Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

bureczek mądrą wypowiedz napisała zgadzam sie w 100% jednak kto przezył to na własnej skórze ma cos do powiedzenia ja za Was gucci trzymam mocno kciuki. Lolitka przykro mi:( odzywaj sie do nas zawsze Cie wywołuje a Ty siedzisz na krzakiem:P;) BUreczku jak tam plecy??? Kasiu ja też tak miałam teraz 5 dni @ 4 dni przerwy i plamienie przez 5 nastepnych ale to była @ po porodzie i hormony szaleją więc może Ty też masz cos z hormonami?? a teraz wiem że @ przyjdzie jak w zegraku bo pms mnie normalnie rozwala;/ jak ja to jeszcze tydzien wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
to to jest normalne??czy lepiej iśc do ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zobacz co bedzie w nastepnym cyklu jak sie powtórzy to idz do gina bo to moze byc jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał:) ja się jeszcze nei zebrałam żeby foty porozsyłać:/ może dzisiaj się uda:) u nas nic w sumie:) Wszystko ok:) Nauczyłam Miśkę ssać smoka bo zrobiła sobie z mojego cyca smoczka:) Nie przeszkadzałoby mi to gdybym nie musiała wychodzić z domu:) A tak w markecie czy w szkole u Jasia nie będę z gołym cycem latać:D:D myślałam że ciężej bedzie bo bzdyliła się jakbym jej pieprzu do buzi sypała ale kikla prób i jakoś poszło:) jeden dzień miałyśmy tez kłopoty z brzuszkiem ale to chyba właśńie przez to że wisiała na tym cycku bawiła się nim trochę pociągnęła co jakis czas a żołądeczek mały przeciążył się:) ale jak na smoku teraz jest to sie karmimy regularnie i przeszło jak ręką odjął:) monia jak tam?? nie rodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Trochę mnie nie było, cieżkie chwile przechodziłam, zmarła moja kochana Babcia, nacierpiała się biedna :( Ja wpadłam przez to w takiego stresa, że zaczęłam tracić pokarm :(... Kubusia teraz karmię już tylko raz na dobę, a tak to przeszliśmy na Bebiko... Córcia miała urodzinki 6 latek, ale smutne niestety, bo w przeddzień pogrzebu :( Mój smyk skończył w niedzielę pół roczku i ma już dwa ząbki (pierwszy wyszedł 14 marca, drugi w ten poniedziałek) :D A gryzie mi cyca przy karmnieniu niemiłosiernie ;/ - gryzaczka sobie zrobił :P Z takich aktualnych spraw, to za tydzień wracam do pracy, kończy mi się już urlop...Ehhh, co dobre, to szybko się kończy... Kubuś będzie jeździł do mojej Mamusi :) Już kompletuję wyprawkę :D Z takich większych rzeczy to kupiłam drugi wózek, łóżeczko turystyczne. Teraz jeszcze jakieś drobiazgi, pieluchy, mleko, jedzonko, chusteczki itp. Na razie tyle kobietki, muszę lecieć, bo już mnie Kubuś woła :)... Wpadnę jak będę miałą chwilkę za dnia :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Marika strasznie mi przykro:( współczuje;( dla mnie babcia tez jest bardzo ważna ma juz 92 lata:) teraz cały kwiecień będę z nia bo moi rodzice wyjezdzają do sanatorium i będę się nią opiekwać troszke sie tego boje czy podołam bo teraz mam pierniczka ale mam nadzieje że dam sobie rade:) nawet święta spedzimy razem bez moich rodziców mam nadzieje że babcia będzie z nami szczęśliwa w te dni żal mi jej bo teraz też cierpi sprawy zwyrodnieniowe;( . Wszystkiego najlepszego dla Julci:* trzymaj sie MOnia napewno rodzi bo sie nie odzywa a może juz tuli swoje maleństwo:) napewno po powrocie ze szpitala sie do nas odezwie:) Ewcia czekamy na zdjęcia:) moja córa nie chce smoka za żadne skarby próbowałam ja nauczyć ale ona woli swoje piąstki aż ma czerwone paluszki od tego cmokania chyba jej będę zakładac niedrapki bo ma bardzo suchą skórke na paluszkach. Dziewczyny doradzcie mi coś moj pierniczek nie podnosi wogóle główki na brzuszku może na sekunde ale to tez nie zawsze martwie się bo moich koleżanek ze szpitala dzieci podnoszą głowke z tułowiem aż byłam w szoku nie lubie porównywać dzieci bo każde jest inne i inaczej sie rozwija i zdobywa nowe umiejętności ale szczerze troche się zmartwiłam że może być coś nie tak a ja coś przeocze kłade małą na brzuszek bardzo często ale ona po 10 minutach starsznie płacze dupke i nózki podnosi ale główka leży:( jak lezy na brzuszku to wkłada prawą piąstkę do buzi i cały czas ssie ehh.. nie chce panikować a może mam sie wybrac z nią do pediatry?? 