Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość różowa chmurka
basiula już zaczęłam w to wątpić. coraz częściej myślę, ze może już mój limit szczęścia się wyczerpał i na tym powinnam poprzestać. Madalena bardzo mi przykro. Jedyny plus płynący z tej historii to to ze udało Ci się zajść w ciążę, a to znaczy ze nie jesteś niepłodna/bezpłodna itd. Nie wiem co napisać. Ja raz przez to przeszłam, ale nie czułam się jakbym straciła dziecko wiec nie wiem jak ty to odbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze narazie spokojnie wychodze z zalozenia ze jak by mialo byc chore i meczyc sie to lepiej ze tak sie stalo, ale zaloze sie ze jak nie uda mi sie przy kolejnych staraniach to bardziej bede przezywac. Aktualnie zawieszamy starania, mam zbyt duzo teraz stresow i poczekam na dogodniejszy moment teraz prace dodatkowa mam gdzie musze poswiecic troche nerwow zanim sie wdroze wiec nie bede ryzykowac oczywiscie bede tu zagladala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena trzymam mocno kciuki żeby sie udało jak tylko znowu zaczniesz starania oczywiscie wpadaj do nas czesto:))) różowa chumrka nie pisz tak że limit szczęscia Ci sie wyczerpał kazda z nas ma prawo zostac matka wczesniej lub pozniej kiedyś ktos tu fajnie napisał ZESRAM SIE A ZAJDE hehehe musimy sie tego trzymac i dalej sie starać mi łatwo pisać bo dopiero zaczełam sie starac ale jestesmy mlodziutkie więc duzo jeszcze przed nami:))) damy rade i za miesiąc bedziemy pisać ze tulimy kibel caly dzień hehehe i że sie zle czujemy bo jestesmy w ciąży ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Basiula tylko, ze ja już jestem mamą i to podwójną. Widocznie ktoś tam w górze stwierdził, że mam już wszystkie potrzebne mi do pełni szczęścia dzieci. I oczywiście się z tym zgadzam tylko, sama nie wiem dlaczego ciągle gdzieś widzę takie puste miejsce, które czeka na jeszcze jedno małe serduszko. Ale może to tylko moje urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki basiula3 mam nadzieję, że tym razem zobaczymy na teście 2 kreseczki. Mi właśnie kończy się @ więc przygotowuję się psychicznie do kolejnego pracowitego cyklu. Bp dzięki za info o potrzebnych badaniach. w tym miesiącu jeszcze sobie odpuszczę ale bliżej wiosny trzeba będzie się wybrać. jeśli tym razem znów odeśle mnie z kwitkiem i każe się nie stresować bo dziecko samo przyjdzie, to po prostu zmienię lekarza i tyle. w końcu ile można czekać. naturze czasem trzeba pomóc. do tej pory stosowałam testy owulacyjne ale dałam sobie z nimi spokój. według nich cały miesiąc miałam owulacje. jak dla mnie to szkoda na nie i czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane, a mnie brzuch boli jak na @ a to dopiero 9 dc...nie wiem co jest grane...zadzwoniłam dziś do mojej gin i umówiłam się na środe rano...trochę mnie opieprzyła że powinnam przyjść już dziś...ale po ptakach...do środy wytrzymam... Tak sobie myślę i...wiem że sobie pewnie wmawiam...brzuch mnie tak bolał na początku ciąży...ale przecież @ miałam...dziwną bo dziwną (no i krótką)...ale miałam....i nie mogę powiedzieć żeby była jakas bardzo skąpa...po prostu inna niż zazwyczaj...ja już mam jakieś schizy kobity...jeszcze trochę i będę w ciąży...ale urojonej!!! hehe Z moim M już działamy!!! Nie ma na co czekać!!! Chyba nie doczekam do tej środy.... Może sobie coś przeziębiłam? Czort wie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa chmurka a w jakim wieku masz dzieci? Jabluszko ile Ty masz energii!!! Normalnie odżyłaś po tym pozytywnym teście!!! Ciąża dodaje Ci skrzydeł !!! aniamaja odzywaj się kochana, opisuj wszystko jak tylko znajdziesz chwilę a tymczasem naciesz się swoim M no i tą cudowną widomością!!! madalena straaaasznie mi przykro...:) NIc więcej napisać nie potrafię...ciąże biochemiczne zdarzają się bardzo często....sama nie wiem ile ich miałam:( aga ton niezłe te testy owulacyjne...hehe... To co kobitki...nowy cykl - nowe możliwości!!! ja już działam!!!! najbliższa @ pod koniec lutego i mówię wam laski...NIE PRZYJDZIE !!! Epidemię czas zacząć!!!! Pierś do przodu i na męża!!! hehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
mają 3 i 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli ciąża to możesz spodziewać się chłopczyka, natomiast widzę kartę obrączki z szatynem i szczęścliwe małżeństwo. Chłopczyk najpózniej do roku po roku." ta twoja wrozka powiedziala mi tak jak wyzej napisalam podoba mi sie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Paula córeczki mamy w tym samym wieku. Moja jest tylko kilka dni starsza od twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie różowa chmurka:) a jak mają na imię Twoje pociechy? Jesteś z nimi w domku czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ja też muszę napisać do tej wróżki...hehe....ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
paula masz może gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
Hej Wynik negatywny. Co ja mam sobie teraz myśleć? @ jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staaarająca
