Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Ha!! Widze, ze topik sie rozwija:) To dobrze. Witam wszystkich. Cukrowa Wróżka - przyłaczaj sie!! Zapraszamy;) A jakie suplementy masz zamiar brac? ala717 - chyba czerwone wytrawne wino jest najlepszym, bo najzdrowszym i najmniej kalorycznym z alkoholi. Ale chyba jak sie wypije poł butelki to troche kalorii jest. No i kacyk na drugi dzien;) A na kacu to ja jestem normalnie odkurzacz i wciagam doslownie wszystko z lodowki:):) Karinaaaa83 - rany ile ty masz tych aaaaaa w swoim nicku;) Co studiowalas jesli moge zapytac?? timitita - witaj i dolaczaj!!! bedziemy sie wspierac;) ooo ciekawe cwiczenia umyslu. Najlepiej mi sie spodobalo ubieranie sie po ciemku i granie w gry komputerowe...hehehe:D od dzis zaczynam stosowac obie rady;) mikoto - hej. znam ten problem. Mi sie tez ruszac d... nie chce. Ale wiesz wszystko malymi kroczkami..;) No dobra lece do biblioteki. 3majcie sie baby..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do walki z kilogramami dzisiaj jestem po kawie i 2 niewielkich kanapkach z ciemnego pieczywa cieniutko posmarowanych maslem i 20 surówki z cebulki,pomidorow i ogórków. Na obiad nie bardzo wiem co ja bede jadla,bo dla "domu" gotuje zajewajke.Moj M. bardzo lubi.Moze zjem jej troche zanim zaprawie i bez kielbachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Dziewczyny, po ponownym przeczytaniu tego topiku narodziła się we mnie kropelka motywacji. Korzystając z niej i nieutannym powtarzaniu sobie "dziewczyny mogą - ja też potrafię" zrobiłam TRENING INTERWAŁOWY.Jest to trening o zmiennej intensywności, który pozwala szybko spalić tłuszcz z brzucha. Spociłam się jak mysza i myślałam, że zanim dojdę do prysznica to wydam pod drzwiami łazienki ostatnie tchnienie, ale przynajmniej organizm się oczyszcza z toksyn i mam nadzieję, że powtarzając go codziennie "rano" (bo wieczorem ćwiczenia z linku od Obywatelki M) uda mi się poprawić swoją kondycję i wygląd. 3majcie się! Wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Mam jeszcze pytanko: czy któraś z Was stosowała przy odchudzaniu AQUA SLIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto - ja kiedys sobie rozpusciłam w wodzie i piłam ale strasznie mi to nie smakuje;) pewnie ze i ty mozesz:) w ogole tak dochodze do wniosku ze my tu wszystkie strrrrraszni przebojowe babki jestesmy hehehe:):) dobra teraz juz naprawde lece...;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...i jeszcze jedno. Ktos poddał propozycje, zeby zamieszczac na topiku przepisy kulinarne;) Ja jestem za!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja po powrocie do domu wkleje Wam sporo przepisow. Co prawda sa to przepisy z diety SB,ale niektore sa naprawde fajne,niskokaloryczne i smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mogę się przyłączyć? samej trudniej się zmotywować, a ja muszę dwa razy po 10kg schudnąć lubię ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale lubię też leniuchować i jeść słodycze teraz czas wybrać tylko to co zdrowe i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! :) ale nas dużo ohohoho utworzył nam się prawdziwy klub odchudzaczek :D widzę że wy tu amibtne kierunki studiowałyście, studiujecie i to jeszcze zagranicą.. a ja taka szara myszka sobie kulturoznawstwo studiuje i świata pewnie nie podbije heh.. :P dzisiaj już 4 dzień diety, powiem wam że nigdy nie zaczynałam odchudzania od soboty ale to jednak świetny pomysł, pierwszy (najgorszy) wekend już za nami (niektórymi;) ) a we wtorek już 4 dzień leci także hmm całkiem spoko :) tak jak wczoraj wspominalam dzisiaj się zważyłam iii.. pierwszy sukces :) zeszłam z 80 kg!!! :D teraz kolejny próg dla mnie to 75 kg.. EHH JAK JA JUŻ BYM CHCIAŁA BYĆ SZCZUPŁAAAA!!!!!!!!!!! uda się nam :) wierzę w to, tym