20 kwietnia ma szczepienie czy wcześniej mam iść?? drugi problem mam taki że ona zawsze ma główke na prawej stronie w nocy jak spi podkładam jej pieluszkę żeby miała z lewej strony ale ona musi tak sie siłować że jak sie przebudzam w nocy i patrze to znowu ma na prawej stronie aż główke ma płaską po prawej stronie jak to było z Waszymi pociechami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiula a ile ma twoja mała?pieluszka nic nie da lepiej kup wałeczki dla niemowlat po okolo 30 zł ona sa dwa nie rozsowaja sie i dziecko lezy na boku i nie przekreca sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika strasznie mi przykro z powodu babci:( Ale niestety ludzie kiedys odchodzą:( Mój dziadek zmarł 04.wrzesnia 2003 Janek się urodził 22 ,września:( nie poczekał na niego niestety:( Ale Janek ma teraz tak samo na imię jak dziadek choć to zbieg okoliczności... Akurat tak wyszło:( Basiu rozsyłałam wczoraj focie nie wiem czy do ciebie doszło bo mam jakieś 3 różne maile do ciebie jak nie doszło to podaj na nk jeszcze raz jak tu może nie chcesz to ci wtedy wyslę :) Jak ktoś jeszcze chce moją Misię Patysię zobaczyć to moge na maila wysłać:) Basiu ja bym się wybrała wcześneij do pediatry tak na wszelki wypadek. Moja mała jutro kończy 5 tydzień a już jakiś czas podnosi główkę sama do góry leżąc na brzuszku i przekręca główkę z jednej strony na drugą. ale tak sama z siebie to nie bo leniuchem jest:) nawet u pani pediatry nie chciała podnieść. Ja mojej pokazałam grzechotkę i grzechocząc przesówałam nad głową i na druga stronę i ona podąża po prostu za tą zabawką:) wiadomo że każde dziecko ma inaczej ale twoja myszka to już ma 3 miesiące prawie to chyba powinna główkę podnosić no nie wiem lekarzem nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) wczoraj byłam wieczorem u lekarza no i lada dzień ma się zacząć tak lekarz powiedział żee na jego do terminu nie dociągne ;-) jak narazie nic się niedzieje będe informować ;-)) trzymajcie się ide obiad gotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia doszły zdjęcia jaka czadowa córunia śliczna:) a synus jaki przystojniaczek:) super:) dzieki chyba sie wybiore do pediatry na wszelki wypadek szczepienie mam dopiero za 3 tygodnie więc umre do tego czasu będę sie martwić a ona 12 kwietnia 3 miesiące skończy mam nadzieje że wszystko ok ale muszę przekonac a jak nie to trzeba działać ja też grzechotką robie nad jej główką a ona nic:(ide z drugiej strony wołam ją a ona tylko nózkami i pupka a główka leży;( ehh zobaczymy zaraz z nią znowu troche poćwicze aż zdębiałam wczoraj jak zobaczyłam mojej koleżanki synka co sie 3 dni wczesniej urodził niż pierniczek byłam dzis na spacerze z inna koleżanką ze szpitala to mówi że też główkę i tułów podnosi więc cos w tym musi byc jutro z nia pójdę ale sie boje;/ ale przypominam sobie jak ona miała kilka tygodni 2-3 to też chętniej sie podnosiła a potem rzadko ją kładłam na brzuszek bo ona ciągle spała ledwo ją nakarmiłam a ona spała spała i spała nie wiedziałam że to ma aż tak wielkie znaczenie może to moja wina;/ Moniś a my już myślałysmy że rodzisz heheh a może