Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Witam dziewczynki, ja tez już domek posprzątałam , pierogi zrobiłam pierwszy raz w życiu . Dzieciaczki w szkole. Zapomniałam wam napisać ze tworzymy rodzinę zastępczą dla czwórki dzieciaczków z mojej rodziny . Bo dla ich rodziców ważniejsza była wódka niż one. Dlatego wcześniej nie starałam się o dzidzie bo najmłodszy chłopczyk miał 8 miesięcy jak do nas trafił . Jak ten czas leci w tym roku minie 3 lata odkąd są z nami . Najmłodszy skończy cztery latka w marcu , dziewczynka chodzi do zerówki ma 6 lat, dwóch chłopców chodzą do trzeciej klasy . Są z jednego roku , jeden urodził się w styczniu , drugi w grudniu. Tacy to nie musieli się starać, dbać o siebie itp. Dziwie się że dzieciaki są zdrowe bo tak jak ona się prowadziła aaaa szkoda pisać. Mo maż w delegacji wraca jutro . @ mi się prawie kończy i do dzieła dziewczynki. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! jak ja Was rozumiem... nie ma nawet godziny żebym o tym nie myślała. też co miesiąc liczę kiedy bym urodziła gdyby udało mi się zajść w ciążę w danym cyklu. miesiączka już niedługo, ale niewydaje mi się żeby tym razem się udało. jeszcze jakiś czas temu planowałam ciążę najwcześniej za 3 lata, ale po tym co przeszłam nie mogę czekać... nawet nie chcę czekać. dodatkowo co chwilę słyszę, ze kolejne znajome są w ciąży... o tym nie da się nie myśleć. xena64 pewnie nie jest Ci łatwo z czwórką dzieci.zwłaszcza, że wszystkie pojawiły się od razu. podziwiam takie osoby jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk@! Na gigancie mam neta... Bylismy dzis na "meskich badaniach", podeszlismy na wesolo, juz po, wyniki odbierzemy jutro poznym popoludniem, moze w czwartek rano. Za to: Jeszcze sie poskarze :-( Z tej radosci generalnej, ze w koncu ta Swoja Giebe Zlosliwa i Kochana widze (nie swoja w lustrze tylko Mojego Chlopa , ze sie w koncu nie klocimy (my tylko via tele mamy akcje), ze juz po badankach, ze...wiele innych powodow... Pojechalismy sobie kolejka na tescik, zeby uniknac korkow i w tej durnej kolejce, nie wiem jakim cudem, po raz pierwszy w zyciu...ZGUBILAM PORTFEL!!! A w nim: dowod, prawko, dowod rej od auta, z 10 kart lojalnosciowych i 4 platnicze. Karty poblokowalam . Teraz jestem "no name" :-(! Drogie mielismy te badanie... Ulzylo mi sie, jak sie wyzalilam... Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamaja a to pecha miałaś :-( a może ktoś odeśle dokumenty chociaż... ja tylko raz zgubiłam portfel, a raczej zostawiłam go w sklepie. miałam w nim wszystko:dowód, prawko, karty itd ale na szczescie jak wróciłam po kilku godzinach w to miejsce to okazało się, że klient zauważył że go zostawiłam i oddał sprzedawcy...ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Zagubiłam się gdzieś we wszechświecie. Mieliśmy gości w środku tyg....a co! Skrobnę coś to sobie rano poczytacie bo ja jutro w pracy, więc zajrzę dopiero wieczorem...:( xena64 podziwiam Cię !!!...masz kawał serducha i ....niezłe jaja, wychowując 4 dzieci...to niesamowite...ile odwagi...brak słów...chylę czoło, nie każdy tak potrafi:) co do zagubionego portfela..skąd ja to znam...latem mój M zagubił portfel z zawartością, gdzieś w okolicach naszego osiedla. Było w nim wszystko - dokumenty, spora kasa i dow rejestracyjny od auta które stało pod blokiem....nie spaliśmy całą noc z nosem przey szybie na zmianę....bo jeśli ktoś znalazł niedaleko i odjedzie sobie pod osłoną nocy naszym trzy letnim peugotem? horror...po 3 dniach ktoś odniósł nam zawartość portfela , tj dokumenty bo na kasę to nie liczyłam, kamień z serca....chłopak tak dziwnie wyglądał i gadał że miałam wrażenie, że to on...ale cóż najważniejsze dokumenty, choć kasy było niemało:( Kobity kochane miłego dnia Wam życzę:0) I stosunkowo udanej nocy:) bueheheeee Buźka działaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berrrr
a kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki!\jestem juz ja wieczorem raczej nie pisze, tylko rano, bo moj to wieczorem okupuje kompa albo ogladamy cos razem, nie mamy tv juz 2 lata:))) paula u mnie wlasnie tak, nagle pstryk, to bylo latem pamietam dokladnie gdzies w sierpniu!!!! ja chce dziecko!!!!!!!!!!! potem te infekcje pare miesiecy, jak sie wyleczylam to znowu cos... i tak zlecialo pare miesiecy paula a za ktoeym cyklem zaszlas z pierwzsa dziedzia?? rozowa chmurka skad wiesz ze nie jestes teraz w ciazy? xena chyle czolo!! jestes wielka!! animaja ale jmialas pecha z tym portfelem,zablokowalas karte do banku...tel nie? dziewczynu ja ciagle mysle i nie moge przestac./...ja juz chce byc w ciazy wiecie o czym marze zeby nasz topik mial taka wielka tabelke i bylo napisane ktora kiedy ma porod....widzialyscie na starych topikach nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animaja mam pytanie dlaczego tak szybko robicie badania? staracie sie nie tak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4..................... ...09.01.2010 Paula_27........27..................13.................. