Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

mialam ostatnio @ 2 stycznia!!!! nie wiem jak sie liczy okres ciazy od snia @ czy zaplodnienia?? Ola co to jest clo??? BP to nowa ginekolog jakas?czy znana Tobie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
Clo wywoluje owulacje, ktorej ja nie mam w ogole, przyjmuje sie po okresie przez kilka dni a potem monitoring czy pecherzyk rosnie, pozniej muisza sprawdzic czy peknie , jak nie peka to dodatkowo musza podac lek na pekniecie...tak to w skocie wyglada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabko clo jest na wywołanie owulacji . Pisałam wczesniej ze zmieniłam gina. to zaczne od poczatku. Najpierw chodziłam do jednaj pani takiej starszej prywatnie na poczatku jak mi nic nie dolegało to była ok ale potem jak zaczełam jej wspominac o tym ze współzyjemy bez zabezpieczenia a ciazy brak i czy moze jakies badania robic to ona twierdzila ze nie bo wszystko jest ok ze czekac trzeba do roku albo 2 i wtedy mozna pomyslec o badaniach ewentualnie. jak chciałam u niej usg bo mowiłam ze jajnik mnie boli bardzo podczas @ to stwierdziła ze to normalne i nie potrzeba. I co kolejna wizyte chciała mi przypisywac tabletki na uregulowanie cyklu diane 35 co mnie dziwiło bo mialam regularne cykle.wkurzyło mnie jej ignorowanie. i zaczłam chodzic do innego co poleciła mi znajoma. musze przyznac ze poczatkowo byl naprawde ok. przy kazdej wizycie usg, gruntowny wywiad, skierowanie podstawowe badania plus prolaktyne i testosteron, ale potem jak chciałam sie do niego umowic to nigdy nie miał czasu termin wizyty wyznaczał na za miesiac lub 2 i to prywatnie bo tyle pacjetek miał no i poszlam zrobic usg do tej pierwszej lekarki tak rutynowo to ta odrazu cytologie tez na usg bylo wszytsko ok tylko cytologia wyszla zła. a za miesiac wyladowalam w szpitalu bo pekla mi mala torbiel na prawym jajniku tak powiedzieli mi w szpitalu. No chcialam sie potym zapisac do tego lekarza o ktorym wspomnialam ze tak dlugo ale on termin wizyty wyznaczym za miesiac bo a to wyjazd na jakies szkolenie mial a to na cos tam jeszcze itp. wiec poszlam do pani ginekolog ktora polecila mi znajoma i ona pracowala tam w szpitalu. Wizyta byla ok tzn zaczela od bardzo szczegolowego wywiadu, potem badanie plus usg to mi dosc dlugo robila stwierdzila ze mialam wtedy jajeczkowanie heh, dala skierowanie na hormony tarczycy (dziwila sie ze do tej pory nikt nie chcial tego sprawdzac). Teraz tez do niej ide i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz kumam i co Ci w koncu lekarze ogolnie mowia?? z tym torbielem cos jest zwiazene ??Twoje klopty mowia dlaczego nie zaszls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
ja mialam podobnie, peknla mi torbiel 31.12.09 , zemdlalam, krew sie wylala do brzucha, mialam laparoskopie, mi sie wydaje ze po bromergonie i dup[hastonie to sie stalo bo ja nigdy nie mialam takich problemow, nigdy, az do czasu kiedy ginekolog mi przepisala te leki, w pierwszym miesiacu brania torbiel, o ktorej nawet nie wiedzialm pekna, lekarz mi powiedzial ze one rosna bardzo szybko, w dwa tyg moze pojawic sie spora torbiel, ja mialam sporo krwi w brzuchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a czemu nie mailas owulacji?? ze musialas dostac te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
ja mam zespol policystycznych jajnikow, nie mam owulacji i moje cykle to 45 /50 dni wiec sama widzisz, nie jestem typowa pco-oszka ;-) , nie mam nadwagi, nie mam dodatkowych wlosow, mam cukier w porzadku, tylko cysty na jajniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ogolnie to morfologie i mocz mam ok, prolaktyna ok, TSH i FT4 te hormony od traczycy sa ok, owulacje mam, testosteron minimalnie podwyzszony i ta cytologia mi wyszla nieciekawa , cykle mam dosc regularne, a tak w styczniu na usg zadnych torbieli, endometrium prawidlowej grubosci, jajniki macica dobrej budowy teraz jeszcze chce zbadac pozostale hormony i moze monitoring cyklu. zobaczymy co mi doradzi ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie wy madre...jha nie znam tylu pojec co Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlaczego gin kazala mi zrobic badanie krwi i moczu>? usg nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
