Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Jablko: No takich przerw to ja jeszcze nigdy nie mialam, ale moj cykl trwal tak 35-40 dni czasem krocej czasem dluzej... zobaczymy co powie gin..chyba ze jestem w upragnionej ciazy, ale czy to mozliwe skoro 3 testy wyszly negatywne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny też zaczynam się starać o dziecko wczoraj wziełam ostatnią tabletke anty czekam na okres i do dzieła:)) mogę dołączyć do Was??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula pewnie ze mozesz dolaczyc! witamy!!!czyli zaczynasz starac sie?? fajnie im nas wiecej tym lepiej piszczcie babki jak dzis ja zaraz do pracy, zimno jest i strasznie, nie lubie zimy juz odliczam dni do owu..no co ja moge? nie moge przestac myslec pozdrawaim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
hej Kobietki:) Maiłam zajrzeć wczoraj, ale mpja córcia przeziębiona i katar straszny. Walczyłam do 4 rano, bo biedna spać nie mogła:(Ledwie żyję a tu zaraz do pracki trzeba lecieć:( Ale nas tu dużo się zrobiło:) Super...Działaczek coraz to więcej!!! Jablko ja w pierwszą ciążę zaszłam w 3 cyklu...a teraz 13 i lipa. Ale 13 zawsze był dla mnie szczęśliwy więc mam wiiieeeelkkką nadzieję!!! Ja również odliczam dni do owu...i juz się nie mogę doczekać "ćwiczeń" :) Ciekawe która pierwsza z nas zaskoczy...hi hi:) Trzymajcie sie cieplutko:0) Miłgo dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaająca
poprawiam tabelkę - przyszła dziś @ :( NICK.............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ orananana.............25.................4.............. ...... ...09.01.2010 Paula_27...............27.................13............ .... .. ...04.01.2010 aniamaja................29.................3............ ........ ...02.02.2010 jablko...................29.................3........... ....... .....29 .01. 2010 staaarająca............26.................3............. ...... ....03.02.2010 xena64...................25.................1........... ......... .. 28.01.2010 Różowa chmurka........25.............2.....................02.01.20 10 i nic krisana.................25.................1............ ....... .....01.02.2010 Beciabe....................23...................6....... ............ ..... beznadziejny przypadek 2300.........23...........(10 takich juz powaznych)...04.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki! to znow ja... jakm minal dzi3en?? jakies wiescvi?? ja tez jestem ciekawa ktora z nas najszybciej ... ??? :)) trzymajcie sie pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
cześć U mnie nadal bez zmian. Dziś 3 dzień luteiny. Jeszcze jutro i czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dopisuje sie do topiku :) Chcialabym zajsc w ciae w 2010 a najlepiej jeszcze w nim urodzic :) Do tabelki sie jeszcze nie dopisze bo jeszcze sie nie zaczelismy starac...Biore nadal pigulki, niestety :( Musze czekac jeszcze dwa tygodnie, zeby zrobic badania krwi i sprawdzic, czy przyjela sie szczepionka na rozyczke. Poprzednio sie szczepilam w lipcu ale sie nie przyjela i musialam znowu sie szczepic w listopadzie :( I znowu czekanie i lek, ze i tym razem sie nie przyjela a wtedy czekaja mnie kolejne badania sprawdzajace czy jestem w grupie 'no responder' czy mam jakakolwiek ochrone przeciw tej chorobie... Dodam, ze starac chcielismy sie z mezem juz od listopada ale jak widac odwlekamy staranka o rodzenstwo dla naszej coreczki :) Mam nadzieje, ze topik sie rozwinie i ze bede sie wkrotce mogla dopisac do tabelki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!! Paula_27-biedna ta Twoja Mala, lepiej jej juz? Teraz to latwo cos zlapac i sie musialyscie