Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Paula nie dawno wstałam i dopiero przeczytałam co napisałaś juz jestem po rannym:P wiec poczekam moze popoludniu nie bede teraz nic piła ale jakw stałam i zobaczyłam wielkiego pryszcza jak bym miała 15 lat to juz wiem że @ nadchodzi:P Loonah też mi to lekarz mówił że w pierwszym cyklu od odstawienia tabletek jest najwieksza szansa tabletki brałam dość długo chociaż miałam kiedyś 3 przerwy po 2 miesiace lub 3 nie pamietam i zawsze u mnie było wszystko ok czułam sie normalnie i miałam regularne cykle i doskonale wiedziałam kiedy mam owulacje itd.... teraz jak odstawiłam to też czułam owulacje 14-15 dc ale w tych dniach byłam strasznie pokłócona z mężem i pacowałam od rana do wieczora wiec było tylko 11dc wiec to było za wcześnie zobaczymy zrobie test po południu to Wam napisze chociaż teraz sie boje go zrobić bo jestem pewna na 99% ze dostane okres i tez pryszcz!!:P brak slow Jablko a Ty gdzie jesteś?? napewno Jabluszko po wizycie u lekarza jest tak szczęśliwa że nie miała czasu do nas zajzec nie ma sie co dziwic hehe Sprawdzałam moj test ciążowy i jest 25mlu jakas mało znana firma ale zaraz jade na zakupy i z koleżanką na ploteczki to pojade do apteki zobaczyć czy jest 10mlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie rob po poludniu, mocz za bardzo rozrzedzony i nawet jak jestes teraz w ciazy to i tak pokaze 1 kreske... Nadal czytam na te tematy i ròzne rzeczy dziewczyny pisza, ale mam 2 fundamentalne zasady odnosnie testow 1. Nigdy przed terminem @, zawsze w terminie lub po nim 2. Tylko rano, nigdy po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny :) Test kupiłam... Jutro raniutko zrobię :) Już nie mogę się doczekać... No chyba, że dostanę @... Zobaczymy... Potwierdzam wpis Loonah - testy robić tylko z pierwszego porannego moczu :) Przyjemnego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzera mi, qrde, txt... Laski, jestem w ciazy, dwie wielkie soczyste krechy. Nie moge uwierzyc, jestem niemal pijana ze szczescia! Detale wieczorem! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje super że wam się udaje Pozdrawiam Zobaczycie ze wszystkim się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniamaja:) gratuluje:*:*:* dbaj o Was teraz kochana:) ale sie optymistycznie zrobilo:) No i czekamy na szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane!!!!!! dzieki Paula ze o mnie pytasz kochana!!!!!!!!!!!!BP tez dziekuje PO PIERWSZE ANIMAJA WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale duzo napisalyscie!!!!!!!!!!!!!! ale sie optymistycznie zrobilo!!!! a nie mowilam ze wszytsko na spokojnie, poczekac, niesprawdzac od razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po drugie Witam serdecznie Nowe Kolezanki!!!!! Superburek!co to hsg??? Gucci Marika! rob test!!! Basiula mnie tez tak bolal brzuch jak przed @ wiec moze byc ciaza..takie same objawy przed @ Loonah jaika Ty mloda! jak ja mialm 21lat to po imprezach szaalam i nie wiedzialam co to milosc!!! Basiula cykl sie liczy do pierwszego dnia kolejjnej miesiaczki prosze wstrzymaj sie z testem!!! ! ja zrobilam za szybko i nic nie wyszlo!@!!tak jak Ci pisza dziewczyny!!! a wiec u mnie u lekarza poszlam babka mnie prawie wysmiala, jestem jakby w 5 tygodniu, wedlug ostatniej @, a dzidzia jakby co ma 2 tygodnie!! wiec ona powiedziala ze nic a nic nie widzi, wszytsko mowi ze jestem, macica ok, piersi ok, za 3 tygodnie na usg..:))) mam sie osczczdzac i tyle babki ja nie mam nic a nic mdlosci nic, ale czuje brzuch, nie moge wlozyc moich dzinsow obcislych, zaraz mnie boli brzuch naprawde!!!!czuje normalnie w oczach jak mi puchnie macica:))))) albo jestem glupia przewrazliwional;))) piszcie jak testy BP,Basiula, Animaja szczegoly!!! widzisz!!! a Ty robilas test z krwi, jak on sie tam nazywa i wyszedl negatyw, mowilam ze natura jest madrzejsza niz my wszytskie i medycyna razem wzieta!!!!! a bylas widzisz!!!!! ciessze sie super!!! optymistycznie\nadszedl luty i pelno brzuchatych!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REWELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZYCIE JEST PIEKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps jak ja czasem pomysle o tym co mnie czeka to umieram ze strachu Elix a w ktorym Ty jestes? od dnia @ amadalena a Ty jaks ie czuujesz??? pozdrawiam czekam na wiesci!!! papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas zaktualizować tabelkę...hehe NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. oOomadalenaoOo.....20...........1.........28.01.2010.... zach.pom aniamaja...........29...........3.........31.01.2010.... zach.pom krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych).02/3.02.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. marika30.........32..........3..........01.02.2010...... pom. ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:) Jablko ja sie wyszumialam przed 18, a ogolnie nigdy nie bylam typem imprezowym - zwykle cieply kocyk i dobra ksiazka lub spotkanie z moim Miskiem i wieczor mozna bylo zaliczyc do udanych:) Malenstwo mi sie juz marzy od niepamietnych czasow i w koncu nadszedl taki czas ze mozemy majsterkowac:) wiec tylko koncze z anty i bierzemy sie ostro do roboty:) A HSG to, jak sie nie myle, badanie na droznosc jajowodow. Wlewa sie w nie pod cisnieniem jakis kontrast i potem wszystko widac czy nie jest zrosniete i czy rozlalo sie rownomiernie:) czasami samo HSG udraznia drobne "zatory" a czasami potrzeba az laparoskopii zeby je odetkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dzieki!!!nie wiedzialam co to hsg Loonah zobaczysz zaraz zajdziesz po skonczeniu tabletek!@!!! musze leciec pap babki, bede wieczorem piszczcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Animaja-gratuluję !!!! :):):):):) Piszę szybko,bo zaraz kończę pracę. Wg ostatniej daty @, to za 2dni kończę 6tydzień. Pozdrawiam Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animaja Gratulacje! Miałam dziś zrobić test ale nie zdążyłam bo @ przyszła w nocy :(. wiedzialam ze ten cykl jest stracony ale tlił się mały promyk nadzieji. Ale niech się szybko kończy ta okropna @ zaraz gin i nowy cykl starań nowa nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 2300 tak mi przykro:( mnie też to spotka ale nie martw sie bedzie dobrze:) mam dostać jutro lub w sobote okres bo nie wiem czy jak ma sie cykle 28-dniowe to czy sie dostaje 28 dnia czy 29??? ale wszystkie znaki z nieba pokazuja że ją dostane aniamaja serdeczne gratulacje:***** Jablko dbaj o siebie:) i niczym sie nie mart wszystko jest i będzie ok:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana a Ty gdzie jesteś hehehe napewno też jutro będzie testowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula jak masz cykle 28 dniowe to @ dostaniesz 28 dnia cyklu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix a ja za 3 dni koncze 5 tydzien basuila to co wskazuje na @ moze wslazywac tez na ciaze cierpliwosci! kiedy robisz test? BP podoba mi sie Twoje podejscie takie optymistyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłko bo tylko to mi zostaje heh. optymizm i nadzieja. dzis pokłóciłam się z moim miśkiem. się na mnie wkurza bo cały dzień gadam tylko o ciąży ciąży i jeszcze raz ciąży . że co drugie moje słowo to ciąża. wiem że dziś przesadziłam z tym gadaniem ale to @ tak na mnie jakoś wpłynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko to jutro bede testować ale rano napewno dostane okres ale Ty mi dajesz takich nadzieji że szok. Mój mąż też już nie może słuchać o ciąży on zawsze wszystko bierze na luzie też bym tak chciała ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana i muszę zawsze mieć na już:P ale rzadko tak jest hehe. BP 2300 będzie ok tyle razy się nie udawało to teraz musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Znow, mega krotko, dopiero wrocilam, a Ojciec Mojego Potomka zamierza znienacka zladowac w nocy i obejrzec mnie i testy i isc na beta i... A dopiero co sie rozjechalismy w srode, a dzis rano test robilam! Powtorzylam test o czulosci 25 (rano byl czulosci 10), z moczu popoludniowego, z lekkim opoznieniem, ale sa II kreseczki! Jutro pojde na beta. Ale, chyba dwa testy nie mogly wyjsc "falszywie dodatnie", co? Ja juz sama zglupialam...z nadmiaru szczescia! !!! Do gina planuje isc za jakies 2 tygodnie, zeby Potomka obejrzec w miare dokladnie ! Teraz nie byloby nic widac...dam sobie rade z czekaniem!!!! Teraz tak! Kochane, cuda sie zdarzaja!!! Machnelismy Nasze Cudo, prawdopodobnie 18-19.01., chociaz, starania trwaly pelna para od 16.01.... Ktory Zawodnik dotarl...nie wiem. Najwazniejsze, ze DOTARL! Niech mnie Ktoras uszczypnie! Czuje sie jak we snie!!! Obszerna relacja next week ! Pozdrowki wielkie! Ps. Objawy - bol jajnikow, zgaga, wieksze cycki i ow mleczy sluz. I spanie...tzn. len smierdzacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu u nas dzieje:) gratuluje aniamaja dzidziusia i widze ze elixx ciagnie za soba wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula mowie Ci bole na @ sa identyczne z bolami na ciaze mowie Wam ja mam do teraz rtakie czasem pobolewanie jak na @ podobno to normalne spokojnie dziewczyny spokojnie ja robilam za wczesnie test i nic nie wysszlo\ ja wiem tez bylam niecierpliwa ale naprawde trzeba poczekac! BP jestes super z takim podejsciem musi byc dobrze zobaczcie na naszym topiku coraz wiecej zaciazownych pytam gdzie jest Satyna madalena, orianana??? pozdraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam na biezaco co piszecie ale jak widze ze prawie wszystkie zaciazone a ja nie to.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez aktualizuje! NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. oOomadalenaoOo.....20...........1.........28.01.2010.... zach.pom krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych).02/3.02.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. marika30.........32..........3..........01.02.2010...... pom. ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4..................................zach.pom Dziekuje - Bogu, Losowi, Swojemu... Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×