Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

jabluszko kup sobie jakieś witaminki, jest tego mnóstwo na rynku...ja brałam np. Prenatal całą ciążę i chwilę i po... superburek u mnie dziś 21 dc...hehe...tylko owulka była w 9dc...i co? testujemy?!?!:) Trochę mam pietra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko>wydaje mi sie,ze co do witamin,zapytaj lekarza przy najblizszej okazji,sa specjalne preparaty dla kobiet w ciazy,ale nie powiem Ci,zebys brala;)wszystko zalezy od Twojego samopoczucia itp itd. milego dnia,odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam !!! I dlatego pytałam czy ktoś wie który czulszy - bobo test strumieniowy czy płytkowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co jutro???? polecę kupić może kobita w aptece mi doradzi? Ale się podjarałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do Ciebie superburek...ale widocznie równocześnie wysłałyśmy posty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jakiego mam rogala na buzi:P Boję się jak jasny gwint!!! Bo może to za wcześnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ureczku kochany ja juz tekia zamiar miałam ale bałam się że się może pogniewasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pójdę po test wieczorkiem...na spokojnie, bo teraz mam rewolucję październikową w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja nie jestem z tych co to sie gniewaja:) az mi sie komp zawiesil z tych emocji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Bureczku:0) ...to dobrze.... boję się ze za wcześnie robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko 21 burek właśnie wyczytałam że bobo-test strumieniowy ma czułość 10mlU/ml a ten sam test płytkowy 25mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli strumieniowy kupujemy:) dzis moj 22 dc... ech!dziewczyny,znow mam problem z psem,ma krwiomocz(czeka go kastracja,ktora przelozylam w zeszlym tygodniu ze wzgledu na moje hsg i badania)jutro wyjezdzamy,a ja sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń może do weterynarza....ja się na tym nie znam naprawdę...ale może on coś zaradzi... czyli strumieniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam leki dla niego niestety... zaraz pojde do apteki i oddac butelki po piwie do sklepu(trza ukryc przed rodzicami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Laski ja bez was żyć nie moge:P ciągle tu zaglądam chociaż roboty mam pełno. Jeżeli chodzi o test ciążowy to najlepszy jest bobo-test strumieniowy musi byc 10 mlu a inne maja 25mlu czytałam że laski tydzień przed okresem robiły i wychodził pozytywnie kosztuje ok 20zl taki żółty z dzidziusiem musi byc strumieniowy 10mlu kupcie i róbcie wyjdzie napewno ja za tydzien tez sie zaopatrze ale rano bo przed okresem trzeba robic rano tak jest tam napisane. Teraz juz wyłaczam lapa bo nie zdąże do jutra:))) bee myslała o Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
Paula zanim zrobisz test to dzis zmierz sobie temperature o kazdej porze jesli mozesz byc w ciazy ...test wychodzi zazwyczaj w dniu kiedy powinna byc miesiaczka...jezeli temperatura w pochwie jest 37.7 na 100% ciaza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek nigdy nie mierzyłam sobie temp w pochwie...wiec przepraszam za dziwne pyt...:P w jakiej pozycji najlepiej mierzyć? (az sama sie z siebie smieje...), obojetna pora? bo gdzies czytałam ze powinna to byc stala pora najlepiej przed wstaniem z łóżka...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
rano to mierzy sie zawsze o tej samej porzej jak chcesz ustalic dni plodne...najlepiej na lezaco nie wstajac z lozka wczesniej a termometr miec pod reka... a ja najczesciej mierze w pozycji stojacej ..np.dzis mialam 37,7 delikatnie wkladam wieksza polowe termometra tak az poczuje ze jest dosc gleboko... coz za erotyzm..hee hee..powidzenia czekamyna wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
ja kobieta jest w ciazy to taka temperatura utrzymuje sie w I trymestrze podwyzszona o kazdej porze dnia....no chyba ze jest za wczesnie na to bys juz wiedziala o ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×