Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

ależ tj głupota Kate nie wysilaj się i tak czytac Cię nie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ,ze wybieracie dosc ciekawe pisoenki na pierwszy taniec, przynajmniej nie oklepane , bo uwielbiam np. wielka milosc ale co 2 para to ma .... ;p moze teraz bede czytana, chyba udalo mi sie zaczernic, ma ktos tu slub w pazdziernik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh ja co do tej bielizny to sama sie smieje, chociaz coraz mniej mi do smiechu. Załozylam dzisiaj akryl.. nie moge pisac na komputerze, a nie mowiac juz o obsludze telefonu! a nie sa jakos dlugie. niestety musialam bo u mnie lakier nie trzyma sie zupelnie :( my nadal nie mamy piosekni na pierwszy taniec a zostalo 10 dni! Zastanawiamy sie nad kancelaria - zabiore cie . Fajne te Wasze utwory jednak my chcielismy zatanczyc walca, pierwsza lekcja za nami, jeszcze ze dwie nas czekaja, nie wiem kiedy to wszystko zalatwimy, a jak narzeczony mowi tylko ze jeszcze jest czas, i wszystko olewa, to kurwicy dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka27- no taki panieński to się rozumie ;) no ja też raczej nie będę miała panieńskiego, a raczej nic jak na razie mi o nim nie wiadomo. Bolerko mam tak jak gdzieś tu pisałam na poprzednich stronach na 3/4.U mnie na Mazowszu jest zimno!!! Aż się nie chce pomyśleć, co będzie dalej... Ale mam nadzieję, że 18-ego dopisze choć troszkę słonka. maibe: kochana co słychać u Ciebie? Eee nie mówcie tak. Kate1988 jest na pomarańczowo i ja jakoś nigdy nie omijam jej wpisów ;) Kate1988: piękna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh trzeba sie smiac bo to smieszne jest ze ja im jeszcze bielizne dobieram.. Zostalo 10 dni a ja nawet piosenki na pierwszy taniec nie mam, zastanawiamy sie nad kancelaria - zabiore cie. Zalozylam dzisiaj paznokcie akrylowe - czuje sie z nimi fatalnie, nawet telefonu nie umiem z nimi uzywac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe, mam nadzieję, że te "dobre pomarańczki" są czytane, bo trochę kopara mi opadła po przeczytaniu ---> jeśli chcesz być czytana to musisz się zaczernić czy jakoś tak ;) Na początku pisałam i miałam kolor poamarńczowy, bo szczerze nie wiedziałam co zrobić by widnieć tu na "czarno". Dużo nie pisałam, ale dziwnie się czuję odnosząc wrażenie, że nawet nikt tego nie przeczytał- nawet nie pofatygował się by rzucić na to okiem, a sądzę że miałam coś wartościowego do powiedzenia. Nie denerwuj się, może chodzi tylko o te "wściekle złośliwe pomarańczki", nie o Nas ;) Co do paznokci, chcesz mieć tipsy zalewane żelem, na formę czy może swoje własne zalewane? Musisz się nastawić na to, że później paznokcie będą bardziej łamliwe (mogą ale nie muszą;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
J aczytamn i czarne i pomarnczowe:) co zrobic by znow byc czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa PM to o paznokciach chyba do mnie? NIe mam pojęcia jak to kosmetyczka będzie robiła. Tipsy mi się nie podobają. Chciałabym, żeby to jak najbardziej naturalnie wyglądało. No nic, zobaczymy w czwartek co z tych moich paznokci da się zrobić... Ja też przez kilka miesięcy na tym topiku byłam pomarańczowa. Mnie osobiście wkurzają te pomarańcze, które wpadają nie wiadomo skąd, namieszają i znikają. Nasze topikowe pomarańczki są ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Mnie osobiscie tipsy takei naturalne sie podobaja, chco an moj slub wychodowalam swoje dosc dlugie:):) mam andzieje ze 2 tygodnei wytrzymaja ajk nie to nie wiem co zrobei pojde z krotkimi...a macie wizje jakas dokladniejsza paznokci? jakies kamyczki zdobnienia czy takie wszystko delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_k30, przepraszam - nie piszę nicków, bo nie chcę pomylić. Kosmetyczka będzie wiedziała co zrobić, niech zaleje Ci żelem bądź akrylem - zależy na czym pracuje i co Twoje paznokcie preferują (zdarza się tak że jednym paniom trzyma żel innym akryl). Ewentualnie przedłużyć swoje za pomocą tzw. szablonu