Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość angela_k30
Rich Berry zaproszenia na pewno ładne :) a z odmianą nazwisk też mieliśmy troszkę przebojów,ale daliśmy radę. my zamawialiśmy z personalizacją, ale wiadomo, odmiana należała do nas :) część już rozprowadzona :)może troszkę szybko, ale napisaliśmy gościom, żeby potwierdzili do końca lipca przybycie. Przelicznik przydatny, dzięki :) Genesh też mam nadzieję, że znajdziemy kogoś odpowiedniego do ciast :) Świetny pomysł z tym klinem. Z naszym zespołem to byłby problem bo oni zaraz po weselu wracają do Poznania (na poprawiny DJ), ale część gości na pewno zostanie kilka dni więc pomyślimy o tym klinie :) Macie już kreacje na poprawiny? Zaczynacie się denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja to bym chciała, żeby już był wrzesień. A tak ciągle myślę o tym ślubie i weselu i zastanawiam się czy wszystko będzie Ok. Sukienki na poprawiny nie mam, mam zamiar szyć. Wzór mam już upatrzony teraz tylko szukać odpowiedniego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Ja to samo :) Ciągle się zastanawiam, co jeszcze trzeba załatwić, czy zdążymy,czy goście będą zadowoleni itp. Aż czasem brzuch mnie już boli :/ ale damy radę kobietki, będziemy pięknymi PM, wszystko będzie super! :) Ja mam sukienkę na cienkich ramiączkach czarno białą w takie ni to fale ni to nie wiem co,do tego białe bolerko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach widziałam gdzieś taka sukienkę w takie wzory a'la fale. Właśnie czarno-biała. Bardzo mi się podobała. Ja najpierw myślałam o sukience w jednym kolorze, teraz znów chodzi mi po głowie żeby była w kwiaty;-) ;-) albo jakieś wzory. Teraz większość sukienek na weselach to jednokolorowe więc chce się wyróżniać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Jasne, trzeba się wyróżniać :) W końcu to nasz dzień i musimy super wyglądać :)) Jak podobają Ci się kwiaty, to poszukaj takiej sukienki:) Ja najpierw kupiłam sobie taki jasny brązowy lniany garniturek ( w spodniach najlepiej się czuję),ale rodzinka stwierdziła, że musi być coś bardziej eleganckiego i wybrałam tą sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.09.2010-->Blackcherry, Josawli, basienka25;-) 11.09-->daisyde, kala19;-) 18.09--> angela_k30, Ganesh, wrredka ;-) ;-) 24.09--> Wrześniowa PM 2010 ;-) 25.09-->Rich Berry, Ahmedka85, Sway, analia20, aimerek;-) 02.10--> Pandzia_1, Calathea, Skrzydłokwiat, biosu, kasiek2010;-) 09.10-->aAGATANNNN ;-) 16.10--> Magda14108, Kristina20, Agnieszkant;-) 23.10--> Hala1986, wiktoria2342, edyta_90, pati.20b, panienkazokienka27, mariannaleroux;-) chyba udało mi się spisać wszystkie PM na naszym topiku. Chętne dziewczyny zapraszamy do naszego wątku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
ooo troszkę nas naliczyłaś :) szkoda tylko, że dziewczyny coś zamilkły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Cześć dziewczyny! Z tego co widzę niektóre już się od stycznia przygotowują, a ja dopiero tydzień temu załatwiłam termin w kościele a dziś rezerwuję salę na 18 września. A tak oprócz tego to jeszcze nic nie mam ;-) No, ale mam jeszcze czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k
oo cześć Kiriwani, witam Cie serdecznie :) Genesh i ja , też mamy na 18go września termin :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) dzięki Angela, że i o mnie wspomniałas:) Kiriwani po prostu wszystkie przygotowania załatwisz szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k
Genesh nie ma za co :) miało być witamy , a nie witam podziwiam Cię Kiriwani za ten spokój :) a masz już jakąś upatrzoną suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:( skopiowałam te moje sukienki z innego wątku , sprawdzam i mimo usuniecia spacji okazuje się ze nie ma tych sukienek na stronie madoonny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ślubna jest bez tej okropnej szarfy na plecach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
my już po tańcach i nawet nie było tak źle :) suknia na poprawiny bardzo ładna :) a o jakim kolorze myślisz do niej? ślubna suknia też bardzo ładna, na szczęście nie masz tej szarfy z tyłu bo dziwnie to wygląda wg mnie... butki zgrabne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj chandre:-( więc wkleiłam te linki licząc na mile słowo. A co do sukni to Myślałam o jakimś morskim, pomarańczu lub rudym, może fuksja.myślałam o połączeniu dwóch kolorów np. Kremu i czerwieni. Jakbym chciała znowu w kwiaty lub wzory to ten model odpada ze względu na tą bogato zdobiona taśmę. No chyba, żeby ją zastąpić wstążka w innym kolorze bez żadnych zdobien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