meczyc obie:/ Staaarająca-popatrz na swoja @ z innej, lepszej strony..przed Toba kolejna szansa:) Wicie co dziewczyny ja tak sobie mysle..przez ponad 3 lata bralam anty i teraz troche zaluje..wydaje mi sie ze po ich odlozeniu z hormonami mi sie porąbało i to wcale nie sprzyja moim staraniom.. Czy ktoras z Was miala takie problemy i co gin zalecil? Ja jak ostanio mowilam swojej to powiedziala, ze to sie moze zdazyc ale marzy mi sie taka regularna @ zebym mogla odliczac do owu tak jak Wy:) Trzymam kciuki za Was...i za siebie tez:):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Beciabe dziekuję, córcia już lepiej:0) Tzn. z nosa się leje i apetyt gorszy ale usnęła jakoś i zobaczymy jaka nocka będzie... Kobitki kochane a ja mam smaka na bigos:) to chyba przez tą @ tak mnie wzięło. Muszę w weekend wyczarować, będę miała trochę więcej czasu... ehhhh....ten czas....ciagle go za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Beciabe a co do cykli to ja też miałam nieregularne i na dodatek jeszcze karwawiłam między @...moja gin zaleciła luteinę ( zresztą do tej pory biorę) i naprawdę pomogło. Cykle wyregulowały się co do dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula_27- No tak własnie czytam na forach o tej luteince i wszystkie kobitki zadowolone to i ja pewnie bede..skosultuje to z gin. Dzieki za odpowiedz, bo ostanio ten problem z @ spedzal mi sen z powiek:) heh.. Pozdrawiam Was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) ale fajnie, że nas przybwa :-) wczoraj nie udało mi się zajrzeć a dziś patrzę i sporo postów przybyło. Tabeleczka nam rośnie i ciekawa jestem która z nas pierwsza będzie mogła wpisać ze jest w ciąży:-) mam nadzieję, ze to już niedługo nastąpi. Niestety muszę ucieakć do pracy. Może uda mi się tu zajrzeć wieczorkiem. Napiszcie co tam u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem zaczelismy juz od wczoraj mimo tego iz spodziewana owl pzypada ok 12 ale hmmm nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napisze jak bede miala chwile, musze leciec do pracy pozdrawiam napisze wieczorem ciesze sie ze nas wiecej!!!!!!!!!!!!!!!ja zaraz owu wiec juz dzialam:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , Fajnie że robi się nas coraz więcej . Ja mam dylemat . Tak bardzo pragnę dziecka a zaczęłam zastanawiać czy aby nie wrócić do pracy. Jak staliśmy się rodziną zastępczą to zrezygnowałam. Teraz jest najlepszy moment bo wszyscy poszli już do szkoły , najmłodsze do przedszkola. Ale tak się boje ze jak to odłożę to potem już mi się nie uda . Jak w tym cyklu mi się nie uda to idę do pracy a niech się dzieje co chce. Najwyżej trochę popracuje. wczoraj wysłałam CV do mojej dawnej kierowniczki ale ona jest na zwolnieniu i ciekawe co ona mi napisze. Tak nagle poczułam chęć wyjścia z domu. Pracowałam odkąd skończyłam liceum , potem studia zaoczne , zmiana pracy. A teraz 3 lata w domu już i ciągle taki sam dzień. Jak teraz mi się nie uda to szukam gdzieś blisko pracy. Lekarz przepisał mi ten dhupaston czy jakoś tak. Mam pewne obawy czy go brać , a jak rozreguluje mi cykle . Muszę zacząć go brać 16 dc i tak przez 10 dni Ja tez już działam. Ale u mnie owulacja około 15 .01 . Ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak juz zaczniesz pracowac to bach trach i bedzie fasolka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyyy007
