Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość s28
Hej KASIU !!!!! witamy to mamy tyle samo lat tylko ja już prawie dwa lata obrączke noszę , POWODZENIA Ci życze może będziesz miała szczęście i traficie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, test zrobie zaraz jak wstane bo podobno wtedy daje najpewniejszy wynik. a teraz normalnie umieram bo tak mnie bola piersi i czuje takie klocia w srodku i mrowienie.masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :) dolacze do was :) Również staramy sie o dzidziusia.. :) Raz juz bylam w ciazy ale niestety poonilam :( mój mezczyzna sie wtedy jakos zrazil.. poza tym nie moglismy odrazu potym zaczac próbowac..:) ale od tego miesiaca znowu zaczelismy :) mam nadzieje ze teraz nam sie uda i ze bedzie wszystko w porzadku :) kochane trzymam za was kciuki :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie bylo mnie cały dzień i już mam takie zaległości :) Trzymam kciuki, żebyśmy wszystkie wkrótce zobaczyły upragnione dwie kreseczki :) Ja w sobotę idę do nowego gina, zobaczymy co powie... Dobrze, że robi od razu usg bo ostatnio często kłuje mnie w brzuchu :( dziś tak mnie złapało, że musiałam się skulić i chwilkę nie ruszać :( We wtorek robiłam test i jedna krecha :( więc to nie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska2243 witamy!!! Ja tez swiezo co dołaczyłam, my dopiero staramy sie z mezem jeden miesiac. Anja.S no to powodzenia u nowego ginekologa. Mam nadzieje ze zrobi usg i wszystko bedzie wporzadku. Ja tez chodze do mojej, ma usg w gabinecie wiec jest super :-) Takie z monitorkiem ze mozana sobie ogladac :-) A ja dzisiaj 7 dzionek i dalej mam te plamienia :-( I jakby wiecej było tego sluzu z krwia :( Temperatura rano 36,0 :-( I w lutym musze sobie isc zrobic podstawowe badania krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam test i wyszly dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna bardzo ciemna a druga tylko minimalnie jasniejsza wiec wynik pozytywny:) jutro powtorze test zeby sie upewnic i potem dzwonie do mojego lekarza zeby sie na wizyte umowic. boze chyba sie porycze ze szczescia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaa
justys1818 gratulacje!!!!!!! ale szczęściara z ciebie ;) masz zmieniony sluz????? albo jakies objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie @ trwa...:(zobaczymy..jak ten cykl nam pójdzie...już się poumawiałam do lekarzy a dzisiaj mam badanka hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
JUstys SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja niby starałam się nie nastawiać że mi się w tym miesiącu uda ale chyba tak się nie da jak przychodzi @ to niezależnie co sobie człowiek wczeńniej wmawiał zawsze jest smutas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
szarlotka ja też ruszam z badaniami tylko zastanawiam sie od czego zacząć, wiadomo najpierw zwykły ginekolog i to on ma pokierować co dalej ale wiecie że ginekolog a ginekolog to różnica, mam nadzieje ze trafie na kompetentną osobę , bo ten u którego byłam ostatnia wydał jedynie receptę z zapisem " Proszę działać" :) przecież wiadomo, że dziecka bocian nie zrzuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a zaczynam żałować że bociany nie zrzucają na życzenie:):):),,,ja robię hormonki narazie.....a ginekologa mam w środę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
chyba pójdę w twoje ślady , robisz te hormony co wcześniej dziewczynom pisałaś czy coś jeszcze? Masz rację zeby przed wizyta u lekarza zrobić hormony to przyspieszy diagnozę bo tak to ginek pierwsze co pewnie skieruje na hormony a tak to może już coś stwierdzić Miłego dzionka pędze do pracy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys gratulacje :) u mnie tez 2 kreska byla wrecz nie widoczna... Wczoraj bylam u gienia, powiedzial ze pecherzyk ciazowy jest w dobrym miejscu. Na nastepna wizyte ide za 2 tyg. Bedzie to juz ok 6tydz. Zalozy mi karte i skieruje na badania, a teraz mam sie oszczedzac :D Dziewczyny jestem z wami. Ja zaluje ze nie poszlam szybciej do lekarza. No ale widocznie tak musialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) NowaTu gratuluje i trzymam mocno kciuki za Was :) szczęściara z Ciebie !!!!! Ja z badaniami jeszcze poczekam, jak nie uda się w tym cyklu to wtedy zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czekająca Diane brałam 3 miesiące, a DHEA podskoczyło mi jeszcze wyżej. a do tej pory miałam robione takie badania jak: DHEA, DHEA-S, testosteron, prolaktyna, prolaktyna po MTC,TSH, kortyzol, androstendrion. A teraz dostałam skierowanie na takie badania jak:LH, FSH, E2, Testosteron i progesteron. jak zrobie te badania to lekarz powie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28....tak te hormonki robię.....robiłam już w lipcu...ale powtrórzę...bo wtedy to było tak ot.....a teraz się staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 gratuluje CI z całego serduszka!!!!!!!!!! Jakie masz jeszcze objawy???????? Super!!!!!!! Tak sei ciesze TWOIM szczesciem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro tescik znowu bedzie pozytywny i zobaczysz te dwie super kreseczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś- kurczę, aż się popłakałam :) GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś gratulacje kochana! ale super wiadomosć na początek weekendu! musisz być mega szczęsliwa a my wszystkie ogromnie sie cieszymy razem z Tobą i liczymy ze to szczęście niedługo nas też dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś...:):) U Ciebie się sprawdziło do 3 razy sztuka:):):):):)Buziaki dla Ciebie i fasolki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie śmieszy ? Mój mężuś chociaż jeszcze nie widział na tescie II kreseczek, to już tak się zachowuje jakbym byla w ciąży hehe wszystko za mnie robi, nawet naczyń nie każe mi myć:):P A tak w ogóle, to mi nadal odbija się od żołąka i pobolewa mnie lekko brzuch:) Dzisiaj też lekko mnie pobolewa głowa, i zastanawiam się czy mogę wziąść tabletkę Etopirynę:/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka-poczekam i może jeszcze mi przejdzie, ale jak nie ustąpi i wezmę ten panadol ,to nie zaszkodzi mi to? Bo jeśli naprawdę jestem w ciąży, to wolę nie ryzykować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wlasnie wrocilam do domku z uczelni. i teraz juz tylko czekamy z mezem na jutrzejszy test sprawdzajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×