Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburek bez testow tez sie da:) biedny piesek wszystko bedzie dobrze:) elixx sliczny album ja uwielbiam moj ogladac mile wspomnienia:) a jeszcze bardziej plyte:) Satyna nie doszukuj sie objawow bo zwariujesz predzej czy pozniej Ja sie kuzwa coraz bardziej martwie bo okres mi sie skonczyl lekkie krwawienia ale bolalo mnie rano podbrzusze a teraz prawy jajnik nawet intensywnie dziwny bol;/ ocywiscie naczytalam sie o torbielach brak slow;/ i ze wystepuja czesto po odstawieniu anty pfff brak slow tydzien musze wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, może łapie Cię jakieś przeziębienie??? Mnie często tak boli jak kaszle, jak jestem osłabiona i coś mnie chwyta, ale nie musi być u Ciebie tak samo jak u mnie. Superburek, olej testy i idźcie na całość :):):) potraktujcie to jak zwolnienie od myślenia o dziecku :) może się uda :) Basiula, my w końcu zabraliśmy się za ten album :) nie wiem czy bym o nim pomyślała gdybym nie siedziała w domu :P Fajnie masz,że przeziębienia Ci tak łatwo przechodzą :) mnie jak łapnie, to się męczę kilka dni :/ Paula, Twoja córeczka to naprawdę rekordy bije w długości spania :D:D:D nawet ja bym tak długo nie umiała :D Kotka, niesamowite widzieć swoje dziecko :) ja się nie mogę doczekać kolejnego usg :) tym bardziej jak na ostatnim widziałam jak machał nóżkami i rączkami!! :) Kurczę, muszę jechać z pitami do urzędu, a tak mi się nie chce,że szok! Jeszcze mąż zabrał samochód i muszę autobusem :/ a jak się d...ę tyle czasu wozi autem, to potem normalnie oburzenie,że trzeba jechać autobusem :D:P Po porannych wymiotach już się ogarnęłam,więc czas by iść pod prysznic i powoli się zbierać do wyjścia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z tym Jabluszkiem...??? Nic nie dała znać od tak długiego czasu i nie napisała w tedy nic konkretnego... Aniamaja, fajnie,że zajrzałaś :) Życzę dużo zdrówka i wytrwałości! Odpoczywaj i nie stresuj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix znam ten bol mi w styczniu rozwalil sie samochod i codziennie w jedna strone dojezdzalam autobusem 20km do pracy + 15min piechota myslalam ze zwariuje ale to juz tak jest uzaleznienie od samochodu hehehe wtedy jeszcze byly te wielkie sniegi grrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix jabluszko napisala ze da znac pod koniec tygodnia moze do piątku sie odezwie oby bo ja tez sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to,że jak mieszkałam poza Bielskiem, to dojeżdżałam do szkoły autobusem i miałam ok 2km do przystanku i nie było dla mnie problemem wracać o 23 do domu na piechotę :D To były czasy! A jaką miałam kondycję, o figurze nie wspomnę :( A jak już mieszkałam w Bielsku, to przed ślubem mój Damian odprowadzał mnie na nogach, czasem o 1-2 w nocy na osiedle i szliśmy tak dobre 6-7 km i on biedny musiał jeszcze wrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, najgorsze jest to,że nie napisała nic konkretnego ... oby się odezwała. Jej, idę do łazienki, bo tylko szukam pretekstu by opóźnić wyjście z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie...wszystko w porządku:) Jajeczko pękło:) Teraz luteinka i w ostatni dzień brania kazała test zrobić i zadzwonić do niej, bo gdyby wyszedł pozytywnie totą luteinę jeszcze będę brać dłużej...jak nie wyjdzie tym razem to wspominała o badaniu nasienia mojego M. Już widzę jego minę:) Także kobitki trzymajcie kciuki za to żeby się udało:) Ja już schizuję jeśli chodzi o nasze Jabluszko...mam milion scenariuszy...trzyma nas w takiej niepewności:( Martwię się strasznie!!! Bureczku ty ćwicz i się nie zastanawiaj...taki spontan dobrze Wam zrobi:) Biedaczysko z tego Twojego pieska...moja suczka 