Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

izunia no pewnie że ja ze Szczeina:D :P PIsałam przecież juz kilka razy:) Dlatego ci działeczkę polecałam na Bukowie koło mnie:) piekna okolica cisza spokój i blisko do centrum ... tylko tu ceny kosmos ale nam sie trafiło i kupilismy dom z działka w cenie działki:) do remontu ale dalismy radę:) więc jak się pogrzebie to mozna coś znaleźć:D monia nie prawda to jest. mój na własna działalnośc więc żadnych urlopów nie brał ale jak rozmawiałam z laską na porodówce a jej maż brał urlop to nic się nie odejmuje tobie. Bo to nie jest opieka nad dzieckiem tylko on bierze opieke nad żoną :) Ale z tego co oni mówili to jest to płatne 80% a nie 100%:) basiu no dumna jestem z ciebie że ci waga leci:) Mi się zatrzymała aż wstyd mówić na ilu:( tak to poleciało 12 kg a teraz nic a nic od tygodnia:( A głód mnei taki nachodzi wieczorem:/ no nie moge się powstrzymać.. w sobotę zjadłam o 21 cztery bułki z samym masłem bo tak mi się ich chciało:/ nie wiem gdzie ja je zmieściłam:/ Ale od wczoraj powiedzialam stop basta... zobaczymy ile wytrzymam:D Byłam z młodą na spacerze wczoraj bo w weekend to ja na taras wystawialam:) Ale stwierdizłam że musze się zaczać więcej ruszac:) Na poczatku szłam szybkim krokiem prawie biegnąc po 20 minutach już ledwo dreptałam bo pod góre było:) hehe dzisiaj tez idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ;-) wiem ze 80% szkoda ale mój weżnie tylko z 3 dni i reszte urlopu wsumie może zmieni pracę wiec może nawet nic nie weznie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia kochana Ty nawet nie jestes miesiąc po porodzie i na dodatek karmisz piersią to malutka wyciaga z Ciebie ja jak przyjechałam ze szpitala to wogóle nie miałam apetytu po jakis 3 tygodniach wrócił ze zdwojoną siła i jak odciagałam pokarm to tez byłam strasznie głodna a w szczególności wieczorem sama sie dziwiłam że tyle potrafie wpieprzyc:P więc sie nie przejmuj ja jak przestałam odciągać pokarm to juz taka głodna nie byłam daj sobie czasu:)a wogóle to Ty duzo nie przytyłaś napewno swietnie wyglądasz:) podeslij malutkiej zdjęcie;) Monis jak sie czujesz?? na mejla wysle Ci linka do tej babki na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jest tu temat urlopów dla tatusiów no więc mój maż miał tydzien tacierzyńskiego:) jak przyszłam ze szpitala i to jest płatne 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) nie mogę znów spać nie wiem czy to że zbliża się termin chociaż jeszcze trochę czasu jest do 7 kwietnia no i myślę że urodzę po terminie jak u mnie nic się nie dzieje nadal żadnych skurczy , szyjka długa ;-( juz bym chciała być po .wczoraj dokończyłam ostatnie pranie dla małej ;-) i kącik dla niej wszystko gotowe tylko czekać a muszę kupić jeszcze termometr ale to zawsze mogę kupić po . Ewcia to masz fajnie z tym chudnięciem ja też tak chcę ;-) jak narazie to przestałam tak tyć waga nawet trochę spadła o 1 kg a jem czekoladę ;-) dziwne ale się cieszę . słoneczko grzeje za szybą ;-) ale powiem wam że mój łazik w brzuszku tak kilka dni wariował że maskara cały dzień ja czułam jak wędrowała i w nocy a od wczoraj trochę mniej już ją czuje ale to że jest niżej pewnie dlatego. może już się przygotowuje ;-)))))) Wczoraj mąz był na rozmowie w sprawie pracy fajnie by było gdyby znalazł coś innego chodzi o kasę większą oczywiście ;-)) zobaczymy jak to będzie Dobrze basiu czekam na meila od