Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

dzień dobry dziewczynki!!! mam do Was pytanko, jak znajdziecie chwilkę to proszę odpowiedzcie. Otóż od jakich badań powinno się zacząć?wprawdzie do lekarza wybieram się dopiero za kilka tygodni ale chciałabym wiedzieć czego sie spodziewać. Do tej pory miałam robioną cytologie i usg. póki co wszystko było w porządku. Liczę na Waszą podpowiedź. z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaton myśle że dobrze zbadać - prolaktyne - zbyt wysoka powoduje ze nie można zajść w ciążę - testosteron, - progesteron, - estrogeny - warto zbadac tarczyce - zwykła morfologia i mocz też ja miałam badana prolaktyne w normie, testosteron minimalnie poswyzszony, tarczyca w normie , teraz zrobie reszte bo morfologia tez dobra w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje swoja @ NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. marika30.........32..........3..........01.02.2010...... pom. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Basiula Witam nowe kolezanki jak bede maila chwile napiszea le czytam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aga Ton Lolitka Paula jak pieknie piszesz o Twojej corce az milo sie czyta BP ja mam pare ciuchow z lumpeksu, czasem zajrze, zaczelo sie jak mialam mneij kasy, mozna czasem cos miec:))kup sobie mowie Ci Aga Ton moj wie co ja pisze do was, tak mniej wiecej nic nie mowi, smieje sie o Witam Satyna!!! Rozowa chmurka na poczatku po prostu bolal mnie brzuch zupelnie jak na @ potem wdzien @ bardzo bardzo mnie bolal, piersi tak samo jak na @ i tyle!!!! zadnych mdlosci!\ calusy milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
Witajcie. Chciałabym żebyście mi pomogły. Wiem, że jest to nieodpowiednie forum, ale jesteście doświadczone i myślę, że potrafiłybyście odpowiedzieć na moje pytanie. Otóż współżyłam z moim byłym chłopakiem kilka dni przed sylwestrem. W sylwestra dostałam @ i tego samego dnia się z Nim rozstałam. Od tamtej pory nie mam @. Chcę zauważyć, że tamta @ była obfita i normalna tak jak zawsze. @ spóźnia mi się 2 tyg. 16 stycznia współżyłam z innym mężczyzną. Czy jest możliwość taka, żę mogę być w ciąży z tym wcześniejszym mimo iż miałam @? Strasznie się boję. Objawów ciąży nie mam. Gumka nie pękła, wpadki nie było. Strasznie się denerwuję. Starałam się znaleźć odpowiedz na to pytanie na innych forach jednak nic... Mogłybyście mi pomóc? Czekaj z niecierpliwością na odp. Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napewno nie jesteś w ciąży z pierwszym facetem co sie rozstałas bo kilka dni przed @ to sa dni nie płodne na 100% tym bardziej że dostałas okres wieksze prawdopodobienstwo jest teraz że bedziesz w ciazy z tym drugim bo kochałas sie w 16 dniu cyklu a to jeszcze moga byc dni płodne zrób test i rozwieje to twoje wątpliwości teraz może to być nie miłe co teraz napisze ale jeżeli nie chcesz być w ciąży to się zabezpieczaj jest tyle dostepnych środków na rynku antykoncepcyjnych że cos odpowiedniego dla siebie wybierzesz. Szlag mnie jasny trafia jak widzę taka nieodpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
z 2 seks przerywany. z 1 nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks przerywany to nie jest zabezpieczenie takim przypadkiem jestem ja:))) nieplanowana ehehehe. Zrób test mozesz być w ciąży ale z drugim facetem tym bardziej że Ci sie okres spoznia a jak nie jestes w ciąży to poczytaj troche na temat antykoncepcji i cyklu kobiety to w przyszłości nie będziesz mieć z tym problemu . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
Nie jestem zła. Wręcz przeciwnie, przyznaję Ci rację- to jest nieodpowiedzialne. Niech będzie co będzie oby nie z tym 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
Dzisiaj albo jutro zrobię test. Dam znać. Wielkie dzięki za odp i wyrozumiałość. Pozdrawiam cieplutko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaton>z wlasnego doswiadczenia wiem,ze podstawa powinny byc badania nasienia Twojego M. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
witam moja historia jest nieco inna chcialam zmienić prace - taka trochę małopłatna :) umowę mam do końca 2011 więc postanowiliśmy wykorzystac okazję i zaplonować ciąże:) i tak po porodzie nie zamierzam tam wracać w międzyczasie znalazłam nową-ale poczekam do okresu , gdyż współżyłam w dni płodne z premedytacją :P:P jeśli jest nam dane dziecko to będziemy je mieć - korzystając z należnych świadczeń a jeśli nie -to będę miała nową pracę i jak wiadomo starania o dziecko będziemy musieli przełożyć... okres powinnam dostać 13 lutego :) mamy już 1 dziecko córka dostanie w prezencie rodzeństwo albo lepszą sytuacje materialną :P śmiejemy się że zapewne zajdę w ciąże jak dostanę umowe na okres próbny albo gdy będę bezrobotna....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
