Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hmm, Paula, to ciekawe czemu masz te wycieki... Chyba to troche dziwne przy normalnej PRL...? Masz tajemnicze piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weóciłyśmy ze spacerku z Pauliśkiem...mokro że nie ma jak chodzić:( buty, spodnie, rajstopy....wszystko mokre...Pauliśka żadnej kałuży nie przepuści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z 1,5h spaceru w lesie!i wiecie co?? czuc juz wiosne w powietrzu:) nas czeka intensywny tydzien,w poniedzialek znachorka(marzy mi sie,ze dotyka mojego brzucha i mowi"ale pani jest juz w ciazy" :) ) potem badania nasienia mojego M.,ktory grzecznie podporzadkowywuje sie moim sugestiom:P tez kusi mnie by isc na zakupy,choc powiem Wam,ze polowe rzeczy trzymam u rodzicow,bo nie mam miejsca u siebie w mieszkaniu:)a mieszkajac w Londynie,zdazylam sie obkupic:) ale z drugiej strony zbieram wszystkie zaskorniaki na IUI,bo zamierzam podejsc do trzech:)wiec 3tys.musze wyskrobac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek Ty masz tak blisko las? Ty szczęściaro!!! Też mi się marzy...moi rodzice mieszkali koło lesu i zawsze tam jeździliśmy pospacerować....a teraz się przenieśli do bloków...i bajka się skończyła...heh...spaliny, kurz, spaliny,kurz...i ludzie...od ltórych też mi się marzy odpocząć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam Paula,kupilismy mieszkanie,nie wiedzac o tym:) a teraz codziennie z psem na spacer lazimy,bo to bylby grzech nie chodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam las o pare krokow od domu:) ale laki cale sniegiem zasypane i nawet nie probuje przez nie przebrnac... Hihi, Superburek, fajnie sobie wyobrazasz ta wizyte u znachorki:) na moim pierwszym forum jedna kobietka miala IUI ale pisala ze placila 400zl za jedna a Tobie az tyle zaspiewali...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah>takie sa niestety ceny w stolicy! a moze ta IUI miala ona pare lat temu,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niedobitki:) Moje dziecko zaraz będzie miało odlot:) I muszę się wziąść za obiad...wiem wiem...już dawno po obiedzie ale nie u nas:) ja przez tą pracę nauczyłam się jeść późno obiady, bo inaczej nic ciepłego nie jadłabym przez cały dzień.M w pracy do 17...a Paulisiek już swoje dietetyczne żarełko dostał,więc wszyscy zadowoleni:P Loonah ty też masz blisko las? No nie!!! Jeszcze ktoś? a ja taki blokowiec totalny:( superburek to nadszarpniecie ładnie budżet...ale to nieważne!!! Grunt to żeby się udało:) Z całego serca Ci tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, skad, ostatnie 3 miesiace! I teraz czwarty raz bedzie podchodzic nasza kochana... Ale ta stoleczna cena zawrotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o marika hello!!! Może kawki? Pomysł niezły bo zaczyna mnie przywalać...:P Ps. zniknęły kody!!!! zniknęły kody!!!! Ciekawe na jak długo!!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za 20 minut do domku zmykam po pracy... Już się nie mogę doczekać jak po obiadku się zdrzemnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka moje kochane, czytam wszyściutko :) Ale odzywam się mało, bo w pracy jestem ;/ Klika razy dziś pisałam, ale Wy tyle piszecie, że mojego prawie nie widać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mnie roznosi,cos bym porobila,ale nie mam co;) rano zaczelam malowac komode,ale mnie maz przepedzil,ze mu niby farba smrodze i nie dbam o jego plemniczki,wiec musialam przestac!wrrr sprzatac mi sie nie chce,bo pies mokry,caly w piachu,wiec nie ma sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, co z tego ze blisko jak sie boje sama chodzic... Jakis taki lek niewytlumaczalny, a jeszcze gorzej sie boje jak z moja psinka bym sie miala wybrac bo ona tak wszystkiego nasluch.uje ze az wlosy na glowie deba staja - raz sie z nia sama wybralam i nawet dobrze w las nie weszlam i juz do domu wracalysmy! A jak zamieszkam po slubie z moim Miskiem to bede miec las praktycznie przez droge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja sie zawsze wszystkiego boje... Naogladam sie horrorow, naczytam kryminalow a potem sikam w gacie!:) a moja laska jest z malych pieskow to nawet by sie jej nikt nie przestraszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wrociłam...padam z nog ...obeszlam wszystkie sklepy..niestety czas sie skonczyl po malego do przedszkola musze wracac hee hee....ja jestem zakupocholiczka...wyobrazcie sobie ze uzaleznilam sie od allegro ...w zeszlym roku przeprowadzilam z 800 transakcji...kurierzy potykali sie w drzwiach o siebie..poznalaw wszystkich kurierow hee hee..ale naszczescie opamietalam sie... najgorsze jest to ze stanelam w h&m przed ciuszkami niemowlecymi i poplakaklam sie....to bylo takie wspaniale tam byc...i wiecie co napewno nie znacie drugiej takiej wariatki ktora w 5 tygodniu ciazy kupuje wyprawke dla niemowlaka....oby nie zapeszyc....ale taki slodki bodziak,spiochy,sliniak i czapeczka.... a najgorsze jest to ze w piwnicy mam tyle ciuchow ze ubralabym jeszcze 5 niemowlakow... ja wiem ze powinnam sie leczyc na te moje zakupy...ale ... od dzis obiecalam sobie ze w okresie postu nic nie kupie poza spozywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nie jestem sama:) ja jestem uzalezniona od angielskiego ebay'a,ktory jest o niebo lepszy od allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Paula, podajmy sobie rece:) No Izulek, to masz mocne postanowienie:) ja sobie odmowilam slodyczy - ale tylko takich kupnych - nie mialabym serca gdybym sobie odmowila domowych ciast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sie biore za sprzatanie domu, bo jutro szkola:( caly dzien, od 8.00 do 20.30, na zajeciach:( dobrze ze w niedziele tylko 6 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×