Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburek masz racje wszystko może sie zdarzyć więc wszystko w rekach losu hehe:)) dziekuje za miły komentarz na nk gucci juz Cie zaprosiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie. Fajnie wyglądacie dziewczyny, jakoś wcześniej nie wyobrażałam Was sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula superburek...raz pod wozem raz na wozie....to że teraz sytuacja materialna jest dobra nie znaczy że później - po urodzeniu się dziecka będzie tak samo...to działa w dwie strony...jak już masz baby wiesz że nawet na głowie staniesz a sobie poradzicie. Uważam że takich rzeczy się nie odkłada na później....bo później po prostu nie istnieje...jest tylko DZIŚ...w życiu jest różnie...nam się też układało idealnie a w tamtym roku mąż stracił pracę...mamy córkę i co mam ją wymazać z naszego życia bo teraz nas na nią nie stać? ledwo wiązaliśmy koniec z końcem...teraz mąż już pracuje...ale kredyty które musieliśmy zaciągnąć bo Paula chorowała na jelita (kliniki, leki, prywatni lekarze z mojej pensji nie starczyłoby) będziemy spłacać jeszcze przez jakieś 3-4 latka...co zrobić? nie było wyjścia...chcemy mieć drugiego bobasa...wyprawka cała jest...więc tylko rzeczy pierwszej potrzeby, kosmetyki, pampersy, chusteczki, leki....a przez 9 m-cy też może wiele się zmienić...Mój M pod koniec kwietnia jedzie do paracy za granice na jakies 2-3 m-ce to już coś się do przodu zapłaci - podkreslam że w tej chwili pracuje już, ale mimo to jedzie żeby było łatwiej...pieniądze szczęścia nie dają i gdybym miała czekać aż mi się sytuacja materialna unormuje to by mnie 40-tka zastała...poza tym ja juz teraz staram sie 14 miesięcy, a później będzie tylko trudniej... najwięcej wydatków masz przy pierwszym dziecku, cała wyprawka to kupa kasy. Ja mam fuul zestaw od wózka po wanienkę i ubranka w różnych rozmiarach, a i znajomi zawsze coś podrzucą znam już to z autopsji....jak się Paula urodziła to dostała zestawy ubranek po 6 róznych dzieciach z rodziny i znajomych...każdy chciał dać coś od siebie...choć wtedy najchętniej kupiłabym coś sama...i kupiłam bo to czysta przyjemność wydawać pieniądze na własne dziecko:) wyszło na to że połowe ubranek nie zdążyła nawet założyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zgadzam się z Tobą w 100%, ja też uważam że nie ma na co czekać. U nas też sie nie przelewa, pracujemy oboje ale mieszkamy w wynajmowanej kawalerce wiec na to dużo kaski idzie, ale dajemy sobie radę i jak dzidzia w końcu będzie to sobie odmówie czegoś a jej dam i tyle:P No i licze na to że rodzina pomoże przy wyprawce, dla moich teściów byłby to pierwszy wnuk więc chyba nie będzie źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.;( no i masakra byla przed chwila u mnie siostra ze swoja 1.5 roczna coreczka takie kochane sloneczko a mnie jakby szlag trafil... chcialo mi sie plakac i nie moglam zniesc tego ze ona moze miec swoje szczescie a ja nieee przynajmniej jak na rzaie mam nadzieje ja juz chyba calkiem wariuje ;(ehh zła zła złą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala spokojnie...wiem że to boli i boleć będzie...ale tobie też się uda zobaczysz:) To forum jest naprawdę szczęśliwe:) Masz prawo się tak czuć, ale pamiętaj że nikt nie jest winny temu co się Tobie przytrafiło...No!!! Głowa do góry juz niebawem my też pochwalimy się pozytywnym testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie mi proszę w sprawie testów owulacyjnych:) Chodzi o to że wg nich owulkę miałam w niedzielę- 2 grube kreski (13dzień cyklu), przytulanko po 2 dniach przerwy poniedziałek - blada kreska, przytulanko wtorek czyli dziś znów 2 grube kreski Może dziś drugi jajnik owuluje??? Nie wiem czy to możliwe ale kują mnie troche jajniki od wczoraj.. Jestem ogólnie przeziębiona, czy to mogło wpłynąć jakoś na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie stosowałam testów owulacyjnych więc Ci nie doradzę...ale poprzytulaj sięjeszcze co Ci szkodzi. Raczej drugiej owulacji nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Cię kłują to wg mnie teraz masz owulację a nie wtedy gdy Ci test za pierwszym razem pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wlasnie wrocilam z apteki kupilam sobie siemie lniane prawdopodobnie wplywa na sluz castagnus olej z wiesiolka folik oczywiscie biore juz 1.5 m-ca i zaczynam sie starac jak innym dziewczynom sie udaje to mi tez musi sie udac ;) pozdrawiam buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala no i tak trzymać!!!! ale z tym castagnusem to uważaj bo może Ci prolaktynę podwyższyć...gdzieś czytałam...no chyba że Ci lekarz przepisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście przytulanko nie zaszkodzi;):):) czyli nawet głupie testy prawdzy nie powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz cos zjem ai lece na spacerek pozbyc sie z glowy TYCH mysli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne opinie słyszałam na temat testów owulacyjnych...ja chodzę na monitoring jajeczka i przynajmniej widzę je na własne oczy...