Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość kiriwani
Skrzydłokwiat, pewnie masz niezłą figurę do takiej sukni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Kiriwani suknia jest bardzo ładna.Umów się na przymiarkę i zdasz nam relacje :) Skrzydłokwiat, Twoja suknia bardzo ładna, choć jak dla mnie, ma za dużo koronki. NIe ma co oglądać i się zastanawiać :) skoro ją wybrałaś to na pewno do ciebie pasuje :) jakieś wątpliwości zawsze będą, ale tak to już z nami kobietami jest :) Magda życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh obie suknie sa śliczne i nawet ten kolor granatowy sie swietnie prezentuje, pewnie i szmaragdowa wygladałaby cudnie:)a co do odcienia róż w moim bukiecie to faktycznie coś pokombinuję, bo planuje kwiata we włosach, a czerwona róża,ani frezja mi nie podchodzi,średnio to pasuje , ewentualnie biała róża ale to jeszcze pomysle;)może eustoma hmm Kiriwani, ze spokojem zalatwisz wszystko,a suknia która planujesz kupić bardzo mi sie podoba, lubie takie:D a i tez nie lbe przymierzać co i na szczeście przy wyborze sukni mnie ominęło;) Wczoraj wypisaliśmy zaproszenia:D:D:Dtak nam się paliło hehehe a to one(tylko z naszymi inicjałami oczywiście i dodalismy wiersz Leśmiana) to te, co na miniaturce: http://www.allegro.pl/item1040057004_slubne_zaproszenia_na_slub_izabela_srebro_a4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i szycie sukni ale nie wiem czy takiej ale z ,,obrazka'' w moich rewirach to koszt ok 1600 zapewne ceny się wahaja ale takie ceny najcześciej słyszałam;) Magda 141086 wracaj szybko do zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) MAGDA zdrówka:) Kiriwani czarująca suknia .... I bardzo śmiały dekolt;-) a ja jestem wykończona po tych wczorajszych imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Szycie sukni za 1600 zł??? To faktycznie już lepiej kupić używana - muszę umówić się na przymiarkę. Rich Berry ja też będę mieć kwiat we włosach, bo welon odpada :-) A zaproszenia chcę zrobić własnoręcznie - szukam tylko jakiejś inspiracji. Cześć Ganesh, fajnie,że suknia się podoba, ale mówisz, że dekolt śmiały? A co mi tam!!! A ja życzę sobie i Wam dużo słońca, bo ja nie pamiętam kiedy u mnie świeciło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rich Berry bardzo ładne zaproszenia:) Skrzydłokwiat piękna suknia, bardzo bardzo bogata koronka:-) musisz uważać z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiriwani suknia bardzo bardzo ładna. Dla mnie śmiały dekolt bo ja mam biuscik a nie biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pochwalę moim wyborem sukni :) http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2009/suknia-slubna-white-one-439.html Suknia zostanie uszyta na ten wzór, zastanawiam się nad kilkoma modyfikacjami, tzn. nad brakiem trenu lub skróceniem go do długości sukni i nad jednym ramiączkiem... ( http://allegro.pl/item1029803981_hiszpanska_suknia_slubna_white_one_439_madonna.html )... A na drugi dzień upatrzyłam sobie http://moda.allegro.pl/item1028082786_cudo_sukienka_kokarda_slub_poprawiny_xs_s.html Co planujecie założyć jako wierzchnie okrycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiriwani, świetna suknia, taka w moim stylu ;) Ja swoją uszyję w salonie w mojej mieścince za 950 zł :) Ja też planuję kwiat we włosach i zastanawiam się do tego nad welonem... coś w tym stylu http://images20.fotosik.pl/44/99f1597e941bba3e.jpg Tylko nie wiem czy nie będzie się to gryźć z trenem w sukni... Strasznie depresyjna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hala Twoja suknia slubna jest taka delikatna jak mgielka:) zdecydowanie lepiej wygląda z jednym ramiączkiem:) niestety ta na poprawiny nie podoba mi się:-( ta wielka kokarda mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh, dzięki za opinię :) Jeszcze dużo czasu, może trafię na coś lepszego :P lubię taki styl i dobrze się w nim czuję, mojemu narzeczonemu się podoba :) taka smerfetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny widzę, że nasz temat znów ożył :)) Rich Berry bardzo ładne zaproszenia, takie proste, skromne :) My też wybraliśmy skromne i wszystkim się podobają :) Hala bardzo ładna suknia na wesele:) ta na poprawiny fajna, ale jak dla mnie to bez tej kokardki Ja mam 2 suknie do wyboru na poprawiny i obydwie mają bolerka, więc mam problem z głowy co ubrać na wierzch :) Ja się zastanawiam nad "głową" otóż nie podobają mi się welony, nie lubię mieć nic we włosach. Mam ciemne włosy do brody z grzywką. Jak sądzicie, czy mogę być bez ozdób we włosach? (tak bym się najlepiej czuła) u mnie pogoda również beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a gdzie jest