Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość pati.20b
to jeszcze raz ja :) Jejciu wiecie może coś o pogodzie na październik ???? Nie wiem czy szukać już czegoś cieplejszego jakiegoś futerka ???? Do ślubu zostało mi już 7 tygodni boje się strasznie :( . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie bylam zdecydowana raczej kupic na allegro bolerko bo duzo tansze ...ale... czy moja suknia akru bedzie miala ten sam odcien co bolerko ..hmmm Dobrze ze ja zyje w malym miescie i wychodzi o polowe taniej... I stalo sie jak mowilam nikt nie odmowil ale wiem ze nie przyjda bo robili to na wczesniejszych weselach... ;/ wkurza mnie takie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie koszt wesela na około 110 osób to 30 000 tysięcy zł (mieszkam w mazowieckim). Nie licząc oczywiście jakichś tam pierdółek ;) Ja kupowałam bolerko na allegro ale białe (nie powiem, udało się i pasuje na mnie i do sukienki ) Pozdrawiam :) A! Jutro będę wiedziała, czy mój teść będzie na naszym weselu i ślubie bo jutro zapadnie decyzja w sprawie jego operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe dzwonilam , rodzina Ł nie am komorek co niektorzy a i tak oklamali by mnie, juz tak zrobili kilka razy, a zaprosic ich ponoc nie wypadalo, kurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie tu jeszcze nie było;-)
No ja w przyszłą sobotę... i niestety od wczoraj jestem chora... Mam nadzieję że mi przejdzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza nie wkurza, ale obdzwonić będziesz musiała, bo to tak przeważnie jest z tymi goścmi - zachowują się tj jak gdyby byli pępkami świata. Nawet jeżeli kogoś nie znasz, nie utrymujesz kontaktu to i tak wymusi ktoś żeby zaprosić..Nie zazdroszczę Ci, ale nie przejmuj się nie Ty jedna i nieostatnia, większość ma takie przeboje przy zapraszaniu i oczekiwaniu na potwierdzenia.Uszy do góry;) Też jestem zasmarkana, gardło mnie boli. U Nas koszt całego wesele to 28tys. na 90os. (mazowieckie) Co do pogody: Ma być ładnie,w środę ma się pogoda załamać, w piątek ma przelotnie popadać a w sobotę od rana słońce i temp. 18-20st.;) Mam nadzieję, że pogodę będziemy miały idealną, zaczynając już od czwartku żeby Evicie pogoda w piątek dopisała i żeby nie było mokro bądź wilgotno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wrzesniowa ! ja tez trzymam kciuki za pogode - wczoraj np byla idelana -mam nadzieje ze i ten weekend taki bedzie. Co do futerka nie musi ecri pasowac idealnie, ja czekam na moje zamowione z allegro. Wiekszy problem z bolerkami satynowymi - nawet w salonie nie mogli mi dobrac - najmniejsza zmiana w odcieniu psuje caly efekt. W salonie WYPOZYCZENIE FUTERKA 250zł na allegro takie same 50zl! Wczoraj ustalilismy menu, oczywiscie latwo nie bylo, ale juz z glowy kolejna rzecz. Dzisiaj ostatnia przymiarka - ciekawe czy zmieszcze sie w zmniejszona suknie :) jak nie to glodowka do piatku hahaha i tak malo co jem bo stres mnie przestasta, zrzesta mojego przyszlego meza tez dopadl i to mocno. Zostalo nam dzisiaj zamowic alko, pocwiczyc taniec, odebrac suknie i kosmetyczka, zaraz zmykam na peeling migdalowy. oj oby pogoda była. Dziewczyny czytam was ale mam problem odpisac do kazdej z osobna - z braku czasu. Trzymam kciuki aby tesciowe sie uspokoily, ojcowie byli zdrowie i wszystko generalnie bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny sluchalam i przegladalam pogode no za ciekawie sie u mnie nie zapowiada:( ale do soboty wszystko sie moze zmienic-mam nadzieje... co do bolerka to tez mam problem..mam niby dwa jedno krotkie satynowe a drugie takie troszke bardziej sztywne i do lokcia..niby oba pasuja ale najlepiej suknia wyglada bez niczego i tego chcialabym sie trzymac:) zeby w kosciele byc bez niczego na blogoslawienstwie i sali tez najwyzej przez podworko przejde z bolerkiem a w kosciel welon zasloni mi ramiona.... martwie sie tez troche o kwiat do slubu jak on bedzie wygladal bo an zywo go nigdy nie widzialam wczesniej..a dzis na 11 ide na fryzure probna dam wam znac pozniej co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
