Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburek ja jestem jeszcze w domu miedzy kuchnia a laptopem:P apropo uzaleznien to ja sie chyba uzalezniłam od kafe i innych forach brak słow ja kiedys byłam uzalezniona od słodyczy naprawde w nocy wstawałam zeby zjesc cos slodkiego jak wazyłam 80kg to sie wziełam i sie oduzalezniłam:P ciezko bylo oj ciezko czułam sie jak na odwyku dreszcze az miałam cos w stylu alkoholizmu ale teraz nie moge patrzec na słodycze rozmowe o prace mam o 19 nie mam pojęcia czemu tak pozno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dawno mnie nie było ale musiałam przebrnąć przez wszystko co napisałyście. izulek - wielkie gratulacje!!! widzę, że mam koleżanki po fachu, ja też jestem nauczycielką :-p tylko, że polskiego. póki co bezrobotną ale jestem dobrej myśli bo wczoraj miałam rozmowę w sprawie pracy. co najśmieszniejsze też mam uczyć w gimnazjum :-p powiem wam szczerze dziewczyny, że chyba wolałabym w podstawówce bo przerażają mnie te rozbrykane małolaty... a zmieniając temat to jestem już po owulacji ( tak mi się przynajmniej wydaje) i teraz pozostaje mi tylko czekanie a tego strasznie ale to strasznie nie cierpię (pewnie jak większość z Was), a później testowanie. Zamówiłam sobie już komplet testów a że były na promacji to zrobiłam większy zapas :-p przyznam się, że do tej pory nie szalałam z testami nawet jak mi się okres spóźniał kilka dni. teraz myślę, że to był błąd bo nawet nie wiem czy choć raz udało mi się zajść w ciążę a później samoistnie poroniłam. myślicie dziewczyny, że to może być możliwe? od tego miesiąca mam więc mocne postanowienie testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja dopiero z pracy wróciłam, padam z nóg, cały dzień wszyscy tylko o kradziejce gadali (zwolnili ją dyscyplinarnie, 500zł mandatu i pewny wyrok na szczęście w zawieszeniu) Dziś moja siostra z chłopakiem przyjeżdża na weekend:) BP chyba wiem o którym rynku mówisz bbo ja pochodzę z warmińsko-mazurskiego, pisz gdzie jeździsz:) Basiula co do bolących piersi to ja miałam 2 ostatnie ccykle takie, gin mi powiedziała że tak czasami jest i to hormony i nie ma co się martwić. Trzymam kciuki za rozmowę! U mnie dziś 18dc piersi juz mnie zaczynają pobolewać i cały dzień w dole brzucha boli, jakby macica.... Jak zwykle pełno objawów;) Superburek Oddaję Ci moje miejsce w kolejce, w tym miesiącu Twoja kolej na Baby:) Ja mogę poczekać jeszcze miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałam heh :( to nie lekarz tylko konował-znałam go ze szpitala, nie wiem na co liczyłam... weszłam zrobił mi cytologie, wywiad zerowy spytał tylko czy rodziłam i o poronienia zbadał mnie - ok wszystko wskazuje na ciążę ale w 5 tyg on na usg nie zobaczy zarodka czy mi zależy żeby szybko zdiagnozować ciążę? jasne że tak to kazał przyjść za 2 tyg , ale po krótkiej rozmowie i uświadomieniu mu że wiem kiedy nastąpiło zapłodnienie pozwolił!!! przyjść za tydzień powiedziałam że zależy mi na zaświadczeniu , że jestem w ciąży ze względu na charakter pracy...to od razu zacząl pieprzyć że jego pacjentki prosiły o zwolnienia a później spotykał je w górach jak sobie spacerowały-zdenerwowałam się bo nie interesuje mnie co robią jego pacjentki.....wrrrr wiem , że niektóre kobiety po miesiącu idą na zwolnienie z czystego lenistwa heh....w ogóle nie pytał o moje dolegliwości nawet nie wspominałam jak się czuję bo po takim wstępie wiedziałam, że dopóki nie zacznę krwawić u niego na fotelu to o jakimkolwiek zwolnieniu mogę zapomnieć aha jeśli chodzi o pracę-to mogę robić wszystko!!! coś gadał że podczas sexu to dopiero macica skacze a kobiety w ciąży uprawiają sex, że nasze organizmy są przyzwyczajone do pracy.....że mogę dźwigać wszystko....macica jest chroniona heh brak słów na usg do niego się nie wybieram bo słyszałam że od razu jak nie usłyszy bicia serduszka daje skierowanie na łyżeczkowanie .... pozostaje mi czekać na wizytę do 26 aaa jak mnie zbadał-masakra!!! po wyjściu sprawdzałam czy nie mam krwi na majtkach :( wepchnął mi na chama palce...podczas badania wszystko mnie bolało-nawet mu nie wspominałam bo i tak by mnie olał doszła mi teraz rwa kulszowa-miałam w poprzedniej ciąży...ledwo chodzę -kuleję nie mam pojęcia jak ja wytrzymam 8 godzin stojąc w pracy....heh spróbuję chodzić ile się da i porozmawiam z kierowniczką.... ten tydzień będzie mi się dłużył okrutnie mogłabym iść do internistki i bez problemu dostałabym zwolnienie ale...spróbuję wytrzymać do momentu potwierdzenia ciąży bo i tak za bardzo nie mogę stosować maści, leków a na rwę najlepsze są jednak zastrzyki tzn myślę że to rwa bo miałam już podobny ból ale i tak się nie dowiem bo nikt mnie teraz nie prześwietli :( mam jeszcze weekend więc sobie odpocznę i może jakoś rozchodzę tą nogę CZY KTÓRAŚ Z WAS MA PODOBNE BÓLE?? KRĘGOSŁUPA? KORZONKÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujace.... Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana.............25...........1.........01.02.2010... . oriananana........25...........5.........05.02.2010....< br /> mamusiaa25.......25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor...........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. staaarająca.......26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. ZACIĄŻONE: NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO elixx 22............6......................19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja... 29....6..................... 11.10.2010 ............... zach.pom marika30 32....... 6.................... 12.10.2010.... ............pom. kotka ......27.......1....................24.10.10.................. śląsk izulek_2006 25 ....4 ....................25.10.10 ...................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO jablko. 29 .............. 3............8 PAZDZIERNIK .......... kuj.pom susy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>wielkie dzieki za miejsce w kolejce;)jestes kochana:* kotka>brak slow!!!moze jest jakies inne rozwiazanie?inny lekarz?nie wiem,ale powinnas cos zrobic,bo stac tyle godzin dziennie bedac w ciazy to lekkie przegiecie! do tego ta rwa kulszowa,ja tez ja mam,ale ogolenie mam spieprzony kregoslup po pracy w przedszkolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPERBUREK inny lekarz owszem-ale mam wizyte na 26\ prywatnie ciezko sie dostac----oczywiscie do takich konowałó jak ten mój to na bieżąco!!!! zero zapisów bo tylko desperatki tam chodzą....starsze kobiety ....młode po pigułki...zero kobiet w ciąży i już wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
o jak fajnie ze nie jestem sama z moimi i uzaleznieniami... apropo slodyczy to tez je uwielbiam,...ale zanim zaszlam w ciaze skonczylam sie odchudzac...a raczej modelowac sylwetke... wydalam 1200 zloty na masaze wyszczuplajace body health.. i musze wam powiedziec ze efekt jest szybki i rewelacyjny ale cholernie drogi... po ciazy pewnie znow go powtórze ...wagowo stoje w miejscu waze 63 kg i mam 170 wzrostu , ale mam talie jak osa,wkoncu widze wlasne posladki i uda... i to wszystko juz po 6 zabiegach...najgorzej bo jeszcze jeden mi zostal a jak sie dowiedzialam o ciazy to juz nie chce isc... super na celulitis dziala... ale meczy mnie kaszel najgorzej bo przy kazdym kaszlnieciu mam skorcze w brzuchu i odrazu jajnik czuje... wiecie ze jak rodzilam pierwsze dziecko wazylam 90 kg... 30 kg przytylam w ciazy...teraz bede bardziej dbala o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
aga ton... dziekuje za gratulacje... mysle ze nawet jesli samoistnie poronilas to lepiej ze o tym nie wiedzialas..bolalo by Cie i jeszcze bys sie zblokowala nam psychicznie...ale jak juz kupilas testy to testuj sie...na owulacje...a testy ciazowe rob w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki... ale najciekawsze wydaje mi sie z doswiadczenia jest mierzenie temperatury i nic nie kosztuje!!!! jezeli skoczy do 37.6 37.7 w dniu spodziewanej miesiaczki to ciaza jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale masakra z tym badaniem...biedna ..wiesz co mam pomysl wpadnij do mnie do szczecina...chetnie cie przenocuje pojdziemy do kina....a moj sasiad jest najlepszym lekarzem na swiecie....robi usg kupil wlasnie nowa maszyne...jest dostepny we wtorki i srody... ma swoje lata ale jest bardzo delikatny... wyobrazcie sobie ze kazdej klientce poswieca okolo godziny minimum...odpowiada na kazde pytanie bada delikatnie....o wszystko pyta...wylicza wszystko..i nie zaleznie czy chodzilam prywatnie czy za darmo... zapraszam do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ale trafiłaś na