Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

ohh dziewczyny bylam dzisiaj na sklepach jeju jakie fajne ciuchy wyszly. powiem wam ze moda norweska jest suuper, takie jeansy wypuscili, wogole dzins w tym roku bedzie przewodnim tematem, znalazlam takie jedne jasne co maja super przeszycia na kolanach, wygladaja tak zadziornie rokowa a do tego zwiewna sukienka tunika w male kwiatuszki i na to skorzana czarna kurtka no swietne i taka mam teraz mobilizacje kupie sobie te jensy moj ulubiony sklep tutaj to lindex.no zobaczcie same:))) aha dzioeczyny poluje na dobra lokowke ale szczegolnie zalezy mi na grubym skrecie wlosa:) doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na śniadanie dzisiaj 3 plasty białego sera...brrr...ciekawe, ile wytrzymam... ;) oliwka- nie polecę lokówki, bo mnie się kręcą włosy i notorycznie muszę prosotwać ;) miłego zakochanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mina mojego S,gdy zobaczyl swoje Wii-niezapomniana ;) Ale juz mu zapowiedzialam,ze jak ze mna nie pojedzie do Polski to zabieram Wii ze soba ;) Idziemy dzisiaj do kina i mam zamiar zjesc troche popcornu, bo to nie jest slodycz i mysle,ze po tylu dniach postu cos milego mi sie nalezy. Ja na sniadanie zjadlam owsianke z truskawkami i odrobina syropu z agawy- pychotka a na obiad mam wczorajsze pulpety z kasza wiec dzien bedzie grzeczny. Oliwka, ja do tej pory mam kilka rzeczy,ktore kupilam w Lindexie w Oslo :) Wiekszosc z tych rzeczy jest niestety za mala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe no ale ja musze kupic te jansy wcale nie mysle o jakim rozm w stylu 27, 26 ale tak 28, 29...zjadlam wlasnie szpinak ial swiezy i sie przekonalam, barzdo mi smakowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne 0.5kg na wadze mniej. Mało, ale zawsze coś... Wkleje tabelkę. Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........79,90 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........70,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........61,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 Wolno teraz lecą te kilogramy, ale wymiary lepsze. talia 69, biust 93, biodra 93, udo 50, łydka 35 - nareszcie coś się ruszyło! a ramie 27 czyli bez zmian. Ostatnio musiałam zrobić jakiś błąd w pomiarach, że wyszło mi 90 w biuście. Ale szybko się wtedy mierzyłam, więc to możliwe. Zjadłam sobie dziś kawałek ciasta do kawy. Od czasu do czasu pozwalam sobie na coś słodkiego i nie mam specjalnych wyrzutów sumienia, nie mogę się aż tak katować i wszystkiego sobie odmawiać. oliwka86 też nie mogę polecić żadnej lokówki, bo prostuje włosy. Ale moja koleżanka poszukiwała dobrej prostownicy i poszła z tym do fryzjerki. Ona sprowadziła jej profesjonalną i w hurtowej cenie. serenghetti masz jakąś konkretną diete, czy po prostu mniej jesz? Drastyczne to śniadanie. Ewelina1985 Pewnie, że Ci się należy, baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Nie pisałam przez weekand, ale mam sesję i zaliczenia.. i tak ciągnie się za mną to wszystko, że masakra.. :) ale nie dałam się i ćwiczyłam :) dzisiaj 19 dzień A6W no i oczywiście ukochane 8MIN ABS :) Jutro cosik więcej napiszę i poczytam, bo śpiąca jestem a jutro na 8 muszę jechać po wpis :/ :) Buziakiiii :) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i jak tam po walentynkach??wczoraj pozwoliłam sobie na dwa kawałki pizzy ale dzisiaj znowu powrót do diety ;] na 8 marca chce ujrzeć chociaz 65-66kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Nam Walentynki minelo naprawde bardzo milo :) Bylismy w kinie i zjadlam duzo popcornu a film byl bardzo sredni. Spodziewalam sie wiecej po filmie z udzialem Anthoniego Hopkinsa. Sporo czasu spedzilismy grajac na nowej konsoli i bylo bardzo, bardzo sniedznie. Nawet nie sadzilam,ze machajac rekami mozna tak sie zmeczyc, po walce na miecze z moja siostra czulam sie tak, jakbysmy sie naprawde pobily ;) Egocentryczna, lepsze 0,5kg niz zastoj :) Juz i tak jestes bardzo bliziutko swojego celu :) stokrotka, na pewno zobaczysz 65 juz wkrotce :) MyLittleOne, wszystkie egzaminy juz pozaliczane czy ciagle Ci jeszcze cos zostalo ? Wlasnie jem owsianke na wodzie, bo sie mleko skonczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Cześć dziewczyny! Byłam weekendowo nieobecna, bo zajęcia na zaocznych już mi się zaczęły i miałam dwa dni wycięte z życiorysu. Wczoraj po zajęciach do kina... Pozwoliłam sobie na popcorn i dietetyczną colę, wróciłam do domu w środku nocy i dziś jestem wykończona. Szczęście, że od dziennych mam spokój do końca lutego, bo gdybym dziś miała znów wstawać o 5, to dostałabym szału :D Ach, rano przywitał mnie @, mimo to się zważyłam. 