Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Nawet nie myślimy, żeby się koszta wróciły. Dla nas liczy się obecność tych wszystkich osób;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Ganesh na pewno dasz radę z tą sesją :) Ok czas na śniadanko,a później na wybory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
angela_k30 ja bym sie na kredyt na mieszkanie nawet na poczatku nie zgodzila chyba ze brakowaloby mi naprawde nie wiele i wiedzialbym ze bez problemu go szybko splace a nie napewno za 30 lat:( a o kredycie na wesele to juz napewno bym nie myslala, wchodzic w nowe zycie juz nawet nie na zerze a z dlugami dziekuje bardzo.. Ganesh u mnie ta sesja tez jakso sie ciagnie i ciagnie...tyle ze ja bede bronic dopeiro licencjata i to pewnei po slubei dopeiro bo jakso mi sie nei spieszy bo i tak robei sobeie przerwew nauce, ale powiem Ci ze ten licencjat mi siedzi an plecach i ciazy ojjj ciazy, konca nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam tylko drażni mnie, że to się tak ciągnie:-( no nic damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dasz radę:) napewno. Obronisz się później na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Barbinka mi najbardziej podoba się bukiet pierwszy :), ale wzięłabym z niebieskim coś, żeby pasowało do Twojej sukni :)). Co do perfumu ja uwielbiam Kylie Minogue "Darling"- wszyscy mówią jak go gdziekolwiek czują, że to mój zapach:), i uwielbiam też Hugo Boss "Femme", ale raczej do ślubu będzie Kylie Minogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o perfumy to J'adore Diora - dla mnie bezkonkurencyjna:D jaśmin, mandarynka, śliwka, drzewo sandałowe jak dobrze pamiętam - rozkosz dla moich nozdrzy;) A koszty u nas idą równo na pół, mój narzeczony sam sporą część uzbierał, rodzice też mają mu troszkę pomóc, a z mojej strony pieniążki wykładają rodzice... Trochę mi głupio tak szczerze, bo myślałam że choć trochę na własny ślub zarobię, a ja nawet pracy znaleźć nie mogę:( Laski, trzymajcie kciuki za jutrzejsze testowanie, czuję że mogło się udać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeju dziś spotkanie moich rodziców i rodziców S!!!!!!!!!! tak się denerwuję mówię wam!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka, rozumiem Cie:* Też bałam się - potwornie:) ale ostatecznie było całkiem sympatycznie:D Także głowa do góry, nie zjedzą Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
u nas rodzice pokrywają większą część wesela (to jak sobie rozłożą mają ustalić między sobą) my płacimy za obrączki, hotel dla gości, kwiaciarnię, swoje ubrania i po wpłacaliśmy wszystkie zaliczki, (samych zaliczek wyszło ok. 3000) chyba wszystko jak mi się przypomni jeszcze coś to napiszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Loonah, Barbinka trzymam za was kciuki :) Kate ja tak samo. Jak już to jakaś niewielka sumka brakująca, ale nie kredyt na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Loonah Nie przejmuj sie z tym ze sie nei dokladasz rodzice anpewno rozumieja a z praca masz widze tak jaak ja, powoli mnie do zalamuje:( Co do testu trzymam kciuki i daj znac:) barbinka13 Bedzie dobrze, weseel juz tak blisko to wasze rodziny tylko zblizy daj znac jak po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... Już po. BYło... powiem wam, że dość sympatycznie i znośnie :) Nawet się nie spodziewałam, że tak będzie. Więc mogę już powiedzieć, że formalne odliczanie do ślubu ROZPOCZĘTE!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
