie sklejone,dodawalam stopniowo szkl wody,2 lyz maki zwyklej.Nastepnym razem dodam tylko mniej sosu,ale wyszlo swietnie,zaraz jemy:) a pierwsze kwiaty dostalam od mojego obecnego faceta dokladnie rok temu :)byl za granica i przyslal kuriera z ogromnym bukietem czerwonych roz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dziękuję za przyjęcie i cenne uwagi! Zaczęłam dietkę 2 dni temu moze wydawalo mi się, że dam radę na 800kcl ale macie rację - to nie wypali.. po pierwsze ciągle będę głodna i zacznę podżerać :P Zatem, w praniu wyjdzie i tak 1200-1300 - jeśli się uda, będzie super! Dodatkowo stepper dzisiaj 25 min. i..oby tak dalej ;) chciałabym wpisać w stopkę chociaz 2 kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dziś prawie 1300 kcal.Powiem Wam, że jak się nie je słodyczy, chipsów ani fast foodów to te 1300kcal to jest naprawdę dużo jedzenia! Ja przynajmniej jestem naprawdę syta. Wcześniej chyba pochłaniałam nawet więcej niż 2000. Przecież sam jeden batonik ma 200-300kcal. Do tego ciastka, cukierki... Poćwiczę sobie jeszce brzuszki potem i będzie można ten dzień zapisać jako kolejny do udanych:) Przydałoby mi się zajrzeć trochę w książki, ale nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×