jutro mała wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia weź przestań!!! Jaka wina:P Przecież nic nie zrobiłaś!! nie mart się może jest ok .... Ja się nie znam . nie mam czasu nic poczytać:) Pójdziesz do pediatry i pewnie cie uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia znalazłam wałeczek na allegro ale tylko jedna aukcje na nk wysle Ci link i zobacz czy to jest to:) dziedzko kładzie sie na boku i to zapobiega żeby tak spała?? a jak śpią wasze dzieci?? bo mi połozna zawsze mówiła że spała na pleckach lub brzuszku i szeroko nózki bo to dobre dla bioderek i ona tak spała i głowka zawsze z prawej strony ja pojęcia nie miałam że może tak główka sie spłaszczyc mam nadzieje że to sie wyrówna i będzie mi chciała tak spać bo z pieluszka nie zdaje egzaminu wczoraj leżała sobie na leżaczku ale nie płasko jak nalesnik;) dałam jej do rączki grzechotkę super fajnie trzymała i poruszała ale się pierniczek cieszył a ja ryczałam ze szczęścia bo jej sie to podobało wiem wiem jestem głupia ale ja sie tak wzruszam jak ona robi jakies nowe rzeczy:)a jak leci "jaka to melodia" to kwiczy na całego:) ide nie długo do pediatry zobaczymy co powie trzymajcie kciuki bo sie boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiula wpisz na allegro waleczki niemowlat i jest tam kilka aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiula ne mam zadnej wiadomosci od ciebie na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu z noworodkami to już tak jest, że najchętniej śpią z główką odwróconą w tą stronę jak w brzuchu u nas leżały, ale to potem mija... I Julka i Kubuś też mieli tak samo. Moja Mama poradziła, żeby zmieniać położenie łóżeczka, tzn. co tydzień je odwracać, tak, żeby maluch podążał głową za słyszanym głosem, a poza tym powiesić dużo zabawek (i przy każdej okazji grzechotać nimi, żeby zwrócić uwagę maluszka) na tą stronę łóżeczka, w którą nie chce główki odwracać. A główka spłaszczona to jeszcze się wyrówna, w końcu to maluszek i kości cały czas się kształtują... Wyobraź sobie, że mój bratanek od ciężkiego porodu miał połowę czółka wypukłą (wystawał trochę ponad drugą połowę) moja kochana Mamusia tak uparcie codziennie Jemu masowała to miejsce kilka razy po kilka minut, że się wyrównało!!! Dziś nie widać po tym wysunięciu ani śladu :) Także wszystko się ułoży Basiu, zobaczysz... Napisz co Ci pediatra powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) byłam u pediatry to mi powiedziała że za mało ją kładłam na brzuszku i dlatego ja jej tłumacze że ona ciągle spała ale odkąd mniej spi kładę ją i są juz małe postępy wyżej podnosi głowe na chwile ale zawsze jakies postępy kazała kłaśc ją jak to jest mozliwe i zobaczymy co będzie 20 kwietnia uspokoiła mnie hehehe malutka waży już 6kg;) marika z tą główką to też słyszałam żeby masować to ale ja tego nie będe robiła nie wyobrażam sobie jakos tego hehehe Ja mam jakąś depresje wieosenna albo pms wczoraj pół dnia przeryczałam w sumie bez żadnego powodu chyba dlatego że nie miałam sie w co ubrać i nie mam czasu nawet jechać sobie czegoś kupić waga mi sie zepsuła ale mierzyłam sie dzisiaj w tali ubyło mi 7 cm:P co nie oznacza że jest 93cm masakra;/ walcze dalej z wagą masakra masakra i jeszcze raz masakra całą szafę mam ciuchów a w nic sie nie mieszcze ba.... spodnie wchodza mi do kolan:P dalej nie da rady. szykuje się do wielkiej przeprowadzki bo jak Wam już pisałam od poniedziałku przez cały miesiąc będe mieszkac u rodziców bo oni wyjezdzaja do sanatorium i będe z babcią ciekawa jestem jak pierniczek będzie spał bo ona ciężko zasypia u kogoś potrafi 6h nawet nie spać bo nie może usnąć dopiero w swoim