Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość narzeczna 2010
My zrobilismy dwudniową przerwę,niech sobie plemniczki dojrzeją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...mam nadzieję że je będę kiedyś miała:(.....w przyszłym tygodniu zaraz po @ idę do mojej lekarki...a powiedzcie mi kochane kiedy powinno się wykonać badanie hormonów żeby wiedzieć czy wsio działa???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Ja też CI życzę zdrowego,i silnego niemowlaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niewiem dokładnie ale jak ja szłam na badana hormonalne do szpitala to kazano mi byc miedzy 2 -5 dniem cyklu wiec chyba tak jakos. Wszystkie tam na odzdizale byłysmy w trakcie miesaiczki i tam nam robili wszystkie badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Ja nie wiem ,i równiez jestem tego ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej miedzy 2 a 5 dniem cyklu!!!!!! Tak mi kazano przyjsc na badani w szpitalu!!!! Byłam trzy dni na badaniach w Katowicach na odziale edokrynologiczno-ginekologicznym. Narzeczona my zrobilismy 3 dni przerwy, a tak to co 2 dzien było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny jestem z Poznania:) podobnie jak czekajaca25 biorę sobie do serca teorię żeby kochać się co drugi dzień bo podobno codzienny seks to najskuteczniejsza metoda antykoncepcyjna bo plemniczki nie zdążą dojrzeć, chociaż moja pani ginekolog twierdzi że zdrowy facet to moze nawet po dwa razy dziennie i nic to nie przeszkadza plemnikom, juz sama nie wiem kazdy ma inna teorie, jak juz wspominalam we wczesniejszych wpisach w tym miesiacu mieslimy malo prob-tak sie jakos zlozylo dlatego tez pewnie nic z tego nie wyszlo:( ale poczekamy zobaczymy co bedzie, od nastepnego cyklu obiecuje sobie regularnie mierzyc temperaturke bo w tym cyklu to raz mierzylam raz nie wiec takie pomiary nie sa wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 jak tam samopoczucie...? bo u mnie fatalnie.. :( nie dość ze @ przyszła to jeszcze strasznie boli :( dziewczyny to był mój pierwszy cykl starań, miałam nadzieje, ze sie uda bo mówią, że po odstawieniu tabletek szybciej mnożna zajść w ciąż, ale widocznie ja jestem jakas inna... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 no tak , tak radza, co dwa dni współżyć i tego sie trzymam. Teraz mielismy przerwe 3 dniowa przerwe ale po niej było bosko!!!!! ;) nerwusek26 Bedzie dobrze!!!! Ja jestem 3 mies od odstawienia Diane-35 bo po nich musiałam odczekac tyle zeby sie zaczac starac bo one są silne. Badzmy dobrej mysli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 no trzeba mierzyc regularnie temperature. Ja mierze regularnie ale za to po moich zaburzeniach hormonalnych wykres temperatury to isnty rollelllcosterrr i nic z niego niepotrafie odczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź nerwusek.....a u lekarza byłaś?????????? Masz porobione jakieś badanka????? Jak nie to trzymaj się ze mną....w piątek idziemy w takim razie obie robić badanie hormonków....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też żyję nadzieją, że jednak 28 stycznia @ do mnie nie przyjdzie, ale jeśli teraz się nie uda, to nie będę się aż tak zamartwiać. Jak nie teraz, to później- KOBIETKI, w końcu kiedyś musi się udać... :) Jak narazie mam takie objawy: boli mnie lewa pierś jak dotykam, kłuje mnie raz z lewej i prawej strony brzucha i do południa odbijało mi się kwasem od żołądka:) Dzisiaj mija mi 20 dzień cyklu Dopiszę się do tabelki:) Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? żabka00..................24................1..................28.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge sie dolaczyc? ja rowniez staram sie o dziecko jednak jak narazie nic z tego nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? żabka00..................24................1............ ......28.01 nerwusek26...............26...............1...................17.02 (teraz mam @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29..............2............... ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? żabka00..................24................1............ ......28.01 Poprawiłam się....:(Nerwusek ....zrób badanie hormonów LH FSH testosteron prolaktyna i estradiol.... Chyba dobrze napisałam??? Dziewczynki potwierdźcie....jakie jeszcze możemy zacząć badanka robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek poprostu kopiujesz tą tabelkę i wklejasz ją do swojej wiadomości i na końcu dopisujesz siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyś :) jasne, że możesz się dołączyć:) a od jakiego czasu się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29..............2............... ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? żabka00..................24................1............ ......28.01 justys1818................21................3..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×