Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

co jeszcze... nasza sala weselna: http://www.dworekwesele.pl/ 9 zasal, alkoholem, napojami, owocami płacimy 250 zł od osoby) pierwszy taniec to walc angielski z muzyki Noce i Dni (od miesiac robimy kurs tanca , od lipca juz tylko cwiczymy ten taniec, na fajny kurs trailismy :-) chcemy cos w ten deseń: http://www.youtube.com/watch?v=HeJuZ-BFoTY&feature=related (bez podnoszenia Młodej pani bo bym umarła przy tym) szlifujemy jeszcze cos takiego ale bez tych udziwnien "skaczacych" do tej piosenki jako mała niespodzianke dla gosci ( wiecie ile nam ten kurs sprawia radosci :) http://www.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4 Bukiet slubny...jak juz kieys pisalam jestem panna młoda xxl wiec musze miec wiekszy bukiet który mi zasłoni boczki w kosciele:) i znalazłam taki filmik...suknia bedzie prosta, skromna wiec z bukietem moge poszalec, odwróci wzrok od fałdek:-)....http://www.youtube.com/watch?v=w3YD5beodps moja pani kwiaciaeka juz szuka takiego stelarza bo ma byc dokładnie taki sam... na szyje nie chce za bardzo nic zakładac, chce dłuzsze kolczyki, opaske (nie diadem) z cyrkonii, welon długi do pasa umieszczony pod włosami na dole lekko nad szyją ( zadne zwisajace firanki). Fryzura cos w sylu pani ze zdjecia (drugi rząd 3 zdjecie ) proste , lekko upiete... ehhh to tyle, zanudziłam was, przpraszam:-) udanego weekendu Młode :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Cieszymy się, że już u Ciebie lepiej :) ja na falę czekam (mieszkam na pomorzu) do Wisły mam jakieś 5km, z tym, że miasto jest na sporym wzniesieniu także powinno być ok. Fajny pomysł na te kotyliony, u nas nie ma takiego zwyczaju, więc nie musimy kupować. Bardzo ładne zawieszki, takie delikatne, ja jeszcze nie wybrałam nic, chociaż przeglądam na allegro i mam jedne upatrzone. Bardzo dużo już macie :), zaproszenia dopiero będę miała w domu w przyszły piątek. Dziewczyny co do butów, myślę, że to kwestia gustu, ja nie chcę zapinanych na kostce, bo nie lubię, to mnie gniecie i wkurza :). My ślub mamy w październiku to obrączki chyba jakoś koło sierpnia kupimy, chociaż oboje już byśmy chcieli je mieć w domu, także może prędzej się wybierzemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Nie zanudziłaś, wszytko przeczytałam ;) fajne pomysły, wiązanka też, choć ja mam inny gust :), dużo już macie :) udanego weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny Brzoskwinka dobrze , że jesteś i że was nie zalało :) NIe zanudziłaś nas , w końcu po to ten wątek, żebyśmy się dzieliły swoimi emocjami itp :) Twój narzeczony bardzo elegancko się prezentuje :) Powiem ci, że moja suknia i strój narzeczonego są z salonu Agnes z Poznania :) Na pewno wybierzesz w końcu suknię:) Podoba mi się pomysł tych kotylionów :) u nas tego nie ma, ale ładne wybraliście :) Zaproszenia, zawieszki na alkohol też fajne :) Obrączki ładne, choć my mamy inne (odbieramy około 10go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
maibe trzymam kciuki, żeby was nie zalało! dziewczyny podoba wam się któraś z tych wiązanek? http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_kalia_ra_kawa_166.jpg http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Kalie/thumbs/010_primary.jpg http://images42.fotosik.pl/143/e913a9b4ecbdd31bmed.png http://b12.grono.net/255/126/gallery-74232136-500x500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcxyny, dziekuje za wasze opinie, staram sie wszystko wczesniej załatwiac bo boje sie ze nie wyrobie a mam taka nature ze jak mam czekac do ostatniej chwili to mnie to duzo nerwów kosztuje. angelika_k dwa pierwsze bukiety barddzzooo mi sie podobaja , trzeci za ciemny a ostatni za skromny ale sama widzisz ze ja lubie przepych w bukietach. wracam do porządków. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_30, wszystkie wiązanki świetne :) też myślałam o czymś takim.. Pierwsza bardzo jesienna.. druga jest taka jaką sobie wypatrzyłam, trzecia podoba mi się najmniej, czwarta jest oryginalna i ciekawa.. Widzę, że będę jeszcze mieć spory dylemat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzę na bukiety mając na względzie wpięcie tych samych kwiatów we włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Dzięki dziewczyny za opnie :) A wg was , która by najbardziej pasowała do mojej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Angela, suknia jest prosta, więc pasuje każda wiązanka - no może poza nr 2 ;-) Widzisz ile ludzi tyle gustów. Fajnie, że żadnej z Was nie zalało, u mnie dziś w końcu świeci słońce i jest baaardzo ciepło. Mierzyłam dziś suknie w salonie i już mam kompletny mętlik w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Angela mi podobają się pierwsze dwa bukiety, sama chcę podobny:) myślę, że do suknie pasowały by bez problemu i ten drugi też :), byłam właśnie nie dawno nad naszą Wisłą, strażacy układają worki z piaskiem, ogólnie zamknęli drogę, chociaż słyszałam, że fala kulminacyjna ma u nas być ok. 27 maja.... powiedzcie mi ile mniej więcej trwa taki kurs tańca, nie tylko walca, ale taki jakiś ogólny, żeby nauczyć się, namawiałam dziś mego przyszłego męża, żebyśmy się zapisali :))) sądzę, że skusi się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny dziękuję za opinie :)my chyba najbardziej pierwszy bukiet się podoba, bo jest taki kolorowy :) a jeszcze mam jedno pytanko : czy do mojej sukni dały byście coś na szyję ? czy lepiej bez? zastanawiam się bo nie będę miała nic we włosach... Maibe u nas nie było szans na kurs tańca więc mamy lekcje z instruktorem raz w tygodniu po 45min. Byliśmy już 2 razy. NIe mam pojęcia ile to potrwa. Ma nas nauczyć radzić sobie w tańcu w parze i jak wybierzemy piosenkę na pierwszy taniec to pomoże nam z jakimś prostym układem. Mój narzeczony nawet nie grymasił z tą nauką tańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Gdybym miała wybierać między pierwszym, a drugim też wybrałabym pierwszy :), no to fajnie macie z tym kursem, my też się zapiszemy :)) i też byśmy chcieli coś na zasadzie ogólnej nauki :)), moim zdaniem nie powinnaś zakładać naszyjnika, ponieważ suknia u góry jest mocno zdobiona i moim zdaniem wystarczy, chyba, że lubisz mieć dużo błyskotek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
skazana bardzo ladny ten bukiecik ktory pokazalas;) my kupilismy juz w styczniu obraczki i poczatkowo zanim poszlismy ich poszukiwac mowilam,ze nie chce laczenia bialego i zoltgo zlota,bo to nie ladne.no ale przyszlo co do czego to tylko takie mi si epodobaly;p a taki cytat mamy na obraczkach,rozbity na obie: moja: Odtad jedno, jego:chociaz nadal dwoje. i na obu data slubu;] angela pierwsza ladna,w 2 i 3nie podoba mi sie kolor kalii,a ostatnia oryginalna,fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola22
Witam Was serdecznie. Chciałabym Was zapytać bo jestem w ciąży i dopiero zaczynamy myśleć o ślubie kościelnym i weselu. Chcemy wziąć je w Październiku 16-go. Myślicie że to dobry pomysł? i ze mamy szanse wszystko przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Witamy :)) myślę, że spokojnie ze wszystkim zdążycie, macie jeszcze sporo czasu :)), żadna z nas nie ma jeszcze wszystkiego załatwionego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meiba-my dzis skonczylismy fajny kurs, uczyli walca angielskiego, wiedenskio i pozniej leciały rózne wersje dwa na jeden. rok temu zaczelismy kurs tanca towarzyskiego, zaliczylismy 3 stopnie...babka chciała znas zrobic tancerzy z tanca z gwiazdami, sporo nas ten kurs kosztował nerwów i kłotni.nie wspominamy go mile. w koncu znalezlismy ten co teraz zrobilismy i bylo super, zabawa tancem i radze Ci szukac takiego, na ktorym twoj maz sie naucy tanczy takich rzeczy ze zatanczy je z kazdym bo co z tego jak opnauje rumbe, fokstrota, cha-chę, jak z nimik innym oprocz ciebie ich nie zatanczy bo tylko Ty znasz kroki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
