Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Witajcie z rana dziewczyny 🌼 Przyszłam poinformować, że powtórzyłam dziś rano test... :( Jedna krecha :(:(:(:( Ech... sama już nie wiem. Próbujemy dalej, ale martwią mnie te wysokie tempki :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Jestem juz na kawce:) dzisiaj czuje sie świetnie na małej imprezce wczoraj bylismy ale byłam kierowcą więc nawet jedno piwo mnie nie zabiło:P aniołkowa mama- a masz juz termin miesiaczki?? temperatura czasami spada przed samym okresem w moim przypadku było tak rano 37.4 a wieczorem okres;/ no ale ja jestem wybitnym przypadkiem co miesiąc u mnie jest co innego:P poczekaj cierpliwie a jak nie dostaniesz okresu idz na bete:) Paula i Bureczek odsypiaja napewno imprezke;) Kotka dawno Cie nie było:) co tam??:) lolitka u mnie było tak z nadzerka jakies 3 lata temu wykryła mi lekarka powiedziała że od razu wypalac (kasa chorych) zmieniłam wtedy gina powiedział mi własnie że zostawić przy wypalance robią sie jakieś blizny i utrudnia to plemnikom ślizgania sie:P zmieniłam tego gina bo nie mógł mnie wyleczyć z grzybicy co miesiąc u niego byłam bo mi to gowno ciągle wracało a on jak mnie widział w drzwiach opierdzielał mnie że sobie wymyślam zmieniłam znowu gina z polecenia zrobił mi badania itd... i wyleczył mnie w koncu (uważam że jest najlepszy u mnie w regionie bo duzo babek do niego chodzi) to powiedział że nadzerka jest jak głowka od szpilki cytologia ok więc zostawiamy bo porodzie może zniknąć a jak nie to wymrozimy nie przeszkadza w zajsciu w ciąże to jest lekarz co obecnie do niego chodze:) jeżeli nie masz dużej tej nadzerka nie masz stanów zapalanych ciagle powracających cytologie w porządku to ja zostaw po porodzie znowu możesz ja mieć ( słowa mojego lekarza) ale zrobisz co uważasz a co twój lekarz mowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Basiulek ja nie odsypiam:) Paulina nie uznaje niedziel, więc wstajemy jak w tygodniu....z kurami:) siedzieliśmy wczoraj do 2 w nocy!!!! Mój M odsypia :P I pewnie głowa mu będzie cały dzień pękać... Testu nie powtarzałam, za to biorę luteinę bo znalazłam jeszcze kilka tabletek w domu...dziś 26dc...więc do @ jeszcze chwila...nie nakręcam się i nie nastawiam, test zrobię jutro albo pojutrze...tyle jeszcze wytrzymam. Skoro mam luteinę to się nie martwię i nie przyspieszam testowania...po co? skoro nawet jeszcze termin @ nie nadszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam że jak ma się małe dzieci to nie ma dnia wolnego :) hehehe a co z plamieniami nie ma nie??:))))))) a to chyba w twoim wypadku dobrze:) czujesz sie jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek czuję się normalnie, czasami brzuch zaboli, poza tym ok...tylko wszystko mnie wkurza:P Plamień brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja po nieprzespanej nocy,najpierw o 4 znajomi jechali na lotnisko,potem moj M wybral sie na spacer spac,bo alko w glowie nie dalo mu spac i tak w kolko cos;) milej niedzieli Wam zycze! Paula>3mam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, kiedy ja jestem po miesiączce i ciągle wysokie tempki :/ Wklejam: 7 dc. 37,00 8 dc. 37,00 9 dc. 36,95 10 dc. 37,15 11 dc. 36,95 12 dc. 37,00 13 dc. 37,01 14 dc. 37,15 15 dc. 36,87 16 dc. 36,95. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, mialas jakies objawy jak pojawiala Ci sie ta nadzerka...? Ja wczoraj mialam dziwna sytuacje, bo wieczorem zobaczylam na wkladce 3 zaschniete plamki krwi... A pozniej takie przeszywajace uklucie posrodku macicy jakby... No i dzisiaj delikatnie podbrzusze mnie pobolewa.. Nie wiem co jest grane a w glowie juz tysiace scenariuszy - m.in. nadzerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej loonah nigdy w zyciu nie miałam żadnych plamień miedzy okresami i po stosunku wiec nie wiem a Ty juz nie wziełaś tabletki anty?? bo jeżeli zaczełaś cykl beztabletkowy to teraz rożne rzeczy mogą się dziac ja jak nie wziełam kolejnych tabletek to mnie podbrzusze bolało ale ksiazkowo 14dc cyklu czułam owulacje i duzooo sluzu płodnego więc wszystko zaczeło Ci teraz pracować ale jak nadzerka krwawi to trzeba to zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah ale sie zagalapowałam o co innego pytałas:P no wiec ja miałam grzybice babka zapisała mi jakies czopki i po tygodniu kazała przyjsc na kontrole i wtedy mi powiedziała że zrobiła mi sie nadzerka najprawdopodobnie od antybiotyku nie miałam żadnych dolegliwosci związanych z nadzerka i nadal nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc superburek;):):):) no własnie loonah może masz