Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Lilemorh ja mam ślub o 14.00, więc twoja 15.15 to wcale nie tak wcześnie:) dziewczyny dzięki za rady nt kolorystyki sali, malina odpada, bo to też jakby pod róż podchodzi... myślałam coś o jasnej brzoskwince, bo górna połowa ściany jest jakby brzoskwiniowa a ta dolna różowa - obie połowy widać, ale więcej chyba tej brzoskwiniowej... Zresztą co będę opowiadać, same zobaczcie, ale bardzo proszę nie komentować mojej sali:) dekoracje mozecie zjechać ile wlezie:) salę wybraliśmy głównie ze względu na przestronność, byliśmy w niej wcześniej na 1 weselu i bardzo się nam spodobała, ale nie wiem dlaczego wtedy nie zwróciłam uwagi na ten kolor... nie wiem czy nie poprzestać na samej bieli... http://osp-kurzynasrednia.wikidot.com/sala-do-wynajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
na jednym zdjęciu są właśnie takie czerwono-jakieś tam też bym na to stawiała sama biel bedzie za mdło, weź może dekratorkę i niech zobaczy może wybierze coś, może np. bordo z ecru. Co do wiązanek to chcę coś w tym samym stylu co angela, nawet to samo zdj. mam zapisane :)) Ja wziełabym 15:15 dlatego, że widno, cieplej, pomyśl, że trzeba do niej dojechać, jeszcze zyczenia pod kościołem itd. My mamy na 16-tą, bo na 17 będzie już za cimno. Co do kościoła mi bez znaczenia jak bedzie wygladał... wiem, tylko, że jest bardzo dużo świec, tak słyszałam, może przejdę się zobaczyć w jakaś sobote, bo zawsze stroi ta sama kwiaciarnia. Skazana zależy jakiej jesteś urody, jeśli jesteś blondynką z jasną cerą itd. wybrałabym delikatną stonowaną wiązankę jak. np. ta pierwsza. Jeśli masz ciemne włosy ciemną oprawę oczu to wziełabym tą co Angela już pokazywała, lub tą z gerberów. Ostre kolory są raczej dla "ciemnego" typu urody, by najmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilemorh
Dzięki dziewczyny, teraz tez myślę że 15:15, 19 chyba za późno.. Loonah - mi też się najbardziej podoba ta sala na zdjęciach z czerwonymi dodatkami, ja na 100% odrzuciłabym zielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
a o sesji slubnej ktora bedzie w inny dzien chcialabym cos na lace tzn zeby bylo zielono albo jakis park albo jakis zamek stray nad woda to obowiazkowo ale chyab bym w sukni tam nie weszla moze jakies jeziorok zobaczymy co fotografowie nam podrzuca jaki pomysl:) Skazanam masz piekna suknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze powalila mnie i napewno powali Twojego przyszlego malzonka jest cudowna!!!!!! co do Twojego bukietu to wydaje mis ei ze kazdy bedzie pasowal. Mi osobiscie najabardziej poodba sie ten 3 ale dla Twojej sukni wolalbym chyab ten 1 albo 4.. ojjj tak do twojej sukni to ten 4 ale ta kokarde yrobialbzm w kolorye sukni cyzli ecri tak? Magda141086 u nas kosciol bedzie podobny do tych zdjec co Ci sdi epodobaj, w ogole tak jak angela_k30 mam bardzo malutki skromny kosciol w ktorym praktycznie nic ozdobnego nei ma nawet oltarz jets skromniutki..bedzie czerwony dywan na srodku krzesla mlodych przewiazane wspolna kokarda i po bokach dla swiadkow i troszke w tyle, pozatym bede takie sztuczne stojaki chyab po osiem z jednej strony i 8 z drugiej tak wygladaja te stojaki http://www.slub.2mm.pl/index.php?txt=gal_all&gal=99&img=3&kat=dek_kos&pok=3 w sumei srednio jestem z nich akurat zadowolona ale ogolenei wyglad wszystko ok i tiul puszczony pod nimi i wlasnie wszystko posypane kwiatkami tzn platkami roz:) kolorystyke chce bily z