albo swoje zalać ;) Co do wizji moich dłoni - wiem jak będą wyglądać moje, tzn jeszcze się waham. Kto nie robiłby paznokci, to przeważnie jest tak, że płytka (paznokcie) jest bardzo osłabiona - mogą być łamliwe, mogą rozdwajać się itd, itp. ;) Żeby występować tu "w czarnej koszulce" trzeba się zarejestrować ;) aaaaleeeeeeeeee ulewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czytam wszystkie "pomarańczki":) Niestety te, które wpadają tu jak burza i tylko złośliwie krytykują doprowadzają mnie do szału. Ładne kobiety macie te piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko na tym topiku sie udzielam regularnie i tylko ten topik czytam od A-Z i oczywiscie ze czytam te dziewczyny NASZE POMARANCZOWE. jak widze jakis 'tajemniczy nick" kfjheikbv vkdvmw z automatu omijam, moze jestem bufonem, moze powinnam czytam i sie z nimi klocic ale szczerze...mama to w d... co maja do powiedzenia. angela mi nawet kiedys zwracała uwage ze mam pomaranczowy bo sobie literki poprzestawialam i laptop tak zapamietał wiec bywa. Straszna aferę z tego co niektore tu zrobiły szczerze??? moze te co własnie na pomaranczowo najbardziej "szczerze" komentuja tu nasze pomysły i plany:-) to tylko net, troche dystansu, pisze bo lubie nie odpytuje ludzi czy czytaja co wypoce :-) Ehhhhh....ale kilka ników stad na prawde lubie bywaja wsrod nich nawet pomaranczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie jest to bez różnicy kto ma jaki kolor masakra przecież to w ogóle nie ma żadnego znaczenia (zależy tylko od tego czy ktoś zalogował się czy nie) ja czytam wszystkie posty jakie tu tylko są, sama jestem pomarańczowa. Brzoskwinka także nie spodobała mi się Twoja wypowiedź, bo od kilku m-cy ja i nie tylko ja wypowiadamy się tu, a Ty nas nie czytasz, bo jesteśmy pomarańczowe.... dziwne dla mnie co najmniej..... Barbinka dziękuję, że o mnie pytasz :)) kochana a więc u nas powolutku do przodu, napoje kupione, protokół spisany, zapowiedzi poszły, teraz musimy ubrać mojego P (raz byliśmy już za gajerkiem, ale nie było nic) została nam wódka, ostateczne uzgodnienie kwiatów i dekoracji, choć ja już zdecydowałam, bo wystrój sali będzie brąz ecru, a kwiaty na stoły chcę w kolorach jesiennych z trzech gerberów żółto pomarańczowych z czarnymi środkami,+ dodatki jesienne np. jarzębina. Wiązankę dla siebie też chcę typowo jesienną, Angela kiedyś wklejała coś podobnego co i ja bym chciała. Zaproszenia mam porozdawane, czekamy na potwierdzenia gości, prezenty dla rodziców gotowe musimy jedynie słodkości i winka dokupić, tak poza tym chyba wszytko ok;)). No ślub w październiku to ja również mam 30 dokładnie. :)) Na razie mam przygotowane bolerko na 3/4 rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe--kochana przeczytaj ze zrozumieniem co napisałam nt "naszego tematu" a pozniej niech Ci sie robi przykro. Sorry ale temat o kolorkach chyba przerósł temat ktory najbardziej nas tu wszystkie sprowadza i nie mam ochoty juz o tym dyskutowac....nie chce zmieniac zdania o dziewczynach z "naszego" tematu wiec ja zakonczylam wypowiedzi nt kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam dokładnie... ale ja też nie mam zamiaru dłużej o tym dyskutować.... nasza piosenka na pierwszy taniec to senza una donna Zucchero& Paul Yonug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa P
Co do paznokci, to zastanawiam się nad tymi http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://slubowisko.pl/files/userslibraryphoto/ikf.com.pl-fotka-511878.jpg&imgrefurl=http://slubowisko.pl/forum/panna-mloda/paznokcie,21950&usg=__pSqEhi-SrEFUNa4X2XVnJ1QSHdM=&h=266&w=400&sz=21&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=HDe2moQsw27s7M:&tbnh=135&tbnw=213&prev=/images%3Fq%3Dtipsy%2Bslubne%2Bikf%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1003%26bih%3D567%26tbs%3Disch:10%2C156&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=328&ei=zmV9TM-UIYWO4QaJvPH3BQ&oei=zmV9TM-UIYWO4QaJvPH3BQ&esq=1&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:13,s:0&tx=111&ty=27&biw=1003&bih=567 