Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

oriamnma witamy!!!! Paula bedzie dobrze zobaczysz! Animaja ja nawet nie wiem co to bchg>:)) babki ja czekam na usg dopiero na poczatku marca czuje sie zupelnie normalnie, cycki bola Elix biedna wymiotuje !! nie mam czasu jak bede miala zajrze jutro caluey czytam Was zawzse dobrze ze jestescie caluje dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie staraczki :) Po wczorajszej wizycie u ginekologa i obejrzeniu fasolki na monitorze :D aktualizuję tabelkę: Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....pom. staaarająca........26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010.... kotka .............27...........1...............12.02.2010.....śląsk lolitka.............25............4..............06.03.2 010.....małopol. ZACIAZONE NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22..........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29.............5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32..........6................12.10.2010..........pom. 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom Karta ciąży oficjalnie "założona" :D Dostałam skierowanie na badania krwi i moczu, do lekarza za dwa tygodnie z wynikami... Pozdrowionka dla Was i teraz czekam na kolejne Mamusie!!! Luty należy do Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka!\ ja jestem tak jak Wy okolo 6 tygodnia a jeszcze nie bylam na usg na poczatku marca mam fajnie ze sie powieksza dolna czesc tabelki mowilam z gory na dol bedziemy przechodzic:)) az wszytskie przejda\\ Satyna? Paula Animaja? Xene odezwij sie!!!\\ pozdrawiam jak bede miala chwile wpadne ale zawsze czytam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula mi właśnie po luteinie wszystko się rozregulowało... Po odstawieniu byłam u ginekologa i powiedziałam mu, że spodziewam się kolejnego dnia miesiączki (27 dzień cyklu) a on stwierdził na podstawie obrazu usg, że jej raczej nie dostanę bo endometrium jest za cieńkie. Na drugi dzień pojawiło się krwawienie ale bardzo skąpe. Trwało to 3 dni i raczej nazwałabym to plamieniem. Cały czas bolały mnie piersi jak na miesiączkę i zaczełam nawet podejrzewać ciążę. Minęły jednak dwa tygodnie a ja znów dostałam krwawienia- tym razem było bardziej obfite i przypominało okres. Sądzę, że to pierwsze krwawienie było wynikiem odstawienia luteiny. Postanowiłam, że jeszcze zaczekam co teraz się będzie działo, ponieważ pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... oriananana.........26...........6.........22.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. staaarająca........26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010.... kotka .............27...........1...............12.02.2010.....ślą sk lolitka.............25............4..............06.03.2 010.....małopol. ZACIAZONE NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22..........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29.............5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32..........6................12.10.2010.... ......pom. 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! widze,ze jestem najstarsza i z najdluzszym stazem jesli chodzi o staranka! dzis zrobilam hsg,okazalo sie,ze mam jeden jajowod niedrozny:( nie czekajcie az 2lata na takie badanie,teraz wiem,ze warto byloby je zrobic o wiele wczesniej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek a co się robi jeśli tak jak u Ciebie został zdiagnozowany niedrożny jajowód? można jakoś pozbyć sie zrostów w jajowodzie? też wybieram się niebawem na to badanie... myślę że bedzie to jakoś w lipcu lub w sierpniu... słyszałam, że niezbyt przyjemne... jak to przeżyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana>wyczytalam