lekarza...szkoda słów!!! aga_ton trzymam kciuki za Ciebie:) Najgorsze czekanie:) Ja sama nie wiem czy w tym cyklu w ogóle będzie mi dane testować...o dwóch kreskach nie śmiem nawet zamarzyć...w domu nie mam ani jednego testu...i dobrze...przyjdzie czas to się kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sluchajcie! ja schizuje!!!!!dzis 21 dc,a ja mam jakis dziwny bol brzucha,do tego zjadlam cala,wielka miche popcornu i mi sie teraz rzygac chce!!! czuje sie jak larwa,co to ruszac sie nie moze z tego przezarcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ton masz na myśli zalewo? co za kolnował ten lekarz i w dodatku kawał h.....ja. Kazda pacjentka jest inna i powinien cie potraktowac indywidualnie a nie porównywać do innych. jak mozna tak potraktowac kobiete w ciąży. tyle sie slyszy o tym jak trudno zajsc w ciąze , ze powinni przy ciezarnych obchodzic sie jak z jajkiem a nie traktowac jak "bydlo". Naprawde ci wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki miało byc gucci 24 :) pomyliło mi sie. masz na mysli zalewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ale wy piszecie duzo:) ja dostalam @ dwa dni wczesniej i pierwsze dwa dni lecialo mi normalnie na trzeci mniej a na czwarty czyli dzis jeszcze mniej a zawsze mam inaczej nigdy wczesniej zawsze 28 dnia pierwszy dzien prawie nic mi nie leci dopiero w 2 3 i 4 dzien leci mocniej no a w 5 i 6 znika i samo plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my własnie wrócilismy od sąsiadów:) Mieli 20-tą rocznice ślubu....nieźle co?A mają po 38 lat:) Niesmowici są:) Baaaardzo zżyte małżeństwo:) Aż miło popatrzeć:) My 5-tą we wrześniu:) Fajnie było:) w głowie przyjemnie szumi:) suuuuperrr....przynajmniej nie myślę co jak z czym i kiedy:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Hej! Tym razem nie omineło mnie tak wiele wpisów podczas niobecności :) Basiula, jak brałaś tabletki anty, to możliwe,że organizm się od nich oczyszcza. Ja po odłożeniu miałam lekkie plamienie przez ok 3dni.Wystraszyłam się,że może jestem w ciązy i dzieje się coś złego,bo akurat miałam fatalną sytuację i pełno nerwów.Poleciałam na betę, na szczęściw wyszła negatywna, a potem lekarka powiedziała mi,że to najprawdopodobniej właśnie przez tabletki,że organizm często tak reaguje. Może u Ciebie też musi jakoś odreagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Kotka, lekarz, o którym piszesz to naprawdę jakiś debil,któremu powinno się zakazać prawa wykonywania zawodu... Superburek, może jakieś hormonki Ci dają się we wznaki...:) Paula odprężona :) fajny staż małżeński w stosunku do wieku mają Twoi znajomi :) Ja jestem mężatką dopiero od 1,5roku :) Ja dziś miałam owocny dzień-przypadkowe spotkanie z koleżanką, a teraz wróciłam ze spotkania z 5 przyjaciółkami. Po naszym czasie poszłłam z jedną do jej mieszkania, gdzie siedzieli nasi mężowie i jeszcze się rozgadaliśmy i niedawno wróciliśmy :) Ale za to przynajmniej kolejne plany na jutro-przyjaciółka specjalnie dla mnie ugotuje mi kapuśniak-taki mam smak :) Także jutro obiad u przyjaciół, potem ogłąganie filmu i spagetti :D Oni mają dwójkę cudnych dzieci-poprostu się rozpływam jak z nimi siedzę,albo jak ich 3letni synek mówi do mnie:"Eliza, ja cię kocham" i się pieszczoch przytula i całuje mnie w policzek :):):) Nie mówiąc już jak widzę jak ich synek bawi się z 1,5roku młodszą siostrą-są poprostu cudaśne! MAm słabość do tych łobuzów, mogłabym je zatulić na zabój! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Znów trafiłam, jak żadnej nie ma... Nie dziwię się, też się zbieram lulu :) Do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka: oczekujace.... NICK............WIEK.........CS.........PRZEWIDYW.@.......SKAD? Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana.............25...........1.........01.02.2010... . oriananana........25...........5.........05.02.2010....< br /> mamusiaa25.......25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor...........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. staaarająca.......26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. ZACIĄŻONE: NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx 22............6......................19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja... 29....3..................... 