żeby było śmieszne na kasę chorych, więc jestem u mojej gin 5-6 razy w miesiącu bezpłatnie:) Chodziłam do niej prywatnie przez całą pierwszą ciążę, jest baaardzo dokładna i przesympatyczna. Rok temu podpisała umowę z NFZ i teraz chodzę już na kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie masz z tą gienią Paula. Ja chodzę prywatnie więc monitoring zrujnowałby mnie doszczętnie:/ jeszcze nie spotkałam dobrego gina w państwowej przychodni a moja nie ma umowy z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie pracuje w przychodni, jak byłam jeszcze w ciązy to pracowaław szpitalu i przyjmowała w prywatnym gabinecie a teraz podpisała umowę z NFZ i przyjmuje państwowo u siebie w gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze prywatnie i dla mnie to mega wydatek 100 za wizyte ale gienek dobry ;) nnie moge narzekac robi wszystkie badania i nie odklada wszystkigo na pozniej jak moj poprzedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana.............25...........1.........01.02.2010.... oriananana........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.......25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor...........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010....po m. staaarająca.......26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...warm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. izulek_2006....... 25..................... ..... zachodniopomorskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22...........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29...........5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32.........6................12.10.2010.... ......pom. KIM BEDZIE NASTEPNA SZCZESCIARA? ... 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko...........29............6........................ ........kuj.pom izulek_2006...25 lat ....................................... zach.pomorskie kotka ..........27............5................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
witajcie :) mam teraz opiekę na córkę-do niedzieli odpoczywam od poniedziałku mam mieć urlop-jeśli mi go nie cofną przez tą opiekę.... ale nawet lepiej bo wybieram się na l4--ciężka praca i wtedy mi go nadpłacą:) czasem pobolewa mnie brzuch mam już poważne zawroty głowy- jak wracałam ze sklepu mało nie zemdlałam heh a wszystko przez to, że powąchałam płyn do plukania :P wymyłam dziś lodówkę ale i tak mi z niej śmierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula castagnus jest wlasnie na obnizenie prolaktyny... Dziewczyny z mojego pierwszego forum pisaly ze chyba wydluzyl im cykl... Podobnie wiesiolek... Mala - jak bierzesz juz wiesiolek to siemienia chyba nie musisz bo oba maja to samo dzialanie:) chyba ze chcesz podwojnego dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej..bylam u lekarza..on nic nie wie...wysłał mnie na test krwi...własnie mi je pobrali..wynik dzis o 19 lekarz mowi ze watpi w moj test...bo robiłam bete tydzien temu i ujemny....ale..straciłam głos mam zapalenie krtani i nie wiem czy wziac antybiotyk.....dzis o 19 sie wyjasnij....trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
basiula3 napisałam na maila w sprawie nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah podwujne dzialanie raczej nie zaszkodzi zapytam lekarza jak pojde na wizyte i bede pisac ajaj bol glowy ;/ chyba od tego myslenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
izulek trzymam kciuki narazie nic nie bierz... no herbatkę z cytrynką :P daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah...masz rację!!! teraz doczytałam...o tym castagnusie izulek tzrymam kciuki:)!!! daj znać co wyszło z krwi>>. kotka widzę że już się zaczynają pierwsze objawy:) cuuudownie!!! Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę w pozytywnym słowa znaczeniu...jak tęsknie do mdłości, do brzusia, do zawrotów...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
pierwsze objawy miałam tydzień po owulacji :P teraz mi się nasilają życzę Wam takich objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Izulek!!! Coś mi się wydaje że gin nie ma racji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×