Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no tez tak mysle. jutro rano zrobie test i sie przekonam. a jak to bledny sygnal to kontynuujemy staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę trzymać kciuki za Ciebie żeby się udało, a Ty trzymaj kciuki za mnie żeby 28 mi pokazało II krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy być dobrej myśli :))) Prędzej czy później musi się nam udać :) Jak teraz się okaże, że jestem w ciąży to chyba się posikam ze szczęścia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym byla w niebo wzieta gdyby sie pojawily dwie kreseczki:) ale wole sie zbytnio nie napalac na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak każda tu z nas marzy i czeka z utęsknieniem na te II kreseczki:)))) ale co ma być to będzie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 trzymam mocno kciuki za wynik twojego testu, myslę że w twoim przypadku łatwiej jest określić objawy bo już byłaś w ciąży i skoro twój organizm reaguje tak samo to to nie może być nic innego jak ciąża, ale byłoby super-kolejna zaciążona na naszym forum, u mnie dzisiaj 27 dzien cyklu piersi mnie bolą jak zwykle na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka-dzięki :)byłabym szczęśliwa gdyby jednak okazało się, że jestem, tym bardziej, że to pierwszy miesiąc starań :) ale wszystko się okaże 28 albo jeszcze lepiej 29 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 bede trzymała kciuki za tescik by były dwie kreseczki!!!!!! Ja zrobiłąm test bo chciałam sie przekonac. No bo to mogło byc to plamienie implantacyjne , no ale wyszła tylko jedna kreseczka mocna. Wiec to co mam teraz to jest @ i to bardzo skromne ale jest. Od czasu plamien mam nizsza tem wiem musze przyjac ze to jesnt nowy cykl. 6 dzien cyklu. ROZPOCZYNAM DRUGI CYKL STARAN Z MEZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie czekajaca. ja juz 3 cykle sie staram ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda. jutro robie test wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca- teraz Ci się nie udało, ale następne starania mogą się okazać szczęśliwe :)) trzymam kciuki za Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 dziekuje..... Wiem to dopiero pierwszy miesiac staran!!! Pierwszy raz z mezem współzyjemy bez zabezpieczen i wogóle :-) Jestem po leczeniu itp. Wiem ze musze sie uzbroic w cierpiwosc. Wiem teraz na czym stoje przynajmnej. Powodzenia!!!!!!! Bede trzymała kciuki!!!!!!! żabka00 dziekuje, trzeba wierzyc ze w koncu nam sie uda!!! Jestem dopiero na poczatku drogi!!!!!! Ale martwie sie bo maz idzie na operacje 3.02, na prostowanie przegordy nosowej i niebedzie miał potem humoru na amory :-( Aloe moze owulacja bedzie przed tym terminem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 a jakie masz teraz bojawy??? I jak wygladłą ten Twój ostatni okres????? TRZYMAM KCIUKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) jestem padnięta po całym dniu :( widze, że tutaj ostro się dzieje, że dziewczyny chyba będą szczęściarami.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
hej kobitki a u mnie dziś szok mam 27 dzień i rano ujrzałam czerwona wydzielinke taką okresową ostatnio miałam cykle 33 dniowe, jestem wściekła że dostałam okresu i że rozlegulował mi się cykl bo teraz to juz naprawdę trudno będzie trafić bo nawe jak mam obliczyć dni płodne, masakra :( Jak narazie nic mnie nie boli poza piersiami a zregóuy mam bolesne miesiączki pewnie jutro dołączy ból brzucha:( już sama niewiem co o tym myśleć na początku lutego ruszam z badaniami POZDRAWIAM WAS MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czekająca byłąm dziś u lekarza (u innego niż do tej pory) i kazał mi odstawić Diane zlecił dodatkoe badania żby stwierdzić czy to nie PCO, i wtedy coś o hormonach powie więcej. Powiedział że jak teraz je odstawie to nie musze sie zabezpieczać co ma byc to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 słuchaj a może te plamienie zapowiada zagnieżdzanie się jajeczka bo podobno wtedy dochodzi do plamienia i to mniej wiecej w okolicy spodziewanego okresu, więc tzrymam kciuki, u mnie tez 27 dzien cyklu ale na horyzoncie zadnego plamienia, ostatni cykl mialam 30 dniowy ale zdazaja mi sie tez 35 dniowe wiec jeszcze troche poczekam zanim zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
aniulka przez chwilę też tak pomyślała ale podobno jajaeczko zagnieżża się po około tygodniu od zapłodnienia a u mnie juz pewnie wrazie co to od owulacji prawie dwa tygodnie mineły więc chyba nie będę sobbie złudzeń robiła! Zapowiada się wstrętny okres , który penie jutro się rozkręci :( niewiem co jet czy mam za stresującą robotę bo na wstępnej ogólnej wizycie lekaż powiedział "wszystko w porzątku, proszę działać" a my działamy, działamy i nic.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
tak szybko i nerwowo pisałam że błąd na błędzie aż wstyd ( poprawiam pisownię lekarz i porządku:) ) he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja siedze teraz sama bo maz wyszedl do pracy i ciagle mysle tylko o tym jutrzejszym tescie.... boje sie rozczarowania:( kolejnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
justys jeśli 10 stycznia miałaś okres to test jest bez sensu bo i tak nie wykryje ale jeśli nie był to typowy okres to może warto zrobic test i wiedzieć czego się spodziewać , bo czasem to czekanie jest gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze w sumie to ze mialam okres oznacza ze nic nie ma ale czuje sie jakos dziwnie i te bole piersi.... sama nie wiem i dlatego wole sie upewnic. a nawet jesli bedzie jedna kreska to staramy sie dalej i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaa
ja tez zaczynam się starac, od tego roku, 1 cykl staranek za mną teraz czekam na kreseczki albo @ MAM na imię Kasia, 24 latka, pochodzę z Kielc i od 7 miesięcy jestem mężatką mam nadzieje ze mogę dołączyć do pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaa
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29..............2............... ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 kasiaaaaaaaa...........24................1..................30.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? żabka00..................24................1............ ......28.01 justys1818................21................3........... .......? dopisuje się do tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz kasiu :) witamy witamy ... ja juz po pierwszym cyklu staran niestety przyszła wczoraj @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
justys jak zrobisz jutro ten teścik to daj znać może okeże się że będzie to dobra wiadomość, j ja tez się nie poddaję i rozpocznę nowe starania tylko jak się 5 cykl nie udaje to trochę przykro a przedewszystkim zaczynają mi chodzić po głowie myśli co jest nie tak czy to przypadkowe niepowodzenia czy coś jesy wadliwego, no nic rusze do lekarza porobie badanka to się może dowiem. Narazie staraliśmy się działać bez wspomagania lekami i postanowiłam , że jak teraz się nie uda to ruszam z badaniami bo szkoda czasu i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s35 no Twoje objawy przypominaja ciązowe :-) POWODZENIA!!!!!!!!! natalka1234 A ile brałas diane????? Ja najpierw byłam na szczegółówych badaniach hormonalnych w szpitalu i potem moja lekarka mi własnie zapisała DIANE - 35 bo miałam stwierdzone PCOS!!!!!! Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29..............2............... ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 żabka00..................24................1............ ......28.01 justys1818................21................3........... .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×