ciebie;=-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! Zaczynam powoli nadrabiać co Was :) niestety musiałam wrócić do pracy,Piotruś po części w żłobku,po części z zaufaną opiekunką(jak ona pracuje w żłobku, to go zabiera ze sobą,a tak to w domu są) Przez żłobek Piotruś zaliczył przeziębienie,ale ogólnie dobrze się tam zaklimatyzował,strasznie jest pogodny i wesoły i śmieje się do wszystkich.Wydaje się,że to ja bardziej cierpię z powodu rozstania :(:(:(:(:( ale niestety,mus to mus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się u Was dzieje! Spróbuję nadrobić kilka stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja na porodówe z odchodzacymi wodami byłam niby to nieprzygotowana do porodu:D BO szyjka na 3 cm dluga była dopiero po lekach sie skróciła więc kto wie kto wie:) długa szyjka jak widac o niczym nie przesądza.. Elixxx jejku kupę czasu cie nie było:) Witamy:) basiu wysle fotki ale na maila bo ja nie wrzucam nigdy na nk czy na facebooka fotek żadnych znaczących:) Tylko jak sie zbiorę bo coś doba ostatnio przykrótka jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Elixx kochana witamy:) rozumiem Cie ja własnie dzisiaj zapisałam mojego pierniczka do żłobka od wrzesnia będzie chodzic nie wiem jak ja tą rozłake wyrzymam ale czas wrócic do pracy i pomyśleć o sobie cieszę się ze od małego będzie miała kontakt z innymi dziecmi:) i nie będzie sama najgorsze jest to że my jako matki przeżywamy to strasznie a tak naprawde to dzieciaczki w żłobku mają wspaniała opiekę i są zadowolone:) gorzej z nami:P no ale masz racje mus to mus trzymaj sie kochana:* monis wysłałam Ci na nk linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis Ewcia ma racje w jeden dzien nic nie ma a na nastepny dzien poród:) a odchodzi Ci czop sluzowy?? z tym tez roznie bo na szkole rodzenia mówili ze moze odchodzic 2 tygodnie przed porodem inni ze w dniu porodu kilka dni wczesniej mi odszedł małymi kawałkami jakies 3 dni a dzien przed porodem to odszedł w wersji płynnej myslałam że to sa wody heheh i dlatego pojechałam do szpitala a w szpitalu okazało się że wody nie naruszone:P to był czop ale gdzies czytałam że sie włąsnie sie chudnie przed porodem;) u mnie akurat sie nie sprawdziło bo tyłam jak głupia jeszcze w ostatnim miesiacu:P trzymamy mocno kciuki oby juz sie zaczeło i poszło szybko sprawnie i w miare mało boleśnie:):):)):):)):):) i może Martusia 1 kwietnia wyjdzie;) wogóle fajny mas ztermin porodu kwiecien to piekny miesiąc ;* a u mie nic ciekawego wczoraj zapisałam pierniczka do złobka i do końca dnia nie mogłam do siebie dojść ale złobek ma wspaniałe opinie i wogóle nie ma tam wyścigu list rezerwowych bo w moich okolicach rzadko sie daje dziecko do żłobka bo wtedy jestes wyrodną matką ale ja to mam gdzies jak zwykle:P moja teściowa jak sie dowie to zawału serca dostanie:P ale na szczęście ona pracuje a nawet jak by nie pracowała nie chciałabym żeby opiekowałą sie pierniczkiem miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a Ty gdzie nam uciekłas?? wyzdrowiałaś juz??:) napisz nam bo twoja córcia chodziła do żłoba ile miala miesiecy jak poszła?? jak sie zaklimatyzowała?? chorowała częściej niż inne dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie basiu czop mi nie odszedł jak narazie nie widzę oznak porodu tylko moja wyobraźnia wariuje ;-( tak kwiecień jest fajnym terminem ;-) teraz idę w środę do lekarza zobaczymy a potem w dniu