Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motywik_888

rozsądne odchudzanie 10-15 kg zapraszam

Polecane posty

Aneczko droga widzisz jak to jest, każda z Nas ma jakieś dni kiedy daje upust żarłoczności, mniejszej lub większej:) Głowka go góry i walczymy dalej:) Co do książki to jestem gdzieś tak w 1/2, mam zamiar jednak dzisiaj nadrobić, bo boli mnie papa i spać nie będę mogła... Bardzo mi się podoba, fajnie napisana...problemem jest tylko, że to wersja e-book i trochę bolą oczy, ale nie mam niestety teraz pieniążków na zakupy księgarskie i muszę się pocieszać wersją elektroniczną. Ściągnełam wiele fajnych książek, więc czeka mnie niezły maraton:) Dobranoc kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, myśle, że w imieniu moich sympatycznych koleżanek jako jedna z nieśpiących, mogę Cię powitać w Naszym kręgu:))) Witamy i zapraszamy do wspólnej walki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki:) Miłego dnia dla wszystkich:) Ja dalej nie mogę gryźć i tak pewnie potrwa jeszcze tydzień... Chyba, że jak założę aparat to się zdziwię:) Mam nadzieję, że mój kuper i moje giczki schudną po takim cierpieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nową koleżankę i życzę sukcesów w odchudzaniu.U mnie dzisiaj staszna zadymka aż się nie chce wyjść na dwór , ale niestety trzeba.Trzymajcie się ciepło i powodzenia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwala44
ja tez pragne pozbyc sie 30kg prosze o przepis diety nie laczenia nie wiem jak sie ona nazywa pozdrowienia dla kolezanek mysle ze razem bedzie nam milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie kobitki :) Stałe bywalczynie i nasze nowe nabytki. Kurcze drugi dzień bez śniadania- przed chwilą wróciłam , zjadłam kanapki i nadal jestm głodna. W dodatku pogoda jak na Syberii, niby się ociepliło ale wiatr taki zimny i śnieg pada, że temeratura odczuwalna jest niższa niż we wtorek a wtedy było -30. Jeśli chodzi o książki to ja też często korzystam z wersji elektronicznej. Jakoś się przyzwycziłam, chociaż było ciężko na początku czytać na monitorze, ale teraz biorę laptopa i kładę się w łóżku- czytam jak normalną książkę :) Jodi Picoult bardzo mi się podoba, o czym już chyba wspomniałam, szybko się czyta. A przy "Bez mojej zgody" wyłam jak wilk do księżyca. Dziś znów boli mnie głowa- ale to chyba z głodu i zimna. Muszę sie położyć póki mam taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frayda mam nadzieję, ze głowa przestała boleć... Uważajcie kobietki, teraz najlepszy okres by złapać jakieś paskudne przeziębienie... Książkę właśnie skończyłam, jestem wzruszona ale i zaskoczona finałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie, ale ogladania filmu :) Przedwczoraj skonczylam ksiazke "Okaleczona" Od wczoraj czytam "Pamietnik pisany miloscia" na pdst tej ksiazki tez film nakrecono. Justyna co do ósemek to też miałam usuwane chirurgicznie :) A aparat nosiam w dziecinstwie i ladnie mi wyprostowal tu link do diety nielaczenia bo ktos chcial http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to przepraszam, ze was troszke zaniedbuje, ale ostatnio mialam te dni przed @ i jakos wszystko wkoło mi przeszkadzało, nawet sama ze soba nie mogłam wytrzymac :D Co do walki mojej z czekoladą to wyszłam jako przegrana, ale wybieram mniejsze zło i ssam tak jak wieczorem dostane glodu z 3 kostki gorzkiej z wedla polecam. Nienawidze gorzkiej a ta jest pyszna i pewnie troszke zdrowsza niz tradycyjna mleczna :) Bron boze nie namawiam do jedzenia czekolady :P tylko w chwilach kryzysu jak np przed okresem to ja nie wytrzymuje, tzn wytrzymam caly dzien, ale wieczorem nie daje rady :) I dziele sie z wami moimi spostrzezeniami :D jak trzymam w buzi dluzej taką kostke az sie roztopi to starcza mi te 3 kostki i jestem mega zaslodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śniegu napadało mnóstwo ale naszczęście temperatura nie spada poniżej -10 :) Dzisiaj obyło się bez żadnych wpadek odnośnie diety :) Zauważyłam że jak się taka przytrafi to psuje mi się humor i mam wyrzuty aż do następnego dnia, tak więc przestrzegając dietki tracę kilogramy i zyskuję dobre samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie biało, ale dość ciepło -3 stopnie. Kurcze jak teraz zacznie się topić taka ilość śniegu to dopiero będzie uroczo. Z dwojga złego to już wolę by ten śnieg leżał :) Zakończenie " Bez mojej zgody" mnie również