na forach,ze jak tylko jeden jest niedrozny to mozna zajsc w ciaze naturalnie,mam co do tego mieszane uczucia i jutro wybieram sie do lekarza by o tym pogadac... co do samego badania to bylo nieprzyjemne,nie bede sciemniac:) nie mialam znieczulenia i mozna sobie wyobrazic jak bolalo!!! ale i tak warto bylo,w moim przypadku jestem gotowa na wiele poswiecen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dawno mnie nie było . Widze że powiększa się nasz topki o nowe starczkli . Gratuluje zaciąganych. Ja tak zastanawiam sie nad zawieszeniem starań na parę miesięcy bo muszę znaleźć jakaś prace sobie i kurcze to wszystko mi koliduje. U mnie straszna zima koszmar kiedy to se skończy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana w takim układzie nie wiem co z Twoim cyklem....mimo wszystko poszłabym do gin już teraz nie czekając na kolejne krwienie...a miałaś robione usg? wszystko w normie? a cytologia? czasami nadżerki lubią sobie tak krwawić...a może potrzebujesz po prostu innego hormonu na wyregulowanie...np. duphastonu który jest silniejszy od luteiny... Nie czekaj kochana tylko idź już teraz, bo Ci się staranka opóźnią...nie można tak tego zostawić Dziewczyny niedługo weekend !!! To sobie troszeczkę dłużej pogadamy....tak w tyg to ciągle coś!!! AAAAaaaaa ....w niedziele są walentynki!!! Co porabiacie w tym dniu? Macie już jakieś plany? Mój M chyba coś szykuje bo prosił żebym załatwiła z Dziadkiem żeby przyszedł do niej tak koło 18-tej w niedziele. Chyba gdzieś mnie zabiera!!! Już widzę jak Dziadek się cieszy:( Mam odwieczny problem z kim zostawić to moje dziecię...:) Ja to się śmieję że Walentynki to kolejne święto dla Kobiet...bo to my oczekujemy najbardziej że nasz Ukochany czymś nas zaskoczy....coś dla Nas fajnego wymyśli...no cóż....jakby nie było Faceci są z Marsa i myślą trochę innymi kategoriami niż my...:) Przywiązują mniejszą wagę do drobiazgów, do sfery duchowej, uczuciowej...chociaż zdarzają się wyjątki...:) No kobitki nastrajajcie się pozytywnie!!! Bo co nam zostało? Tylko pozytywne myślenie....Ja mam nadzieję że moje staranka przyniosą w tym miesiącu jakieś efekty....tym bardziej że działaliśmy nie zdając sobie sprawy że w właśnie teraz mam owulacje...czyli na loozie totalnym!!! Już niedłuago się okaże za jakieś 10 dni jak @ nie przyjdzie robię test:) Brzusio nadal pobolewa, nawet poskakać z Paulą nie mogę bo ciągnie w środku...heh....oby, OBY!!!!! Miłego dnia Kochane!!! Jak się uda to naskrobie coś wieczorkiem!!! Buuuuuziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek mam nadzieję, że wszystko będzie ok. ja już mam tylko jeden jajowód więc u mnie jeśli okaże się, że jest niedrożny to będzie kicha... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana>mysl pozytywnie! ja po wizycie w Novum,pecherzyk tuz przed peknieciem po lewej,droznej stronie:)wiec zapowiada sie walentynkowy weekend;) za miesiac IUI... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! ostatnio mnie troche nie było a wy juz tyle napisałyście. No wiec byłam w srode u gina, usg wyszło ok, zadnych zmian patologicznych, to był 7 dc, cytologii nie robiłam bo stwierdziłam z pania doktor ze nie warto teraz bo moze tamte wczesniejsze globułki nie zadziałąły tak na maksa, teraz dostałam 2 rodzaje globułek jedne biore o 19 drugie o 22 bo musi byc min. 2 godz różnicy, pozatym dostałam l4 10 dni zebym sobie troche odpoczeła,w spokoju brała globułki ( jedne sa takie brazowe heh to jak sie rozpuszczaja to tak jakbym znow miała @ wyglada). no i dostalam skierowanie na morfologie, mocz, progesteron,estradiol. no i w tym mcu znów globulki i nici ze starań pewnie :( no ale w marcu robie cytologie moze bedzie juz dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesz dziewczynki! u mnie bez zmian, nie mam @ , nic mnie nie boli, czuje sie normalnie..a bola tylko bardzo ale bardzo ccycki! czekam na usg, za 2 tygodnie... aa dziewczyny wiecie cos o tym zeby nie mozna bylo jesc wedzonej ryby w ciazy? bo wiem ze serow plesniowych nie mozna.. Animaja pamietasz jak mowilas ze nie jestes wciazy? po zrobieniu testu? za szybko zrobilas? kiedy mialas ostatni @? Elix biedna z mdlosciami jestes?