Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

mam problem... dziewczyna ktora po nas ma slub stwierdzila, ze ona nie potrzebuje duzej dekoracji w kosciele. w kwiaciarni powiedzieli jej 350 zł za to co ona chciala ( a jest tego tyle co kot napłakał) i ze to jest za duzo... moja dekoratorka powiedziala mi okolo 500 zł i jak ja mam sie z tym dziwakiem dogadac?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej Keira no w ciężkiej sytuacji jesteś, a tylko Wy dwie jesteście na ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie zle jak by było we dwie to byście się złożyły i koszta by były mniejsze a tak albo ci pozostanie się do niej dostosować albo postawić na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez doplacic 150 zł do swojej wersji dekoracji.. i potem tą część zabrać ( poprosić by zabrala dekoratorka bądz ktos z rodziny). to niestety dosc czesta sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moja siostra miała podobną sytuację i niestety okazało się w ogóle została bez dekoracji. Ponieważ były we trzy ona miała na końcu ślub a przed nią dziewczyna nie chciała dekoracji a ta która miała ślub pierwsza zrobiła dekorację i ją zabrała. Więc jeśli jesteś pierwsza i chcesz dekorację to może zrobić tak jak napisała Evita, zrobić dekorację i ją zabrać tyle, że to niestety będzie większy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też takie firmy dekoratorskie np "Alex" które robią dekoracje kościołów i np zaraz po mszy sprzatają. Tyle, że nie wiem ile taka dekoracja kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
Witam dziewczyny a ślubuje 16.10.2010 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
czy ktoś ślubuje w tym samym czasie co ja?niestety nie jestem od samego początku na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, ja ślubuję 16-10-10:) witamy na naszym topiku;) u mnie też są dwa śluby tego dnia i też muszę się jakoś dogadać w kwestii ozdobienia wewnątrz kościoła. słyszałam, że mogę mieć problemy żeby się porozumieć z tą dziewczyna, bo jej jest wszystko obojętne i generalnie ma swój ślub i wesele głęboko w tyłku. coś czuję, że ciekawa rozmowa mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, chyba rzeczywiscie nie zostaje mi nic innego jak postawic na swoim... nie bede sie dostosowywac i miec łysy kościół :/ jutro ide na spotkanie z ta dziwaczka - zobaczymy co bedzie chociaz widze ze nie tylko ja mam takie problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Cześć dziewczyny! Gratuluje wszystkim mężatkom! Dawno się nie odzywałam ale starałam się czytać mniej więcej na bieżąco wpisy:) U mnie wszystko dopięte na ostatni guziczek (mam przynajmniej taką nadzieję) Co do wystroju Kościoła .... u nas koszt dekoracji wynosi 1100, i są trzy śluby tego dnia. Magda nie bardzo wiem skąd doszły do Ciebie informacje o drugiej pannie młodej. Trochę nie bardzo chce mi się wierzyć że można mieć swój ślub głęboko w poważaniu... Owszem ja też generalnie się nie przejmuję większością spraw bo wyznaję zasadę "nie przejmuję się rzeczami które ode mnie nie zależą" polecam tą zasadę wszystkim zestresowanym pannom młodym. Pamiętajcie gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania ... niestety. Na pewno znajdzie się ktoś kto skrytykuje bo a to nie będzie wina różowego, a to muzyka zbyt biesiadna albo za mało biesiadna itd itd. A co do dekoracji np nie mam specjalnych wymogów bo i tak wiem że wszystkim pannom młodym nie dopasują kwiaty czy rodzaj czy kolor... jak tamtym bardziej zależy to niech się kłócą i wybierają przebierają itd ja nie zamierzam w tym uczestniczyć szkoda mojego czasu zdrowia i nerwów. Co mi za różnica czy w bukietach przed ołtarzem będzie róża ecru czy biała? kwiatów tych co ja mam w wiązance nie będzie bo zwyczajnie są za drogie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa PM, znam tą dziewczynę, chodziłam z nią do podstawówki. wiem jaka była i jak jest. owszem, można mieć gdzieś swój ślub, cała organizację, jak mamusia z tatusiem załatwią wszystko od a do z, a ona musi się tylko tam pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jak sie nie mozna dogadac proponuje kolory neutralne - ecri z biela. w kazdym kosciele pasuje i nie gryzie sie z wiazankami. np roze i dodatek innych kwiatow do wiazanek