Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość moni_1984
Najlepsze życzenia dla wszystkich dzisiejszych PM.Macie przepiękną pogodę, oby przyszła sobota była piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pni na naukach
ja też mam regularny ale wypadał mi akurat w dniu ślubu, a że w pierwszym dniu okresu zupełnie nie funkcjonuje to miałam naprawdę wielkie myślenice co zrobić. jako że tabletki anty nie wchodzą w grę na porady typu: kąp się w gorącej wodzie nie reagowałam to w efekcie nie zrobiłam nic. tylko się martwiłam i martwiłam.Miałam dużo gorsze stresy w życiu ale to umartwianie miało efekt przyszła @ 4 dni przed slubem. Dobrze że akurat tobie witamina c pomogła ale ja akurat traktuje to jak zabobon tak jak te gorące kąpiele. może tpo efekt plalcebo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) wczorajszym PM gratuluję rozpoczęcia nowej drogi życia:) Brzoskwiinka już chyba z tydzień temu oglądałam Twoje zdjęcia slubne i ciągle zapominam o tym napisać. Bardzo ładnie wyglądalas:) strasznie spodobała mi się Twoja fryzura i ten niepowtarzalny bukiet:) a minki jak to minki różne, a przeważnie tylko uśmiech i pozytywne uczucia na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
Ale dziewczyny mam stresa.......to już tylko 6 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariwle
Hej dziewczyny. Na początku życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia swieżo upieczonym mężatką. Dopiero teraz znalazłam Wasze forum jak zaczęłam szukać czegos grubszego na dzień mojego slubu. Ten mój Wielki Dzień 23 października i jak oglądałam wczorajszą pogode to się przeraziłam ma być od 4-9 stopni, a ja mam tylko 3/4 bolerko z satyny. Czy Wy będziecie miały cos grubszego czy też tylko takie cieniutkie bolerko? Chciałam, cos wypożyczyć, ale babka w salonie zaspiewała mi za wypożyczenie 150 zł i tak mysle czy lepiej czegos nie kupic :/. Doradcie proszę i z góry dzieki, życze mniej stresu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myślicie o tym moja przyszła teściowa kupiła sobie na nasze wesele suknie różową i białe futerko!!! SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, Allelujah!!! skończyliśmy remont... teraz juz tylko, pieczenia kołocza, sprzątanie domu i ostatnie dociągnięcia do przygotowań. Ze 100 osób zrobiło nam sie 75. bedzie wiecej luzu na sali :) szczerze mówiąć naparwdę dziwię się niektórym ludziom - przecież na ślub biel zarezerwowana jest tylko dla PM, naprawdę ci z gości którzy ubierają sie w podbny kolor chyba spadli z nieba. nie wiem co myslec o takich osobach. albo brak wyczucia, albo brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariwle - Ja bym radziła coś cieplejszego bo chłodno będzie ci w tym satynowym ja mam etole która w salonie kosztuje 250zł a ja ją na necie znalazłam za 100 plus przesyłka 15 zł :) keira83 U nas było zapraszane 200 a narazie jest nie całe 100 osób ale 23 jeszcze nie potwierdzone a wy już macie wszystkich potwierdzonych ? Ja z początku byłam zła ale teraz wole jak bedzie mniej osób :) Marta 85 Nio jednak powinnam była wybrać inny kolor niż biel i to jeszcze teściowa .. Moja mama będzie miała sukienkę w kolorze biskupim ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariwle
Będę musiała sie rozejrzeć za czyms tylko czy zdążą mi to przesłąć? Ja tak ja Wy nerwy, stres i wszystko na raz. Zostało mi jeszcze pare rzeczy do załatwienia. Bukiet chciałabym z herbacianych róży taki zwisający w dół, no i ten sam kwiat we włosach oraz do tego welon czy macie może jakie fryzurki, bo fryzure próbną mam dopiero 18 i chciałąbym już mieć jakis pomysł. Włosy mam do ramion, a twarz okrągłą. A Wy już fryzurki wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi doszło jak się nie mylę w kilka dni tam można zadzwonić i wtedy szybciej ci wyślą paczkę .. Ja mam fryzurkę wybrana ale grzwyka z jednego zdjęcia góra jeszcze z innego i tył z jeszcze innego ale ja będe miała diadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariwle
No to fajnie, ja z jednej strony nie umiem się doczekać, a z drugiej chciałabym być już po. Te nerwy mnie wykończą. Hehe. Marta 85 współczuje najbliżsi i zamiast Cię wspierać i sprawiać żeby była szczęsliwa i miała mniej stresu, to dołują, ale Ty się tym nie przejmuj i tak Ty będziesz w tym dniu najpiękniejsza, a teciową to jedynie obgadają. Pamiętam jak byłam na slubie u kuzynki to przyszła dziewczyna ( jako osoba towarzysząca) w białęj suknience do kolan obcisłej a dotego przeswitującej, fakt że PM była nie zadowolona ale ja pamiętam moją kuzynkę jako piękną panią młodą a tamtą wspominam dla przestrogi :P. Po za tym odpoczątku mówie że kolor biały i ecri jest przeznaczony dla Młodej, fakt że mi dogryzali np, przyszła szwagierka, ale przynajmniej nie musze się stresować bo suknie już mają i to w innych kolorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Ja też mam dość serdecznie wszystkiego. As tres jest masakryczny. :(Zostało jeszcze 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cieszę się, że wątek się aż tak rozwinął, to teraz się pochwalę, że ja też jestem już po ślubie ;) Fakt, że odbył się w ostatnią sobotę w USC, a planowany był na 11 września tego roku (z weselem i całą "fetą"), ale i tak jestem szczęśliwa. Wszystkim wrześniowym i październikowym PM życzę samych radosnych dni. Pozdrawiam gorąco, założycielka tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Gratuluję :) Wszytkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych szczęśliwych dni, Dziękujemy Ci serdecznie za założenie wątku:)) Życzę abyś mimo wszytko za jakiś czas mogła wziąść ślub kościelny z całą tą fetą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Witam! Zaniedbałam nieco forum, ale niestety wyjazd tuż przed ślubem to był fatalny pomysł (w zasadzie był to mój obowiązek i nie sposób było odmówić ot życie) Grunt że w terminie bez opóźnień wróciłam do domu i wszystko odbyło tak jak sobie zaplanowaliśmy. Dziewczyny piszecie o wszechobecnym stresie ... a ja kilka dni po ślubie nie mam pojęcia o czym mówicie. Ślub to była formalność, na uroczystości cały czas się śmieliśmy, nawet przez chwilę nie zabiło mi mocniej serce. Wszystkim zestresowanym radzę nieco wrzucić na luz. Naprawdę w dniu ślubu nie będzie ważne dla Was kto jak wygląda i tak to Wy będziecie gwiazdami! Przyznam się że ja wczoraj na gorąco przeglądałam jakieś pierwsze fotki z uroczystości ... zgadnijcie dlaczego? bo nie pamiętałam jak było ubrane moje rodzeństwo ... wstyd się przyznać ... ale tak naprawdę było. Nie starajcie się panować nad wszystkim bo nie dacie rady a przy okazji same się wykończycie bo przerośnie to Wasze możliwości. Przejmujecie się pogodą ... a ja się zapytam ... po co? .... czy Wasze zamartwianie cokolwiek zmieni? Nie macie na to wpływu .... będzie zimno cóż ... Wy tego nie odczujecie, nie będzie czasu żeby zwracać uwagę na takie rzeczy. Wam raczej będzie gorąco z emocji. Dla przykładu moja sukienka już przed wejściem do Kościoła była już brudna (dotknęłam coś przy aucie no i niestety... czarny ślad pozostał) nie powiem zdenerwowałam się, ale szybko ktoś uczynny przypomniał mi żeby się nie przejmować że w dzisiejszych czasach mamy photoshopa i od razu uśmiech na buzie powrócił ... sukienka jest na raz i na takie rzeczy nikt nie będzie patrzył. Nie wymyślajcie sobie sztucznych problemów Gratuluje wszystkim mężatkom i życzę powodzenia PM P.S. zestresowanym PM mogę dodawać otuchy przypominając że nie warto myśleć o pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżo poślubionym mężatkom życzę szczęścia:) powodzenia życzę dziewczynom, które ślubują w ten weekend:) my czekamy na film i zdjęcia z naszego ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalul_27
ja juz po oczywisci sobie sie nie podobalam ale jakos sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z 23.10 ja również tego dnia ślubuję. Jeśli chodzi o strój a dokładnie bolerko to obecnie nie mam żadnego ale zamierzam kupić futerko bo jednak teraz już zimno jest :) Dopiero dziś byłam na 1 spowiedzi przedślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Cześć dziewczynki:) Ja mam etolę i do tego rękawki a moja suknia to sincerity 3225 tylko w kolorze śmietanowym. Nigdzie w tym kolorku w necie jej nie znalazłam. Tak czy siak wielkie nerwy są i będą u mnie bo ze wszystkim zostałam sama. :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×