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29................3................... ......29 .02. 2010 staaarająca....26................2...................... ....06.01.2010 xena64..........25................1..................... ... 28.02.2010 trocjhe poprawilam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wey pewnie w pracy, ja dzis na popoludnie, wieczorrem bedziecie pewnie... orianna ja tez nie ma dnia zebym nuie myslela o dziecku!, szcezgolnie teraz jak ja zostalama sama w tej najblizszej rodzinie bez dziecka! u rodzernstwa juz dzieci sa a aj ana poczatku wiecie nie tak bardzo chcialam, a terez juz nie umiem inaczej jak tylko dzidzia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4..................... ...09.01.2010 Paula_27........27..................13.................. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29................3................... ......29 .01. 2010 staaarająca....26................2...................... ....06.01.2010 xena64..........25................1..................... ... 28.02.2010 znow poprawilam,:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do pracy, jak tu nie myslec.... ja mysle tylko o 2 kreskach na tescie..jak nie myslec??? pozdrawiam babki i do "zobaczenia" patrze na inne topiki a tam 2 tabelki, te starajace sie i te zaciazone i coraz mniej tych starajacych ..a coraz wiecej zaciazonych..tak bym chciala pappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaająca
świetnie was rozumiem - ja mam termin @ na dziś i dostaje już szału - siedzę w domu i latam do kibelka i tylko o tym myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Wiem co to za ból jak zgubi się portfel . Rok temu tez miałam taką sytuacje jak byłam na zakupach w biedronce . Nie wiem jak to się stało ale pewnie ja go zgubiłam a nie ktoś mi ukradł . Mały wyrywał się na wszystkie strony , a ja gapa. Miałam tam dokumenty prawko , dowód osobisty , kartę do bankomatu i tylko 100 w gotówce. Zablokowałam kartę , dowód , dobrze ze prawka nie zdążyłam bo ktoś mi to wszystko odesłał. No ale musiałam nowy dowód wyrobić. Boże jak mi dziś zimno nie mogę się zagrzać . A wcale takiego mrozu nie ma. Wczoraj maż mi zrobił niespodziankę i wrócił z tej delegacji , ale rano już pojechał do pracy i wróci wieczorem . Dziewczynki nie wiem dlaczego w tabelce wpisałam ze najbliższy okres mam dostać w lutym . Przecież ja już nie chce dostać w styczniu. Poprawiam tabelkę : NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4..................... ...09.01.2010 Paula_27........27..................13.................. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29................3................... ......29 .01. 2010 staaarająca....26................2...................... ....06.01.2010 xena64..........25................1..................... ... 28.01.2010 Dziewczyny polecam wam kalendarzyk małżeński . Można mniej więcej policzyć kiedy będzie owulacja itp. . Ale i tak trzeba obserwować swoje ciało i swój śluz. Ja dokładnie wiem kiedy zaszłam w pierwszą ciąże . Tylko raz mi się to zdarzyło po stosunku . Tak obrazowo ze mój śluz zatrzymał plemniki i bardzo mało ich uciekło . Byłam tym zaskoczona bo zawsze zaraz lecę się kąpać a wtedy myślałam ze mój mąż miał mało wiecie czego. Sorki ze tak bezpośrednio http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&review_date=2009-12-31&josMP=28&josML=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest ten kalendarzyk, ale ja nie mam co celować w dziewczynkę czy chłopca. Fajnie jeśli w ogóle uda mi się zajść w ciążę. Dzisiaj cały czas o tym myślę...ech jak fajnie byłoby już być w ciązy :-) jablko też bym chętnie wywaliła tv, ale moj M chyba by tego nie przezył he he... staraająca trzymam kciuki, zeby @ nie przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
cześć dziewczyny U mnie nadal bez zmian. Okresu brak. Dziś 2 dzień luteiny. Myślałam, ze to będzie prostsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
wpisze się do tabelki NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4..................... ...09.01.2010 Paula_27........27..................13.................. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29................3................... ......29 .01. 2010 staaarająca....26................2...................... ....06.01.2010 xena64..........25................1..................... ... 28.01.2010 Różowa chmurka..25.............2.........................02.01.2010 i nic Skąd wiem że nie jestem w ciąży? Robiłam 2 stycznia test ciążowy i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Rano z pierwszego moczu. Nie nie było za wcześnie. W poprzednim cyklu miałam dokładnie tak samo. Gdybym nie wzięła luteiny to nie wiem czy bym dostała kiedykolwiek okres. Coś mi się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja tez jestem na luteinie dziś biorę ostatni dzień i tez czekam na okres. powinien być 9.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4.................... ...09.01.2010 Paula_27........27.................13................ .. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29.................3.......................29 .01. 2010 staaarająca....26.................2................... ....06.01.2010 xena64..........25.................1.................... .. 28.01.2010 Różowa chmurka..25.............2........................02.01.2010 i nic krisana..........25.................1........................01.02.2010 i ja sie dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
