Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

aga ton, tacy są lekarze, ja kiedyśbyłam na kasę chorych to masacra!! babka nakrzyczła po mnie bo chciałam podtawowe badania,c zy ze mną w szystko ok, nigdy wczęsniej nie miałam robionych, a ona na to. to nikt pani jeszcze badań nie robił?! aż się bałam jak kazała mi się rozebrać, teraz chodze prywantie, ginek nie kosztuje małąo, ale ejst rewelacyjny, wsyztsko mówi, tłumaczy, wiem co mam w srodku i w tym cyklu dał mi nawet zdjecie pęcherzyka jak wygląda tuż przed owulacją. próbowaliśmy tto jajeczko z mężusiem własnie zapłodnić, zobaczymy już wkrótce co z tego nam wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka,ja własnie byłam podobno u specjalisty, 110 zł za wizyte o ona nawet nie miała sprzętu by mi zrobić usg tylko poleciła znajomą u której mogę zrobić, oczywiście też prywatnie... ogólnie mi chodze do ginekologów kobiet, wybieram mężczyzn. wcześniej nie wiedziałam dlaczego, teraz już wiem... Tę pożal się Boże specjalistke poleciła mi koleżanka. pomyślałam, że może warto bo przy moich problemach z tarczyca dobra byłaby wizyta u ginekologa - endokrynologa. a tu taka lipa :-( a na dodatek pobrała mi cytologię... przecież każdy wie o tym, że takie badanie wykonuje się zaraz po okresie a nie na 2 dni przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula mój mail : sylwiammm23@wp.pl aga ton - faktycznie masakra z takim specjalistą . musze zmykac bo mam troche roboty w domu . 3majcie sie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka, jasne ze zalezy od tego o ktorej godzinie zmierzysz temp... O 5 jest napewno nizsza niz o 8 czy 11, a pozniej zmierzonej temp - w sensie po 11 - juz nie powinno sie brac pod uwage do interpretacji... Jak bedziesz kiedys mogla dluzej polezec to sprawdz to sobie, np mierz co 1-2 godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ton, ja mam lekarza endokrynologa stałego, leczę się u niego ponad 15 lat i ufam jemu w 100 %. Zawsze i wszędzie powtarza, że jeśli tylko zobaczę dwie kreski na teście to pierwsze kroki mam skierować do niego. W pierwszej ciąży decydował o zwiększeniu dawki, stale wysyłał mnie na badania krwi w kierunku TSH czy fT4 po prostu sam wie co i jak :) Więc jeśli ktoś z Twoich znajomych choruje na tarczycę i poleci jakiegoś endokrynologa, to może warto spróbować, chyba, że znajdziesz przysłowiowe dwa w jednym, czyli ginekolog endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam problemy z tarczyca - niedoczynnosc:( ale ostatnio wynik mialam w koncu dobry bo 1,84, a do poradni prawie 2 lata temu Zglosilam sie z TSH 6,64...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, czytalam ze takie wlasnie sa zalecenia - zwiekszenie dawki i kontrola hormonow bodajze co miesiac zeby dobierac odpowiednia dawke na biezaco... A trzeba ja zwiekszyc bo dziecko nie wytwarza samo tyroksyny, zabiera nam wiec nasza, a niedoczynnosc sie poglebia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah - dokładnie masz rację słoneczko :) Z Julką w ciąży miałam właśnie zwiększane dawki - wszystko wg zaleceń wspomnianego wcześniej endokrynologa. Juleczka urodziła się zdrowa z TSH w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