razem na prawde w to wierzę :) małamała jasne, dołączaj! :) powiedz coś o sobie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Przepraszam że nie zaglądałam , ale niestety dużo nauki :/ Dajcie mi jakiś prosty przepis na jedzenie ? Mogę zjeść kaszę gryczaną z gulaszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam za bardzo przepisów, myślę że kasza z gulaszem jest ok, byle tylko ten gulasz nie był zaprawiany żadnymi śmietanami, ani mąkami, a jeśli już musisz mieć jakiś gęstszy sos to dodaj jogurt naturlany czy cos.. w sumie to się za bardzo na tym nie znam ale ja bym tak zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, od dawna walczę zkilogramami jestem przy Was stara, a dopiero zaczęłam studia od wczoraj na diecie, ale dziś dostałam okres i TAAAAAK chce mi się jeść... i właśnie wcinam tuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara tzn? ile masz lat? wiesz gdy łączy nas wszystkie tak szlachetny cel wiek jest zupełnie nieistotny! :D także tym się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamala, nie marwt sie, ja dopiero zaczne studia w tym roku :) Mysle,ze gulasz bez smietany i maki nie jest najgorszy. Ja na ogol gotuje taki z chudej wolowiny i oprocz duzej ilosci cebuli, kilku suszonych grzybow i kostki rosolowej nic do niego nie daje wiec na pewno nie jest zadna bomba kaloryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie martwię się :), nawet jestem zadowolona, a lat mam 28 prawie, więc nie jestem stara tak w ogóle, tylko przy Was, bo Wy chyba wszytkie młodsze jesteście albo coś przeoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w planie mam przez ok. tydzień jeść sporo produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw, żeby oczyścić organizm, a potem zdecyduję co dalej, czy jakaś konkretna dieta, czy tylko zdrowe odżywianie u mnie dziś lekko padał śnieg, ale nie chciało mi się z domu wyjść nawet na mały spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada
nie chce mi sie logowac.... widze ze niezle nas sie ttuaj nazbieralo..... a ja dzisiaj pochlonelam 20 pierogow z kapusta i grzybami !!!! hmmmm..... nie powinnam byla,ale jakos nie mam ochoty na jedzenie miesa, a pierogi tak jakos mi sie nawinely ;-) zeszta zaraz spadam do szkoly wiec juz nie bede m iala co zjesc . powiem wam ,ze lepeij jest uwazac na weglowodany niz na tluszcze- lepij zjesc lyzke smietany niz kromke chleba.. tylko ze jest to nieco trudne bo wiekszosc kobiet woli wegle niz tluszcze..... ja np. moglam non stop jesc wszystko co jest zrobione z maki,a za miesem jakos szczegolnie nie przepadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Grupa Wsparcia Odchudzających powiększa się:D Dziewczyny zamieszczajcie przepisy! Z chęcią wypróbuję jakieś smakowite i niskokaloryczne danie. Właśnie pochłonęłam jajecznicę z 2 jajek, połówki pomidora i cebuli, 2 plasterków duszonego schabu na łyżce oliwy, czuję się najedzona i to mimo że rano zjadłam 2 kromki ciemnego chlebka, jakoś w ogóle nie mam apetytu. Przede mną jeszcze ćwiczenia od Obywatelki M, mam nadzieję, że dam radę, bo po tym Treningu Interwałowym jeszcze nogi mi drgają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada ojj chyba trochę przesadziłaś z tymi pierogami! :D pilnuj się, pamiętaj mamy tu wszystkie schudnąć! :D no ja też zdecydowanie bardziej wole wegle niż tłuszcze, za mięsem zbytnio nie przepadam ale co zrobić.. te pare tygodni się na samym mięsie przemęcze :) no dobra, śmigam jeszcze dzisiaj na basen, odezwę się wieczorem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, jasne że dasz rade! w końcu to TYLKO (albo aż ;) ) 8 min :P :D ja też muszę zacząć robić te ćwiczenia bo się ostatnio rozleniwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Obywatelko M, a czy już stosowałaś te ćwiczenia? Widać