Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość elixx
Witam wszystkie :) Satyna, u mnie nie ma za bardzo śluzu jak u Kotki.Od kąt odłożyłam tabletki, to jakoś mi tak zanikł. Basiula, mam nadzieje,że chociaż to co Ci przepisał ten facet,to pomorze. Faktycznie, najlepiej iść do swojego zaufanego lekarza. Jak ja miałam grzybicę, to też poszłam do pierwszego lepszego faceta, bo do mojej nie było szybkiego terminu-chodziłam w tedy na kase.Też nie ufałam,że dzięki 4tabletką mam się wyleczyć,ale się udało i szybko wróciłam do siebie,a potem jeszcze na konrolę i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix a ty brałaś tabletki anty?? długo po odstawieniu zaszłaś w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Basiula co sie dzieje u Ciebie?? jesli chodzi o gszybice ja tez mialam, a moglam byc w ciazy to bylo jak juz sie staralam powiedzialam gin ona powiedziala ze leki nie zaszkodza jakby co zycze Ci oczywiscie zeby to bylo cialko zolte podtrzymujace ciaze:))) Babki u mnie ,,,boli mnie dzis od rana troche mamcica strasznie sie denerwuje...jak bede za tydzien u gina biore zwolnienie pieprze 2 lata nie bralam, mam zamiar teraz odpoczac..biore na 2 tyg czy jakos tak... pozdawiam was mocno, przyszlam tylkio sie przywitac! caluej mocno ja sie tak boje ze poronie, glupia jestem wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Probowalam wczorajj "przyczepic sie" do innego staraczkowego tematu ale zostalam niezauwazona... :O A wiec. Mam prawie 27 lat, to nasz pierwszy cykl starań ;) Jesli moge chętnie do Was dolącze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy serdecznie wpisuj sie do tabelki poszukaj jest pare stron dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko napewno Cie boli bo Ci sie macica rozrasta:) :) rosnie maluszek:) idz na l4 odpoczniesz sobie i sie zajmiesz soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka: oczekujace.... NICK............WIEK.........CS.........PRZ EWIDYW.@.......SKAD? Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana.............25...........1.........01.02.2010... . oriananana........25...........5.........05.02.2010....< br /> mamusiaa25.......25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor...........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. staaarająca.......26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. panna zuzanna....27...........1.........26.02.2010...wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx 22............6......................19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja... 29....3..................... 11.10.2010 ............... zach.pom marika30 32....... 6.................... 12.10.2010.... ............pom. kotka ......27.......1....................24.10.10................ .. śląsk izulek_2006 25 ....4 ....................25.10.10 ...................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO jablko. 29 .............. 3............8 PAZDZIERNIK .......... kuj.pom susy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna zuzanna pewnie że możesz:) zapraszamy:) nasz topik jest bardzo szczęśliwy juz kilka dziewczyn spodziewa się dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) panna zuzanna>witam :) ja dzis wracamy do Wawy,wiec usiade wieczorem przy swoim kompie i wszystko Wam opisze jak bylo u znachorki! jestem pod wrazeniem tej kobiety i ciesze sie,ze do niej trafilismy :) z ciekawostek napisze tylko,ze odsuwamy IUI na kwiecien :) pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroce kilka stron wczesniej zeby sie zorientowac co i jak ;) Ja poki co czekam na @ która ma przyjsc w piatek. Mam nadzieje ze jej nie bedzie ;) Juz sie denerwuje i najchetniej testowałabym już dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac wiesci burek pisz!!! dziewczyny ta macica to chyba normalny objaw co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekaj Zuzanna zaczekaj bo nie wyjdzie raczej test... zyczymy Ci 2 kresek nasz topik jest szcesliwy wiesz!!! wiesz ile nas w ciazy juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze i mnie sie uda :D Co do bolu macicy - czytałam że to naturalne w poczatkach ciazy, bo macica sie powieksza. Ale jesli sie meczysz, to faktucznie lepiej pojsc do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko trzymam kciuki za pozytywny wynik badań ;) Basiula - cały miesiąc jakoś się nie stresowałam - teraz, im bliżej tym gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni beda sie ciągneły wiem coś o