No to super zawsze już krok do przodu, i lżejjjjjjjj na duszy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jeżdzimy z zaproszeniami, wiekszość już zaproszona , musimy sie wyrobic do 4.07 , zeby ludzie mieli czas na dani nam odpowiedzi do 15.08. dzis jezdzilismy z moimi rodzicami po wujkach ze strony taty, nie bardzo ich znam tylko z dziecinstwa pamietam rodzice ich odwiedzaja i to ich chrzestni wiec tez zapraszamy wiecie,,,fajnie widac było ze sie ciesza ze nie zostali ominieci "momo ze sa starsi"...i zaproszeni sa na wesele, pytali co chcemy i w ogole fajnie podchodzili, jak na razie oficialnie nikt nie odmówił ( wiemy z gory kto nie da rady przyjsc z racjii choroby albo wieku, zapraszamy mimo to)...za tdzien mamy ciezko, rodzina mojego J ta miej lubiana przez niego czeka na nas z zaproszeniami, strasznie nafuczeni, mój J ich nie ubi i mnie juz swoim gadaniem tak do nich negatywnie ponastawiał....nie wiem jak to przezyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że trzymałyście kciuki:) Zrobiłyście to wzorowo:D Na teście 2 kreski, druga o połowę słabsza od kontrolnej, ale JEST!!!:D:D:D:D Wygląda na to że ślub będziemy brać we troje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita z poczatkiem nowego tygodnia, u nasz z zaproszeniami jeszcze czas (slub 30.10) ale do Niemiec i Anglii juz wysylamy powoli. reszta w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w nowym tygodniu:) No u mnie zostały jeszcze tylko 4 zaproszenia:)Wczorajszy dzień miałam..bardzo pracowity...najpierw obiad u teściów...później wizytą z zaproszeniem u wujka....później byliśmy na kabarecie....i o 22 zawinęliśmy do domu:)Oczywiście w między czasie zagłosowałam:) A dzisiaj ledwo żyję...koszmary mnie w nocy męczyły....ale chyba dlatego, że sałatkę z kurczakiem z grzankami..o 23 zjadłam:P Dobrze, że do przymiarki za 2 tygodnie idę...to zdążę spalić:P No i szef zrobił mi niespodziankę...nowy samochód dostałam:P poprzedni sie popsuł..i już myślałam...że może będę miała mniej pracy, że zapomni..ale gdzie tam:)...Niby taki dodatek...a uwiązuje człowieka...i kuriera z niego robi:P A no i w sobotę kupiliśmy koszulę dla M...50 procentowe wyprzedaże były...spinki tez dopasowaliśmy:) Nic miłego dnia:)i uciekam do papierków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Barbinka, to super, że spotkanie przebiegło bez problemów :) Brzoskwinka nie przejmuj się tą rodziną J. Dacie sobie z nimi radę. Jak coś będzie nie tak, to zostawicie zaproszenia i po prostu wyjdziecie szybko (że niby ktoś jeszcze czeka itp). Będzie dobrze :) Ja wczoraj zobaczyłam nasze obrączki i mimo wątpliwości podczas czekania na nie, to stwierdzam, że dokonaliśmy (a raczej R. dokonał) dobrego wyboru :) Bardzo ładnie wygląda na moim palcu :) Jednak zaręczynowego się razem z nią nie da na jednym palcu nosić. Szukałam jej na stronie, i chyba to jest ta : http://jubiler-szczecin.pl/index.php/kolekcja/obraczki-dwukolorowe.html dw7 , na żywo bardziej mi się podoba niż na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
i ja się melduje w nowym tygodniu :P, Keira my też jeszcze nie rozwozimy zaproszeń, choć mamy je już prawie gotowe, ale niedługo zaczniemy, by najmniej będziemy mieć to z głowy. Loonah chyba za wcześnie na gratulację, więc życzę pozytywnego potwierdzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Loonah to moje serdeczne gratulacje :) :) Czyli mamy już drug,ą mamusię w naszym gronie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
bROSKWINKA_27 MY WCZORAJ TEZ ZAPRASZALISMY TROSZKE w sumie 4 znajomych z osobami od strony D i 3powiedizlao ze przyjdzie jeden nie wie bo ma we wrzesniu co tydzien weseel i w tym slub siostry i nie wie czy bedzie dal rady finansowo ale milo ze juz powiedzial milo nas wszyscy przyjeli i ciesze sie z tego chco jescze tyle jezdzenia nam zostalo, ale wczoraj pogoda byla fatalna wiec to wykorzystalismy :) Loonah Gratuluje!!! Dobrze ze sie udalo ale lepiej dla upewnienia idz jescze do lekarza zeby to potwierdzil:) w sumie szybko sie udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Loonah, witam w klubie mamusiek :-) Musisz iść jeszcze potwierdzić do lekarza, bo ciąża pewnie wczesna. Wy już rozwozicie zaproszenia a ja jeszcze nawet nie myślę o tym, żeby jakieś wybrać :-) Wczoraj jeszcze się wkuszyłam na mojego M, ale juz mi do dziś przeszło, a teraz wracam do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_83
Loonah - serdeczne gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widze ze niektore kupowaly juz garnitury z Lubymi. w jakich cenach zmiescilyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×