było rezultaty? jak tak, to po jakim czasi? Ależ ja jestem niecierpliwa;-/ Mam nadzieję, ze nie odpadna w przedbiegach, ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Dzisiejszy i wczorajszy dzień bardzo dietetycznie udany :D Przeglądam preparaty wspomagające odchudzanie,kusi mnie choć zdaje sobie sprawę ,że pewnie nic to nie daje :P jakiś czas temu (bo to oczywiście nie pierwsze moje odchudzanie-ważyłam kiedyś ponad 70kg!) jadłam tabletki therm line ale podrażniały mi żołądek.Brałam też kropelki z herbapolu takie do wody-straszne obrzydlistwo:P Obiecałam sobie,że będzie to zdrowa dieta ale jednak kuszą mnie te tabletkowe ''wspomagacze'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jagodzianko z malinami, a stosowałaś może AQUA SLIM?? bo oczytałam się o tym na forach i kusi mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz po obiedzie.W miedzy czasie dzisiaj skusilam sie na grejfrucika.Na obiad zjadlam a raczej wychlipalam taki kubeczek 200 ml tej zalewajki,ale samego plynu z grzybkami zanim zaprawilam smietana.Poza tym ja uwielbiam takie rzeczy jak pieczarki,buraki,brokuly,kalafior,brukselke,szparagi,wszelkie kabaczki czy cukinie,kukurydze,fasolke,kapusta biala,czerwona....w sumie niewazne...wszystkie kapusty,pomidory,ogorki kiszone,konserwowe i surowe,papryke..no w sumie wiekszosc warzyw lubie.Tak wiec teoretycznie nie powinnam miec kloptow z waga sczzegolnie,ze nie naleze do slodyczo/fast foodo lubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zróbmy taką tabelkę jakie mają dziewczyny na innych topikach? -Nick-----------------Waga----------Cel- **FIGLARKA**........62,050.........52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień drugi; 1.mleko z musli (zaliczone) 2.sałatka gyros (zaliczona) 3.styropian sztuk 4 (już 3 zaliczone 4.banan (zaliczony) 5.jabłko (na kolacje) Aktywnośc; 3km spacer łyżwy- 40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto niestety na sobie nie wypróbowałam ,ale znam osobę która stosowała i bez żadnych rewelacji. Z działających preparatów to właśnie ponoć ziółka z herbapolu jeśli stosuje się dłuższy czas widać rezultat,znam osobę która sporo schudła sobie nimi pomagając,ja niestety nie dałam rady z tym ich zapachem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...widze dzisiaj ruch chyba jeszcze wiekszy niz wczoraj. Witam wszystkie młode twarzyczki;) Rany ale wy piszecie...Pewnie nie skończe pisać tego posta a juź sie nowe wpisy pokaża. Ale do rzeczy! Melduje iż dnia dzisiejszego, do chwili obecnej pochlonęłam: muesli z mlekiem, kawe z mlekiem, jabłko, zupe pomidorową (w ktorej pływał i kurczak, warzywa i makaron) i....to w sumie na razie na tyle. Jakos nawet głodna nie jestem. Acha jeszcze tylko od rana pochlaniam Oscillococcinum i Rutinoscorbin, bo jakies przeziebienie mnie bierze..:/ Obywatelko M - właśnie skonczyłam cwiczyc twoje 8min ABS na tyłek. Rany...!!! Juz na rozgrzewce mnie mięśnie paliły hehe;) Ewelina1985 - co to jest dieta SB? Zostaje sie po nim agentem?;) mikoto - tylko nie przesadż z tymi cwiczeniami. We wszystkim trzeba zachowac umiar;) Jak sie za bardzo przeciaza organizm to to przynosi odwrotny skutek do oczekiwanego Figlarka - możesz mnie wpisać do tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka dodaj mnie proszę do tabelki :) Może ustalmy ,że każdy do jutra wieczorem poda swoje wadę i cel,dopiero wtedy uzupełni się tabelkę:) co ile będziemy ją uzupełniać :D ? co tydzień,co dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada**
oj dziewczyny, rozpisalyscie sie dzisiaj. normlanie trzeba co godzine na topik wpadac zeby byc ''na czasie;; Obywatelko - wiem ze przegielam z tymi pierogami, jutro za kare robie sobie dzien bardzo bardzo niskoweglowodanowy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×