Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

a podobno nie mozna sie kapac w goracej wodzie bo jest wieksze ryzyko poronienia wiecie cos o tym? ja juz sie kapie w letniej bo zawsze w gotujacej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam gadacie czemu wy juz z gory zakładacie że nie wyjdzie?? czemu jestescie tak zle nastawione?? gadacie też tak waszym m?? mnie by już z domu wywalił a jak bym mu powiedziała że dzisiaj musimy sie kochac bo moze bedzie dzidzius to juz wogole ( pomijam laski co maja monitorowany cykl i inne związane z tym problemy) dziewczyny myślcie pozytywnie i miejcie radość z sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz na kawce jestem:) u nas dzisiaj piekna pogoda słoneczko od razu mam lepszy humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiulek!!! U nas też ślicznie słoneczko świeci...aż się żyć chce...heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dzis piekna porzadki porobilam na swieta i pranie i sie ralaksuje :) jestem po dniach plodnych alr cos duzo mam bialego sluzu jak nigdy nie wiem co sie talo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. melduję się i ja. wracam do staranek :-) moje wyniki są w normie, sama nie wiem jak to możliwe bo jeszcze miesiąc temu były dużo obniżone. moje wcześniejsze wyniki wskazywały na nadczynność tarczycy, ale w ciągu kilku tygodni tsh podniósł się 10- krotnie, i to bez żadnych poważniejszych leków. brałam tylko przepisany magnez. dziwne to wszystko... najważniejsze jest jednak to, że póki co mam zielone światło do dalszych starań. ten miesiąc pewnie już stracony, ale od następnego znowu działam. przedświąteczne porządki już za mną. w tym roku wyjątkowo szybko się uwinęłam, jak nigdy. pozostało tylko gotowanie, ale to jutro. dziś podobnie jak ty Satyna, oddaje się relaksowi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze wszystko ok aga i mozecie sie dalej starac o bobaska ja musze isc po pranie na ogrod bo posciel pralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) aga jak sie ciesze:) wreszcie jakas dobra wiadomosc;) zycze owocnych staranek:) ja cały miesiąc sprzatam i sie jeszcze nie wyrobiłam:P a gotowania i pieczenia ma ze hoho:P miłęgo wieczorku laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek ja już wysprzątałam...tylko jeszcze jakieś bierzące porządki zostały...jutro wieczorkiem wielkie pieczenie ciast:) heh...gdyby nie moja praca to by było przyjemne...:( Wczoraj byłam u gin...ale na razie nie mam ochoty o tym pisać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton jakaś dobra wiadomość wreszcie:) !!! Faktycznie dziwnie trochę że na samym magnezie wyniki się poprawiły. Ale tylko się cieszyć!!! i starać do bólu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja od wczoraj z moim m u moich rodzicow,pracom nie ma konca,bo mamy tez dzieciaki siostry :) wiec nie mam czasu nawet usiasc ;) u mnie malpa sie rozkreci pewnie jutro,wiec za jakies 2 tygodnie bedziemy podchodzic do iui jesli zolnierzyki sa w miare ok?! maz zrobil zalecane przez bioenergoterapeutke badanka,wszystkie w normie :) tyle "dobrych"wiesci na dzis... zycze Wam spokojnych Swiat,a na testach dwoch grubych,tlustych jak kielbaski wielkanocne kresek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Jutro jedziemy do moich rodziców a tam nie ma internetu więc wpadam do Was na chwilkę żeby życzyć Wam Wesołego Alleluja:) niech zajączek przyniesie wszystkim upragnioną Fasolkę:) Do wtorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula??:( co jest??:( Superburek kochana Tobie sie uda za pierwszym razem żołnierzyki ok wiec sie uda wierze w to:) wszystkie wierzymy i trzymamy kciuki:)a ta malpa niech sie rozkreci i niech sobie idz w pizdu:P i niech nie przychodzi przez nastepny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku, Gucci Wesołych Świąt!!!! Wypoczywajcie ile wlezie!!!! Basiulek no ch...wo jest...szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki juz sie melduje na kawce;) napwno bede ja sama pic no ale trudno:P Paula jak bedziesz gotowa i bedziesz chciała pogadac to pisz smiało:) ja mam