problem w tym, że hmmm... on za bardzo nie umie tańczyć :), no ale myślę, że właśnie najlepiej nauczyć się jakiś podstawowych kroków i będzie ok:)) dzięki za radę:)) a włąsnie wczoraj widziałam płytkę z wesela dalekiej kuzynki i jej mąż kompletnie nie umiał tańczyć, a na pierwszy taniec mieli walca, powiem Wam kompletna klapa, podejrzewam, że stres itd. dlatego stwierdzam, lepiej zatańczyć normalnie, ale ładnie, niż walca i mylić się co rusz w krokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Wiola witaj wśród nas :) Wydaje mi się, że nie powinno być problemu, żebyście pozałatwiali wszystko :) Jak jest kościół, sala i zespół to później z górki ;) Dziękuję dziewczyny za opinie :) Wydaje mi się, że poproszę florystkę o bukiet na wzór tego pierwszego. Taki kolorowy fajnie powinien wyglądać :) Maibe nie lubię błyskotek więc chyba zdecyduję się na brak naszyjnika :) Brzoskwinka masz rację z tym kursem. Ważne, żeby umieć zatańczyć z każdym. Zobaczymy co wyjdzie z naszej nauki, bo na razie to jakieś podstawowe kroczki trenujemy. Alfabetagama tekst na obrączkach ładny :) My jak zamawialiśmy obrączki to nie pomyśleliśmy o tym i ja będę miała Rafał i data ślubu, a on Ania i data ślubu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
maibe byłam na weselu, gdzie Pan młody też nie umiał tańczyć i walc tak sztywno im wyszedł bo liczenie kroków itd, dlatego ja już wolę coś wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
no właśnie ja też tak sądzę, chociaż z moim nie jest aż tak źle, bo umie tańczyć, choć nie jakoś ekstra, ale coś tam... zresztą ja sama nie chcę też żadnego walca, jak podpisywaliśmy rozmowę z orkiestrą to pytali o pierwszy taniec... mówili o parach, które tańczyły walca, który im w ogóle nie wychodził, i że nie za ładnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
podpisywaliśmy umowę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
u nas to chyba ja mam większy problem z tańcem w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
uwierzcie mi dziewczyny,ze nie jestescie jedyne z problemem tanca.u nas jest totalna masakra.chodzimy na prywatne lekcje i widze ze nasz nauczyciel chwilami ma dosc;p moj narzeczony ma troszke wieksze problemy ode mnie,ale nam obojgu daleko od idealu.bylismy juz na 8spotkaniach i na razie nie nawet zadnych konkretnych krokow nie mamy zeby zatanczyc,.a uczymy sie uniwersalnego kroku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
mam nadzieję, że nie będzie tak źle :)) wszyscy damy jakoś radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
szkoda, że pokazałaś jedynie tył, ogólnie bardzo ładna suknia, skromna i delikatna, teraz sporo dziewczyn wybiera koronkowe suknie, sama się nad taką zastanawiałam, ale nie za dobrze się w niej czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddass
nie mam z przodu to fotka od dziewczyny która miała taką samą jak ja. Zapomniałam aparatu wziąść i niestety nie mam fotki a suknia czeka w salonie bo w sierpniu mam przymiarke i nie mialam zamiaru jej taszczyć. Mi się tylko koronka podobała i rzeczywiście w niej wyglądałam najlepiej. Przymierzyłam chyba z 15 sukienek w madonnie a i tak wybrałam pierwszą czyli tą co pokazałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×