11.10.2010 ............... zach.pom marika30 32....... 6.................... 12.10.2010.... ............pom. kotka ......27.......1....................24.10.10................ .. śląsk izulek_2006 25 ....4 ....................25.10.10 ...................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO jablko. 29 .............. 3............8 PAZDZIERNIK .......... kuj.pom susy? Zaktualizowalam sie ;-). Zamienilam TC na CS ;-). Pozdrowki Laski! Zagladam tak czesto, jak moge! Papatki! Ps. Z tymi kodami to przeginka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczeta:) widze,ze posiedzialyscie w nocy,wiec pewnie szybko tu nie zajrzycie;) mnie od rana boli glowa i jakas taka przymulona jestem,za oknem deszcz!!!a przede mna sprzatanie chaty,bo mam nalot rodzicow:) czy myslicie,ze 7dni po ewentualnym zaplodnieniu,moge zrobic test i jaki najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:* zaprazam na kawke:) BYłam wczorajna rozmowie o prace :P facet mi dał takie warunki że ja wole w domu siedzic bo dojezdzanie do pracy 20 km mija sie z celem za takie pieniadze i warunki brak slow ale cham z niego jest niby miły ale w jego oczach widze cwaniactwo i falsz ide laski do kuchni moja mama ma dzis uroziny i imieniny i full gosci wiec zawaliła mnie robotą że ledwo sie wyrabiam miłego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek bobo-test strumieniowy 10 mlu mi babka w aptece powiedziała że nie ma bardziej czułego ale poczekaj dla pewnosci 2 dni mam nadzieje że okaże się że jesteś w ciąży jeżeli chodzi o mnie również oddaje Ci miejsce w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobtki! Superburku ja też dziś chciałam robić test ale się powstrzymałam:) my chyba podobnie @ będziemy miały (lub nie:P) bo u mnie 19dc i też tydz po owulce. Ja też mam dziwne objawy ale nie chcę się nastawiać, macica pobolewa, w pracy prawie wymiotowałam bo wszędzie czułam skórzane torebki i perfumy starych bab bardzo intensywnie, a normalnie mam słaby węch i nic nie czuję. Moja koleżanka twierdzi że ona już po paru dniach od zapłodienia wiedziała że jest w ciąży bo miała wstęt do kawy. BP świat jest mały:) Ja do Zalewa do szkoły chodziłam:) a Ty skąd jesteś jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki właśnie zażyłam ostatnią tabse...no i czekamy:) Nie mam pojęcia kiedy w ogóle mogę zrobić test...modlę się żeby moje nadzieje nie runęły jutro rano kiedy to zaleje mnie @... Basiula widzę ze rozmowa była bardzo ciekawa...daj spokój...kto normalny umawia się na rozmowę o godz 19? ...Ale masz dzisiaj roboty!!! Życzę udanej imprezki i wszystkiego najlepszego dla Solenizantki!!! Aha...Basiula czy bobo-test strumieniowy jest czulszy od płytkowego? Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Basiula:* wszyscy by chcieli by inni najlepiej za darmo pracowali i 24h na dobe;) ja juz posprzatalam chalupe,speeda jakiegos dostalam i poszlo zadziwiajaco szybko;) Gucci>u mnie dzis 22dc,w zeszly weekend mialam owulke,wiec juz nie moge sie doczekac i wyszukuje objawow!!!zgupieje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki\ nie nadazam za wami a wiec Basiula jak Cie bola piersi, po owulacji zar az, to ja tak mam!! zawsze po owu juz bola i tak do okresu! teraz to amm mega cycki i bol!!!!!!!!!!!!!! ja mam mdlosci jakies nocne, w nocy sie obudzilam i jak pomyslalam o jedzeniu to mnie zgielo!!! ta tabelka poprawiajcie na cykl staran , zamiast tydzien ciazy ok??? nauczycielki!!! nawet 3 sa !!! jaka ja pomysle o dzieciaczkach z podsatwowy to nie chcialabym ich uczyc, z nastolatkami w gimnazjum pogada sie juz o zyciu m, wytlumaczy, ze nie am sie malowac..itd..palic papierochow!!! Elix ja tez z bloku, nic nie wiem o domkach!!! peka mi glowa non stop!!! Kotka ja chodze do mojej ginekolog i ona tez momentami taka niedelikatna, ale w sumie ten twoj to tragedia dziewczyny ja jem kwas foliowy tylko, czy jakies witaminy tez mam brac? nic mi nie mowil lekarz.. Aga ton!! witam kolezanke po fachu, gimnazjum jest lepsze mowie Ci, mlodziez jest kumata, bardziej od takich dzieci tzn inen problemy, ale mowie Ci mnie nie przeraza ten ich okres buntu Animaja Pisz czesto!!! mnie boli kregoslup, ja zawsze tak mialam w okolicach @ caluje powiedzcie czy jakies witaminy brac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×