spokojnie, jutro mamy nowy dzień i chandra na pewno Ci minie :)każdy ma czasem gorsze chwile... ta taśma mi osobiście bardzo się podoba, taka oryginalna ta suknia jest przez to, że ona tworzy to ramiączko Z kolorami to może krawcowa Ci coś doradzi? Osobiście bardzo lubię morski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Cześć dziewczyny, dziękuję za miłe przywitanie. Ja jeszcze sukni nie mam właśnie weszłam do netu coś popatrzeć, ale muszę przyznać Ganesh, że ta suknia z linka jest przepiękna, bardzo mi się podoba. A możesz mi powiedzieć ile może kosztować uszycie takiej sukni? Zastanawiam się właśnie czy lepiej kupić używaną czy szyć u krawcowej? Jak mylicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć Kiriwani powiem ci, że nie wiem ile kosztuje uszycie sukni, ja swoją kupiłam w salonie niektóre dziewczyny kupują używane z netu za rozsądne pieniądze w salonach są też wyprzedaże i można coś fajnego trafić wydaje mi się, że nawet chcąc szukać w necie czy szyć, powinnaś przejść się do jakiegoś salonu ślubnego, poprzymierzać i zobaczyć jaki fason będzie Ci najbardziej pasował duże robicie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
angela, no właśnie u mnie z tymi salonami jest problem, bo u mnie w mieście są raptem 3 czy 4 a w nich same suknie bezy, a takiej kiecy nie chcę. Znalazłam na Allegro jedną suknię, która mi się podoba, ale kosztuje 1000 zł - wydaje mi się dużo... Wesele nie wiem na ile osób max 60. Chyba umówię się na przymiarkę tej sukni z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kiriwani umów się na przymiarke tej suknii z allegro. Ale tysiąc złoty to raczej rozsądna cena, jeżeli suknia jest w bardzo dobrym stanie. Ja bym proponowała pojechać Ci na jeden dzień do większego miasta i w salonach pomierzyc suknie i dowiedzieć się jaki fason Ci odpowiada:) czasem suknia używana jest dużo ładniejsza niż jakas z salonu. Wklej link tej z allegro to ocenimy:) opisz jaką masz figurę to będzie łatwiej nam oceniać. Pozdrawiam dziewczyny:) my jedziemy na komunię chrześnicy taty a wieczorem do mojej teściowej na imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
hej dziewczyny u nas dziś okropna pogoda więc jedziemy na zakupy do miasta :) zgadzam się z Genesh , co do ceny sukienki i tego żebyś się wybrała do większego miasta poprzymierzać sukienki i sprawdzić pasujący fason :) i wklej nam ten link sukienki z allegro :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh piękna suknia! mi też się taki model podobał, pod warunkiem, że koronkowa mi nie będzie pasować, ale ostatecznie okazało się, że koronki mi pasują i będę zamawiała tę, o której pisałam wcześniej w tym wątku:) choroba nie daje za wygraną, mój T zabronił mi iść jutro do pracy, tylko znów do lekarza, biedak nie wie jak mi pomóc, znieść nie może mojego kaszlu... T uważa, że załatwiliśmy już sporo jak do tej pory, wiele rzeczy już mamy upatrzonych, także może faktycznie nie jest źle. Sprawy związane ze ślubem w kościele, poradnią czy USC i tak musimy załatwiać na trzy miesiące przed, także tu mamy ręce niejako związane;) dziś jest równo pięć miesięcy do wielkiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowo 2010 LUBLIN
Organizujemy i pomagamy w organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich w Lublinie. Jeśli chcesz aby była to noc wyjątkowa to skontaktuj się z nami . Mamy gotowe scenariusze i pomysły na taki wieczór . Współpracujemy z wieloma klubami i firmami w Lublinie... ceny mamy najniższe w mieście ... kontakt / 794-735-393 ,GG - 3839714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzydłokwiat
hej dziewczyny:) ja zamilkłam, bo nic nowego sie u nas nie dzieje, sesja i przygotowania zostawiamy do wakacji... jedyne co, to pojechalam do krakowa i.... kupiłam suknie... a te kropki bo nie wiem czy do mnie pasuje, już mi spowszedniała, ciagle jak ogladam na allegro i mam taki przez to mętlik, ze hej:( a suknia to madonna bagdad pozdrawiam was bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×