zaskoczyło, więcej- byłam zła na autorkę, ze akurat w ten sposób! Pamiętnik oglądałam, a z książek Sparksa czytałam tylko tą na podstawie której była nakręcona "Szkoła uczuć"- swoją drogą to ulubiony film mych nastoletnich lat :) A propo lat nastoletnich- oglądałyście Jezioro marzeń? Kurcze uwielbiałam ten serial i tak czekam i czekam z nadzieją, że może znów zaczną go nadawać w Tv, obejrzałabym chętnie jeszcze raz wszytskie sezony :) Oglądałam na przełomie podstawówki i liceum i pamiętam piąte przez dziesiąte- ale wtedy byłam zachwycona, fajna historyjka w świetnej oprawie myzycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Euniko zazdroszczę Ci, że masz już proste ząbki:) Mnie czeka około roku w aparacie, nie mam wielkiej wady...ale ta separacja którą mam teraz jest okropna. Nic je jem, tylko piję i połykam jogurty...a głowa boli jak na wielkim kacu:( Widzę, że też lubicie czytać...:) Ja uwielbiam...tylko żeby mieć jeszcze na to więcej czasu:) Dobra organizacja to jednak podstawa:) Polećcie kochane jakieś fajne książki? Takie które zapadły Wam w pamięć i takie które warto przeczytać... Życzę Wam miłego dnia i serdecznie pozdrawiam:) PS. Cieszę się, że Was "spotkałam":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euniko u mnie też niebawem zajedzie czerwony mercedes:) Apetyt mam i bym zjadła wszystko, ale niestety muszę wytrzymać bo fizycznie gryzienie jest niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to znaczy :( współczuje Ci bardzo. Na pocieszenie pomyśl, że będziesz mieć piękne ząbki i warto troszke pocierpieć. Bedzie dobrze :) Po jednym usuwaniu zęba mądrosci u chirurga (piłowanie szczęki) tydzien mialam taka opuchlizne, ze nie moglam jesc nic, leki zewnetrzne na to i od wewnatrz tez (tabletki, zele) bylo wszystko. Z bólu chodzilam po scianach, a w nocy płakałam. To po prostu był najwiekszy ból w moim zyciu. Czułam sie jakby mi głowe chcialo rozsadzic. Okropne, nie życze nikomu. Już kiedyś polecałam naprawdę dobrą książke: "Emma i ja" Elisabeth Flock i polecam jeszcze raz, bo jest warta przeczytania naprawdę :) Wzruszająca, zaskakująca i wciągająca- wszystko czego oczekujemy od ksiazek :D P.S. Tez się ciesze, ze Was poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Jeziora marzen to tez czekam ladne pare lat na powtórki :D Kochalam sie w Joshua Jacksonie :D I najbardziej podobal mi sie ten wątek jak byli razem z Kate Holmes :P Świetne to było :) Jakbyscie kiedys słyszały o powtórkach to dajcie znac ;) Ile w sumie było sezonów? Nie pamietam juz nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio, któraś z Was mówiła o muzyce. Też lubie takie stare klimaty typu Dżem, Sdm ogólnie wszystkie starocie, republika tez była super. Ze współczesnych też kocham wiele piosenek z różnych gatunkow :D Norah Jones, red Hot chilli pepers, U2, Janusz Radek, anita lipnicka (duzo by wymieniac) Czasami wpadam na jakąś piosenke zupełnie nieznajomej osoby i słucham jednego utworu dzien w dzien przez jakis czas :P Ostatnio zakochałam się w tej ma super tekst zobaczcie sobie: http://pannaabstrakcja.wrzuta.pl/audio/3GdDwOxctf8/kate_nash_-_nicest_thing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam "Pamiętnik", wysłuchałam piosenki... Jestem ponownie wzruszona i mam ponownie "mokre oczy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonćzyłam "Pamietnik pisany miłościa" i też sie popłakałam :( Nie wiem co teraz mam czytac, chyba wypozycze ksiazki tej autorki którą polecalyscie :) Jodi Picoult Miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Czytają sobie wasze wypowiedzi wpadłam w kulturalne kompleksy dlatego,ze już dawno nic konkretnego nie czytałam. Kiedys lubiłam czytać.Póżniej praca, dom , dzieci itd- wiem ze to zadna wymówka ale cóż:)Czy to co sobie nawzajem proponujecie to lektura dla każdego przedziału wiekowego? Może uda mi się tez skorzystać z Waszych podpowiedzi i wieczorami zamiast myśleć o jedzeniu - zająć się czymś innym. Jeśli chodzi o muzykę to jak wcześniej wspomniałam uwielbiam Michała Bajora, Marka Grechutę, Grzegorza Turnaua.Nie mogę się doczekać 18 lutego(koncert Bajora). Trafiają do mnie też takie teksty piosenek jakie proponuje eunika , bo miłość to zawsze wdzięczny temat do śpiewania.Bajor śpiewa o miłości pięknie a jeżeli tekst napisze Andrzej Ozga to już dla mnie cudo. Lubię też troche muzyki poważnej i z utęsknieniem czekam na koncert noworoczny z