Czesc dziewczyny , staramy sie z chlopakiem o dzidziusia od maja, tzn nie zabezpieczamy sie i co miesiac zylam z nadzieja ze moze sie uda .. Ale zawsze przychodzila nieszczesna @ .. 20 grudnia, wrocil z zagranicy, stesknieni, po dluzszej przerwie .. i ... chyba sie udalo .. :):) okres powinnam dostac jutro .. ale mam nadzieje ze go dluuugo nie dostane . Robilam test 3 dni temu i wyszla druga kreska blada, dzis powtorzylam i to samo - jest ale bladziutka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisyyy007 to super ja tez tak miałam w pierwszej ciąży była tak bladziutka ta druga kreseczka, następnego dnia zrobiłam drugi test i była już grubsza. Wiesz to zależy od czułości testu. Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
cześć U mnie 4 dzień luteiny i ostatni. Od jutra czekanie na okres. Mam dziś 34 dzień cyklu a cykle miałam 28 dniowe zawsze. Jak wyszła blada kreska to na 100% ciąża. Gratulacje. Ja jutro robię test bo nie chcę odstawić tak nagle tej luteiny jakby to była ciąża. Zadzwonię wtedy do lekarza i ustalę z nim dawkę. Sama nie wiem. W sumie nie mam takich wyraźnych objawów jak w poprzednich ciążach. Nie mam mdłości. Tzn zdarza mi się poczuć chwilowe mdłości ale to jest tak raz dziennie, a w poprzednich to jak tylko coś wyczułam to od razu mnie ciągnęło. Piersi bolą ale też nie tak mocno jak to pamiętam. Jedyne co mnie dziwi to to że jeszcze 3 tyg temu zajadałam się pieczonym kurczakiem i to był mój przysmak, a od tygodnia z rzeczy mięsnych mogę jeść tylko chudą szynkę bo kabanosy i kurczak mi po prostu nie smakują, ale to też może być albo zmiana smaków albo wkręcanie sobie. W sumie moim zdaniem to nie ciąża, ale jutro sprawdzę na 100% i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! właśnie wrociłam z pracy i mam doła totalnego :( dziś też cały dzień myślałam o tym jakby to było fajnie być w ciąży itd. i tak się tym wszystkim zdołowałam, że nic mi się nie chce. wydaje mi się, że ten cykl też już jest niestety stracony... eh i jeszcze widziałam się z kumpelką która jest w moim wieku i jest w drugiej ciąży. buuuu :( daisyy gratuluję :) różowa chmurko moze faktycznie jestes w ciąży? będę trzymać kciuki :) dzisiaj już uciekam, ale zajrzę jutro zobaczyć co tam u Was :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko jutro mam dostac okres i po okresie bierzemy sie do dziela:)))) mam do was pytanko jak to bylo z wami bylam ostatnio u ginekologa bo myslalam ze jakk sie odstawia tabletki anty a bralam 3 lata to trzeba zrobic przerwe 3miesiace coanjmniej zeby organizm sie oczyscil z hormonow ale lekarz powiedzial mi ze to zbedne ze od razu po odstawieniu po okresie bo sa wtedy najwieksze szanse wiec tak zrobie biore juz kwas foliowy i jestem tak nakrecona na dzidzie ze szok! tez mysle o tym caly czas chyba za bardzo sie nakrecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
hej dziewczyny ja odebrałam dzis wynik wymazu z @ co mi zrobili w szpitalu ( troche dlugo to trwało) i wyszła jakas dziwna bakteria dostałam na to antybiotyk augumentin no a po skonczeniu antybiotyku mam zrobic kolejny wymaz :( normalnie czuje ze się już sypie :( ciagle cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
a kolezance daisy007 serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescBabki! daisyy witamy!! moze jestes w ciazy!! zobaczymy gratulluje!! ja sie nie znam, szczerze mowiac nigdy nie zrobilam testu ciazowego, zawsze dostalam @ w koncu! Ty bedziesz pierwsza i zapoczatkujesz1!! dobra passe dziewczyny co to jest ta luteina??? ja tez sobie wmawialam objawy ze nie moge czegos jesc, itd mysle ze wszytsko jest w glowie...rozowa chmurka daj znac!!! orianna ja tez mam mega dola, nie moge juz patrzec na dzieci, nie dlategio ze nie lubie, wrecz odwrotnie, na pewno mnie rzouiecie dlaczego ten cykl stracony??? Basiula ja nie wiem jak z tabletkami, slysze rzone opinie, ale ja nigdy nie bralam, wiec sie nie wypowiadam..zawsze celowalam i 2 tygodnie nbez musialam sie obejsc jak jescze nie