terminu albo dzień wcześniej . NA pewno wam jest smutno zostawiać taką małą istotkę w żłobku chociaż ja tez po macierzyńskim będe miał a ten sam problem niestety trzeba wracać do pracy. ale narazie nie mam po co o tym myśleć jeszcze mała się nie urodziła ;-( Już mam prawie wszystko gotowe kącik dla Martusi ozdobiony i przygotowany jeszcze tylko dzis kilka rzeczy muszę wyprasować i koniec i czekanie tylko zostaje mi ;-( a dni mi się tak wleczą że maskara ale jakoś trzeba dać sobie radę z tym ;-) dzis trochę zimniej jest na dworze ;-( ja chcę lato 25 C przynajmniej ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!!1 Basiulek moja poszła do żłobka jak miała niecałe 1,5 roku...wczesniej się nie dostała bo akurat zlobek jest u nas tylko jeden i na dodatek ma nieciekawe opinie:( ale nie miałam wyjścia....:( chodziła tam dwa lata. Pierwszą zimę przechorowała całą:( praktycznie non stop chora i antybiotyki, druga zima była suuuper, jakieś katary i to wszystko. Serce bolało...jak każdą matkę,ale człowiek się przyzwyczaja i ten duży, i ten mały:P Mnie w końcu przechodzi choróbsko...dwa tyg mnie trzymało, a dziś jak mi zaczęło schodzić z zatok to nie nadążałam wydmuchiwać:( Nie mam już migdałów to teraz mam zatoki:P heheheeee Ogólnie to mam zły nastrój...albo dopadło mnie przesilenie wiosenne, albo PMS...albo jedno i drugie-ciężko stwierdzić:P Jakiegoś doła załapałam...ja jednak nie mogę mieć wolnego bo głupie myśli przychodzą:( Dziś byłyśmy z Paulą na pierwszej wizycie u ortodonty...dostałyśmy taki smieszny aparacik, mam nadzieję że Pauli zapał nie minie i bedzie go nosiła:)Jak na razie ciągle go zakłada i zdejmuje, bo jak ma go na ząbkach to nie może mówić, a ona straszna gaduła jest:P:):) Chociaz jakiś sposób żeby zapanowała cisza w naszym domu:P Potem poszalałysmy na zakupach-obkupiłam trochę Pauliśka na wiosnę, oczywiście moje dziecko nie było ze wszystkiego zadowolone:) Zamiast adidasków chciała koniecznie kupić sandałki:P wyszłyśmy ze sklepu i zaczęła sie żalić na cały regulator :"bo ja nie mam pieniążków...i nic nie mogę sobie kupić!!!!!!!!!!" Myslałam że padnę ze śmiechu:) Buziaczki Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Paula nie zła aparatka z twojej córy ile radości taki brzdąc daje rodzicom:) ale wiesz w końcu to kobietka i napewno jak każda dziewczynka lubi sie stroić:):) masz racje z tym żłobkiem trzeba sie przyzwyczaic;) i tego sie trzymam:) będzie dobrze musi byc:) ja tez chodziłam do złoba;) mnie tez zaczyna męczyc pms 19dc a mnie roznosi na każdą strone juz nie wspomne o moich wymysłach kulinarnych;/ masakra co za okropne uczucie ale od nastepngo cyklu bede brac tabletki to troszke będzie lżej:P Monis melduj sie Ewcia czekam na mejla od ciebie i zdjęcia Gabrysi:) BUreczku jak tam plecy?? piszcie dziewczyny;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś pogoda ;-( na dodatek znów sie pokłóciłam z mężem coraz częściej jakoś sie nie dogadujemy ;-) podobno po 7 latach małżeństwa przychodzi kryzys a u nas jest dopiero 5 ;-( może przez tą pogodę mam chandrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny...zle sie czuje kosci mnie lamia...w pierwszej chwili znow myslalam ze to zastoj pokarmu bo nie sciagam od kilku dni...ale mam jakies zatrucie pokarmowe chyba... masakra. 