Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

witam Was, w zastraszającym tempie zapełnia mi sie kalendarz, przymiarki, kosmetyczka, fryzjer- zaczyna się. jakoś dotąd było tak leniwie i powoli, a tera zaczyna wszystko przyśpieszać... ganesh - u mnie niestety brak twojego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zgadzam się z Madzią czerwień Ci Ganesh pasuje :) Angela wyglądałaś uroczo i delikatnie. Ja mam podobny styl również wolę raczej skromniej niż styl księżniczki ale to dlatego, że jestem nie wysoka i mnie najzwyczajniej nie pasuje bo wtedy wyglądam jak kulka :) Na wysokich dziewczynach wygląda to przepięknie zresztą jak już mogłyśmy zauważyć u koleżanek :) A taka delikatna suknia mnie wydłuża :) hehe no i wysoki obcas :) Zresztą zobaczycie na fotkach po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh pięknie ta czerwień dodała urkou Twojej bardzo delikatnej urodzie :):) sliczna suknia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keira wysłałam Ci jeszcze raz fotki, powinny dojść:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela bardzo mi się spodobała Twoja stylizacja slubna... A bukiet miałaś marzenie:) Wrześniowa podziwiam Cię za to, że dałas radę wyszalec się w tak obszernej, księżniczkowej suknii:) fryzura cudenko. Barbinka wyglądałas jak te ręcznie malowane porcelanowe lalki, piękne i kruche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genesh rewelacja pierwszy raz się spotkałam z tak odważną czerwienią na prawdę świetnie to wyglądało i pasowało do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!! Wreszcie się odezwałam :) dzięki dziewczęta za miłe słowa evitka: pięknie wyglądałaś :) zresztą chyba ci to pisałam wcześniej angela: suuuuuper!! a ten twój naszyjnik to strasznie mi się podoba ganesh: dzięki :) twoja czerwień świetna :) zajebiaszczy bukiecik :) wrześniowa dawaj foteczki kochana :) mój mail becia20ub@o2.pl Kate88: gdzie się podziewasz ??????????????????????????????? My już po sesji ślubnej :) mieliśmy w naszych okolicach przy pałacu w ŁOCHOWIE (mazowieckie) ziimno było brrr ale... efekt będzie piorunujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka ja jestem wysoka, ale mój mąż jest troszkę niższy więc dlatego i dlatego że lubię skromnie miałam taką a nie księżniczkową suknię :) Ganesh dziękuję bardzo :) ciekawa byłam twojej opinii :) Twoja stylizacja też bardzo mi się podoba :) Niech żyją odważne PM ! :) Bukiet też mi się strasznie podoba i powiem wam, że do dziś się dobrze trzyma :) barbinka powiem ci, że naszyjnika nie byłyśmy pewne , ale jak go założyłam na przymiarce do sukni to pani z salonu stwierdziła, że to właśnie to :) w takim razie barbinko czekamy na zdjęcia z sesji :) Kobietki, przepraszam, ale nie pamiętam która pytała o dwa nazwiska. Otóż ja najpierw wybrałam nazwisko męża (żeby było krócej itd), ale moim panom (tacie i bratu) bardzo zależało, żebym miała też swoje panieńskie nazwisko i dziś zrobiłam im tą przyjemność i zmieniłam na 2 nazwiska. Pani w USC powiedziała, że podpisywać się muszę dwoma nazwiskami z myślnikiem pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa wyskakuje mi, że twój adres jest zablokowany administracyjnie:-( podaj jakiś alternatywny adres. Albo dziewczęta które dostały spróbujcie wysłać je Wrześniowej. My mieliśmy plener w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh, jak to zablokowany administracyjnie? Nic nie kumam, nie mam innego meila. Czy mogłaby mi ktoras przeslac zdjecia Ganesh, bylabym bardzo wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa wysłałam Ci zdjęcia Ganesh, daj znać czy dostałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dziś ktoś z nas ślubuje?? Pogoda od rana piękna (mazowieckie). A