/ ja juz podejrzewam ze to jakas pomylka, ze nie jestem, mi nic na razie nie jest... Superburek a ile Ty sie starasz? bo nie widze Cie wtabelce? czy ja zle patrze... powodzenia na walentynkowy weekend!!! Orianna czemu tak Ci sie rozlegulowaL???od kiedy tak masz?? Paula mam nadzieje ze u Ciebie sie cos dzieje w brzuchu!!!! Ty jestes taka optymistka pieknie!!!!!! ja nie wiem czy na walentynki cops zrobimy, ja tak mam teraz duzo roboty! moze dobrz nie nmysle za duzo czy jestem w tej ciazy czy nie..do lekarza dopiero za 2 tyg, widzici tak sie chodzi do panstwowej przychodni ' Bp a Ty czemu wlasciwie dostalas te globulki?? jaka masz grupe cytologii??? pozdrawiam wzsystkie babki!!!!!!!!!!!!!!!caluey!!!!! piszczcie bo ja zawsze o Was mysle papappa caluje dziewczyny ja mam teramin na 8 pazdziernika? czyzbym najszybciej od Was?? Xena ja tez nienawidze zimy, odliczam dni kiedy sie skonczy! ja bym nie odkladala staranek! aco ta\m? ja tez nie wiem jak z praca, dzidzia sie pojawi kiedy bedzie czas... chodzicie panstwowo czy prywatnie do gina? ja tyle place od pensji co miesiac na ubezpiecznie, wiec stwierdzilam ze bede chodzic na kase, juz nam mojeggo gina troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszła mi ascus z pojedyńczymi komórkami atopowymi , których nie mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko>staramy sie dwa lata... dopiero wynik hsg dal mi do myslenia,ze skoro pewnie ktores owulacje mialam po niedroznej stronie,to stracilam wiele,nie wiedzac nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisałam i mi zniknęło... terz muszę uciekać ale jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko kochane Ty to się tylko ciesz że nie masz jakiś większych objawów;) jeszcze będzie czas na narzekanie:) xena64 wiesz jak to jest...jak nie możesz teraz, jak chwilowo nie chcesz to pewnie zaraz zajdziesz:) hehe....przewrotne życie:P oriananana !!! superburek ma racje trzeba myśleć pozytywnie!!! Nie poddawaj się Kochana...napewno Nam wszystkim się uda!!!! Trzeba wierzyć...a jeśli nawet się okaże że twój jajowód jest niedrożny to są na to sposoby. Mojej siostrze udrażniali 4 razy jajowody i nakłuwali jajniki, bo jajeczko nie mogło się wydostać. Będzie dobrze Kochana!!! No!!! Głowa do góry!!! superburek to pracowity weekend przed Tobą!!! Dobrze że trafiłaś do Novum....trzymam kciukasy za Ciebie!!! BP a Ty się kochana nie spiesz tak bardzo....wylecz najpierw co masz do wyleczenia, a dopiero potem sie bierz. Wiem że to trochę dołujące bo czekanie najgorsze...ja już czekam 14 m-cy...i nadal pozytywnie nastawiona:) Lepiej zawczasu podleczyć niż później w ciąży płakać.... aniamaja co u Ciebie??????? elixx biedna...ale się męczysz co? Dobrze że jesteś na L4, trochę wypoczniesz sobie? zostajesz już do końca na L4? a u mnie bez zmian - luteinka w toku, brzuch już tak nie boli, troszkę pobolewa....zobaczymy czy coś z tego będzie:) Buziaki Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Hej! Z tego co wiem, to nie można jeść tylko sera pleśniowego w ciąży. Mdłości mam i to nie małe :/ ale Jabluszko, nie martw się-nic Cię nie ominie :) do 4 czy 5 tygodnia poza tym,że nie miałam @ i bolały cycki, to bym nawet nie wiedziała,że jestem w ciąży :) wiadomo,liczyłam na to :) Ja się na razie pracą nie przejmuję, powiedziałam w końcu szefowi jak dawałam mu L4. To