Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Ja w weekend pracowałam a po pracy zajmowałam się siostrą i jej chłopakiem, przed chwilą pojechali do domu to mam w końcu czas dla siebie:) A w sobotę przyszedł szwagier z narzeczoną i ledwo psychicznie wytrzymałam z tą laską, jest tak głupia że szkoda gadać i non stop o sobie gada a nikomu do słowa nie da dojść:/ Muszę pożalić Wam sie trochę bo od soboty nie mogę dojść do siebie tak mnie wkór**** Ja nie wiem czy u mnie coś będzie w tym cyklu:/ Przez ostatnie dwa cykle piersi bolały mnie od owulki do @ a teraz nic, tylko podbrzusze czsami zaboli i jajnik od czasu do czasu... Dziewczyny a jak to jest z tą grzybicą dokładnie? Bo mnie tak 2tyg temu piekło trochę, jak siku robiłam to w sumie najbardziej i jak byłam u gieni to mi zapisała Pimafucin, 3 globulki i po tym przeszło mi na parę dni ale od wczoraj znów mnie lekko piecze przy samym ujściu pochwy. Mam wrażenie że zaczyna mnie piec jak organizm osłabia się troszkę, a w piątek buty mi przemokły i stopy mi troche zmarzły. I tak zaczęłam zastanawiać się czy to nie jakaś wstrętna grzybiaca. Czekam na wynik cytologi, powinien być w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobię myślę że co mi dały te globulki jak dla mojego B. nic nie przepisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulk_2006
zbyt duzo chorob i podobnych objawow....ale tez mi to wyglada na zapalenie cewki moczowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marika! Z pęcherzem miałam kiedyś kłopoty i inaczej mnie bolało i siku latałam cały czas a przy tym pieczeniu na odwrót- bardzo żadko robię siku. Sama nie wiem. Śluz mam normalny to może faktycznie nie grzybica. Spróbuję wypić dużo soku z grapefruita (nigdy nie wiem jak to się pisze;)) żeby zakwasić mocz i wit c. zjem sobię no i chyba polecę po lactovaginal profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że kobiety w ciąży mają często infekcję pochwy i grzybicę bo warunki w pochwię są jeszczę bardziej sprzyjające:/ więc w zajściu też nie powinno to przeszkadzać moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
odebralam wyniki hemoglobine mam niska... a beta wyszla mi 1947,57 cokolwiek oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek duży ten skok ale to chyba dobrze:) Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki Poziom beta-HCG ( mIU/ml ) 3: 5 - 50 4: 3 - 426 5: 19 - 7.340 6: 1.080 - 56.500 7-8: 7.650 - 229.000 9-12: 25.700 - 288.000 13-16: 13.300 - 254.000 17-24: 4.060 - 165.400 25-40: 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przykładowe normy Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml i jeszcze jedne przykładowe normy: 3-4 tydzień ciąży : 5,8 - 71,2 mIU/ml 4-5 tydzień ciązy : 9,5 - 750 5-6 : 217 - 7138 6-7 : 158 - 31795 7 : 3697 - 163563 8 : 32065 - 149571 9 : 63803 - 151410 " różne są normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wychodzi na to ze to 4-5 tydzien ciazy myslicie ze jak jutro pojde do lekarza to cos zobacze? Teraz zalezy od kiedy liczac ten czas ciazy...bo wedle miesiaczki dwa tygodnie roznicy... Ja mysle ze dzis mam 3 tydzien...a wynik mowi ze 5 tydzien... Moze chociaz serce usłysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień ciąży liczy się zawsze od dnia ostatniej miesiączki- tak powiedziała moja gienia do pacjentki która dzwoniła do niej... Izulku czyli 5tydzień:) Serduszko dopiero w 8tyg zaczyna bić, troszkę cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg za wcześnie moim zdaniem, ciąża jest potwierdzona, badania zrobione i do tego witamnki, teraz chyba musisz poczekać... Jak moja kuzynka była w ciąży 5,5 roku temu to usg miała tylko 3razy w ciągu całej ciąży bo jej powiedział lekarz za jak się robi częściej to jest szkodliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak zawsze dużo naskrobałyście :) i nie moge sie doczytać wszystkiego bo tyle tego :) Ja dzis byłam w pracy po chorobowym, kurcze jak mi sie nie chciało wstać, i jakoś mi sie dzis dłużyło okropnie. Strasznie zmarzłam dzis , niby grzejniki cieple mielismy ale jakos tak zimno w pracy było ze szok, jakos nie moge sie dogrzać :(. Dzis znow mnie jajnik bolał ale chwile i przestał tak mnie ciągnął jakoś, ale to pewnie przez to ze przemarzłam troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP witaj:) Zapomniałam Ci odpisać, ja mieszkałam przez całe życie 3km od Zalewa, 5lat temu się wyprowadziłam, jak mojego B. poznałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gucci! :) kurcza ja jeszcze nie zaszłam w ciąże a juz oglądam wózki i mi sie jeden tak wkrecił ze normalnie bym juz go kupiła :) no ale narazie nie mam po co :( , i wogóle mam szał ogladania ciuszków, zabawek i innych akcesoriów dla maluszków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj z moją siostrą naoglądałam się ciuszków, są takie