2 tyg temu była wysterylizowana...jak sobie przypomnę...to aż serce boli:( satynka cierpliwości jeszcze parę dni i wszystko będzie jasne:) trzymam kciuki!!!! Basiula i na kiedy się zapisałaś??? Przestań widzieć wszystko w czarnych kolorach!!! Będzie dobrze...i nie czytaj już więcej na necie bo zwariujesz...nie możesz być przecież mądrzejsza od lekarza:P ( chociaż w tych czasach akurat trzeba!!!) Elixx a ciebie nadal mdlości męczą??? masakra...Pogłaskaj brzusio od cioci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula napewno sie udalo:) i beda 2 kreski juz nie czytam na necie co i jak czekam cierpliwie na 18 marzec bo wtedy dopiero mam wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zawsze jak cos jest i nie wiem o co chodzi czytam w necie ale jak widze 150 roznych opini to przestaje tak najpierw bylo z objawami ciąży a teraz z tymi niby torbielami juz nie czytam nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek ja tak sie mądruję ale też szukam na necie i czytam te wszystki głupoty...jedne mądre, drugie totalnie durne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mój wynik FT4 utrzymuje się koło górnej granicy. Byłam dziś u mojego endokrynologa, powiedział, że jest wszystko w porządku, dawkę 175 podtrzymujemy, do kontroli za 6 tygodni :) Ale super przepisy podałyście :) Muszę sobie spisać, bo nie zapamiętam :) Aż mi slinka cieknie hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marika to malina:) super wiadomosc:) Paula ja tez czytam do pewnego momentu hehe jak juz jest milion opini i kazda inna to przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki !!! Co porabiacie? Ja się próbuję zmobilizować i wziąść za porządki, muszę umyć lodówkę bo woła o pomstę do nieba:P a i łazienka przykładem nie błyszcze...tylko jakoś się zebrać nie mogę...hehe...cały czas myślę czy może tym razem się udało? No nic czas pokaże:) Oby tym razem los okazał się dla nas łaskawy... Biorę sie!!! Szkoda dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moja lazienka tez woła o pomste do nieba buehehehe narazie gotuje obiad a potem moze sie wezme:P Boze kochany jaki ze mnie len sie zrobił az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po operacji,moje 46kg szczescie spi i nic do niego nie dociera! troche mam stresa z tymi testami,bo biore Clo na przechwycenie pecherzyka z tego niedroznego niby jajowodu i czytalam,ze moze on przyspieszyc owulacje! do tego maz moj ma w weekend szkole,a ja u rodzicow!!! ale chyba pojade z nim,bo pies ma ponoc szybko dojsc do siebie,wiec go zwiniemy i jedziemy do siebie dzieci robic ;) co Was wzielo na to sprzatanie?hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku no wzięło...póki mam wolne to chcę trochę nadrobić bo sodoma i gomora:) A to moje żywe srebro robi taką rozpierduchę że nadążyć nie mogę:)hehe...już niedługo sama się przekonasz co to znaczy:) Bierz się kochana bierz...gwałć męża ile wlezie:) ja swojego tak zmolestowałam w tym cyklu że stwierdził, że mam mu dać spokój przez conajmniej tydzień:P No cóż...albo chce dzidzie albo nie:) Trza się trochę nagimnastykować w te dni:) tym bardziej że owulka taka piękna była w tym cyklu...i mam nadzieję że coś zasialiśmy:) Brałaś już wcześniej Clo? Jak chcecie przewozić pieska to teraz póki jeszcze kołowaty po zabiegu, bo później może być różnie. Moja suczka biedna wymiotowała prawie dobę po narkozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem kochana!wczoraj bylismy u mojej siostry na imieninach i napatrzylam sie na bidulke jak dwoje dzieci nakarmic musiala,chwile pogadac,a tu goscie przychodza,telefony dzwonia i kazdy glodny...wlacznie z nami ;) Clo bralam jakis czas temu,ale wtedy jakos mi nie zalezalo na dokladnym