napisane, że koniecznie trzeba mieć welon albo coś we włosach?;-) ;-) każdy robi jak uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Genesh dzięki , że mnie pocieszyłaś , bo bałam się , że wyjdę na dziwadło :) Koleżanka ze studiów nie miała nic na głowie na weselu i podobało mi się to :) mam takie dość grube koraliki na szyję, więc nie powinnam bardzo skromnie wyglądać (suknia jest z takich skromniejszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skromnej sukni możesz wyglądać piękniej niż w takiej bogatej:) wszystko zależy od dodatkow i wyboru sukni do typu urody i figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Witam ponownie, hala1986 Twoja suknia ślubna jest przecudna, mamy podobny gust, bo ja też zastanawiałam się nad taką samą suknią na porawiny, bo widziałam ją na Allegro :-) Tylko, że mi też nie podoba się ta kokarda. A co do kwiatów we włosach: http://media.theknot.com/ImageStage/Objects/0021/0050040/large_image.jpg http://img61.imageshack.us/i/7913522xq8.jpg/ Mi się najbardziej podoba ta dziewczyna na drugim zdjęciu. I ma takie same włosy jak ja ;-) Hala co do welonu to musisz go przymierzyć do sukni i wtedy zobaczysz.Angela jeśli źle się czujesz z czymkolwiek we włosach to nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
dzięki dziewczyny :) a macie może jakieś stronki z fajnymi wiązankami ślubnymi? Chciałabym coś może z Gloriozą i Kalią (te drugie nie kojarzą mi się z cmentarzem :), z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.2kolory.pl chyba na tej stronie widziałam kilka ładnych bukietow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień siedzę i próbuje rozgryzc zachowanie mojej przyszłej szwagierki. Nawet założyłam wątek o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Hala ja też mam upatrzoną podobną fryzurę, ale mam ją chyba zapisaną w komputerze u moich rodziców, jak znajdę to wkleję linka. Ganesh a co jest nie tak z zachowaniem szwagierki? Możesz wrzucić linka do wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Ganesh przeczytałamm właśnie Twój wątek o szwagierce. Nie przejmuj się nią. Mi się wydaje, że ona jest poprostu zazdrosna, że sobie dobrze radzicie, że rodzina Twojego narzeczonego cię lubi. Ja w rodzinie mam też jedną taką zazdrośnicę lubiącą robić kąśliwe uwagi itp Nauczyłam się puszczać to mimo uszu(choć to nie łatwe), a bynajmniej nie dyskutować z nią i nie pokazywać że zabolało. MOże zła jest też o to, że mają się wyprowadzić z waszego piętra? Super, że masz dobry kontakt z teściami. Ja z moją przyszłą teściową nie mogłabym mieszkać pod jednym dachem. Dziękuję za linki do bukietów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Ja też już znalazłam wątek Ganesh i zgadzam się z Angela, żeby się nie przejmować i miarę szybko uniezależnić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka w coraz ciekawszy sposób okazuje jak bardzo mnie nie lubi. Tak to w skrócie można ująć. ANGELA staram się robić podobnie jak Ty. I dziękuję za dodanie otuchy;-) fajne fryzurki wkeiłyscie. Jak znajdę moja upatrzona to też postaram się wkleic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Ja.
25.09.2010r. pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
no Ja witamy wśród nas, pozdrawiamy :) Ganesh nie pa sprawy, w końcu jesteśmy tu tez po to, żeby się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , dołączam do Was bo na tym watki kto na 2010 jakos dziwnie sie robi ale tez tam zagladam i czasem cos napisze. Ja mam termin na 18 wrzesień. Sporo juz mamy załatwione bo ja mam obsesje ze z czyms nie zdażymy. nawet pierwsze zaproszenia juz rozwozilismy w ten weekend bo u mnie sporo ludzina urlopy we wrzesniu sie wybiera wiec wole za wczasu ich upredzic :-) zebym sama na weselu pozniej nie była. Haela suknie super, na 1 dzien bede miec w podobnym stylu na przymiarki jestem umowiona w 2 salonach na 23 czerwca, na drugi dzien suknia tez fajna, nawet ta kokarda ma swój urok , ja bym w niej nic nie zmieniała tylko kolor..bordowy byłby super, taka max dziewczeca kokietkowa:-) , mój J ma juz smoking wybrany i klepniety wyglada super, całe ubranie od stóp do głow wyniesie nas 2000 zł. Obraczki kupione. Ehhh ta pogoda , mam nadzieje ze wrzesien bedzie słoneczny (marzy mi sie plener w barwach jesieni ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ja i Brzoskwianka witamy. Też zaglądam na tamten wątek i jakoś dretwy zaczyna się robić a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka my też mamy zaplanowany plener:) miejmy nadzieję, że będzie ładnie:) swoją droga współczuję wszystkim PM, których śluby i wesela są zagrożone z powodu powodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×