uaktualniam - niestety znów nic z tego - wiem że niezaglądam tu za często ale pozdrawiam wszystkie starające i gratuluje zaciążonym NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........4.........02.03.2010....małopolskie basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
dziewczyny ta tabelka nie ma sensu jak tak będziecie robiły. Wklejajcie ostatnią tabelkę jaką znajdziecie nie tą która wam pasuje. NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. staaarająca........26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010.... ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom marika30.....32..........5.............................. ........pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona18 a kiedy masz dostać okres?? ja w dniu ookresu zrobiłam test negatywny a za kilka godzin przyszła @. Laski a moze zrobimy tak ze jedna z nas bedzie odpowiedzialna za tabelke i do tej osoby bedziemy pisac jak cos sie bedzie miało zmienic bo co po chwile jest wklejana tabelka i kazda inna co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? zauwazyłam my co teraz dostałyśmy okres to w marcu nastepna wychodzi nam w tych samych dnia prawie gora jeden dzien roznicy hehehe to dobrze wrozy:))) moze bedziemy miały walentynkowe bobabski ehhhehehe ja naprawde juz zwariowałam :))) co tam u was piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
no tak jak pisałam spóźnia mi się już 2 tygodnie... sama już nie wiem co robić. ostatnią miałam 31 grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
basiula ważne zeby kazda pamietała zeby wklejac ostatnia jaka jest i będzie ok ona idz do lekarza i dostaniesz leki na wywołanie. Tak sie czasami blokuje i nie wiadomo zbytnio dlaczego. Ja też tak własnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes bardzo nakrecona na dziecko?? moze to psychika najlepiej idz do gina to sie napewno wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa18
No tak właśnie myślę nad tym. Sama nie wiem. Strasznie dużo jem. Mało ostatnio pale. Nie ciągnie mnie w ogóle. Zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna chyba jakiś podszyw Ci powróżył bo autorem topiku jest karty klasyczne a Tobie ktoś o niku znowu wróżby odpowiedział a póżniej karty klasyczne "karty klasyczne satyna18 ania czy w tym roku czeka mnie ciąża? Dziewczynka! Z obecnym partnerem." Widziaałaś to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna jeszcze gorzej! Obiee odp od karty klasyczne czyli powróżyła Ci dwa razy i dwie różne odp. Nie wiem czy powinnyśsmy wierzyć? Ja bym chciała żeby to była prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tego co czytalam to nie wolno stawiac kart jednej osobie dwa razy na to samo pytanie, bo za drugim razem karty pokazuja falszywa przyszlosc - czyli pod uwage brac tylko pierwsza wrozbe:) ja bylam swoja zaskoczona bo w obraczkowej wrozbie wychodzilo mi zawsze 4 dzieci - 2 parki - przy czym dziewczynka byla najstarsza:) i to niezaleznie od tego kto wrozyl - zawsze ten sam wynik! No i niby w ciagu najblizszego roku ma byc Malenstwo w moim brzuchu:) a na innym temacie inna wrozka napisala ze juz wkrotce sie uda:) i mimo ze biore te antytabsy to zwracam uwage na kazde uklucie w podbrzuszu, jakby to juz mialo sie udac... Wiem, swiruje z deka, ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, jak tabelka zawodzi to robcie stopki jak u mnie i zawsze bedziemy na biezaco:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki nie bylo mnie 1 dzien a tu Tyle napisane wzsytskim Wam poodpisuje Paula naprawde mam tyle energi?? dziewczyny brzuch mnie nie boli, nie mam mdlosci, tylko cycki mnie bola!!! usg musze jescze poczekac!! dzidzia ma 3 tygodnie jakby co, wiec nic nie bedzuie widac..ja czasami mysle, ze moze w tej ciazy nie jeste,m...glupia jestem...wiem:)) Gucci ja nie wierze ze bede miala duzy brzuch, normalnie do mnie nie dociera!!! Marika jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!! mow co u lekarza Animaja ani sie waz nas opuscic!!!!Batdzo sie ciesze!!!!!!!!! ja nie wierze co u mnie....a Ty juz uwierzylas?> bylas u gina? Basiula taka fajna optymistka!!!! tak ma byc! w lutym dzdzia!!!! madalena nowy cykl nowe mozliwosci! no wlasnie, nie masz problemu zeby zajsc w ciaze, zaraz bedzie Dzidzia!!juz w lutym!w koncu Babcia Ci powiedziala nie? Paula jakich wy macie fajnych lekarzy ze mozecie dzwonic ja tam chodze na kase :)) Onaa idz do gina!! koniecznie mialas juz tak kieduys?? babki ide do roboty, bede jutro chyba caluje Was mocno! zycze Epidemii ciaz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mój endokrynolog jest niestety na urlopie w tym tygodniu, ale zadzwoniłam wczoraj do niego na komórkę, żeby się uspokoić :) Dziś byłam do pobrania krwi na TSH i CA125. No i mam brać Feminatal N - ma jod w składzie, żeby maleństwu nie zabrakło :)Jutro po południu do ginekologa, więc dopiero pewnie uwierzę na 100 %, że jestem w ciąży, jak zobacze kropke na usg :) Buziaczki dla staraczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×