no to ja poczekam dłużej bo mam po odstawieniu luteiny czekać 2 tyg na miesiączkę. Do dnia babci powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa chmurko mi też ginekolog kazał czakć dwa tygodnie na okres ale był po dwóch dniach więc faktycznie roznie bywa. Trzymam kciuki, zeby jednak nie nadszedł i żebyś była w ciązy :-) krisana witamy na naszym topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
oriananana ja ostatnio czekałam 10 dni. Dzięki i ja za ciebie również kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
piszę dopiero teraz bo wcześniej zawsze coś mi wypadało i nie mogłam się zebrać. nie nie miałam żadnej operacji na jajnik tylko dotałam leki przeciwbólowe, w szpitalu dali mi jeszcze jakąś kroplówke nie pamiętam nazwy i czopki distreptaza czy jakoś tak :( normalnie czuje się jak w amoku aż moj mąż ciagle pyta co sie dzieje bo sie zawieszam i godzinami myśle o dzidziusiu jak bardzo bym go już chciała, w nastepny tydzien bedzie zawalony cały bo juz wróce do pracy po zwolnieniu i do gina bede musiała isć i inne sprawy pozałatwiać to moze wtedy nie będe ciagle o tym myslala. Tak samo jak wy moim marzeniem na 2010 r jest DZIDZIUS ZDROWY. No i obiecalam sobie że się przebadam cała, zbadam hormony wszytkie, kolejną morfologie, usg, cytologie, wymazy i co tylko będzie trzeba . trzymam kciuki za was i za siebie zeby nam sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejny przypadek nic Ci nie usunęli więc nie jest tak źle. może faktycznie warto zrobić wszystkie badania i coś się wyjaśni? głowa do góry! nie można się poddawać! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Dołączam się do Was staraczek na rok 2010! Tak czytam sobie Wasze posty i się z nimi utożsamiam:) mogłabym się spokojnie pod nimi podpisać bo tak jak Wy pragnę dzidziusia i póki co nic! Staramy się z mężusiem od jakiś 6 miesięcy, a mój problem to nieregularne @. Ostatnią @ miałam 03.11 i nadal nic, a tu już 3 testy robiłam i wszystkie negatywne:( Mam wizyte u gin za jakies 2 tygodnie..zobaczymy co powie..To pewnie jakies problemy z hormonami, bo jak nie ciąża i nie hormony to już sama nie wiem:/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki:) NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana......25.................4.................... ...09.01.2010 Paula_27........27.................13................ .. ...04.01.2010 aniamaja........29.................3.................... ...02.02.2010 jablko............29.................3.................. .....29 .01. 2010 staaarająca....26.................2................... ....06.01.2010 xena64..........25.................1.................... .. 28.01.2010 Różowa chmurka..25.............2........................02.01.2010 i nic krisana..........25.................1................... .....01.02.2010 Beciabe........23...................6........................ Pozwólcie, że nie wypełnie terminu spodziewanej @ bo ostanią miałam 64 dni temu:/ i już sama nie wiem czego się spodziewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki ale duzo napisalyecie ciesze sie! starajaca daj znak jaki test wyszedl!!!! xena kalendarzyk malzenski, ja od poczatku malzenstwa stosuje, tzn, ja mam @ zawsze co do dnia, godziny prawie, owulacje czuje i zawzse wiem co i jak ze mna orianna ja mam za to kompa, i walcze o niego wieczorami, moj maz tak sie do niego przyssal:))wiecie w necie mozna sie zasiedziec.. luteina..ja nie wiem co to nawet, rozowa chmurka :)dziewvzyny co to jest ta luteina? Beciabe zawsze mialas takie nieregularne@? dziewvzyny!!! bedzie dobrze!!!!! zobaczymy ktora pierwzsa zaciazy?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do "zobaczenia""""""""""""papappappapap trzymam kciuki za nasze ciaze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana.............25.................4.................... ...09.01.2010 Paula_27...............27.................13................ .. ...04.01.2010 aniamaja................29.................3.................... ...02.02.2010 jablko...................29.................3.................. .....29 .01. 2010 staaarająca............26.................2................... ....06.01.2010 xena64...................25.................1.................... .. 28.01.2010 Różowa chmurka........25.............2.....................02.01.2010 i nic krisana.................25.................1................... .....01.02.2010 Beciabe....................23...................6................... ..... beznadziejny przypadek 2300.........23...........(10 takich juz powaznych)...04.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×