Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc dziewczynyki, saga19 mow co chcesz ale w twoim przypadku cos mi sie wydaje ze jest duza szansza ze to ciaza, wiesz z tymi testami to roznie bywa i juz tyle slyszalam o tym ze wychodzily negatywne a na koncu okazywalo sie ze kobieta jest w ciazy, ja uwazam ze jak tak dlugo ci sie spóżnia @ to koniecznie zrób badania krwi, po co tyle czekac w niepewności i się zastanawiać szarlotka80 a co do twojego plamienia to moze to było plamienie związane z zagnieżdzaniem się jajeczka?? bardzo czesto w okolicy terminu oczekiwanej @ gdy kobieta jest w ciazy dochodzi do plamienia A u mnie? kolejny dzien cyklu, ale chyba okres @ bo zaczynaja sie typowe objawy:( piersi zaczynają mnie boleć i zawsze przed okresem zaczynam miec kłopoty z cerą- pojawia mi sie kilka pryszczy, a normalnie w ciagu cyklu nie tylko wlasnie przed zblizajaca sie @ wiec pewnie nadejdzie w terminie:( s28 pozdrawiam cie za to ściąganie myslami-moze dzisiaj ja cię ściągnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
pozytywny ......wynika mam 38 o ! zgrozo ! .....ale co tam ierworodny 16 letni , strach przed nastepnymi 9 miesiacami ...ale to swiadoma decyzja zyczcie powodzenia !!! starania 4 miesiace,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka....dajesz nadzieję:):)Dziwne bo jakoś wszystko mi się uspokoiło tylko takie kłucia...:(hmmmmm nie wiem....kurczę wszystko w czwartek się wyjaśni....pewnie nie wytrzymam i testy już jutro zacznę męczyć....albo wytrzymam..:)próba silnej woli....tak czy siak albo ciąża albo nowy cykl i może bardziej szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 te kłucia to chyba kolejny dobry zwiastun ciąży, bo moja przyjaciolka ktora jest w 8 tyg to mowi ze poczatkowe objawy to wieczorne kłucia brzucha i obolałe piersi, trzymam za ciebie mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, naprawdę robisz nadzieję :):):) ja właśnie wieczoram miewam kłucia w brzuchu, raz po lewej, a raz po prawej stronie, ale nie są one aż takie mocne. Porobiły mi się też takie malutkie chrosty na brodawkach i są momenty, że mnie mdli. Zauważyłam tez, że odbija mi się kwasem od żołądka. Kiedyś też tak miałam, że mi się odbijało i okazało się, że jestem w ciąży:) Może teraz też tak będzie :) ale wole nie brać za bardzo tego do siebie żeby później się nie rozczarować. Dzisiaj mija mi 19 dzień cyklu, a okres powinnam dostać 28 stycznia. Oby nie przyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja za was wszystkie też....!!!!! To życie to niesprawiedliwe jest...:(jak ktoś chce to nie ma a jak nie chce i zabija to ma bez problemu:(..eh szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej wszystkim! Padam dzić po całym dniu pracy , czemu jutro nie jest piątek:) no nic szara rzeczywistość! Pozdrawiam was serdecznie i duchowo wspieram w nerwowych oczekiwaniach ja staram się narazie nie nakręcać choć pobolewaja mnie piersi ale żeby sobie nie zaczynać znów wmawiać objawów sama sobie wytłumaczyłam że to wina zaciasnego biustonosza:) a jaka jest prawda dowiem się niedługo , buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! ja też padam, dopiero wróciłam z pracy... :( Trzymam za Was wszystkie kciuki !!! na jutro mam termin @ i nawet nie chce o tym mysleć... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko ja nie staram sie o dziecko...wiem, ze to dziwnie zabrzmi;) napisalam post w tym watku ze wzgledu na moj dziwny okres ktorego jeszcze nie mam. wlasciwie nigdy nie planowalam ciazy przez pare najblizszych lat. ale wiadomo, ze w zyciu jest roznie...po prostu mam tak a nie inaczej. na razie jeszcze czekam. oby @ przyszla...poza tym chcialam zeby osoby tutaj pomogly zinterpretowac moj stan, bo lecze sie na hormony i zastanawiam sie, czy to nie jest wlasnie to. chociaz mialam od maja do listopada przerwe i te cykle nie byly takie dlugie...nie wiem, co jest grane. z chlopakiem wlasnie przed chwila rozmawialam, ze poradzimy sobie mimo wszystko. jestesmy ze soba 3,5 roku, on ma prace...i ciekawie sie ulozylo, bo jest 10 lat starszy. roznicy tej kompletnie nie widac:) po studiach...wiec jedna osobe mamy z glowy gdyby cos;) aniulka 8105 wiem, ze z testami roznie...i o to sie boje... mimo wszystko musicie mnie tez zrozumiec z innej strony.wiem, ze pco to nie wyrok smierci, ale niewiadomo, kiedy bylaby ciaza u mnie...a jesli okazaloby sie, ze nie moge miec w ogole dzieci?wydaje mi