Wrześniowa ja też wysłałam zdjęcia Ganesh tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile slowa :) Ganesh - ja nie mam Twoich fotek :( evita@gmx.net My wczoraj mielismy plener, mam nadzieje ze bedzie super, za 3 tyg mamy miec fotki. Pogoda nam sie trafila idealna, ani jednej chmurki, i cieplutko :D bylismy w na starowce, w parku wilanowskim i na moscie. taki pakiet standart ale osobiscie nie przepadam za zdjeciami w pustych fabrykach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziewczyny jakby ktoras chciala - bede sprzedawala rzeczy na allegro - etole - nowa nie uzyta - ecru sztuczne futerko - 40zł, podwiazke niebieska nowa - tyle ze jest mala - na osobe r. 34 pewnie ja mam 38 i opinala mi sie za bardzo na nodze wiec nie uzylam jej - niebieska z krysztalkiem naprawde sliczna, buty slubne jasne ecru - nowe nie noszone obcas ok 9 cm r. 40 ( mialam 2 pary) - 60zł. Musznik i kamizelka uzywane na slub i plener na 104 w klatce z regulacja plus minus jeden rozmiar - kosztowala 300 zl- 250 do sprzedania stan idealny. Gładka ecru - taka sama jaka mial Michał w ostatnim odcinku serialu Majka ( skopiowali po nas :D). pasuje i na biala koszule i na ecru ( probowalismy tak i tak). no i pewnie moja bizu... ale troche mi szkoda.. ale pewnie tez do sprzedania. perly i krysztaly swarosvkiego, elementy srebro pozlacane. stannik bardotka 70 e - ale male e - nowy nie uzywany bialy. ja zdecydowalam sie isc bez bo bylo go widac jak sie schylalam. Suknie wczoraj oddalam w komis do salonu :((( bede za nią tesknić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita i karaluk wysłałam Wam dziewczęta zdjęcia. Evitko ja też nie mam Twoich fotek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzekuje za fotki !Jak tylko cos bede miała odesle zaraz do was:-) A teraz mam prosbe, mamy nakrecona taka scena ja u siebie mój J u siebie w dniu wesela gdy w tej całej krzataninie zatrzymujemy sie zamyslamy i wtedy maja pojsc nasze fotki wspoinkowe z dziecinstwa z fanych chwil i juz z naszego bycia razem..nie wiem jaka tam wtedy włozyc piosenke...to musi byc cos z takim sensem ze mielismy fajne zycie, młodosc dziecinstwo ale to mineło i teraz zaczyanmy swoje dorosłe zycie kochamy sie i niczego nie załujemy. Błagam podpowiecie mi cos, koniecznie po polsku :-/ za pomoc bardzo dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzekuje za fotki !Jak tylko cos bede miała odesle zaraz do was:-) A teraz mam prosbe, mamy nakrecona taka scena ja u siebie mój J u siebie w dniu wesela gdy w tej całej krzataninie zatrzymujemy sie zamyslamy i wtedy maja pojsc nasze fotki wspoinkowe z dziecinstwa z fanych chwil i juz z naszego bycia razem..nie wiem jaka tam wtedy włozyc piosenke...to musi byc cos z takim sensem ze mielismy fajne zycie, młodosc dziecinstwo ale to mineło i teraz zaczyanmy swoje dorosłe zycie kochamy sie i niczego nie załujemy. Błagam podpowiecie mi cos, koniecznie po polsku :-/ za pomoc bardzo dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka a mnie wysłalaś zdjęcia gosiaosika@wp.pl, bo nie pamiętam. A może piosenkę Maryli Rodowicz "Ale to już było"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten link co podałam może melodycznie nie jest ładny ale wg mnie słowa sa ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh - odpisalam na maila, mi sie bardzo podobasz :) mnie teraz troche nie bedzie - w sobote obrona wiec siadam do nauki, potem nadrobie braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cisza nastała na naszym topiku... mam nadzieję, że jednak coś się jeszcze ruszy :) Evitka owocnej nauki życzę :) pozdrawiam was serdecznie i idę się pakować bo w środę wyruszamy w naszą podróż poślubną :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×