się tylko wystraszył,że będę całą ciążę na zwolnieniu :D Koleżance powiedział,że zobaczymy jak moja sytuacja się rozwiąże.Może myśli o zatrudnieniu dodatkowej osoby,co akurat by się tam przydało :P Kochane, fajnie,że się cieszycie walentynkami i staraniami, bo mi seksik jakoś wogóle nie podchodzi, bo to mi niedobrze, bo to od razu zasne :P Najgorsze jest to,że wyobraźcie sobie,że przeziębiłam się siedząc w domu! Poprostu zakręciłam na noc grzejnik,bo było ciepło i rozszczelniłam okno.W nocy obudziłam się zmarznięta, a rano już przeziębiona :/ Orianna, ja na wszelki wypadek już kopiuję to co napisałam w razie gdyby właśnie się mi to usunęło, też mi się tak kilka razy zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Paula, kiedy będziesz robić test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp co to acus?? Orianna mi tez urwalo nie raz, wkurzyc sie idzie, kopiuj sobie ja czasem tez tak robie Elix juz powiedzials w pracy? ja tylko w sekrecie kumplei zaufanej, boj sie ze moze cos ie zdarzyc jescze! ja juz jestem w 6 tygodniu ciazy! az mi przez gardlo to nie przechodzi! dopiero za 2 tyg na usg, juz sie nie moge doczekac jak zobacze dzidzie..ale teraz jakos tak nie wierze ze jestem, przestalam myslec, ale jakos podswiadomie sie cieplej ubieeram, zeby nie byc chora:0 w ta zime okropna Elix uwazaj na siebie, nie zachoruj Marika jak tam?? Satyna?? Madalena? Animaja? Xena? melodwac sie! pozdrawiam caluey no wlasnie Paula ktory dzien cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Jablko, powiedziałam w pracy, bo dałam L4 na 3tygodnie,więc wolałam nie kręcić. Chciałam powiedzieć tak w 3miesiącu,by być już pod ochroną :) Ja widziałam już moje maleństwo :) ma 1cm i serduszko :):):) Gin powiedziała,że się nieźle zdziwimy jak zaobaczymy malęństwo za 3 tygodnie, jakie już będzie duże :) Po wizycie się oboje z mężem popłakaliśmy ze wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Onośnie obaw, to też mam wszelakie, ale w porę zawsze staram się otrząsnąć i wierzę,że będzie dobrze :) Zastanawiam się jak będzie wyglądał poród, wiem,że jeszcze daleko do niego,ale na samą myśl robi mi się słabo.Dobrze,że ciąża ludzka trwa 9miesięcy-można się jakoś z tym oswoić :) Na razie śni mi się,że mam synka i że karmię go piersią :) No i odliczam tygodnie do końca I trymestru, z nadzieją,że mdłości znikną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 6 tydzien ciazy chyba leci mi!:))) nie moge uwierzyc ze dzidzia juz ma 1 cm!!! Elix ile Ty sie staralas?? przypomnij mi... zjadlam ta rybe wedzona cala:))) ciagle bym cos jadla!!!!!! w robocie powiem w kwietniu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) no ja też mam nadzieję że już niedługo wszystkie będziemy w polu zaciążone, o jakiei to bedzie piekne, już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje jak dobrze ze ciaza trwa az 9 miesiecy! oswoi sie czlowiek najgorsze jest to ze ja sie w ogole nie boje porodu! ale jak mnie sieknie strach to powali pewnie....za jakis czas:))) ja sie boje choroby dziecka najbardziej ja juz chce zobaczyc na usg dzidzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
W połowie października odłożyłam tabletki anty. I teoretycznie od tego czasu,ale z powodu śmierci Taty mieliśmy wycięte tyg od 25października do pogrzebu,czyli 10 grudnia. Było tyle stresu z tym związanego,że nawet jak bym zaszła,to by się to nie utrzymało.Po pogrzebie trochę odetchneliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Jabluszko, nie masz wpływu na to czy dzidzia będzie chora-musisz ufać,że będzie dobrze i jak najwięcej odpoczywać i dbać o siebie :) Będzie dobrze:) Nawet się nie obejrzymy, a ta górna tabelka zniknie, bo wszystkie będą w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×