okresleniu praktycznie co do godziny moich cykli... z psina jechalibysmy i tak najprawdopodobniej w piatek na noc,wiec mam nadzieje,ze dojdzie biedaczyna do siebie... glupio mi troche wyjezdzac,bo mojej Kryski(mama)imieniny w sobote i rodzinne spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze zostancie? nie masz testów owulacyjnych to będziecie na luzie ślepo strzelać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd znak zapytania na końcu...miał być wykrzyknik. i "hehe" na końcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M.ma za slabe zolnierzyki zeby tak sobie strzelac,ostatni cykl to potwierdzil...bo cykl byl monitorowany i pudlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Paula nadal od czasu do czasu rano mam rzyganko, ale za to zapachy mnie już nie drażnią, ani nie jest mi niedobrze w trakcie dnia :) Mam nadzieję,że będziesz dzwonić do lekarki pod koniec tygodnia z info,że test wyszedł pozytywny :):):) Bureczku, współczuję operacji Twojej psiny :( po śmierci mojego Taty nasz piesek tak się bardzo rozchorował,leczyliśmy go tydzień,ale musieliśmy go uspać, staruszek to był, bo miał 14 lat. Niestety ludzie się tak przywiązują do zwierząt, płaczu było i stresu dodatkowo. Piesek musiał wyczuć,że stało się coś strasznego, bo nerwówka była duża i tak się to na nim odbiło. Basiula, Ty to jesteś taka jak ja :) też drążę jak czegoś nie wiem :) ostatnio,jak gienia mi powiedziała,że mam twardą macicę, to zaczęłam szukać i wyszukałam,że to macica jak przygotowywuje się do porodu, to twardnieje. W pierwszym momencie panika! Ale potem się otrząsłam, bo uznałam,że jestem pod dobrą opieką i muszę zaufać lekarce, a nie wymyślać swoje scenariusze :) Kończę, bo jedziemy do mojej Mamy. Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam zapytać czy może któraś z Was miała zastosowany lek Ovitrelle w cyklu wspomaganym clo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkoda,to jest zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków podczas owulacjii ,do tej pory dwukrotnie miałam stosowany pregnyl niestety nie pomogło,w 8 cyklach brałam clo i wszystko na nic:(:(:( efektu brak pregnyl nie jest dostępny w aptece wiec mam przepisany ovitrelle czytałam że podawany jest ten lek również przy ins. i invitro dziękuję za odpowiedz życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Aniamaja Trzymaj się! Wszystko będzie dobrze:) Burku Ty masz już drożne oba jaajowody i żadne clo niepotrzebne:P Szkoda Twojej psiny. Paula trzymam kcciuki za jajeczko, tym razem musi się udać:) A mnie dziś trochę głowa boli bo za dużo wina wypiłyśmy wczoraj:P Byłam dziś u mojej gieni, przepisała mi tabletki, w sumie tylko 2szt ale mam brać 1/4 tabletki na tydzień i za 2mce powtórzyć prolaktynę. Bromegeron mi odradziła bo tani ale skutki uboczne duże a te co mi dała to 100zł za 2szt ale jak na dwa miechy to ujdzie. Nie badała mnie bo miesiąc temu było wszystko ok. dziś za rozmowę 80zł wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie mi cos bo nie wiem czy mam sie martwic juz.... jak dokne sie piersi to mnie bola tak jakbym zakwasy miala albo siniaki taki dziwny bol taki na zakwasy tez mam na linni majtek ale wracajac do piersi czytalam ze to moze byc torbiel wie moze ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna nie mam pojecia ja jak zaczelam badac swoje piersi to mialam chyba z 10 guzkow poszlam pierwszy raz na usg to wszystko ok ale mam takie piersi z duza iloscia gruczolakow czy cos takiego ale jest wszystko ok taka natura piersi jak masz watpliwosci idz na usg ale przed okresem nie badaj ich bo zawsze sa wieksze po okresie idz na to badanie a co do dołu to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×