jak dla mnie trochę za dużo grzybów w jeden barszcz,ale przeżyję jakoś,natomiast drugiego wzoru nie mogę znaleźć :( Zastanawiam się jeszcze nad frenchem posypanym biało srebrnym piaskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. My już po naukach na szczęście trwały 3 godziny troszke się nasłuchaliśmy .. Ja jestem z pazdziernika :) Jeżeli chodzi o paznokcie to ja robie u tej dziewczyny przesyłam link można sobie jakiś wzór wybrać :) Piosenkę myśle tak o Celine Dion -I love you ale sama nie wiem czy nie jest za wolna ? Ja już bieliznę mam oprócz majteczek nie wiem jakie mam kupić... Biustonosza do sukni na szczęscie nie potrzebuje.. Pończoch kupiłam 2 pary na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, maibe też już mi się nie chce gadać o tych kolorach. Byłam pomarańczowa, ale jak dziewczyny zaczęły mówić, że na pomarańcz nikt nie zwraca uwagi (czy jakoś tak), to od razu się zalogowałam :) chciałam już pojechać do florystki, ale mówi, że wystarczy poniedziałek przed weselem, bo ona we wtorek kwiaty zamawia i do weekendu by zapomniała jaką mam mieć wiązankę . wrzesniowa mi też się coś czasem nie tak wklei, nie przejmuj się :) Wczoraj znów była wojna z moim R. o jego mamusię. Nocleg jest u nas, a do sali weselnej jakieś 300-500m więc dla ludzi to nie problem. Ale u nich w rodzinie są jakieś dzieciaki i ona, żeby zamówić im tam nocleg. Powiedziałam R. , że jak chce, to niech sobie zamawia. Ja mam to w nosie. Druga sprawa, to to, że kobieta mojego taty wzięła tydzień urlopu, żeby mi jeszcze przed weselem pomóc, a moja teściowa przyjedzie na gotowe, w sobotę !! Wkurza mnie ta baba jak diabli, a R. je j broni. Ona nawet nie spyta czy czegoś pomóc nie potrzeba :/ masakra jakaś Idę dziś na solarium w końcu :) i kupić prezent dla córci mojej kuzynki. Urodziła się za wcześnie i biedactwo 3 miesiące w szpitalu spędziła (razem z mamą). Jutro w końcu wychodzą ze szpitala i robimy imprezkę powitalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tersciowa ani cala rodzina od strony mojeko mezczyzny tez ani razu nie zapytala czy cos pomoc.. a ja za to ciagle pomagam, a to kiecka a to bielizna a to jutro do fryzjera wioze... najgorsze jest to ze co noc sni mi sie ze sie rozstajemy, jakis koszmar. co do zdjec jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa PM ja nie moge tego otworzyć nawet kopijuąc wyskakuje mi po prostu strona gogle :). Angela a Twoja wiązanka bedzie dokładnie taka jak tamta ze zdjęcia kiedyś, czy po prostu coś na podobę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, koniec sporu o kolory nicków!;) ja czytam wszystkie posty, z resztą to było widać, gdy odpisywałam jakiejś upierdliwej pomarańczy, która wpada nie wiadomo skąd i się czepia. karaluk_27 ja jestem na październik, 16 dokładnie:) Evita84 ja będę miała na pierwszy taniec kancelarię-zabiorę cię:) barbinka13 owszem, na mazowszu zimno!!! wkleiłaś gdzieś link do swojego bolerka na 3/4??? wrzesniowa PM ja czytałam wszystkie twoje posty, jeśli nie odpisywałam ci to przepraszam, ale czasem jestem zbyt zaaferowana swoimi przygotowaniami i piszę tylko o sobie, swoich problemach itd. sorry, poprawię się:) Kate 1988 piosenka miodzio, pasuje do Ciebie;) maibe jak Ci mało zostało do załatwienia!!! ale zazdroszczę, ja to daleko w tyle jestem! angela_k30 rozumiem Cię, moja teściowa nie chce jechać z moją mamą, mną i T wybrać menu, bo co by nie było to dobrze będzie. wolałabym, żeby była, bo tak to będzie wielkie zaskoczenie gdy podadzą takie danie, a ona by miała ochotę na coś innego. chociaż w sumie to nie jest jakaś konfliktowa osoba, to jednak wolałabym żeby była przy wyborze menu i żeby chociaż obejrzała salę, jako taki reprezentant rodziny T. no ale jak tam sobie chcą, reklamacji nie przyjmuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piosenki poza kancelaria rozwazamy jeszcze Luther Vandross - Always And Forever - zobaczymy dzisiaj do czego nam sie lepiej walca tanczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×