61,7 kg :P Tak więc nie uaktualniam tabelki, bo zakładam optymistycznie, że 0,3 kg więcej to dlatego, że mam monstrualny biust (btw - mając miseczkę D "na co dzień", kilka dni przed okresem i w trakcie noszę staniki o rozmiarze DD :/) :P Czuję się o dziwo nieźle i zaraz idę poćwiczyć, co by rozciągnąć mięśnie, a tym samym zapobiec bólom : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac, ze ide do pracy dopiero w czwartek wiec mam trzy dni na relaks,relaks i jeszcze raz relaks. Mam zamiar robic nic ;) inessa, dojezdzasz na studia,ze musisz wstawac tak wczesnie ? Podziwiam, bo ja nie wiem jak bym dala rade zwlec sie z lozka o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Ewelinko, dojeżdżam. Półtorej godziny, ale mam bardzo fatalne połączenia. W sumie mogłabym spać 40 minut dłużej, gdybym jechała samochodem, ale strasznie się boję, bo ciągle pada śnieg i są straszne koleiny - wolę nie ryzykować. Niesamowite, jak człowiek docenia wolne : ) Ja oczywiście muszę jeszcze jechać dziś na uniwersytet sprawdzić wyniki egzaminu i zdobyć wpis, no ale trudno. Pewno zajmie mi to pół dnia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)nie moge patrzec na ta zime!!!popadam w depresje:( Inessa-ja tez nie jestem takim kierowca zeby ryzykowac w taka pogode;) Ewelina-dobrze wykorzystaj wolne:)czyli zrob cos dla siebie:) Stokrotka-ja dopiero 8 marca wchodze na wage i chce widziec ok 55kg Egocentryczna-0,5kg to przeciez duzo! My little one-takie zycie studenta:Dniedlugo bedzie po wszystkim Dziewczyny ja zaszalalam wczoraj konkretnie,cala czekolada(nie naraz),kilka chopsow,chamburger(okazal sie nie dobry),wogole czuje sie paskudnie,dobrze ze jest juz poniedzialek i wracam do diety,w sobote bylo ok.musze spadac napisze wiecej pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie posprzatalam cala kuchnie, zrobilam pranie i zaraz ide zrobic sobie jakas przekaske a pozniej wezme sie za obiad. Mam zamiar zrobic po raz pierwszy w zyciu zupe ogorkowa- niespodzianka dla mojej siostry, ktora uwielbia ja uwielbia :) No i moze zrobie jeszcze jakas zapiekanke z makaronem. Healthy, mysle,ze czekolada raz na jakis czas nikomu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egocentryczna - co do mojej diety, to staram się mniej jeść, no i wyrzuciłam np. żółty ser, którego jestem fanatyczką i nie jadłam w plasterkach tylko w kawałach (o zgrozo!) to tego ćwiczenia, stepperek, atlas, no i zobaczymy.. ewelina - ja też mam ogórkową:D uwielbiam!!! kwaśna jak 100 bandytów ;) healthy woman - hamburger też za mną chodzi...ale mieszkam dośc daleko od miasta, no i w tą zimę nie chce mi się ruszać autem dalej, więc póki co - nie będzie bułeczki :) inessa armand - ja jestem na wychowawczym, więc tym bardziej doceniam wolne ;) pracuję dorywczo, w sumie to fajne, bo mam zajęcie 2-3 x w tyg. póki co, więc ten czas chcę wykorzystać maksymalnie na doprowadzenie się "na ludzi".. A propos diety - macie może namiary na jakąś stronkę z przelicznikiem kalorii? bo nie wiem np. ile moja ogórkowa dzisiaj może mieć kalorii,a chcę liczyć to, co wcinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenghetti-skoro uwielbiasz zolty ser nie rezygnuj z niego:)jak 2 razy w tyg,sie skusisz to nic Ci nie bedzie:)ja uwielbiam pokroic sobie na kosteczki i zjesc z oliwkami,pycha:)albo robie sobie czasami koreczki i dodam kabanosa.Przysiegam ze schudlam nie rezygnujac z niczego,w weekendy nagradzaj sie ,wiadomo ze nie odrazu caly kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zupka wlasnie dochodzi :) Nie przepadam generalnie za kwasnymi zupami, ale czego sie nie robi dla siostry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam szklanke maslanki i zjem kawalek pizzy z mozarella:)w ramach cwiczen bylo dzis odsniezanie:)przyjemne z pozytecznym hehe,pozniej jeszcze pomacham ciezarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby macie