A tak w ogole to kto poza mna i wrzesniowa PM jest z 11 wrzesnia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalk_27
Wiem, ale... ludzie sa tacy nie odpowiedzialni ;/ mam nadzieje ,ze wam wrzesniowym pogoda sie poprawi , zeby tylko nie wialo i nie padalo, tak by bylo dobrze :-) zobacze co mi w salonie zaproponuja za bolerko , a jak bedzie masakra cenowa to popatrze na allegro. Evita, gdzie jest futerko za 50 zł? Masz link? Ciagle sie zastanawiam czy wypada futerko w pazdzierniku, jestem drobniutka i zmarzne.. ale tesciowa mnie atakuje ze niby am taka bogata suknie ze bolerka nie pasuja i futerka tez.. to co ja mma zrobic? Ona zawsze musi mnie krytykowac jak widziala suknie prosto w oczy mi powiedziala ze brzydka bo jejktos z rodizny mial super skromna ;/ masakra Co do wiazanki jak juz mowilam chce frezje biale. Suknie mam taka http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;verise;model;clarisa;-;krysztaly;svarovskiego,ogloszenie,52926.html Kupowalam nowa w salonie, ale bylo mi przykro jak ona ja skrytykowala :-( zepsula mi cala radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
karalk_27 tak szczerze co do Twojej sukni to moim zdaniem w ogoel nei ejst bogata wlasnei taak prosta i skromna naprawde bardzo mis ie podoba-jak mowisz ze jestes szczupla to bedziesz w niej wygladac idealnie toi zdobienei na biodrez mis ei bardzo podoba..hmm suknai jest atlasowa co do ajkiegos futerka to wydaje mi sie ze etola bylaby lepszym rozwiazaniem kwiaty do tej sukni tez wybralas sobei trafione w 10 :) bedzie dobrze a tesciowa widocznie ma inny gust ja jetsem przerazona co moi goscie powiedza jak zobacza mnie w sukni slubnej a w ogol mnie tyle tiulu-ale wazne ze mis ie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karalk piękna suknia:) teściowa się nie przejmuj:) jak tam dziewczęta samopoczucie po weekendzie? Kate wklej link do swojej sukni.. Nie mam siły szukać na stronach naszego wątku. A najlepiej niech linki wkleja PM które ślubują w tym tygodniu:) będziemy na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce zobaczyc wasze suknie. Z ta etola to super pomysl, mam nadzieje ze dobiore jakas do koloru sukni (ekru) :-) dzieki za podpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karalk_27 suknia jest delikatna i super .. Bez żadnego okrycia jasne ze zmarzniesz w kościele nie tak od razu grzeją może być chłodno ... Wczoraj wyszły nasze pierwsze zapowiedzi .. Protokół spisany . Wina ,piwo typu redds karmi szapman kupione .. A co do kosztów 150 osób ok 30 tys razem z wynjętym autem i takimi drozbazgami.. (podlaskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jeden szampan jest na 10 osób, tak powiedziała nam właścicielka sali, Karaluk śliczna Twoja suknia wcale nie jest za bogata, ale nie przejmuj się, mojej też się moja nie podoba przez nią mialam doła, ale już mi przeszło... :), ja mam taką http://www.tomsbridal.com/white-one/white-one-451.htm moim zdaniem bolerko z satyny pasowałoby do Twojej sukni, ale każdy ma inne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czterdzieści dni do ślubu:) goście prawie wszyscy zaproszeni, kilka zaproszeń zostało, do soboty załatwimy wszystkich;) w sobotę ślub i wesele koleżanki, przetestujemy ich menu i zobaczymy co jeszcze poprawić w organizacji. teraz oprócz zapraszania nic innego nie robimy, nie organizujemy, a zostały nam kwestie związane ze ślubem, musimy pójść do księdza, zanieść brakujące zaświadczenia, wypytać o dokładny koszt, o kwestie związane z przystrojeniem kościoła:co jest na wyposażeniu, a co trzeba dokupić/wypożyczyć. No i chcę się wziąć za