bordem i troche zielonego w listakach ana kwiatach do tego kwiaty zywe pod oltarz i na 4 filary doniczkowe, nie bedzie przesytu moim zdaniem ale tylkko ze wzgledu ze kosciol mega skromny:) pozatym lawki bez oparc i nei mozna nic pokombinowac ani an nich zawiesic Lilemorh My 11 wrzesnia 15.00 :) Loonah staracie sie o dzidzie?:) Jak dla mnie to chyab ta czerwien tzn bordo najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilemorh: absolutnie obstaję za dziewczynami i godzinką 15.15 :) Loonah: sala boska, cukierkowa :) szczególnie z tymi dodatkami bordo i ecri :) zieleń i niebieski jakoś mi tu nie grają... maibe: masz rację, karnacja też się liczy. Brunetkom cholernie pasują czerwone bukiety (wiem, bo widziałam na własne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie zareczylismy 18 wrzesnia 2009 ( równy rok przed slubem, mojemu J bardzo zależało żeby tak było ) jejku wszystko wiedzielismy ze to ten dzień i w ogole, on był strasznie stremowany...ja pełen luz. najpierw kolacja na Równicy w podziemiach ale tam sie nie odwazył dać mi pierścionka tylko kwiaty wręczył ( wygladało jakbym miała urodziny hehehe) a później pojechalismy do entrum bielska sie przespacerowac (było cos koło 21) i koło teatru sobie idziemy a on nagle pod fontanna bach na kolana i cos gada o rodzinie, dzieciach ze kocha i chce i w ogóle a ja nic tylko patrze jak aut jada , ludzie po drugiej stronie sie zatrzymuja i patrza ..on swoj monolog a ja ciągle..tak, tak, wstawaj...no zgadzam sie...wstawaj...i nagle ludzie z teatru wychodza i leci do nas grupka ludzi gratoluja,pytaja czy sie zgodziłam ,fotki nam porobili i poszli.....wiecie co??miało byc nudno (bo zero spontonu wiedziałąm o wszystkim) a wyszło zajebiscie :-) (sale rezerwowalismy 5 mcy wczesniej,orkiestre,kamerzyste...wiec wiedział ze powiem tak, formalnoscia miał byc ten pierscionek) no i rok tak zleciał...niemozliwie... A jeszcze pisałyscie gdzie ktora bedzie mieszkac...w styczniu wprowadzilismy sie do naszego mieszkanka które kupilismy w pazdzierniku i remontowalismy..samochód tez mamy...i to nie jest tak ze teraz nie mamy do czego dazyc...chcemy kiedys wybudowac mały domek, musimy splacic kredyt z miszkania...wspolne cele sa..chcemy tez podróżowac zobaczyc Kube, Meksyk, Nepal indie.....no i za pare latek wychowac bejbisy ...jak wszyscy....witamy w dorosłym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja...też miałam sesje zdjeciowa 9 a nawet dwie, troche sie bawiłam modelingiem pare lat temu mimo wagi....prwei100kg :-) mam zrobione nawet fotki nago, lekko zasłaniajace to co trzeba...odwazne w pończochach , sexi bieliznie, ładnie wytuszowany celulit ...jak z playboya:-) dziewczyny czego sie wstydzic???? pamiatka na całe zycie, a jak taka sesja dowartosciowuje.....poczucie atrakcyjnosci wzrosta wielokrotnie, nie ma sie nad czym zastanawiac...idzcie, zrobcie...ale koniecznie u kogos kogo odrobine znacie, nie krepuje was ( ja miałam 1 raz u faceta ale moj obecny facet był przy całej sesji wiec czułam sie bezpiecznie) albo u kobiety ....fajej wyluzowanej, młodej dziewczyny ktora ma fach w reku, wygrywa konkursy foto ,jest z jastrzebia, jak ktos chce podam namiary..takja sesja (około 4-5 godzin) kosztuje 500 zł u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27: jak czytałam twoje zaręczyny, to normalnie jakbym film oglądała :) aż się wzruszyłam Mój mi się tak oficjalnie nie oświadczał, po prostu wiedzieliśmy, że będziemy ze sobą już na