tym bo w zeszłym cyklu też czekałam na ten dzień kiedy bede testować a masz jakies objawy? czy tak jak zawsze przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawow nie mam zadnych... Zawsze tydzien przed okresem bylam rozdrazniona, bolal mnie brzuch. Teraz nic. Humor dopisuje, fizycznie tez jest idealnie. Czasem mnie tylko mdli tak jakoś dziwnie, ale mysle ze na ten objaw to jeszcze za wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Witaj nowa staraczko - panna zuzanna :) Widzę, że to pierwszy Twój cykl starań :) Powodzenia! No i oczywiście nasz złota myśl forumowa - testujemy w dniu spodziewanej miesiączki, nie wcześniej :) Jabłuszko nie martw się na zapas tym bólem... Mnie też cały zeszły tydzień bolała macica, w końcu musi rosnąć to mieszkanko dla malucha :) A stresowanie się tylko szkodzi, pamiętaj o tym! Superburek - widzę, że jesteś pełna optymizmu po tej wizycie u znachorki :D Basiula - ten lekarz to jakiś dziwak, skoro nawet nie potrafił precyzyjnie określić CO TO JEST... Jestem w szoku... Ordynator!?!? W każdym razie myśl już o poniedziałku i o wizycie u swojego lekarza i nie martw się na zapas! Izulek - jeśli lekarz ma naprawdę "dobre", porządne usg, to zobaczysz pęcherzyk - tak jak ja zobaczyłam - a maleństwo miało 5 tygodni i cztery dni :) Dziewczyny... ja na razie wózków i śpioszków nie oglądam... bo mam po córci ;) No chyba, że będzie synek to się zacznie "kupowanie" :D Oriananana - trzymam kciuki za dwie kreski na teście!! Cieroliwa jesteś, ale faktycznie skoro miewasz różną długość cyklu to warto przeczekać ciut dłużej :) Satyna - śluz zdarza mi sie baaardzo sporadycznie (może ze dwa razy w tygodniu), w baaardzo małej ilosci, lekko kremowy, gęsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Witam- Panne Zuzanne :) życzę powodzenia :) Basiula, ja odstawiłam tabletki w połowie października,zaszłam pod koniec grudnia. Tabletki brałam nieco ponad rok. Jablko, mnie może nie bolało podbrzysze,ale krzyż jak na okres.A gina pytała czy brzuch mnie boli,wiec, nie masz się czym martwić - każda inaczej to odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix czyli w 2 cyklu od odstawienia tak?? to fajnie poszlo jestem ciekawa co u mnie ebdzie tylko ja zawsze bralam tabletki anty odkad jestem z moim mezusiem czyli we wrzesniu bedzie 6 lat ok 5 bralam anty z 3-4 przerwami po 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam miesięczną przerwę z tabletkami zanim zaczęłam starania. 2 ginekologów powiedziało, że dłuższa przerwa jest niepotrzebna, a nawet po tabletkach następuje wzrost płodności. Mowili, że kiedy nie było leków regulujących cykl, przepisywano kobietom 3 miesięczną kurację hormonalną wlaśnie tabletkami anty - i ja sama znam jedną osobę, u której faktycznie tak było i jest dziś szczęśliwą mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Witajcie...dlugo mnie nie było bo prasowalam ciuszki..wiem ze to smieszne w 5 tygodniu ciazy ,ale wyciagnelam kartony z ciuchami ,poscielami z piwnicy bo balam sie ze wstechlizna przejda...popralam wczoraj o 12 w nocy a dzis je prasowalam...masakra na glowe mi siadlo... a jak mnie pobolewa lewy jajnik to staram sie poprostu polozyc i nic nie brac zadnych lekow...ktos pytal...bol jest do zniesienia strach wiekszy...ale wczoraj nie poszlam na praktyki fryzjerskie...wiecie co ja tez upatrzylam wozek....na allegro numer aukcji 917979089 co myslicie? ten rozowy w kwiaty.. zanim zaszlam w ciaze to go obserwowalam.... jest stosunkw nie drogi...i chociaz posiadam wozek i moglabym dokupic gondole to jednak wole nowy.... witam pannozuzanno jakos ostatnio zadna nie zaszla...cos za dluga ta przerwa...kolej na nastepna....kim bedzie ???dziewczyny testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek wózek jest prześliczny :))) A jeśli będzie chłopczyk to na jaki się zdecydujesz? Ja napisałam wcześniej, że na usg dzieciątko miało 5 tygodni i 4 dni, a tyle miała ciąża, dziecko jest zawsze o 2 tygodnie "młodsze"... Sorki za błąd, więc widziałam moje maleństwo jak miało 3 tygodnie i 4 dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek teraz paula bedzie testowac yyy i nie wiem kto jeszcze w lutym;/ i panna zuzanna a potem w pierwszym tygodniu marca moze sie posypac bo chyba 4 dziewczyny :) zobaczymy:) a superburek?? tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) bo nie wiedzialam czy w lutym czy w marcu:) bo nie ma cie w tabelce;) więc ciezko zapamietac:P a ty pisz jak tam bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×