7 lat piszecie i ja wlasnie mam 7 rok razem z mezem i faktycznie odbija mi ...robie mu czasem takie afery ze az szok...wczoraj juz mnie ponioslo i wybuchlam ....myslalam ze rozwale prysznic i wszystko co pod reka... u mnie w domu sie nie przeklina a mnie jak na zlosc taka wiazanka na mysl przyszla ze sama sie zdziwilam ze tak umiem..oba moje szkraby kaszla starszy ma zawalony nos ale ogolnie nie jest zle.bo to co mialam z nim w zeszlym roku to katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku we wrzesniu tez będę 7 lat razem:P a 2 lata po ślubie czasami potrafimy sie pokłócić że szok;/ az czasami żal d..e sciska:( ehhhh leci taka łacina:( ale wiecie co jest najgorsze?? że kłócimy sie o pierdoły nic nie ważne a mnie te kłótnie strasznie bolą;/ kryzysy chyba zawsze są w związkach takie jest życie ale kocham mojeg męża najbardziej na świecie taki jest nasz związek że jest wszystko ok a jak przyjdzie kłótnia to 3 dni nie gadamy a jak mam pms jak teraz to juz wogóle szkoda gadać a co mnie wkurza u mojego męża to zawsze mu 100 razy powtarzać jak coś chce a ciągle słysze słynne słowo ZARAZ;/ a to zaraz czasami trwa kilka dni i o to najczęściej sie kłócimy;/ moze obrzydliwe co teraz napisze ale jak zawsze mam kapać małą to jak mąż jest w domu to zawsze przynosi mi wanienke z woda łazienke mam na dole ale zawsze nie ma czasu bo akurat zachciało mu sie za grubszą potrzeba;/ żałosne ale prawdziwe;/ mała mi sie drze i ide sama grrrrr brak słów ja kiedys jak pójde na emeryture to napiszę książke o moim mężu bestseler murowany może się wzbogace na stare lata:P:P:P hihihih u mnie tez dzisiaj pogoda paskudna ale nie pada właśnie wróciłam z pierniczkiem ze spaceru ona dzisiaj też jakaś dziwna bo ani nie gada nie śmieje się a mi sie tak chce spać jak bym cała noc nie spała chyba ta pogoda i rwie mnie rana a to najczęściej na zmiane pogody cos wisi w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tylko na chwilke ;) Basia>dzieki za pamiec,czuje sie o niebo lepiej,5 zabiegow mi pomoglo,choc stan zapalny nie jest do konca wyleczony,ale dzis juz jestem obolala i nie bylo sensu isc na kolejny masaz... pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 23. 04. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........10.................. . 07 .03.2011 .. . PL Paula_27................28..............26???..........03 .02. 2011.......wlkp victoria0424...........24............6..................0 3.0 3.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? kasiawlkp.......21...1.....................................................poznań ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) A u mnie znów @. Wiecie co, mojemu B. bardzo zależy na tym żebyśmy mieli dziecko, tak jakoś bardziej niż kiedyś, cały czas dopytuje kiedy owulacja itd. Strasznie mu przykro jak nam nie wychodzi. Niedawno stwierdził że jak przez następne 3 mce się nie uda to musimy się roztać, teraz już 2 mce nam zostały. Mam nadzieje że jednak do tego rozstania nie dojdzie . Niestety on nie chce adoptować dziecka, ja bym chciała... Nam leci teraz 7 rok związku ogólnie jest dobrze ale po tylu latach sama miłość to troche mało, taki mały dzidziuś by pomógł ożywić atmosferę;) A tak wogóle to wczoraj byłam z dziewczynami z pracy na imprezie i okazuje się że jeszcze się podobam facetom, lubie jak mnie podrywają bo to mi poprawia samoocene. Same pewnie wiecie jak to jest jak się wszędzie chodzi razem, wspólni znajomi itd. No i nawet sobie potańczyłam trochę z jednym chłopakiem, świetnie tańczył i ładnie pachniał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyście