Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hejka dziewczyny! Ja juz posprzatałam, zakupy zrobione i już po obiedzie heh. Superburek moze piesek ma jakas infkcje bakteryja? ja kota tez dałam do kastrowania to jak go odebralismy to chodził jak pijany, pocierpiał 2 dni taki osowiały ale potem jest duzy spokój, nie ma tego brzydkiego zapachu i kot spokojniejszy, z psami chyba podobnie jest.. Gucci24 ja jestem z ostrody a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je nie robilam testu rano, ale w dniu @ wyszedl cienka linia ale byla temp nigdy sobie nie mierrzylam:) tez nie moge juz zyc bez forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
jabko... sluchaj powinnas brac ten kwas foliowy ten mocniejszy niz folik bo folik sie lyka przed ciaza a w ciazy musi byc ten na recepte...i powinnas kupic witaminy dla kobiet w ciazy np. ja lykalam kiedys falvit dla kobiet w ciazy a teraz mam femintal dla ciezarnych 36 zł za paczke ... jak narazie to ja lykam 7 pozycji lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
jablko w dniu miesiaczki tez czasem nie wychodzi test a juz szczegolnie ten nie z rana.... chodzi zeby bylo stezenie w moczu tego co odpowiada za ciaze... ja pamietam jak teraz robilam test to wychodzila ta 2 kreska tak cienka ze jak cien wygladala...i to mnie zmylalo..ale testy krwi wykazaly ok.40 hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
to znaczy to tez zalezy u ktorej wychodzi albo i nie.... ale gdziesz sie zgubila Paula...nie moge sie doczekac jaka ma temperaturke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek>jak to jest z tym termometrem? przeciez jest cienszy na koncu,nie moisz sie,ze ci sie zlamie w srodku np? i jak mierzysz temperature na stojaco nie wstajac z lozka??? :P ciekawa jestem jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP>pies ma powiekszony gruczol prostaty i jakas torbiel,kastracja nieunikniona,nie chce robic tej operacji na te roztopy,bo ponoc blizny goja sie do 2 tygodni,a pies jak drepcze to brzuch caly mokry i boje sie infekcji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
nie zlamie sie bo stoje nie siadam,nie zginam sie ...a zeby nie wypadl zakladam leciutko majtki...mozna tez na lezaco zmierzyc w lozku tylko nie siadac bo wiadomo zlamie sie w pol...moga byc tez te elektroniczne wiecie...ale wiadmo szklany mozna umyc .,.. dziewczynki moje kochane to na wyczucie trzeba przeciez uprawialyscie juz sexik..to podobnie ...tyle ze delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
ale wam napisalam...hee hee.nie tak to zabrzmiec mialo...chodzi o to ze zmiesci sie kawalek no i nie wpadnie za daleko... pierwszy raz zawsze jest straszliwy bo to wkoncu delikatne szklo ale...mysle ze dacie rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
tyle co pod pacha...okol minuty dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek tak mi obrazowo wyjaśniłaś że już wim wszystko:) Zmierzyłam elektronicznym....37,7....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz zmierzę szklanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!jestem pod wrazeniem Paula:) niezle!ja wlasnie przeczytalam na forum,ze w 2fazie cyklu zawsze jest ok.37 i ze nie powinno sie mierzyc po poludniu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to ciążą na bank mowie ci idz po test strumieniowy bobo-test 10mlu ale juz!!!!:P a ja znowu zwariowałam cycki mnie wczoraj tak bolały ze nie dawałam rady dzis mnie cycki nie bola wogole tylko brzuch jak bym miała za chwile okres dostać masakra jakas juz nic nie wiem o co chodzi czy byla owulacja czy nie czy jestem po brak słow jednak właczyłam kompa zeby wam to napisac;p ale teraz juz wyjezdzam na bank:P buziaczki jutro sie odezwe:))) Paula i superburek robic testy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam szklanym...temp...37,7 szok Burek to ja juz nic nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku kochany ale sama mi napisałaś że taka temp moze byc.... więc już nie wiem co o tym myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl pozytywnie!masz dosc wysoka ta temperature,wiec oby,oby :) tak czytam na innym forum,ale czy to prawda,nie wiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
ja zanim wyszedl test mierzylam temperature od 3 tygodni...mialam 37,1 37,4 ... ale jak juz dziecko jest na pewno to 37 ,7 podskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzynajcie kciuki kochane...test zrobię ale jutro rano... a boję się jak cholera!!! Jak jeszcze nigdy... Czy to nie zbyt piękne żeby mogłobyć prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
dziewczyny w drugiej fazie cyklu owszem jest podwyzszona ale... nie do 37,7 max do 37,4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Bureczku:) Wszystko gra:) Tylko mam mętlik w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi na odbydwóch termomwtrach wyszło 37,7 jak w morde strzelił!!! Aż w szoku jestm że dwa różne termometry zmierzyły tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
kiedy powinnas dostac miesiaczke? wydaje mi sie ze jak tempka podwyzszona to naawet w poludnie juz wyjdzie test kto obstawia ze nie wytrzyma do rana? hee hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×