racje, że 0,5kg to nie jest tak mało, ale ja przyzwyczaiłam się do większych spadków wagi:) Wróciłam dziś do szkoły po dłuższej przerwie, mam teraz trochę do nadrabiania, już dziś uczyłam się na sprawdzian z matmy. Będzie ciężko od nowa teraz się wbić w to wczesne wstawanie, ciężko mi :P Kupiłam sobie dziś Perfekta ExtraSlim Serum-koncentrat do szybkiego wyszczuplenia brzucha, bioder, pośladków i ud. Podobno przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, modeluje jak gorset, ujędrnia i wysmukla sylwetke. A efekty mają być widoczne już po tygodniu, po 4 tygodniach 4 cm mniej. Tak przynajmniej jest napisane :) Zobaczymy, nie licze na jakieś cuda, tylko coś co fajnie ujędrni, a jak do tego pomoże spalić to super. Kosztowało ok 11 zł, więc jeśli okaże się do niczego, to wiele nie straciłam. Na razie sprawdziłam na dłoni, to dziwnie pachnie. Jakaś mięta, coś takiego... Jeśli chodzi o kalorie, to ja liczę tu http://www.tabele-kalorii.pl/ Wiele stron tego typu wypróbowałam i póki co nic lepszego nie znalazłam niż to wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, właśnie sobie obliczyłam, że zjadłam dziś 1503kcal... A miało być 1300 nie więcej. No trudno, jutro będę się bardziej pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, ja zjadlam dzisiaj okolo 300kcl w samych orzeszkach :P Pocieszam sie,ze to zdrowy tluszcz, ktory jest organizmowi niezbedny do prawidlowego funkcjonowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podliczylam wlasnie kcal,wyszlo ok.1200/1250:)bardzo dobrze i nie jestem wogole glodna,nie moge sie doczekac 8marca i jak waga pokaze 55kg:)oby!dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, weszlam na strone,ktora podalas i tam jest napisane,ze jedno jajko ma 140kcl!!! a na opakowaniu jajek, ktore ja kupuje figuruje tylko 80kcl. Mysle,ze roznica 60 kcl to sporo jak stara sie czlowiek te glupie kalorie ograniczac wiec ja bym jeszcze porownywala z innymi stronami. Ale dostalam wycisk dzisiaj na moich zajeciach,pewnie jutro bede umierac. Ale chocby sie walilo i palilo od jutra zaczynam treningi silowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow na kopenhaskiej 1 dzien zaliczylam ide spac jutro 2. id esie kapac i do spania:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko uwierz mi ja jestem tak zdeterminowana ze sie go nie boje bo do nigo nie dopuszcze i tak ostatnio stwierdzilam ze na tej diecie sa niby 3 posilki dzieniie a u mnie to czasem jest tylko 1 duuzy na noc wiec moze mnie to dyscypliny nauczy, ale zobaczymy jaki bedzie efekt w sobote, jutro sie zmierze i zwaze zeby miec porownanie, poza tym wczoraj mierzylam jeansy i okaze sie czy sie w nie zapne czy nie po diecie jak tak to zrobie 2 ture ale zmodyfikowana..raz na tej diecie schudlam w 8dni 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy lecisz do Polski ? Bo na pewno tam mama i rodzinka juz smakolyki gotuja dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman - właśnie - teraz uwielbiam weekendy, bo wtedy czekam, aż napiję się winka, zjem własnej roboty pizzę, mniaaam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wlasnie czekam,zeby mi sie sniadanko troszke ulozylo i zaczynam swoje cwiczenia :) Dzisiaj w Irlandii pancake Tuesday, czyli irlandzki odpowiednik tlustego czwartu tylko,ze tutaj wszyscy jedza nalesniki .Na pewno zjem sobie dwa nalesniki z serkiem :) Dziewczynki, troszke ostatnio ucichlyscie... mam nadzieje,ze nie oznacza to konca diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dzis sniadanko- jajecznica z 2 jajek 2sniadanie-kromka chleba z białym serem i dżemem lece sprzatac ;]potem bede cwiczyc eweina1985-napewno to tylko dlatego że każdy ma jakies swoje prace obowiazki i nie ma kiedy wejsc;) narobiłas mi ochoty naq nalesniki z serem ..ale niee;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam trening silowy i bylo ciezko... wiec mysle,ze teraz moze juz byc tylko lepiej :) Wiecie,ze jesli zamienicie 10kg tluszczu w 10 kg miesni to mozna zjesc nawet o 600kcl wiecej dziennie, bo to miesnie wszystkie te kalorie ,,zezra,,. Nawet nie musiscie nic robic, wystarczy,ze te miesnie sobie po prostu sa :) Teraz czekam na moj posilek potreningowy- ryba z makaronem pelnoziarnistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×