ostatnio o żłobkach, współczuje Wam że musicie zostawiać swoje dzieciaczki i iść do pracy:( Moja koleżanka z pracy właśnie wróciła z macierzyńskiego, ciężko jej i wiecznie chodzi zmęczona i niewyspana bo jej synek wstaje codziennie o 5 rano... No a inna koleżanka zapisała swoje dziecko do żłobka będąc w 4mcu ciąży i jest 370 na liście oczekujących, masakra poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Gucci strasznie mi przykro że znowu @ przyszła:(. Jak to sie rozstajecie na zawsze?? co ty piszesz??:( nie wierze:( czemu podjeliście taką decyzje?? Myślę że dziecko nie rozwiązuje problemów w związku może na krótką metę a może być odwrotnie rozwala związek mam nadzieje że nic sie takiego nie stanie zajdziesz w ciąże szybciutko i będziecie najszczęśliwsi na świecie:):) tego Wam życze:):) Jeżeli chodzi o adoracje to też ją uwielbiam:) jak kiedys schudłam 30kg to miałam takie zainteresowanie facetami że sie odgonić nie mogłam:P na początku myślałam że to jakieś zarty sobie ze mnie robią ale serio hehe:P nikt mi nie powie że wygląd sie nie liczy bo sie liczy:) ja zawsze miałam pełno kumpli pocieszałam jak mieli problemy z kobietkami:P no własnie byłam tylko dobra kumpelą nic więcej ale znalazł się taki jeden co jest teraz moim mężem co mnie pokochał jak byłam grubsza niż teraz wiem że pokochał moje serce:) a nie moją figure i urodę:) ale powiedzmy sobie szczerze uwielbiam być adorowana:) chyba jak każda z nas:) pomaga to w życiu bardzo myślę że nie miałabym takiej fajnej pracy jaką miała gdyby nie to że zeszczuplałam. Dobra już nie przynudzam:P dzisiaj piekna pogoda sie robi jedziemy do mojej mamy na obiad jak sie ciesze:) bo mam już czasami dosyć siedzenia w domu a jestem cały dzień sama z pierniczkiem i brakuje mi ploteczek wyjścia gdzies :) tym bardziej że mój pms jest w tym miesiącu okrutny wczoraj tak zrabałam męża [rzy ojcu i teściu że aż mi głupio było zjadłam cały słoik ogórków wdł przepisu ewci oglądnełam bitwe na głosy i mi sie polepszyło:P Może macie dziewczyny jakies sposoby na złagodzenie tego okropnego pms?? bo ja sobie nie daje z tym rady:( wszyscy naokoło cierpia:( bo ja mam napady złości nie chce żeby to sie kiedyś odbiło na pierniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka jeszcze się nie rozstajemy, mamy jeszcze 2 mce:o B. podjął tą decyzje sam tak naprawdę. Twierdzi że skoro oboje chcemy mieć dzieci a nie będziemy ich mieli to nie będziemy szczęśliwi, i nie ma co czasu marnować. On ma 30 lat więc już nie ma tyle czasu co ja. I to nie jest tak że dziecko miałoby rozmwiązać nasze problemy bo my jesteśmy zgraną parą ale troche zaczyna wiać nudą, wracamy z pracy i każdy zajmuje się swoimi rzeczami, jak gdzieś wyjdziemy to jest super bo zawsze sobie pogadamy i tak jakoś inaczej niż jak się siedzi w domu. Mam nadzieję że jednak się nie rozejdziemy bo dobrze nam razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka,sorki,ze sie wtrace,ale to jakies niepowazne ze strony B.,ze mowi o rozstaniu kiedy tak naprawde niewiele (zeby nie napisac nic)zrobiliscie by zajsc w ciaze!!! wierz mi,ze mimo tylu lat staran jestescie na poczatku swojej drogi i zamiast walczyc,wspierac sie,rozmawiacie o rozstaniu... Czy B.choc raz byl z Toba u lekarza?czy zobaczyl jak to jest,ile stresu,lez Ciebie to kosztuje?Ty bylas stymulowana tylko Clo,a gdzie inseminacja,obserwacja cyklu,histeroskopia,laparoskopia i inne zabiegi dajace obraz sytuacji?! zacznijcie dzialac kochana,wiem,ze to kosztuje nie tylko sporo kasy,ale i stresu,ale naprawde warto!