łóżeczku usypia tam będziemy miec turystyczne ale zrobie jej jak w swoim tylko nie ma rózowych ścian i naklejek a ona je uwielbia gada do nich:) dobra koniec marudzenia musiałam sie wyżalić zapowiadali piękną pogodę a u mnie leje!!!;( dzisiaj jedziemy na urodzinki do mojego chrzesniaka może troche sie wyluzuje;) Izunia wysłałam Ci linka ale może nie doszło bo mi nk szwankuje wogóle mi nie chce wejść zawiesza sie nie wiem czy to wina strony czy internetu bo reszta stron chodzi bez zażutu zamówiłam ten wałeczek zobaczymy. Piszcie laski co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dawno się do Was nieodzywałam, ale pilnie Was czytam :-) Może mnie nie kojarzycie ale jstem z Wami od samego początku. Wiecie co? Chyba jestem w ciąży! Okres spóźnia się tydzień, test ciążowy pokazuje dwie krechy więc chyba jestem, chociaż nie mogę w to jeszcze uwierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika30-
Orianana doskonale Cię pamiętam, to Ty miałaś problemy z tarczycą jak i ja :) Popraw mnie jak się mylę... GRATULUJĘ SERDECZNIE, na pewno jesteś w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) u mnie bez zmian i jakoś wydaje mi się że chyba do terminu dociągnę Orianno witaj dawno dawno cie nie było super nowina gratuluje ;-) mam nadzieje że to ciąża ;-))) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orianananna serdeczne gratulacje!!!! pamietasz jak ostatnio pisałaś ze masz marne szanse na ciąże?? jejuu jak sie ciesze dajesz nadzieje dziewczynom duzo zdrowka zycze odzywaj sie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za miłe słowa :-) Marika faktycznie coś nas łączy ale nie tarczyca-oby dwie nie mamy jednego jajnika (chyba, że teraz to ja się mylę?). Jak widać i taki cuda się zdarzają! również mam nadzieję, że to ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to Ty masz rację Orianana ;) Ktoś nny chyba z tarczycą walczy, tyle nas tu, że coś namieszałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
oriana super gratulacje...az mi sie oczy zaszkliły.rewelacja.u mnie jakos leci mały dzis przespał noc.a ja byłam u dentysty miałam dwa zeby trute i dała mi znieczulenie przez trzy godziny szczeki nie czułam zjadłam sobie do krwi dziasła i wargi jak znieczulenie pusciło to masakra...wygladam jak gołota po nieudanej walce hee hee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! U mnie bez zmian...cos mi sie popieprzyło z @ 32dc dziś a jej nie ma:( Nie w ciąży nie jestem, bo M nie było, a potem chorowałyśmy z Paula więc staranek nie było. Nie wiem co jest grane:( Wkurzam się jak cholera... W przyszły weekend wyprawiamy Pauliśce urodzinki i mam gości w sobotę i w niedzielę:) Obmyślam już menu...Może coś mi podpowiecie? Może znacie jakieś szybkie smaczne przepisy??? Piszcie!!! Bo chcę w tym roku wszyskich zaskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula:) u Ciebie sie spoznia a mi sie przyspieszyła o 5 dni miałam isc jutro na badania krwi (ginekolog mnie skierował żeby dobrać mi tabletki anty) a na złośc cholera przyszła a w okresie nie mozna tych badań robic a jutro juz wyjezdzam ale jakos po @ przyjade i zrobie te badania. Przyznawaj sie tu czy wogóle staranek nie było nawet raz???:) wiesz że cuda sie zdarzaja na naszym forum:) ja Ci chętnie pomoge w wyborze menu jako menagerka:P restauracji chętnie pomoge:) napisz czy robisz słodkie obiad kolacje to Ci doradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek obiad... Moja Ty menedżerko:) A staranek nie było Przysięgam!!! Trochę się kłóciliśmy, trochę chorowaliśmy a trochę wyjechaliśmy:P Dalej niech mnie zalewa w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×