planowalam:) kwas foliowy juz dawno biore JESTEM TAK NAKRECONA NA DZIDZIE ZE SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beznadziejny przypadek nie martw sie, ja z pol roku walczylam z grzybica, mi sie wydaje ze maz mnie zarazal, co sie go "dotknela," to znow miesiac leczenia, odpukac nic mi nie jet teraz/...nie sypiesz sie, pociesze Cie ja bralam 4 globulki dziennie, az mnie bolalo wszytsko tam...mnostwo masci itd.... wszsystko edo wyleczenia ja sie tak nakrecam na dzidzie ze nie ma godziny zebym nie myslala, nie wiedzioal ze tak mnie najdzie, juz niebawem owu, ale jak nie myslec jaks ie nie nakrecac?? co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! U mnie też zmiana nastała..od dwóch miesięcy byłam bez pracy i na spokojnie szukałam sobie jakiegos zajęcia..no i udało się! Od Poniedziałku zaczynam..jakaś odmiana i coś nowego..może dzięki temu nie będę już taka nakręcona na dzidzie, bo tylko o tym myślałam całymi dniami (z braku zajęcia:)!! Wiecie ktoś mi kiedyś powiedział, że do tego trzeba podejść na luzie, bez takiego nastawienia, że już, teraz i napewno..Podobno to nie pomaga..ale z drugiej strony ŁATWO POWIEDZIEĆ:) Bo co ma zrobić kobietka-taka jaką jest każda z nas, która tak mocno poczuła instynkt macieżyński?? To jest silniejsze!! xena64-ja Cię rozumiem..może nie wiem tego z własnego doświadczenia, ale z opowieści od znajomych mi kobiet, że oprócz tego, że macieżyństwo niesie za sobą tyle wspaniałości to tak naprawde kobieta wielu rzeczy się wyrzeka na ten czas..nie wierze ze wszystko sie da pogodzic (przynajmniej na poczatku)..mam na mysli to by być jednoczesnie matka na pol etatu i miec satysfakcje z pracy..trzeba na ten czas wybrac, a wybor jest oczywisty..musi Cie ciagnac moja droga do swiata zewnetrznego!;):) daisyyy007-mysle, ze ja tez juz mam Ci czego gratulowac:):) Trzymam kciuki za nas wszystkie!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak tam wieczor spedzacie ja w domu, troche sie poklocilam z mezem:)nie moge sie klocic bo owu sie zbliza:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
sie tak zastanawiam czy nie powinnam odbrobine odlozyc starań tzn ten miesiac przekreslic, bo skoro jest jakas bakteria to by mogla dziecku zagrozić. no i zagrozilam mojemu ze w tym miesiącu sexu nie będzie ma dwie zdrowe ręce to niech se chłopak radzi sam heh sie troche obraził ale do jutra mu przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tez mialam mnostwo gbakterii, ale ja nie moglam sie wtedy kochac bo wszytsko tam bolalo...i tak bym chciala zeby to nie wrocilo..mam nadzieje, ze wyleczylam sie z mezem, nie wiem juz kto kogo zarazal,... Boze jak ja bym chciala byc juz w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!o matko!!!!!!!!!! o niczym innym nie mysle!!!!!!!!!!!!!umieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dopiszmy wojewodztwo do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę - przyszła dziś @ NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo orananana.............25.................4..... ...... ...09.01.2010..... Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010.... aniamaja................29.................3.. ...........02.02.2010... jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... xena64...................25.................1............. 28.01.2010... Różowa chmurka........25.............2..............02.01.20 10 i nic... krisana.................25.................1.............01.02.2010..... Beciabe....................23...................6... ............ .......... beznadziejny przypadek 2300.........23...........(10 takich juz powaznych)...04.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×