sie, iz lepiej teraz niz w ogole.czekam do przyszlego tyg do 28 stycznia, bo mam wtedy lekarza.wowczas mozna o czyms mowic/myslec konkretnie.to bedzie ponad 3 tyg-jakas pewniejsza sytuacja- bo albo hormony, albo ciaza...chociaz stres tez moze byc wytlumaczeniem.zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko zapomnialam odpisac, ze do niedawna bralam luteine na wyregulowanie cykli. trwaly one gora 35 dni. teraz znowu ja biore, bo okres sie spoznia...:/ i to jak...pierwsza taka sytuacja:/ a na bete platna/nieplatna trzeba miec skierowanie od ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siostra mi powiedziała, ze skoro wczoraj test wyszedł negatywny to już po ptokach... :( no i załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Nerwusek głowa do góry :) nie słuchaj już nic co inni mówią tylko poczekaj do terminu a nawet wstrzymaj się i zrób dzień po termine test jak @ nie przyjdzie:) sama wiesz że stresik nie pomoże pozytywne fluidy przesyłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki s28 :) zebys wiedziała, ze każdy mówi mi co innego... a w głowie 1000 mysli na minute !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana skołowana
witam, ja 29 lat i popieprzone hormony...to wielki skrót....cykle juz owulacyjne przynajmniej tamten był a ten jest jakis dziwny bo zbliza się juz termin @ a od 1,5 tygodnia czuję jajniki ( bardzo lekko) i środek brzucha poniżej pępka. mam nadzieje ze to nie torbiel bo z tym tez juz miałam jazdy. powiem wam jeszcze że testy owulacyjne u mnie sie nie sprawdziły bo wg monitoringu owulacja była a wg testów nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się do lekarza ale termin dopiero 3 lutego, kłucia i bóle podbrzusza w dalszym ciągu, piersi od czasu do czasu dają się we znaki, rano nie chce mi się mierzyć temp. ale mierzyłam któregoś wieczoru i było tylko 36,7 więc rano pewnie jeszcze mniej. czyli ten niby okres bardzo, bardzo skąpy był, temp. też mała ale piersi i brzuch pobolewają co nie zdarza się w pierwszych dniach cyklu, aha wypryski na twarzy też conajmniej jak przed okresem. sama już nie wiem, ale żeby być pewnym kupiłam dziś jednak test jak radziłyście więc jutro rano będę wiedziała na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
hej Olik BB to zrób teścik i daj znać słodkich snów wszystkim PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!! Przyjmiecie mnie do swojego grona?? Staramy sie z mezem od końca grudnia,a teraz od 3 dni boli mnie brzuch i jajniki, raz ten, raz drugi. To tego mam taka wydzieline z pochwy jakby przed okresem, czerownawa, brozowawa. Wiec mysle ze @ sie zbliza ale jakos opieszale. A w skrócie o mnie, miałam zdiagnozowane PCOS,leczyłam sie prawie rok Diane-35. Zaraz po odstawieniu po 14 dniach dostałam @, ostatni cykl był 52 z wyrazna owulacja w 38 dniu cyklu bo miałam usg dwa dni po i było ładne ciałko żółte swiezo po pęknięciu pęcherzyka. A teraz czekam na @@@ Chociaz wolałąbym jak kazda z Was niedostac....... POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek...:(:(Witaj w klubie:(:(U mnie przyszła rano....:(Kochałam się z mężem i zaraz po......poleciało....:(Także dupa....:(Mój mężuś podłamany ...taką miał nadzieję....ja jeszcze większą ..temp.nawet rano miałam dalej wyższą!!!!:(...,.pod prysznicem pół godziny siedziałam i ryczałam jak poszedł....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. bardzo Wam współczuje - ja też jestem w trakcie @ no i pierwszy dzień był najgorszy a teraz już troszkę lepiej z samopoczuciem- motywuje się walką i chęcia wygrania z @. teraz bedzie monitoring i moze tym razem sie uda. Kochane nie załamujmy się- trzeba walczyć o swoje- bedziemy miały dziecie napewno. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nastrój kiepski ale tak jak piszecie to pierwszy dzień ,w przyszłym tygodniu idę do ginka ....zobaczymy co powie:(:(Jest mi źle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia juz sie wpisze do tabelki. A l.staran to znaczy liczba staran?Ile miesiecy tak??????? Przykro mi ze dostałyscie @ :-( Ja czekam, boli mnie brzuch i mam takie plamienia niby brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01 Czekajaca25............25................1.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłam test owulacyjny , nawet niewiem po co :-( I oczywiscie nic. Jak człowiek sie stara to ciagle o tym mysli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×