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Bureczku, w pełni się z Tobą zgadzam. Dobrze czasami usłyszeć opinie innych bo czasami nie zdajemy sobie z pewnych rzeczy sprawy. To przerażające że on tak łatwo rezygnuje, bez walki. Może to też troche moja wina że płacze po kątach zamiast jemu w ramię... Wspominałam mu już kilka razy o inseminacji ale on nie jest przekony co do tego. Właściwie nie wiem czemu. Ja mam w sobie tyle miłości że starczyłoby na nasze dzieci i mogłabym jeszcze adoptować a on chce własne:O Musimy się na coś w końcu zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 23. 04. 2011.....pom. lolitka.....................25............15............. . .23.04.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........10.................. . 07 .03.2011 .. . PL Paula_27................28..............26???..........03 .02. 2011.......wlkp victoria0424...........24............6..................0 3.0 3.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? kasiawlkp.......21...1................................... ..................poznań ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie niestety wredny małpiszon przyszedł:( już nie wiem jak sobie pomóc, jak w tym cyklu nie uda nam się zajść w ciąże to w maju będę mieć laaproskopię, trzymam za Was dziewcyznki mocno kciuki i Wy za mnie też trzymcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
po przeczytaniu twojego postu zamarłam...jak mozna powiedziec osobie ze sie ja zostawi z powodu brakuciazyw ciagu 3 miesiecy.na pocieszenie ci powiem ze moj maz jak zostal ojcem mial 45 lat! ijest 100 razy lepszym ojcem niz nie jeden dwudziestoparolatek...a przy pierwszym dziecku mial 40 lat....wiec i ja wtedy czulam lekkie parcie z tego powodu ze trzeba szybko bo lata uciekaja... jezeli bardzo chce bys zaszla to niech razem z toba zacznie ostro dzialac poczynajac od specjalisty ktory stwierdzi czemu nie madzieci czasem leczenie przyczyny trwa duzo dluzej....a moze to nie w tobie tkwi problem? moze niech on zbada nasienie? i jak sie okaze ze ma cos nie takto ty mu powiedz w oczy to co on tobie./..ciekawe czy bedzie mu miło...facet pojecia nie ma co kobiety przezywaja czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
po przeczytaniu twojego postu zamarłam...jak mozna powiedziec osobie ze sie ja zostawi z powodu brakuciazyw ciagu 3 miesiecy.na pocieszenie ci powiem ze moj maz jak zostal ojcem mial 45 lat! ijest 100 razy lepszym ojcem niz nie jeden dwudziestoparolatek...a przy pierwszym dziecku mial 40 lat....wiec i ja wtedy czulam lekkie parcie z tego powodu ze trzeba szybko bo lata uciekaja... jezeli bardzo chce bys zaszla to niech razem z toba zacznie ostro dzialac poczynajac od specjalisty ktory stwierdzi czemu nie madzieci czasem leczenie przyczyny trwa duzo dluzej....a moze to nie w tobie tkwi problem? moze niech on zbada nasienie? i jak sie okaze ze ma cos nie takto ty mu powiedz w oczy to co on tobie./..ciekawe czy bedzie mu miło...facet pojecia nie ma co kobiety przezywaja czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia WLKP
hej dziewczyny mam pytanie, 4 dni po @ dostałam brazowe plamienie nigdy tego nie miałam co to moze byc:( a robiłam tydz temu test i negatywny:( pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×