byłam na usg...nic nie widzialam.mam 6 tydzien i pusty pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika, właśnie wczoraj byłam u ginekologa endokrynologa i więcej się nie zdecyduje. ta babka tylko mnie wystraszyła. stronę wcześniej pisałam co z niej za agentka :-) nie tylko obrażała mojego wcześniejszego lekarza ale domagała się bym podała jego nazwisko. stwierdziła, że potrzebne są mi natychmiast leki tylko, że ja nie mam jeszcze wszystkich wyników badań, a samo tsh o niczym jeszcze nie przesądza. wg niej samo tsh jest wystarczające do postawienia diagnozy... a tak przy okazji - marika, jakie badania wykonujesz oprócz tsh i przeciwciał? miałam jeszcze usg, ale było w porządku. potrzebne są jeszcze jakieś? pytam bo a wolałabym mieć wszystkie wyniki w ręku by nie chodzić kilka razy. zostanę pewnie przy pierwszym endokrynologu, u którego byłam. wzbudził moje zaufanie. wytłumaczył co i jak, ale niepotrzebnie nie straszył. powiedział, że znajduję się w grupie zwiększonego ryzyka i istnieje większe prawdopodobieństwo poronienia ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. kobiety rodzą dzieci i przede wszystkim są to zdrowe dzieci, tylko trzeba kontrolować sytuację. zalecil dalsze badania by lepiej rozpoznac chorobę i kazał natychmiast dzwonić gdy tylko dowiem się, że jestem w ciąży. mam nadzieję, że będzie dobrze. muszę tylko znaleźć dobrego ginekologa bo ta okazała się do d*** Loonah, a kiedy robiłaś te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ton możesz jeszcze zrobić fT3 i fT4 - wtedy będziesz miała komplet :) Innych badań oprócz tych i wymienionych przez Ciebie nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie przejmuj się, bo stres w niczym nie pomaga :) Jak już będziesz miała zaufanego endo i wyrównaną pracę tarczycy, to wszystko będzie dobrze!! Musi być :D Głowa do góry :) Ja już tyle przeszłam w pierwszej ciąży (pisałam parę stron wcześniej o operacji), że teraz już tylko pozytywnie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zmykam, bo jeszcze pranie do wieszania mam, a strasznie już spać mi się chce ;/ Buziaczki i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Wróciłam z usg i normalnie niesamowite!!!!!!!!!!!!1 moje mateństwo wierzgało nóżkami i rączkami!!!!!!!!!!!!! ma 31milimetrów i wogóle się tak ruszało!!!!!!!!!! Niesamowity widok!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super:) elixx:):):) piękne uczucie nie??:) nie do opisania Jabluszko jutro idzie na usg o ile mnie pamięć nie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj myslama ze nie zdaze przeczytac 1 dzien mnie nie bylo a topik jak zawsze na gorze! babki pozdrawiam serdecznie Elix gratuluje ez widzials dzidzie!! Izka jescze nic nie widac! ja jutro ide zobaczyc dziewczyny rozmawiacie O Bogu, o tym ze dziecko to dar, ja zawsze uwazalam ze to dar itd..ale czasem sie zastanawiam ja pisze Basiula...czemu niektorzy nie moga miec????kosciol mowi ze dla takich jest adopcja...latwo sie mowi ...czy taka latwo zaadoptowac??? Kochane Moje Trzymajmy sie razem Gucci, Lonah< tak mis ie podoba optymizm Pauli!!! ja za to nie mam pracy, juz sie dowiedzialam ze nie mam przedluzanej umowy widzicie nie ma w zyciu wszytskiego... takie to posrane... Baska juz jestes zdrowa?? masz jescze globulki?? pozdrawaim Was mocno i wszystkie caluje bo padnieta jestem mam nadzieje ze o zadnej nie zapomnialam BP< PAULA, LOONAH, GICCI, BUREK, BASKA, IZKA, ELIX, LOLITKA, MARIKA, AGA TON, SATYNA PS pytacie czy czulam jak zaszlam,..powiem Wam ze cos czulam klucie w jajnikach...ale takie jak czasem sie czuje bez powodu tez... caluje dobranoc Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska pamietala ze na usg ide chyba powiem juz w robocie tak sobie mysle,,,,chce miec juz spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka a czemu jescze nie bylo widac dzidzi?? za mala ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
