Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29...............2............. ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01 Czekajaca25............25................1.............. .........? To ja się poprawiłam:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to liczba miesięcy :) NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29...............2............. ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01 Czekajaca25............25................1.............. .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boli mnie brzuch dalej :( Dzisiaj 31 dzien cyklu (ostatni miałam 52 dniowy). Boli mnie macica, jajniki, lewy bardziej i mam od 3-4 dni takie małe plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też:(Laski miałam córę pierwszą tak szybko:(....potem miałam problem z cytologią III mi wyszła ,pobierali mi wycinek....nie wiem czy to może mieć znaczenie,nadżerkę też miałam...wypalona...eh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 no ja jak miałam 17 lat tez miałam nadzerke i wyleczona miałam super takim płynem. A teraz byłam na wizycie to tez ginekolog mi powiedziała ze cos tam jest na szyjce ze moze lekka nadzerka ale zeby sie teraz tym nie przejmowac :( A skad jestes? Ja ze slaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca u mnie tez nie jest to łatwe- tez mam bajzel z hormonami- za tydzień wizyta u ginka i monitoring czas zacząć bo leki na mnie niestety nie wpłynęły ;/;/;/ trzymaj się no i trzeba walczyć- nie można się poddawać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia no jasne ze nie mozna sie poddawac, ja dopiero zaczynam. Ja miałam pcos to bedzie trudne. Moja ginekolog mówi ze jak pół roku bedziemy sie starac i niec nie ebdzie to wtedy monitorik zorbimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pco nie zawsze oznacza problemy z zajsciem w ciąże- duzo dziewczyn się wypowiadało ze nawet szybko zaszły- jedne leczone a inne nie- więc to tylko kwestia indywidualna. mam nadzieje ze szybko nam wszystkim uda się zobaczyc te magiczne 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 oj to fajnie :-) Ja Tychy!!!! wiolkcia byłam na badaniach i mi zdiagnozowali pcos. Schudłam z 101 do teraz 85, ale wazyłam juz 79,4 bo było to tez zalecenie. Brałam prawie rok Diane-35 i niby jest lepiej. Moja ginekolog mówi ze nie widac juz tych cech zespołu policustycznych jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne kobietki zachodza w ciaze a wcale jej nie chca. Oddaja dzieci albo o nie dbaja. A jak ktos chce to potem tak trudno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobra wiadomość :):):) to powinno byc teraz dobrze i szybko :):):) najwazniejsze by znac przyczyne nieudanych staranek i zacząć leczenie, bo niewiedza jest gorsza no i tak jakby zmarnowany czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety takie juz jest zycie- ale za to nasze dzieciaczki beda bardziej upragnione i kochane- tyle musimy przejść by je mieć - a jak beda to beda jakochańsze na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak!!! Dla dzidzi wszystko!! Brałam te hormony rok, schudłam tyle kilogramów!!! Musi sie udac za ktoryms razem!!! :) Tylko ze gienkolog mi mówi ze z owulacja moze bytc ciezko :( A teraz mnie te plamienia martwia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, jak trzeba było to trzeba. Chociaz teraz mi 5 kilo wóciło :( Zajadam stres chyba. No wiecie ja zawsze miałam nieregularnie :( A jak nie miałam @ przez to Pcos to po 6 - 10 miesiecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam własnie ze pcos potrafi nieźle namieszać w cyklu- ze tez to przytrafia sie dobrym ludziom- masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie miałam @ i jak poszłam do lekarki to mi zapisała Novynette, jak brałam rok to jak skonczyłam to było tak samo. Potem brałam dlugo luteine na wywołanie @. A jak sie przeprowadziłam i poszłam do mojej pani ginekolog to odrazu mnie skierowała do szpitala na badania bo nie chciała w ciemno mnie leczyc i jestem jej za to wdzieczna. No i tam mi wykryli PCOS i moja lekraki mi zapisała Diane-35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no fakt :( Namieszac moze. Ciezko mi jest wyznaczyc kiedy jest owulacja nawet :( Bo temperatura sie ciagle mi wacha..... No nic, lece robic obiadek. Bede pózniej :-) Miłego dnia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobreko i kompetentnego lekarza tez trzeba trafic a niestety jest ich bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×