nadzieje ze nie ma sytuacji bez wyjscia:) dzisiaj mam latania cały dzien a wieczorem pieczenie i gotowanie chociaz to bardzo lubie robic ale wydaje mi sie że jak byłam dzieckiem inaczej ten okres przedswiateczny przezywałam a jak jest z Wami?? u mnie leje znowu juz mi sie brzydzi pogada grrr miłego dnia laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! Ja też już na kawce!!! Dziś idę na 12 do pracki więc mogę Was troszkę doglądać:) Mam zamiar trochę poogarniać, bo wieczorkiem czeka mnie pieczenie serników:P U nas na dworze szaro i ponuro, pewnie za chwilę będzie lało:( Wczoraj miałam taki głupi dzień...byłam rano u gin...prawdopodobnie miałam to poronienie biochemiczne...bynajmniej tak to jej wygląda:( Lało się ze mnie kawałkami i skrzepami...zresztą już ponad tydz mam @, ale teraz już tylko plamię brzydko...Uwielbiam tą moją gin!!! Tak ze mną pogadała, że nawet dobrze to przyjęłam...Od przyszłego cyklu wprowadzamy clo...monitoringu w tym cyklu nie mam, przekładamy na przyszły po clo. Ale gdybym zaszła w tym cyklu to się nic nie stanie, ponoć raczej sie nie zdarzają poronienia biochemiczne co cykl...byłam przez parę dni bez luteiny i progesteron mi spadł...ot przyczyna!!! Mam nadzieję że mój M załapie się jeszcze na cykl z clo. Ma wyjechać jakoś w maju, jak zadzwonią to za 10 dni wyjazd:( I tak to ze mna jest laseczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Jak dawno mnie nie było. Zawiesiłam starania o dzidzie . Znalazłam prace i zaczełam pracować. Gratuluje tym co im się już udało . A Wy starczki nie poddawajcie się . Jak znajdę czas poczytam sobie co tam słychać na topiku. Nie zapomniałam o nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) u nas strasznie zimno i oczywiście pada ;-( dziś idę jeszcze na popołudniu do pracy porażka , ale już posprzątane jest .dziś trochę i jutro resztę .. Życzę wam wszystkim W E S O Ł E G O A L L E L U J A (*. (*. .*) .*) _____s____________ ____s$$__________$$ ___$$$$_________$$$ __$$$_$$$_______$$$$ _$$$$_$$$$_____$$$$ _$$$_$$$$___$$$$ _____$$$_$$$ ___$$____$$$$_$$$$____ ________$_________$s_ ___________@___@____d _____________()________$ ___________\\\__///______ ____________________ _____________ _______________ $$________________$$ $$$$______________$$$$ _$$$$____________$$$$ __$$$$_________$$$$ ___$$$$___________$$$$ ____$$$$_$$$_$$$$ ______s$$$$$s \\///...\\///...\\/// _.__.__.__.__.__._ Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka ...a przede wszystkim szybkiego za fasolowania ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, wyjaśnijcie mi prosze co oznacza szyfr cykl z clo i iui co to jest?:) ja to cały czas odliczam, zeby już był kwiecień, żeby już był kwiecień, potem zeby już był maj i czerwiec, każdego dnia myślę o dzieciątku, mam w sobie tyle miłości do obdarowania kruszynki; nie mogę sie doczekać. życze wam kochane na te Święta Wielkanocne wsyztskeigo dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, wyjaśnijcie mi prosze co oznacza szyfr cykl z clo i iui co to jest?:) ja to cały czas odliczam, zeby już był kwiecień, żeby już był kwiecień, potem zeby już był maj i czerwiec, każdego dnia myślę o dzieciątku, mam w sobie tyle miłości do obdarowania kruszynki; nie mogę sie doczekać. życze wam kochane na te Święta Wielkanocne wsyztskeigo dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka>clo to inaczej clostilbegyt,lek na stymulacje owulacji np. iui to inaczej inseminacja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * WESOŁYCH ŚWIĄT * * * $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$ $$$$$ $$$$$$$$ $$$$$$ $$$$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$ $$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$ Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka, wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka, Teraz biega, głośno krzyczy, że WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZY! oraz Czekoladowego króliczka, apetytu jak u dziczka, kolorowej wydmuszki - takiej w kwiatuszki. A jak przyjdzie dzień lany - przemoczonej pidżamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×