owulacje:) bo nadzerka chyba zadnych objawowo nie daje bo jest na szyjce a nie w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, nadzerka na szyjce sie robi, nie wiedzialam:) No wlasnie ten cykl jest pierwszy bez tabletek... Okoloowu to raczej nie jest bo temp niska - 36,3... No i dzisiaj dopiero 10dc, @ sie skonczyla w 5dc... Pierwszy raz mi sie tak przytrafilo... No a tabletki bralam tylko 3 cykle, mialam nadzieje ze nie wplynely na mnie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah sama mi ostatnio napisałas ze temperatura najczesciej wzrasta jak sie owulacja juz odbyła wiec może jesteś w trakcie owulacji a tempka skoczy Ci np jutro a że masz owulacje w 10dc to może byc po tabletkach ja teraz w 3 cyklu chyba nie mam owulacji dzis mam 16 dc i zero objawow szyjka nisko twarda zero bolesci a zbadaj sobie szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Basiu, to mój 16 dc. Masz jakieś pomysły odnośnie tych tempek? :/ Szukam na necie i szukam i jeszcze nie widziałam, żeby ktoś miał po miesiączce tak długo tak wysokie :/ Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to nie dam rady bo w szkole na wykladach siedze, za jakies 2godz bede w domu to sprawdze:) dzieki Basiula:* o tym nie pomyslalam:) No i racja, poczekam, czasami przed owu wystepuje spadek temp a potem wzrasta, u mnie by to pasowalo:) tylko zadnego bolu nie czuje przy jajnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołkowa mama nie mam pomysłów moja wiedza w sprawach temp. jest bardzo skromna:Pdziewczyny na forum mnie uswiadomiły idz do lekarza najlepsze wyjscie i mu wszystko powiedz bo jak to nie ciąża to może jakies zaburzenia hormonalne nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah po odstawieniu tabletek rożne jazdy mogą być i to jest sprawa indywidualna jedne nie maja okresu drugie czekaja na okres 40 dni po tabletkach ja akurat mam wszystko ok co 28dni mi lekarz mówił że płodność może wrócić dzien po odstawieniu tabletek a nie którym po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jakoś dziwnie ten cykl przebiega, dobrze ze odłożyliśmy pók cop starnka bo sama nie wiem jak by to wygladac miłao. temp cały czas 36.3, 36,4 i tak na zmianę, dziś 16 dc, testy owu nic nie wykryły póki co, w sumie to wczoraj zużyłam mój ostatni już, śluz był w sobotę i piątek, taki mocno ciagnący, taki duuży i przekrwiony, ale oprócz tego żadnych innych objawów owu. tak się zastanawiałam czy czasem w tym cyklu nie mialam owulacji zaraz o\po @, mój M nawet mówił coś takiego ze jakoś tak dziwnie tam było zaraz po @, ale z kolei i temp wtedy nie było podwyżsoznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nadżerki to mnie lekarz jedynie pytał czy są upławy i powracajace stany zapalne. Mowil ze po wymrażaniu można starać się o dzidzie już w następnym cyklu, ale tak się chcialam was jeszcze poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja tez mam bezowulacyjny (na 99%) bo szyjke mam cały czas nisko twarda zamknieta i suchosc od oknca okresu hehe u mnie leje deszcz:( jestem sama bo mój M od rana wyjechal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wiem co z ta szyjka... Znowu nie potrafie jej zbadac... Dookola palcow bylo mieciutko, na koncu tunelu tez, ale kawaleczek dalej czulam cos twardszego... Nie wiem ktore to byla szyjka, ale chyba bylo dosc wysoko bo musialam cale palce wlozyc - na tyle na ile sie dalo... Ale zauwazylam cholerna ciasnote! Pare razy probowalam juz badac szyjke ale zawsze bylo duzo luzniej... No i to chyba nie owu bo sluzu odpowiedniego nie ma, tylko taki bialy i sie nie ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah jak bylo mieciutko i wysoko to dni płodne;) ja mam bardzo nisko na pół palca że tak powiem:P i twarda mała kulka a jak nie mogłaś jej dosięgnąć to jest wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* jest ktos na kawce?? ale ciszaaaaa zapadła:P Paula:):) jak tam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basiulek ja jestem na chwilę:) U mnie bez zmian, @ jeszcze nie ma:) Ale termin spodziewanej mam jutro i jak nic się nie zmieni to jutro rano robię test...nie nastawiam się jakoś specjalnie...nie chce się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula:) no to świetnie ale pamien nie ma?? dziewczyny gdzie sie podziałyście??:) przeciez nie może nasz topik umrzeć śmiercią naturalna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula:) no to świetnie ale pamien nie ma?? dziewczyny gdzie sie podziałyście??:) przeciez nie może nasz topik umrzeć śmiercią naturalna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×