przy oltarzu. ale zdarzylo mi sie robic slub dla 3 par - kazda po sobie i po kazdej parze cos zabieralam i dodawalam... coz to dosc powszechny problem :( dlatego w pewnym sensie ciesze sie ze mialam piatkowy slub i nie bylo innej pary tego dnia. dziewczyny jestescie moze na facebooku? bo ten watek pewnie kiedys padnie a fajnie by bylo utrzymac kontakt :) Dekoracje i kwiaty na ślub www.auradeco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wielki problem z suknia slubna nadal nie mialam przymiarki dzwonilam tam i bylam i sukni nie ma i narazie nie bedzie :-((( nowy problem z fryzura bo mi sie odwidziala a niestety mam taka urode ze we wszystkim mi brzydko :-( ogolnie masakra kolejne kuzynki kupily biale sukienki na moj slub juz nie tylko tesciowa, ludzie nie mysla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluk nie wierze, ze ci we wszystkim brzydko. Ja miałam proste włosy i było ok, także ty też na pewno coś wymyślisz :) Przed nami brały ślub 2 pary. Koszty dekoracji kościoła podzieliliśmy na 3 i nie było problemu. Ja w sumie nie wydziwiałam. Chciałam żeby kwiaty były jasne i tyle. Pogadajcie z tymi innymi PM, na pewno da się zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Evita masz rację z tym facebookiem. Jestem jak najbardziej za :) Ok kobietki wracam do pakowania, a później paznokcie żeby jakoś na tych wczasach wyglądać :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo ok nawet mi sie podobalo ale ja czuje sie najlepiej w rozpuszczonych a bylo cos takiego http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura2504.htm wiec z tylu mialam takie straki marzylam o lokach ale mam tez grzywke i strasznie nie ciekawa twarz wysokie czolo wiec sama nie wiem eh... najpierw mi sie podoba potem nie , koljene proby przede mna i zrobie zdjecia i chyba obcych bede pytac o zdanie bo juz sama nie umiem podejmowac decyzji ;/ stres stres stres , a w dodatku ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem też mam wysokie czoło i grzywkę. Szukałam w necie fryzur ale zbytnio nie ma z grzywką ślub mam 30 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było właśnie czytam prognoza długoterminowe - w połowie października... śnieg....a ja mam ślub 23.10 no tragedia!!!mam andzieje ze prognozy sie nie sprawdzą, a jak tam u was dziewczynki przygotowania?ktos jeszcze na 23.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Suknie już zamawiałam na Różyckim i już ją odebrałam. Na przymiarce w ogóle nie podobała mi się, strasznie byłam zła. Dopiero w domu doszłam do wniosku że to jest ta moja wymarzona. w necie jest suknia ale w rzeczywistości jest o wiele ładniejsza . Wklejam link do sukni. znajduje się po lewej stronie u góry, podkreślam że ja mam kolor ecri. Az się boje o komentarze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny! Jeszcze się kręcę po tym forum, choć ślub i sesja plenerowa już daaaaaaawno za mną :) witam nowe dziewczęta :) marta85: piękna suknia :D coś w stylu mojej http://www.warchalewska.pl/En/salon.php?id=sincerity SINCERITY model 3520 (miałąm ją na trzech kołach i fajnie się rozkładała) Nie martwcie się pogodą (ja w dzień swojego ślubu byłam chora - miałam 37,2 stopni gorączki i lałam za przeproszeniem na wszystko) najważniejsze żebyście były zdrowe i dobrze się czuły w czasie ślubu i wesela Evita84: niestety nie mam facebooka ale mam z mężem nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię barbinko13 Dziękuję za miły komentarz odnośnie sukni. Bardzo chciałabym zobaczyć Twoje i Twojego Męża zdjęcia ze ślubu. Też mam profil na nk, tylko nie wiem jak mam Cię znaleźć. Pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, śliczna suknia!:) nie zważaj na komentarze, każdy może mieć inny gust, najważniejsze żeby się Tobie podobała i żebyś dobrze się w niej czułam. ja swoją odebrałam w piątek-pierwsza przymiarka i bach, dobra i do wzięcia:D teraz etola i kwiat we włosy są poszukiwane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) Ja tez się zastanawiam jaka będzie pogoda na 30 październik. Nie mam bolerka bo strasznie się źle czułam. Myślałam nad kupnem pelerynki tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Czy nie będzie mi zimno? Dziewczyny poproszę o linki do waszych sukien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×