siebie, tzn. jakiś peeling twarzy czy coś;) Oczywiście sprzątanie domu jeszcze... No a co u dziewczyn z 11 września??? jak stres/nerwy? wszystko dopięte na ostatni guzik? faceci już ubrani?;) czwartowrześniówki odsypiają pewnie;) strasznie ciekawa jestem ich opowieści:) Kate, teściowa na medal, nie ma co... staraj się nie myśleć o niej, za chwilę Twój ślub Kochana, skup się na swoim przyszłym mężu, o nocy poślubnej np.;) inaczej w kościele będziesz wypatrywała tej baby czy pojawiła się może hrabianka czy nie...po co Ci to, do szczęścia nie jest potrzebna. pewnie, że miło by było gdyby była, ale skoro tak chcę, niech nie przychodzi, a Ty myśl konstruktywnie i optymistycznie, szukaj plusów tej sytuacji. Chyba by gorzej było, gdyby miała jakieś publiczne wąty do twojego teścia i by się np. pokłócili na waszym weselu i połowa gości byłaby świadkiem tego zdarzenia?! a tak to chociaż tego wam zaoszczędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, wstepnie z tego co wiem liczy sie od 8-10 osob na butelke szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! karaluk: piękna sukienka !!!!!!!!!!!!! nie przejmuj się teściową! to ty wybrałaś sobie suknię w której będziesz wyglądać prześlicznie! to twój dzień i ubierzesz się w co zechcesz!! My jeszcze alkohol mamy do kupienia no i pierdółki takie. Już bliziutko do mojego 18 ale najpierw wy kochane nasze 11-wrześniówki :) To ja też wrzucam link do mojej sukni http://www.susanlabo.pl/sin_3520.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Nie ma co swietnie sie tydzien zczal:/ poszlam na probna fryzure a tam babka mi mowi ze moja fryzjerka nei przyjedzie bo sie zle czuje bo jets w ciazy swietnie ani znac wczesniej nei dali ani nic:/ mam probna we srode neidaj Boze sie zle poczuje w sobote rano i wtedy nie wiem co bedzie:( my szampana liczymy an 7-8 osob..co do tescowej to do konca pewnei nei bedzimy wiedziec co znia ale ja sie juz hrabianak nei pzrejmuje.. ladne suknie macie dziewczyny a to moja http://www.we-dwoje.pl/zjawiskowa;ksiezniczka;sincerity;3159;fenomenalna,ogloszenie,43723.html?foto_id=1 sincerity bridal 3159 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie śliczne sukienki, tez w moim stylu :-) Kate- masz pecha, mam nadzieje ze jakos on minie, przeciez to Twoj dzien musisz miec super fryzure , moze trzeba szukac innej fryzjerki? Jak 11-wrzesniowki? hehe U nas strasznie zimno dzis :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy na październik to sanie zamiast samochodu szykować hehe, straszna jest ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk bardzo fajna sukienka, sama mam podobna tyle ze bez kamieni na dekolcie. Nastepna ide ja - 10 wrzesien :) Ciesze sie ze ten cyrk z przygotowaniami juz wkrotce sie zakonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita super :-) Meibie ja tez zastanawiam sie nad saniami i jakimis kozakami i ogrzewanymi rajtkami hehe o ile sa takie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk, czy teściowa nie ma przypadkiem córki, która już jest mężatką - może rozchodzić się oto, że córka miała brzydszą, a pogadać trzeba żeby sobie i córeczce humor poprawić! Chętnie pokazałabym swoją suknie, ale jeszcze nie znalazłam takowej na necie, moja była kupywana na bazarze Różyckiego. U mnie stresu jeszcze nie ma. Dziś byłam na próbnym i... załamałam sie, rezygnuję. Dobrze, że znalazłam jeszcze jedną kosmetyczkę w środę idę na próbny - jak i ta mnie tak umaluje to sama będę musiała makijaż sobie zrobić.. Moja mama pożycza dla mnie jakąś etolę z futerkiem... Tak sie o Nas martwi :] Uzgodniliśmy już szczegóły z fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedl parasol - bialy - bardzo duzy, jednak material jest delikatnie przeswitujacy ;/ co nie wyglada idealnie ale jest ok. moj stres mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×