totalnie nic...pecherzyk pusty...zapłaciłam 64 zł...poszłam do innego niz moj lekarz bo mi juz głupio bylo ...wizyta 1,5 minuty trwała...czy to normalne ze pusty?w 7 tygodniu od miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niesamowity widok! Do tego mam zwolnienie do końca miesiąca i muszę brać luteinę 2razy dziennie po 2 kapsułki dopochwowo. Powiedziała mi,że mam za twardą macicę,ale może być to przez mdłości i dała mi profilaktycznie mówiąc,że to hormon ciążowy, który tylko wspomoże. Basiula, odpowiem na Twoje pytanie dlaczego jest tyle zła na świecie - bo Bóg dał nam całkowicie wolną wolę, bo nie chce za nas decydować. Człowiek jest zły z natury i jak się nie nawróci, to nie jest zdolny do życia wg Bożego planu. A dlaczego ludzie pragną mieć dzieci, a ich nie mają? Bo Bóg wie co dla każdego jest ważne, ważniejsze od Niego i celowo nie daje nam tego czego pragniemy (nie muszą być to dzieci), byśmy zaczeli Go szukać. Nikt nie zna nas lepiej niż On,nawet my sami się nie znamy.Bogu zależy, by ludzie się nawracali, by nie stracili życia wiecznego. Woli komuś nie dać tu na ziemi dzieci (lub czegoś innego),niż by ktoś miał się nie nawrócić i spędzić wieczność w oddaleniu od Boga, nękany psychicznie przez szatana. Życie tutaj jest tylko chwilą w porównaniu do wieczności! Śmierć nie jest końcem,a tak naprawdę jest początkiem czegoś co się NIGDY nie skończy. Nawet nie umiemy sobie wyobrazić co to jest wieczność,ale warto pomyśleć o niej tu na ziemi póki mamy wybór czy ją spędzić z Bogiem czy szatanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko a do kiedy masz umowe?? życze pięknych wrażeń na usg:) Wiecie co dzisiaj jechałam w jedna strone samochodem 20 km i tak sie dziwnie czułam jak bym miała chorobe lokomocyjną i zaraz miała puścić pawia myslałam że sie zatrzymam i w pole dam czadu:P kreciło mi sie w głowie w buzi jakos dziwnie jak bym miała zaraz no wiecie:P potem mi było słabo jakos tak dziwnie w pewnym momencie pomyslałam sobie że w ciąży jestem i sie roześmiałam sama z siebie bo kobieta moze sobie wszystko wmówic ale teraz tez mi sie kręci w głowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, i tak mało płacisz-ja płacę 170zł z usg i L4. Może to był jkaiś konował,że nie widział za bardzo nic? Koleżanka z pracy poszła do baby,która powiedziała jej,że na pewno nie jest w ciąży,że nic nie widać na usg i że skąd ten pomysł.Poszła do innego,a on,że widać tu dzidzię jak byk-7tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do staraczek , mija 2 cykl, czy któraś z was próbuje zaraz po odstawieniu tabletek anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek jak to pusty pecherzyk co to znaczy?? ja nie wiem;/ moj lekarz bierze za wizyte 80zl + 10 zl cytologia 10 zl usg a ten magik co ostatnio u niego byłam 70zl z usg u nas kazdy lekarz innaczej sobie spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefaga ja sie staram od razu po odstawieniu teraz był drugi cykl w sobote lub niedziele mam miec @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, idź koniecznie do innego lekarza-beta Ci wzrosła jak należy,więc powinno być ok. Podejrzane jest to,że wizyta była krótka-jak ja byłam dziś, to tak kręciła tą sondą od usg,żebym zobaczyła malca z każdej strony. Możliwe,że coś jest nie tak,ale ja na Twoim miejscu bym się starała nie denerwować i iść do swojego lekarza. Mówię Ci, koleżanka z pracy miała taki przypadek,że baba powiedziała,że nic nie ma,żadnej ciąży, a dzidzia miała 7 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stefaga! Ja odłożyłam tabletki w połowie października i jestem już w 10 tygodniu ciąży :) także zaszłam końcem grudnia :) przyjaciółka po odstawieniu zaszła od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×