krew ale co dokladnie?masz wypisane co masz zbadac?bo moze to hormony?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zaznaczone grupa krwimorf 3 diff vdrl, nic nie kuamam z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
ja tez, przykri mi , moze te skoty wrzuc na google, zobacz czy cos ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko nie paanikuj. w ciąży robi sie takie różzne baadania grupa krwi wrazie potrzeby przzy porodzie, na toksoplazmoze- chorobe od zwierzat i różne inne żeby zapobiegać chorobom w ciążzy bo niektóre wirusy właśnie w ciąży uaktywniają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci dzieki:)) ja bardzo panikuje ze poronie tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie z wami pisac dziewczyny ale widze ze sie niektore wykruzszaja,.....nie odchodzczie!!!Animaja! Satyna..ja tak lubie z wami gadac!Q zawzse mi lepiej jak napisze do was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
przynajmniej jestes w ciazy, ja niestety jakos nie moge.....ciesz sie i oszczedzaj sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabuszko dopuszczaj do siebie tylko ddobre myśli stres jest wrogiem dzidzziusia! Myśl o tym że już niedługo usłyszzysz bicie serduszka, potem kopniecia i bedziesz śpioszki kupować, same miłe rzeczy przed tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i wszyscy beda mili dla Ciebie i beda skakać wkoło i świat bedzie sie kręcił wokól Ciebie;) ja już nie mogę się tego doczekać i już sie śmieje z tego jak moja głupia teśsciowa bedzie sie do mnie przymilac a normalnie mnie nie cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aktualizuję tabelkę :) NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5......................................pom. Jutro do endokrynologa... :) Powtórzyłam test w sobotę i w niedzielę, bo nie mogłam uwierzyć, że z moim jednym jajnikiem udało się zaciążyć ;D Trzymam kciuki za Was i zarażajcie się kochane!!!!!!!!!!! Jutro się odezwę po wizycie u lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:)) ja wczoraj sobie popłakałam no ale wieczorem stwierdziłam że tak musi byc . Zwsze byłam osoba która planowała musiałam mieć wszystko poukładane szkoła męża studia itd... no ale dziecka chyba nie da sie zaplanować więć postanowilimy wczoraj z mężem że staramy sie dalej beędzie co będzie praca sie znajdzie zajde w ciąże może to troche mało odpowiedzialne bo najpierw powinnam prace znaleść i troche popracować ale juz mam to gdzieś już tak miałam praca super poukładane teraz czas na dziecko a tu wielkie bummm firme zlikwidowali więc staramy sie dalej szukam pracy będzie co bedzie hihih. Witam nowe staraczki i trzymam za Was kciuki wpiszcie mnie w tabeltke ze okres mam dostac 6 marca bo ja nie wiem jak to sie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............06.03.2010........lubuskie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom. chyba dobrze nie??:P ehhe zmieniłam sobie województwo bo juz w wielkopolsce nie mieszkam ciągle mi sie zapomina:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom. aga_ton jak by co będziemy razem testować za miesiąc jednak mam miec 7 a nie 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoki! Nie odchodze, Jabluszko, nie odchodze... Moj Chlop dalej siedzi u mnie :D! Sie nacieszyc nie mozemy!!! Bede na dniach.... Ale - czytam w wolnej sekundzie co u nas na topicu...nie opuszcze Was ni czorta! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010.... ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom. Dostałam okres. wrrrrrrrrrrrrr. No nic, przynajmniej przyszedł w terminie. Mam doła, ech życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowa chmurka wiem co czujesz jutro bedzie lepiej do nas nalezy luty :))) głowa do gory i dajemy czadu w lutym w sumie staranka sa bardzo przyjemne:))) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki bylam u mojej pani gin zrobila mi usg i stwierdzila ze bylam w ciazy i mialam poronienie samoistne najprawdopodobniej zwiazane ze stresem. Dodala rowniez ze lepiej ze tak sie stalo bo plod byl by bardzo slaby i dzieciatko moglo by miec powazne problemy z rozwojem dlatego moj organizm tak na ta ciaze zareagowal stad te moje bole itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×