Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Marta85 my będziemy mieli Celine Dion I love you Dziekuje za poradę tez jestem bardziej za litrowymi ale mój R mówi że a czym one się różnią i nie mam pojęcia jak mu to przetłumaczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta85: daj mi swój mail to ci prześlę zdjęcia z mojego ślubu :) My mieliśmy piosenkę Unchained melody (z filmu Duch z Patrickiem Swayze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam nówki sztuki, szczególnie gorąco bo też niekóre ślubuja 30ego... Brzoskwinka... czyżby suknia od Agnes wyglądałaś super, po zdęciach widać, że niezła jajcara z ciebie :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka, bardzo ładnie wyglądałaś!:) uśmiech z twarzy nie schodził i tak już ktoś to napisał nie zauważyłam głupich min;) stres mnie dopada, mam wrażenie, że jeszcze tyle załatwiania przede mną i nie zdążę!!! dziś to co zjem to mnie mdli, jak bym miała to zwrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam facebooka i nk, ale w pracy nie mogę wchodzić na te strony, są zastrzeżone żeby się nie lenić:P kafeterii nie ruszyli i to mi pozostało;) w domu to naprawdę rzadko korzystam z netu, bo zwyczajnie mi się nie chce gapić w ten komputer skoro w pracy przez 8 godzin przed nim ślęczę... poza tym to od nas zależy czy utrzymamy ze sobą kontakt. zauważcie, że są topiki, które były założone na śluby 2009 i funkcjonują do dziś, więc może i nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wpisz sobie w gogle piosenka na pierwszy taniec weselny czy coś w tym stylu:), może macie jakaś ulubioną piosenkę? Dziewczyny na 30.10. jest już nas 4 sztuki ;), a ja myslałam, że to tylko mi ta data się przytrafiła heh.... ;) Wrześniowa to chyba nie ja martwiłam się o uśmiechanie się (by najmniej nie pamiętam :) ) Zamówiliśmy wczoraj te kuferki, my mamy napoje 2 l, mi to bez znaczenia. Aha i nie opowiadajcie bzdur ;) na pewno na pewno!!!!! 30.10. będzie piękna polska, słoneczna, złota jesień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_30 pozwoliłam sobie zaprosić Cię do znajomych na nk;) mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Co do piosenek na 1 taniec, hmmm Magma - "Wszystkie chwile" my mieliśmy Kukulskiej "Zakochani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam ze ja mam taką datę .. z poczatku nie przekonywałam się do niej ale jak teraz jest nas tyle z 30 to jest fajnie i fajnie że mamy jeszcze troszkę przed sobą czasu a reszta dziewczyn już ma za soba i mają spokój .. Ja wybrałam piosenkę jak ogladałam płytę mojej koleżanki i mieli właśnie tą piosenkę :) Jedną nasza koleżankę znalazłam na NK reszty nie moge znaleść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbibka-foty doszły slicznie wygladałas, jaka Ty filigranowa jestes :-) kochane ja podałam wam stronke gdzie sa nasze zdjecia www.kreatywnestudio.pl nie mamy jeszcze zadnych zdjec tyle te wrzcił kolega mojego męża a płytke dostaniemy po 10.10 , a od fotografa ktory był na weselu mamy miec pod koniec pazdziernika fotki. Film dvd dopiero koło grudnia bo nawymyslałam tak strasznie:) sam plener nam trwał 8 godzin prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny kochane tak dlugo mnie tu nie bylo...slub 11 wrzesnia byl a zdjec dalej od fotografa nie mamy:( bo nie bylo jeszcze pleneru przez pogode i przez brak czasu..Dziewczyny ktore mialy juz sluby prosze o jakies zdjecia moj e-mail pyla_p@wp.pl i jesli ktos chcialby widziec jakies moje zdjecia to rowniez prosze zeby mi napisal an maila bo an forum jest juz rzadko jestem ale zdjecia swoje przesle albo jakby jakies pytania ktos mial to postram sie pomoc:) barbinka ciekawa jestem Twojej sukni i reszty dziewczyn kto moze niech wysle zdjecia a kto chcaialby moje widziec niech napisze mi an poczte :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.10 ja jestem :) Też mam nadzieję, że tydzień przed wami (skoro u was ma być słońce), to że i u mnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na nk można znaleść pod nickiem margolkaEDZIA jakby ktoś szukał. Ja szukałam ale nie znalzazłam. Evita przyjęłam zaproszenie na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny przesyłam mojego maila i proszę o zdjęcia bp452@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
Hej dziewczyny. Mój ślub też 30.10.2010 :) Dopiero odkryłam Wasz temat na forum - szkoda, że wcześniej nie szukałam. Ale prześledzę sobie całość może znajdę tam jakieś wskazówki jak się nie stresować przed? ;) A jeżeli chodzi o pierwszy taniec ja tańczę Walca z "Nocy i Dni " Byłam na 2 lekcjach i jakoś nam idzie. Ale ćwiczyć musimy w domu i na pewno jeszcze kilka lekcji wykupić. Pozdrawiam wszystkie Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
Też bardzo chętnie zobaczę zdjęcia mój adres to evahbuziaczek@wp.pl Szczerze mówiąc to nie mam jeszcze sukni :/ Dopiero mają zacząć mi ją szyć w następnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy już mnie uwzględniłyście, ale ja też jestem na 30.10.2010 i wierzę, że będzie piękna jesienna pogoda :D A tak szczerze, wystarczy, że nie będzie padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Przypomniałam sobie, że jeszcze nie kupiliśmy kolorowego alkoholu (typu wino ):) jakoś mi to umknęło. W związku z tym mam pytanko. Ile powinnam kupić butelek jeśli będę miała ok 120 osób. Piszę 120 ponieważ puki co tylko nieliczni raczyli dać odpowiedź, ale czas maja do 10.10 więc może zdążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1988, podaj meila, fotki Ci wyślę z pamiętnego 11.09 ;) i czekam na Twoje :P ;) Kiderka, a jakieś likiery będą u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka my na 125 osob mielismy po 30 butelek bialego i 30 czerwonego i zeszla ok. polowa. tyle ze mielismy 14 stolow okraglych wiec na kazdym stole musialo stac wino. Na FB mam 3 osoby z was - nie wiem za to kogo bo juz mi sie pomieszaly pseudonimy i imiona :) a NK tez jestem ale nie wiem po czym tam szukac mozna? rzadko tam bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita, dzięki za zaproszenie:) wrześniowa nie widziałam twoich fotek!!! proszę bardzo na maila amadziula1410@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradźcie... ile butelek wódki (i o jakiej pojemności) na 90 osobowe wesele razem z poprawinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra ludzie mieli potwierdzic nam do dzić kilka osób zadzwoniła może z 10 a reszta nie wiem co i więcej nam odmówiło niż potwierdziło i to najbliższa rodzina nie wspomne o mojej chrzestnej która nie raczy przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×