słodkie:):):) musimy jeszcze troszkę poczekać:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! basiula wiesz co pomaga na takie pieczenie przy grzybicy: nasiadówki z wywaru z kory dębu. Wiadomo, że tym nie wyleczysz tego ale rewelacyjnie łagodzi pieczenie i swędzenie. Napewno nie zaszkodzi. Mi bardzo pomogło w każdym razie. Nawet przy zapaleniu pęcherza sobie robiłam bo nie mogłam z bólu wytrzymać. Dziś mam 29 dzień cyklu, @ na razie nie ma ale testu nie robię. Obiecałam sobie, że postaram się wytrzymać do soboty. Jakoś boję się zrobić test wcześniej... trzymajcie za mnie kciuki żeby @ nie przyszła i aby na teście były dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Marika30, dzięki za radę spróbuję z tą wodą utlenioną :) BP, nie dziwię Ci się-ja za mam iść do pracy 3marca po 3tygodniach,chyba,że gina przegłuży mi L4. Ach, dziś mam jakiś kiepski dzień-głowa mnie boli przez ten ząb paskudny :/ Izulek, to masz naprawdę spory skok bety :) jak ja robiłam za pierwszym razem,to miałam ponad 200 :) A co do hemoglobiny,to pewnie dostaniesz żelazo. Gienia mi mówiła też,że u kobiet w ciąży te normy są całkiem inne i nie ma się co sugerować tymi normami,które są z wynikami.Ciężarne mają więcej krwi i dlatego stężenie jest mniejsze.Ja akurat hemoglobine miałam ok,ale miałam za małe białko i coś jeszcze i powiedziała,że nie ma się czym przejmowa. Też nie słyszałam jeszcze serduszka mojego maluszka,ale widziałam je :) taka malutka,pulsująca żyłka :) Nie wiem jak jest w końcu z tą grzybicą-chyba najlepiej od razu do gina. Jedyne co wiem,to to,że jest to MASAKRA. Co do ciuszków, to też ciągle oglądam spioszki, buciki i inne gażety.Na razie się jescze powstrzymuję przed kupnem,ale kusi :) najpierw musimy dostosować mieszkanie pod malca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Orianna, tzrymam mocno!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki elix :-) Ty już jesteś w ciąży więc ciuszki kupować możesz...jaknajbardziej !! mnie też kuszą strasznie ale nie chcę zapeszać zanim nie zajdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriananana-> jaa bym leciała po test:) chociażz nie raz obiecywałam sobie że następnym razem będę bardziej cierpliwa;) Ja czekam do piątku z testem, w sobotę jadę do mamusi mojej i chciałlabym już wiedzieć:) może nawet będę zmuszona zrobić bete bo chyba moje dolegliwości wskazują na zapalenie cewki i będę musiala do lekarza lecieć jak nie przejdzie, narazie piecze:/ pusto tu dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do dziewczyn ktore sa juz w ciazy jaki macie śluz w tym pieknym stanie?:) jesli nie chcecie nie odpowiadajcie bo wiem ze to osobiste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:* bylam dzis u ginekologa jestem zdolowana i nie wiem o co chodzi mam grzybice robil mi usg i wykryl torbiel 21mm/17mm i powiedzial ze ciezko okreslic co to jest 1 opcja cialko zolte podtrzymujace ciaze 2 opcja torbiel ktory hamuje owulacje 3opcja nie pamietam badal mi piersi i powiedzial ze cos mam w lewej piersi i mam isc na usg ten lekarz jest po....any nie ufam mu bo motał sie i kazal mi przyjsc na kontrole juz jestem umowiona na poniedzialek z moim lekarzem co jest na urlopie tenn tydzien to bedzie masakra jak wyszlam z gabinetu to nie wiedzialam jk sie nazywam albo mnie nastraszyl albo nie wiem zaluje ze do niego poszlam (z polecenia tesciowej) bo juz nie moglam z ta grzybica wytrzymac zapisal mi jakies czopki i powiedzial ze jak jestm w ciazy to nie zaszkodz pimacufin czy cos takiego mam przyjsc do niego za tydzien na kontrole brak slow naciagacz ide do mojego gina mam nadzieje ze chociaz przepisal mi globulki co mi pomoga chociaz na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Basiula trafilas na 'lekarza'... Mnie to zastanawia jakim cudem oni te studia koncza jak guano wiedza... Z tego co przeczytalam to podczas ciazy cialko zolte - nazywane pozniej ciazowym - osiaga wielkosc wisni... To co u Ciebie znalazl jest chyba troche wieksze...? Nawet jesli to torbiel, czego Ci oczywiscie nie zycze, to nie martw sie bo jest raczej z tych mniejszych i moze sie sama do @ lub w jej trakcie wchlonac - kolezance sie wchlonela 4centymetrowa bez zadnych lekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci jednak trochę poczekam jeszcze :-) dziś @ jeszcze nie ma z czego się cieszę ale czuję jakiś niepokój...nie wiem jak to wytrzymam ale czekam do soboty, bo cykle 32 dniowe też mi się zdarzały. jeszcze tylko kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zapraszam na kawke:) Loonah to byl ordynator naszego szpitala ale moja tesciowa jest nim zachwycona a ja tylko poszłam do niego bo ja bym tydzień z grzybica nie wytrzymała chciałam tylko żeby mi coś zapisał przy okazji mi zrobił usg brak słów ale się nie przejmuje tym czekam cierpliwie do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×