zawsze, kupił mi pierścionek w dniu mojej matury z polskiego!!!!!!! (pamiętna data he he ) i dał mi go a potem w jakąś tam sobotę przyjechał z butelką dobrego wina i różnymi innymi rzeczami do rodziców i tak to się odbyło :) i tak już zleciało 3 latka Kate: sala na zewnątrz jak z bajeczki, wewnątrz taka przytulna jak domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to bordo wydaje mi sie za bardzo kontrastujące z różem tudzież brzoskwiniowym... Pomyślałam jeszcze żeby motywem przewodnim była biel a jako dodatek w celu zapobieżenia monotonności fuksja - ostry róż, to juz tak mocno pojechane:D tylko że ten kolor to ja widzę w minimalnych ilościach, powiedzmy, że na 100 balonów 10 byłoby kolorowych... I do tego jakieś światełka za naszym stołem, moze i na wiszących paskach organtyny - efekt jest niesamowity:) Kate, ano staramy się:) właśnie czekam na efekty tych starań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Loonah zazdroszcze:) tez juz chcialaby miec mozliwosc sobie na dzidzi pozwolic!! stwierdzilam ze po slubei pozwole zyciu wybierac ten moment, ja juz mam instynkty macierzynskie to nawet teraz bym chciala.. powodzenia i bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta pomóżcie: jaki bukiecik wziąć do mojej sukni ślubnej???? suknia: http://www.sinceritybridal.com/eu_en/3520.html Aha! Jestem blondynką o takich ciemnoniebieskich oczach Moja znajoma uważa, że do takich sukienek powinno się mieć bukiet w kształcie takiej kuli ale ja za bardzo nie chcę takiego :/ Dajcie jakieś propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat 1988
Barbinka mam ten sam problem i suknie nawet podobna:):) ja chcialam taki w ksztalcie kuli, ale pozniej konsultowalam sie z kilkoma osobami i chyba bede chciec roze bordowe obciete wiadomo z kolcow i lisci z wszystkiego :D i obwiazane jakas tasiemka moze kilka trawek wystajacych u gory a roz to pewnei bedzie z 15 sama nie wiem, albo z jednym kwiatem pojde podoba mi sie kwiat czosnku boskiii:):) ale do konca nie wiem..w sumei do takeij sukienki to nie wiem czy kula pasuje czy bardziej cos dluzszego kilka kalii czy roz takze aj nie wiele Ci w tym pomoge, bo sama dla siebei nei jestem pewna w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Barbinka Twoja suknai ma wiecej czy mniej tiulu niz moja? ciezsza czy lzejsza mierzylas i widzials obie na zywo powiedz czym one sie roznai i co akurat Ci nie pasowalo albo przerazalo w mojej tylko szczerze:)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga moja Kate, otóż jak przymierzyłam suknię twoją czyli 3159 pierwsze było WOW!!!!!! ale po krótkiej chwili było tak: o nieee. Po prostu źle mi się układała pod biustem (nie lubię takich rzeczy jak mi się coś zbiera pod biustem, zresztą źle wyglądałam w tej sukni bo ona chyba jest z atłasu). Potem chwilkę postałam, przeszłam się no i stwierdziłam, że jest ciężka, szczególnie tren i przestraszyłam się, że nie wytrzymam w niej (a jak jeszcze będzie ciepło to w ogóle będzie lecieć ze mnie, że tak powiem) Tiulu mają obydwie tyle samo, w końcu to podobne modele ;) tylko moja ma strasznie zdobiony gorset i jest lżejsza (przynajmniej mnie się tak wydawało) Powiem szczerze, że każda dziewczyna ma swój typ i każda chwali swoją suknię ale piszę tak, jak kazałaś czyli szczerze ;P Ja wyglądałam w niej źle, ty możesz wyglądać bosko!!!! Ogólnie jak widzę, że dziewczyny często wybierają twój model to normalnie się nie dziwię bo pięknie w nim wyglądają ;) Muszę tylko sprawdzić jaka halka do niej pasuje, bo chciałam ją trochę rozłożyć bo Pani w salonie dała mi małą halkę a ja chcę trochę szerszą i na przynajmniej dwóch kołach a na żywo wygląda tak: http://www.youtube.com/watch?v=3thaAzaTO7w jest to suknia określana typem księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nagranie na youtube jest z mojego salonu w Białymstoku, w którym kupiłam swoją suknię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Barbinka Tak jets z atlasu mnie sie na szcesie uklada dobrze ale troszke spada mimo ze to rozmaiar 34 to chyab ajkis zawyzony, jest bardzo ciezka fakt i tren bardzo przeszkadza ale jak konsultowalam z dziewczynami co maja to suknie dobrze podpiety jest ok tylko jeszcze nie znalazlam tego dobrego podpiecia przynajmniej dla mnie:( kurcze moze dobrze ze Twojej nie widzialam na zywo bo pewnei bym Twoja wolala:) ale jestm zadowolona najwyzej sie przebiore po polnocy i mam w planach jescze kikka przerobek przed slubem zeby mi jakos pomogly przetrwac w niej:):) hehe ale sobei suknei wybralam widzilam ten filmik z Twoja suknai bardzo mi sie podoba, a czy Ty masz jakas wstazke do neij czy cos? bedziesz miec welon albo diadem czy cos jakie dodatki chcesz i co z bolerkiem kochana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego, że mi sprowadzają rozmiar 6 ale będą przeróbki na górze bo w biuście noszę 4 i w brzuchy 4 a pod biustem mam 6. Taka niewymiarowa jestem!!!! he he :) Tak w zestawie jest wstążka i taka mała obroża na szyję (he he obroża ale mi się napisało) Chcę welon i marzy mi się taki z hiszpańską koronką na dole dwuwarstwowy lub trzywarstwowy ale zobaczę jeszcze, diadem oczywiście tak ale nie jakiś wielki (jak korona królewska) najlepiej w kształcie opaski ;) no i właśnie bolerko... hmmmmm... no tutaj jest problem bo nie wiem jaka pogoda będzie... i się zdecydować nie mogę czy na długi rękaw czy na 3/4 ale chyba długi wygra (straszny zmarzlak ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka, Kate dziękuję:) Kate, ja muszę przyznać już ponad rok mam te instynkty (choć dziecka chcę odkąd sama nim byłam), ale do tej pory mój luby mnie hamował, twierdził że ja jestem za młoda a on nie do końca gotowy, ale na początku roku podjęliśmy wspólną decyzję i niedawno zaczęliśmy starania:) Pierwsze nieudane, ale nie załamuję się, bo mamy jeszcze czas;) Kosztowalo mnie to czekanie sporo cierpliwości, ale przynajmniej teraz wiem że mój facet będzie świadomym ojcem:) W takim razie życzę i Tobie żeby szybko się udało, w takim momencie Waszego wspólnego życia, który będzie dla was najwłaściwszy:* A gdzie nasza forumowa mamusia tak przy okazji? Kiriwani, cos się ostatnio nie odzywasz...:* Muszę się Wam pochwalić że zrobiłam już ze 130 kotylionów:) jestem już za połową:) Byłam tez dzisiaj załatwiać sprawę sukni ślubnej, ale moja przyszła kuzynka mówi że mamy jeszcze sporo czasu, tym bardziej że chciałabym trochę ciałka jeszcze zrzucić:) oczywiście, żeby potem nie bylo, odchudzam się do owulacji a potem po prostu jem rozsądnie:) coby ewentualnemu dziecku nie zaszkodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