wiem doskonale kiedy miałam owulację--jestem po wydziale położnictwa :P:P odebrałam w życiu setki porodów i chętnie dołącze do grona ciężarnych po raz drugi uczyli mnie w szkole że ciąża zdrowa ciąża w tych czasach to prawdziwy cud ... czytając topiki widzę że to prawda dziewczyny dbajcie o siebie!!! powodzenia dla wszystkich starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróżyli mi na innym topiku z kart:) podoba mi się "Karta ciązy stoi bardzo blisko Ciebie moze byc to przelom najbliszych miesiecy roku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kotka na blaszanym dachu Jeżeli w nowej pracy okres próbny będzie trwał dłużej niż 30 dni czyli miesiąc to muszą przedłużyć Ci umowę jeśli zajdziesz w ciąażę. Przeważnie dają 3 msce próbne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
w poprzedniej ciąży zorientowałam się że mam lokatorka w brzuchu po ślinie hehe tak po ślinie stała się taka gęstsza i trudno było mi ją przełknąć :) teraz mam ślinotok chodzę sobie i pluję do umywalki :P:P objawów ze strony piersi nie miałam żadnych przynajmniej nie na początku a opóżnienie okresy - coż do 7 dni jest fizjologiczne czasem po prostu się spóźnia ale bolał mnie brzuch jak na okres i tak juz bolał przez 3 miesiące najgorzej to wkręcać sobie ciąże i doszukiwać się objawów... wiem, że cięzko mówić abyście wyluzowały ale robienie testów już przed okresem jest niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
GUCCI ale nie chce tak ''wyrolować '' nowego pracodawcy heh zatrudniam się po to aby pracować -zabieram innym możliwość pracy w tym zakładzie aby tam właśnie robić kariere :) ale nie mam oporów aby starego wykorzystać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawca płaci tylko przez pierwszy miesiąc za zwolnienie lekarskie a potem zus a ciąża to rzzecz naturalna i nikt nie powinien mieć pretensji. U mnie w praacy jak kierowniczka usłyszała że koleżanka jest w ciąży to popłakała się ze szczęścia i ja wyściskała i wszystko gra ogólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
u mnie sie nie uciesza uwierz mi :( a poza tym umowa przedluzona jest do dnia porodu i nie mam urlopu macierzynskiego tylko prawo do zasilku no i wychowawczy jednak jest drobna roznica zalezy mi na okresach skladkowych :) aha i na okres próbny- muszę byc powyżej 3 miesiaca aby przedłużyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
na okresie próbnym zawsze może mi wypowiedziec umowe i nie dotrwam do 3 miesiaca ciaży.....nie dotrwam bo wiem ze jezeli dowiem sie ze jestem w ciazy to nie zwalniam sie ze starej pracy :) spokojnie czekam do dnia @ zadnych testow i nakrecania sie ewentualny test tydzien po @.... oczywiscie beta z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka na blaszanym dachu! witamy! bedzie co ma byc! mnie tez boli brzuch jak na @ momentami, wieczoramui szczegolnie a jestem okolo w 5 tygodnium oczywiscie nie potwierzdozna jeszcze przez lekarza ciaza, ale przez test! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. jutro bede dzwonic do gina zby zapisac sie na srode na wizyte. myslicie ze jak wszystko bedzie dobrze to powinnam wziąść pare dni zwolnienia na nowe staranka, lub gdy jeszcze cos bedzie nie tak to na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP pewnie ze bierz wolne jak tylko mozesz i do dziela!!! ciakwe co Ci gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłko ja tez jestem bardzo ciekawa. zobaczymy czy mi zrobi cytologie. myśle ze jeszcze jakies globułki mi wypisze i dopiero bo cos tak czuje ze te chyba nie byly skuteczne, chcociaz zadnych objawow stanów zapalnych nie mam i nie miałam. juz sie nie moge doczekac tej wizyty bo pokładam w niej wielkie nadzieje heh, najwyzej dostane jakies kolejne globułki sie szybko cos tam przeleczy i w marcu czy kwietniu do dzieła . oj dziewczyny trzymajci kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
JABŁKO a kiedy miałaś ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Ola
Witam czy moge dolaczyc, po pierwsze nie mam p[olskiej klawiatury bo mieszkam za granica... Ja takze staram sie o dziecko, rok czasu nie uzywamy anykoncepcji, mam PCO, dopiero w tym miesiacu zawitalismy w klinice nieplodnosci, w tym miesiacu podadza mi clo, i zobaczymy mam nadzieje ze w kwietniu bede w ciazy...marzy mi sie, ale zobaczymy , teraz czekam na okres mam mam niergularny a potem bede miala monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×