Wiednia. Oglądam go zawsze niezależnie od tego jak spędzam sylwestra. Ale na to , że dostanę bilety na taki koncert to już nie liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Ja właśnie będę piekła chleb. Lubię taki domowy- a wypiek chleba to jedno z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących doświadczeń kulinarnych:) Książki to moja miłość od czasu kiedy przeczytłam "Oto jest Kasia"- chyba lektura 2 klasy podstawówki. Od tamtej pory czytam wszytsko , gdzie się tylko da w każdej wolnej chwili :) Totalny szał książkowy ogarnął mnie po przeczytaniu Ani z Zielonego Wzgórza kiedy połykałam wszytskie książki montgomery jednym tchem. I później jakoś poszło- byłam stałym bywalcem bibliotek, ciągle z nosem w książce- już w drodze z biblioteki wracałam zaczytana- często wpadałam na ludzi :) Teraz czytam co mi wpadnie w ręce ( lub w komputer - hi hi) uważam, że książki - niezależnie od wieku- jeśli są dobre to są dobre i już :) Np. uwielbiam "tajemniczy ogród" i " małą księżniczkę" - a to książki przeznaczone dla dzieci- ja jednak wracam do nich chętnie. Ania z Zielonego Wzgórza jest również częstym mym towarzyszem- szczególnie Ania na Uniwersytecie bo to moja ulubiona część :) Także Slonceda- korzystaj z naszych propozycji. Nie ma nic lepszego wieczorem niż książka , ciepła herbata i ciepły koc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja właśnie się zastanawiam nad tą książką BEZ MOJEJ ZGODY czytałam recenzje czytelników i widzę że jest warta przeczytania, teraz tylko czekam na wypłatkę i zamawiam... z książek, które przeczytałam to najbardziej lubię ''Zabójczy żart'' Petera Jamesa, fajna książka pochłonęłam ją w 3 dni i ''Bez śladu'' Linwood Barclay.... dietkę staram się trzymam, choć miałam kilka grzeszków w postaci kilku paluszków i ciastek w pracy, a także to że jak przyszłam o 22 z pracy to jadłam chlebek.... :( no ale dziś ćwiczonka i myślę że to spalę dziewczyny a co myślicie o jedzeniu kaszki manny, bo mam dziś na śniadanie.... uwielbiam smak dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Ja dziś w wirze porządków:) Frayda ten Twój chlebuś to ja już widzę oczyma wyobraźni:) Podziwiam za odwagę, ja nie dałabym się siłą odciągnąć od świeżego domowego:) Ja mam "Bez mojej zgody" na komputerze, wiec nie musicie kupować. Mogę Wam wysłać na maila, jeśli chcecie oczywiście. Slonceda, jak najbardziej - literatura rewelacyjna bez względu na metrykę;))) Sparksa też mam na dysku..."Pamiętnik" był świetny a teraz jestem w trakcie "Jesiennej miłości" i jak tylko skończę dam Wam znać jakie odczucia:))) Kaszka to mi się kojarzy również z dzieciństwem, ale raczej mało przyjemne to wspomnienia;))) Zapach przedszkola i pawiujących bobasów;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej justine a mogłabym prosić natalcia87@op.pl dziękuje 🌻 a o smak dzieciństwa to chodziło mi o taki smak z domu, pamiętam jak mama robiła nam kaszkę jak z braćmi byliśmy mali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę uprzejmie;) Jak tam u Was kobietki? Ja zjadłam własnie torebkową zupę kalafiorową z makaronem - bardzo niedzielny obiad (hahaha):)))) Na wadzę planuję stanąć pod koniec przyszłego tygodnia...ostatnie ważenie kiedy widziałam na niej 64 kilogramy okazało się mało stabline, póżniej było więcej na liczniku mimo, że mało jadłam...:( Postanowiłam się więc ważyć rzadziej i potwierdzać wyniki a nie wierzyć tak do końca w to co widzę:))) Miłej niedzieli życzę i pozdrawiam serecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki właśnie skończyłam "Jesienną miłość" Sparksa ... No powiem Wam, że dawno tak się nie wzruszyłam...Łzy leciały a oddech stawał się szybszy... Uwielbiam książki, które dają do myślenia i mogą sprawić, że człowiek czuje się przez chwilę lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki właśnie skończyłam "Jesienną miłość" Sparksa ... No powiem Wam, że dawno tak się nie wzruszyłam...Łzy leciały a oddech stawał się szybszy... Uwielbiam książki, które dają do myślenia i mogą sprawić, że człowiek czuje się przez chwilę lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Zabiegana jestem od piątku, a dzisiaj troszke slabiutko z nastrojem i nie chce was zarażać moim humorem, dlatego nie udzielam sie za bardzo. W zimie zawsze tak mam, chyba brak slonca. Justina poproszę o e-booki jesli mozesz to czekam :) sunset00_1987@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×