Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Kate 1988
wrzesniowa moj meil pyla_p@wp.pl wyslij swoje a ja wysle Tobeei:) prosze inne dziewczyny tez o swoje zdjecai te co juz sa po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem dokładnie ile wódki niektórzy mówią, że 0,5 na osobę, niektórzy, że 0,7. Może bezpieczniej kup 100 butelek 0,7 bo konkursy itd, bądź wiecej jeśli boisz sie, że zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
Hej dziewczyny!jeśli chodzi o wodkę to my kupiliśmy 132 butelki po 0,5l na około 80-90 osób.mieszkam na mazurach i u nas jest cos takiego jak tłuczenie butelek dzien lub dwa dni przed weselem. Wesele ma 16-go :) Martwi mnie pogoda bo zrobiło się zimo, ale to nic najważniejsze żeby nie lało i żeby nie padał śnieg.Co do odpowiedzi gości to niestety większość nie potwierdza musiałam sama dzwonić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
U mnie wódkę mam w cenie lokalu. I właściciel załatwia - więc nie musze się martwić :) A gości spodziewam się ok 230 a zaprosiliśmy ponad 260. Kupując wódkę bierzcie pod uwage konkursy, bramy no i żeby zostało coś na niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
zastanawiam się ile mamy kupić soków ? prosze o podpowiedz..Stale mam wrażenie,że o czymś zapomnę...Zaczynam już się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy na liście ok 160 osób, a będzie 125 + delegacja od P. Soków nie wiem ile może po 1l na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
Wydaje mi się, że 1 l soku na głowę to za mało. Ale to tez zależy czy będą do tego inne napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Pani powiedziała że 1 litr napoju na głowe plus soki ale dla mnie to strasznie mało i planuje kupić 2 litry na głowe plus soki a jeżeli chodzi o wódkę to liczyłam 0.5 na osobę plus poprawiny bramy zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta. Strasznie zaniedbałam nasz topik. Ale jesteśmy okropnie zajęci:-( dzisiaj kupujemy działkę pod dom:) ależ się strasznie cieszę:) miłego dnia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam gdzieś, że 2 litry/osobę napojów na dzien i 0.5 l wódki/osobę 1 dzień i tak kupujemy; wydaje mi sie, że 1 litr to trochę mało pierwsza próbna fryzura to fiasko :) ale juz we wtorek ide na drugą :) wczoraj bylam tez na przymiarce sukienki- jest piękna :)) szkałm z ręką na sercu ale wyszłam z usmiechem :) a jak tam u was dziewczyny z 30.10?? ostało nam 29 dni... a czas wciąż przyśpiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 1l napojów to na pewno będzie mało, ja pisałam, że 1l soków + napoje, u nas w sumie wyszło sporo tego wszytkiego i wódki i napoi. My zamierzamy się dziś wybrać do pierwszej spowiedzi, i jeśli zdążymy to za butami dla P ( w sumie jedne ma upatrzone, ale chcemy jeszcze popatrzeć co ogólnie jest), a tak to powoli powoli do przodu, teraz czekam na kuferki :), fryzurę próbną mam 15 października i przymiarkę sukni także w ten dzień :)) Ze spraw organizacyjnych pozostało nam kupić sprite, i jakies pierdoły typu kosz do wódki, kieliszki do potłuczenia. Z ubrań ja mam wszytko oprócz biżu, gorzej z P, ale z tym nie pwoeinno być problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
Dzięki dziewczyny za podpowiedz:)planujemy w przyszłym tyg zakupic soki i napoje. 7.10 mam fryzurę próbną i przymiarkę sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny ale wam dobrze ze jestescie przed tym pieknym dniem:) u nas w sumei ok moze uda nams ie gdzies pojechac jescze w podroz:) powodzenai dla jutrzejszych bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to dziewczyny? Że od połowy października zapowiadają śnieg? :D http:// media.wp.pl/kat,1022943,wid,12715665,wiadomosc.html Usuńcie spację w linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wierzę w swoje teorie o ładnej pogodzie ;P, a tak na serio to uważam, że nie ma czym się przejomować, gdyż oni nie potrafią przedstawić trafnej diagnozy na kilka dni, a co dopiero mówić o całym m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
Widzę,że wszystkie przeżywamy pogodę ;) Trzymam kciuki za jutrzejsze Panny Młode :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Pogodą się nie martwcie w piątek przed naszym ślubem padało a w sobotę była piękna pogoda:) Zresztą nie będziecie maiły kiedy przejmować się aurą za oknem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczętom z dnia dzisiejszego życzę ładnej pogody (u mnie puki co słońce się wychyla, mazowieckie) no i zabawy do białego rana oraz jak najmniej stresu :) Myślami jestem Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, przynajmniej w moim mieście, jest piękna pogoda :) Jest dosyć chłodno, ale niebo bezchmurne i słoneczko świeci. Trzymam kciuki za dzisiejsze Panny Młode :) Dobrej zabawy do samego rana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita moje także, u mnie (pomorze) też piękna pogoda, ja niestety mam anginę :/, leżę plackiem, masakra jakaś, dodatkowo od gorączki wyskoczyła mi opryszczka, dobrze, że do mojego ślubu jeszcze 27 dni heh, bo załamałabym się gdybym miała brać teraz ślub. Aha a w pt kupiliśmy buty do garnituru, bardzo ciemny brąz, są na prawdę śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×