barbinka13 wymiarowo widze ze u nas ten sam problem ;) powiem Ci ze ja juz mam welon 2 warstwowy prosty dosc bez koronek bez obszyc ale chcialam 2 warstwowy dlatego ze chce miec zaslonieta twarz przy wejscu do kosciola i w momencie kiedy bede szla z tata pod oltarz:) jest taki mniej wiecej do konca plecow mam diadem tez ale chyab go nei ubiore bo mam bardzo blyszczaca kolie i na reke lancuszek kolczyki an wkrety bardzo delikatne i z diademem u mnei juz to wszytsko dobrze nie wyglada ale diadem sporzytkuje na wieczor panienski :) pogode ciezko przewidziec ja mam bolerko atlasowe takie z rekawkkiem minimalnym wlasciwie zaslaniajacym plecy same bo w koscile cos mi pasuje na sibei zalozyc chcialam a wrecz marzylam o koronkowym ale u mnei w ogole nei pasuje a atlasowy do sukni jak ulał :) Loonah u nas poglad an dzici i macierzynstwo tak samo sie pisze:) boje sie troszke ze ten moment u nas wybrany przez zycie pojawi sie zaraz po slubie wiec przygotowuje sie do tego jzu dzis witaminki itd. moj D uwaza ze jestesmy gotowi an dzidzi i ze on bardzo chce ale w sumei troche za mlodzi jestesmy studia nie skonczone itd a dziecku trzeba cos zapewnic w zyciu , takze psychicznei gotowi ale nie materialnie choc jak wiadomo w takich sytuacjach zwlaszcza razem mozna wiele dobrych rozwiazan znalezc..a Ty nie boisz sie ciazy przed slubem tzn wiesz bedziesz musiala uwazac i nie wiadomo jak sie bedziesz czuc i suknai moglaby sie okazac za mala ojjj zycze Ci spelnienia tego :) kiedy Ty mas zslub 18? ciezko mi sie w was wszytskich poki co polapac:) wciaga to forum heeh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny kochane mam do Was jeszcze takie jedno pytanie; co myslicie o doczepianiu wlosow? kurcze chyba bym chciala na slub! tzn chodiz mi o takie na jeden dzien nie jakies sklejanie czy tam podgrzewanie wlosow, ale nie wiem gdzie zamowic i troche bym sie chyba bala...nie mam pojecia ile takie cos kosztuje nawet..cale zycie maialm dlugie wlosy ale jakies 1.5 roku temu obcielam an boba super sie czulam chce wrocic do tej fryzury po slubie ale w dniu kiedy mi sie moj chlopiec oswiadczyl stanowczo zapuszczam i wychodowalam takie najdluzsze do armion gdzies mam cos sie z tego niby do slubu da zrobic ale chyab wolalabym dluzsze co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Pierwszy bukiet z tymi kalaimi najladniejszy jak dla mnie chce podobny tylko z bordowych roz, mysle ze cos w tym stylu barbinak pasuje do naszych sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate: nie nie doczepiaj. Zrobisz piękną fryzurkę i ze swoich. Ja myślałam o tym doczepianiu również, nawet sprawdzałam ile to kosztuje u mnie w salonie (od 1000 zł do 4000 - zależy jakie włosy i jaka długość no i jak chcesz przyczepić) ale jak potem zobaczyłam, że dziewczynom niektóre fryzjerki tak paskudzą włosy, że potem muszą ściąć na chłopaka to zrezygnowałam. I staram się dbać o moje włosy obecne :) Magda: podoba mi się pierwszy bukiecik i trzeci tylko rzuciłabym trochę kolorku :) ale dzięki za podpowiedź :) bo w ogóle to ja kocham kolorowe bukiety he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja świadkowa (rodzona siostra) kupuje włosy i będzie je doczepiać do fryzury;) ja to bym się bała, że mi się odkleją, będą wisiały... ja tak jej mówię to wrzeszczy, że ja to mądra jestem, bo od kilu lat zapuszczam i mam prawie do pasa a jej powiedziałam za późno o ślubie i świadkowaniu i ma straszny problem. ja tam problemu nie widzę, bo ma włosy lekko za ramiona, wystarczy jej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam;) próbowałam dopasować do sukni, dlatego wszystkie są jasne, może trochę swoimi wymaganiami się zasugerowałam i dlatego takie wszystkie jednolite są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×